Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

9 hours ago, ... said:

Opet se pocelo sa ovim. Ceca je jos odavno opisala ovaj fenomen kad je rekla da i bogati placu (zasto ne)

 

Prelazi se u Toxic masculinity, (random tekst o tome), a to je daleko od pojave koju treba negovati bilo gde.

Da kao sto ne treba glorifikovati mentalne bolesti, sto je daleko od pojave koju treba negovati bilo gde.

 Ovaj  place “udario” dno, udario kurac dno zato lagano odbija ponudu milionske ponude Cska. A  licemerno sere kako nece sin da mu igra u Nba zbog slave, glume a on prvi nece da ode u Evropu, bas zbog tih istih razloga. Ovo je jedan smesno Vucicevski nastup sa sve papirima i “teskom” sudbinom

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Da kao sto ne treba glorifikovati mentalne bolesti, sto je daleko od pojave koju treba negovati bilo gde.

 Ovaj  place “udario” dno, udario kurac dno zato lagano odbija ponudu milionske ponude Cska. A  licemerno sere kako nece sin da mu igra u Nba zbog slave, glume a on prvi nece da ode u Evropu, bas zbog tih istih razloga. Ovo je jedan smesno Vucicevski nastup sa sve papirima i “teskom” sudbinom

Pa niko ovde nije glorifikovao mentalne bolesti. Ljudi su sami okacili Lina i poceli da seru po tome kako ljudi placu, slicno kao na draftu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa niko ovde nije glorifikovao mentalne bolesti. Ljudi su sami okacili Lina i poceli da seru po tome kako ljudi placu, slicno kao na draftu.

Pa i treba da seru za ovog. 
Napisao govor, procitao taj isti govor 10 puta i bas sada ga uhvatile emocije pred kamerama i publikom sa sve govorom da nece da ima lazni osmeh.
Ako verujes u sve to odlicno imam most u centru Nisa da ti prodam.
Draft i mozes da razumes deca, vecinom bez 1 roditelja, najbitniji dogadjaj u njihovog zivout, ovo jok, snobizam razmazenog igracica kome je sve osim igranja u NBA ispod casti.
Mogli bi ste ti i Zumbul da prestane da glumite policiju i da odredjujete kako ce ko da gleda na stvari, ako hoce da seru o plakanju neka seru tako i vi serete o njima kako seru.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Da kao sto ne treba glorifikovati mentalne bolesti, sto je daleko od pojave koju treba negovati bilo gde.

Gde vidis glorifikaciju mentalnih bolesti? Ovo me iskreno zanima, jer otvoreno pricanje o svojim osecanjima je daleko od ovoga sto si napisao. Toliko se ponasate bezosecajno, nabacujete stvari za koje i niste sigurni sta znace, ubacujete novac kao da je nekakvo merilo stanja svesti. 

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

lagano odbija ponudu milionske ponude Cska

Opet novac. Lik zeli da igra u Americi, tu su mu porodica, prijatelji, tu je zavrsio skolu, stekao popularnost. Mogao bi vece pare u Kini da dobije, ali ipak nije sve u tome. Ali izgleda da u glavi "muskarcina" jeste. 

Glorifikujemo mentalne bolesti tako sto pricamo o njima... sta je ovo - 15. vek? Sama satanizacija takvih pojava dovodi do povecane stope samoubistava, jer se ljudi plase da pricaju o tome, a ovakve stvari samo pokrecu druge da progovore i oslobode se tereta. Ali ocigledno da se ovde ne razmislja o tome. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Mogli bi ste ti i Zumbul da prestane da glumite policiju i da odredjujete kako ce ko da gleda na stvari, ako hoce da seru o plakanju neka seru tako i vi serete o njima kako seru.

Mi imamo pravo da seremo po vama sto serete. Prosto i jednostavno. 

Jok, pusticu da ljudi kenjaju po osobama sa depresijom, jer su oni macho muskarcine koje su zaplakale jedino kad su udarile prsticem u nogar od stola.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Pa i treba da seru za ovog. 
Napisao govor, procitao taj isti govor 10 puta i bas sada ga uhvatile emocije pred kamerama i publikom sa sve govorom da nece da ima lazni osmeh.
Ako verujes u sve to odlicno imam most u centru Nisa da ti prodam.
Draft i mozes da razumes deca, vecinom bez 1 roditelja, najbitniji dogadjaj u njihovog zivout, ovo jok, snobizam razmazenog igracica kome je sve osim igranja u NBA ispod casti.
Mogli bi ste ti i Zumbul da prestane da glumite policiju i da odredjujete kako ce ko da gleda na stvari, ako hoce da seru o plakanju neka seru tako i vi serete o njima kako seru.

Prvo ti treba kontekst. Ne seru oni direktno po njemu, vec po svim likovima koji placu, sto jasno moze da se vidi iz postova. 

 

Lin mozda kenja, nema to nikakve veze, niti je opravdanje da se poseres po svim osobama muskog pola koje placu. 

 

Ne odredjujemo ni on i ja ko ce kako da gleda na stvari, ne mogu ja da zabranim nekome da pise nesto, ali posto ovo mesto sluzi za diskusiju, logicno da cu da izrazim svoje neslaganje sa nekim postom.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Ko kaze da se glorifikovanje mentalnih bolesti odnosi na Linov slucaj? Ne odnosi se posto ih nema, osim sto je razmazen. Odnosi se na proces koji se zbiva u Americi gde se glorifikuju.

Ok, i kakve to veze ima sa mnom ili Zumbulom?

 

Mi smo se osvrnuli na nesto sto se direktno desava na ovoj temi, a ne par hiljada kilometara daleko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ... said:

Mi imamo pravo da seremo po vama sto serete. Prosto i jednostavno. 

Jok, pusticu da ljudi kenjaju po osobama sa depresijom, jer su oni macho muskarcine koje su zaplakale jedino kad su udarile prsticem u nogar od stola.

Osobe sa depresijom i plakanje na draftu? TI bas onda nemas pojma o cemu pricas osim sto si gurnuo svoju glavu u pc kulturu?
Ono nema veze sa depresijom ono

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Nevezano za bilo koji deo diskusije do sada, da li mislis da sranje po osobama muskog pola koje placu donosi bilo sta pozitivno?

 

Ne mislim da Lina konkretno, vec na generalizaciju.

Osim Lina jel si video da serem po plakanju ? Svako ima pravo da place, musko ,zensko, dete ,deda sta god.
Samo se postavlja pitanje da li su suze istinite ili sluze da prodaju nesto. Za Lina sam rekao zbog cega mislim da je nastup, javni medijski nastup igraca koji na sve nacine juri ugovor, i to samo NBA ugovor posto jelte on je Dzeremi Lin i treba da ima ugovor u ligi.
Suze se itekako prodaju od krokodilskih suza ubica koji roknu svoju zenu pa mesecima placu pred kamerama da se vrati do naseg preCednika.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Osim Lina jel si video da serem po plakanju ? Svako ima pravo da place, musko ,zensko, dete ,deda sta god.
Samo se postavlja pitanje da li su suze istinite ili sluze da prodaju nesto. Za Lina sam rekao zbog cega mislim da je nastup, javni medijski nastup igraca koji na sve nacine juri ugovor, i to samo NBA ugovor posto jelte on je Dzeremi Lin i treba da ima ugovor u ligi.
Suze se itekako prodaju od krokodilskih suza ubica koji roknu svoju zenu pa mesecima placu pred kamerama da se vrati do naseg preCednika.

 

Ja se nisam ni osvrnuo na tebe, ti si konkretno kritikovao Lina sto je meni ok, ne ulazim u to da li si u pravu ili ne. Naravno da postoje ljudi koji ce fejk da placu da bi izvukli neku korist, s tim sto se ne bavim analiziranjem toga niti me ta tema preterano zanima. 

 

Ono sa cim imam problem je generalizacija i ponizavanje svih muskaraca koji placu, na to sam i reagovao.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ne radi se ni o kakvoj bezosecajnosti, ovo je bezobrazluk, niko mu ne brani da pusti Frozen od Madone, skine se go, sisa palac i roni suze unutar 4 zida jer zla NBA organizacija ne zeli vise da zauzima mesto boljima od sebe, ovo pizdenje selebritija je nepristojno prema ljudima koji se suocavaju sa stvarnim problemima jer skrece fokus na razne drama kraljice

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Osobe sa depresijom i plakanje na draftu? TI bas onda nemas pojma o cemu pricas osim sto si gurnuo svoju glavu u pc kulturu?
Ono nema veze sa depresijom ono

NBA will require every team to have a licensed mental health professional on retainer this year, per @sam_amick 

 

Naravno da ima. Dosta kosarkasa ima problema sa depresijom, mnogima je trebalo dosta vremena da progovore.

PC kultura, ovde prestajemo da pricamo o bilo cemu. Najlakse je tako okriviti neke imaginarne stvari za pojave pred kojima se zatvaraju oci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ... said:

NBA will require every team to have a licensed mental health professional on retainer this year, per @sam_amick 

 

Naravno da ima. Dosta kosarkasa ima problema sa depresijom, mnogima je trebalo dosta vremena da progovore.

PC kultura, ovde prestajemo da pricamo o bilo cemu. Najlakse je tako okriviti neke imaginarne stvari za pojave pred kojima se zatvaraju oci.

Pa prestajemo da pricamo jer nemas pojma o cemu pricas, naucio par fensi termina, toksicna muskost i ostalo. I to je profesor sociologije i psihologije.
Plakanje na draftu nema veze sa depresijom, eto da ti odmah objasnim, posto su tada jedino srali po plakanju i to prvenstveno Grof. Nije svako plakanje zbog  depresije, vecinom su ono bile suze radosnice zbog licnog uspeha, naravno bilo je i onih kod kojih je uspeh izazvao tuzno secanje na pokojnu majku/oca/dedu koji nisu sada tu da prisustvuju uspehu ali niti jedno nije bilo zbog depresije.
Ko je rekao da nemaju problema sa depresijom? DA li je neko srao ovde po Kevinu Love i Derozanu koji izgleda  imaju mentalne probleme? Jok dobili su podrsku zato sto su izasli u javnost.
Ali evo serem po Linu posto mislim da je ovo fejk nastup, verovatno je tuzan to je cinjenica, precenio je svoju vrednost i sada ga boli sto ga preskacu svi klubovi i sto mora da napusti ligu. Ali nikako neces da places i da istovremeno citas govor dok places.

Edited by LayupFromTheMidget
pravopis
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa prestajemo da pricamo jel nemas pojma o cemu pricas, naucio par fensi termina, toksicna muskost i ostalo.

čd

Par fensi termina je opet bolje nego mesati jer i je l'. :lol_2:

49 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ali nikako neces da places i da istovremeno citas govor dok places.

Ovo nije istina. 

Covece.

49 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Plakanje na draftu nema veze sa depresijom, eto da ti odmah objasnim, posto su tada jedino srali po plakanju i to prvenstveno Grof.

Dosta si se objasnjavao. Vidim da si strucno lice. Jedino sto tvom objasnjenju fali objasnjenje. Ah, da, nema ga. :classic_mellow: 

Naravno da ima, veliki pritisak i ocekivanja su stvari koje direktno mogu uzrokovati stanje depresije. Pogotovo kod klinaca. Niko ne kaze da su plakali jer su depresivni, ali cinjenica je da vrlo lako ta potistenost moze da predje u neko ozbiljnije stanje za koje se ocigledno nema razumevanja. Ne moraju KL i Derozni da budu jedini depresivni, oni su jedini skupili hrabrost da izadju sa tim u javnost. A ko zna koliko je jos takvih. 

I molim te, nauci da citas. Nigde nisam povezao plakanje na draftu i depresiju. 

Edited by ...
Link to comment
Share on other sites

Dok si ti 11 minuta kucao 3 reda ja sam procitao opet i ispravio jer ali dobro 11 minuta za par recenica svaka cast.
 

53 minutes ago, ... said:

Mi imamo pravo da seremo po vama sto serete. Prosto i jednostavno. 

Jok, pusticu da ljudi kenjaju po osobama sa depresijom, jer su oni macho muskarcine koje su zaplakale jedino kad su udarile prsticem u nogar od stola.

Ovde si povezao, posto su samo za vreme drafta ljudi tako kenjali. Jedino tada emotivni si imao kenjasu po "depresiji" tj plakanju za vreme drafta od strane machomuskaraca. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...