Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Toronto je bukvalno odigrao savršeno poluvreme --  u napadu odličan šut iz iz igre (naročito za 3), dosta tranzicije i asistencija, malo izgubljenih lopti; u odbrani igraju ozbiljan flaster na Kariju i Tompsonu, dok u reketu odlično skupljaju (osim onih par min kada su ih Voriorsi razbili alejupovima).

 

I pored toga, vode samo +3. Da igraju protiv bilo koga drugog, ovo bi verovatno bilo značajno ubedljivije.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Btw cini mi se da su uzeli Drejmondu poen, pogodio je tricu iz kornera a upisali su mu 2. Bar mi je tako delovalo.

 

ocigledno je da nije gazio. valjda ce mu vratiti sad na poluvremenu. 

 

inace jel ovo bilo najbolje poluvreme lowryja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

I pored toga, vode samo +3. Da igraju protiv bilo koga drugog, ovo bi verovatno bilo značajno ubedljivije.

Da igraju protiv neke druge PO ekipe verovatno ne bi imali ovoliko otvorenih suteva i ne bi se ovako setali do kosa u dosta navrata.

 

Uzasni su defanzivno Dubsi u odnosu na prethodne sezone. Niti mogu 1v1 da isprate, niti vise rotiraju lepo kao ranije. 

 

Dovoljan je pokazatelj to sto su Rapsi delovali kao opasno ogranicena ofanzivna ekipa protiv Fili i Bucksa, dok ovde deluju kao ATG napad.

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo zivotarenje i prezivljavanje za GS.

 

Mislim da i Kerr gleda kad povedu 3-4 razlike da ubaci Mekinija da bas ne izgube utakmicu u tim sekvencama.

 

Ovo je kao neki eksperiment sta se desava kad u NBA finale ubacis igraca ranga za zemlje Beneluxa. 

 

Jednostavno se sada ceka da Kawhi ubaci u brzinu vise i da ih samelju cim malo ponestane ove magije sa kojom se drze u utakmici...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

Da igraju protiv neke druge PO ekipe verovatno ne bi imali ovoliko otvorenih suteva i ne bi se ovako setali do kosa u dosta navrata.

 

Uzasni su defanzivno Dubsi u odnosu na prethodne sezone. Niti mogu 1v1 da isprate, niti vise rotiraju lepo kao ranije. 

 

Nije to baš tako, neverovatan intezitet, samopouzdanje i energija Toronta, pregazili bi lagano sve druge ekipe u ovom ritmu. 

 

Svi sve pogađaju. Lauri nezaustavljiv, Siakam preti iz svake pozicije, Lenarda da ne spominjem, VV na turbo pogon...

Link to comment
Share on other sites

Usrani su Raptorsi (kao i svako drugi u ligi) od Stepha i Klaya, uvek oni navlače po dvojicu, samo je bitno da na vreme ide pas i to je uvek zicer za nekog od ostalih. Ne znam, ponovo Raptorsi igraju bolje al prave neke greške poput ovog fauliranja pri šutu za 3 i nemogućnosti da ne dozvole ofanzivni skok. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Nije to baš tako, neverovatan intezitet, samopouzdanje i energija Toronta, pregazili bi lagano sve druge ekipe u ovom ritmu. 

 

Svi sve pogađaju. Lauri nezaustavljiv, Siakam preti iz svake pozicije, Lenarda da ne spominjem, VV na turbo pogon...

Sve to stoji, samo obrati paznju koliko puta igraci GSW ne mogu da isprate 1v1 u odbrani, odmah sve kolabira. Kad se na to dodaju siromasne rotacije, dolazi se do toga da imaju stvarno dosta otvorenih suteva, sto spolja sto u reketu.

 

Protiv Fili su delovali kao potpuno prosecna ofanzivna ekipa. Postoji razlog sto ovde sve to deluje drugacije. 

Link to comment
Share on other sites

Kari mora da se probudi.  Simpa je ta priča - igraju flaster, a on pravi leđne blokove i odvlači čuvare, i sl.. ali sad je vreme da izađe i ubaci 30 poena u drugom poluvremenu. To rade najbolji. Prvo je u principu odigrao ispod svakog nivoa, ostavio Kleja samog da se šiba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Sve to stoji, samo obrati paznju koliko puta igraci GSW ne mogu da isprate 1v1 u odbrani, odmah sve kolabira. Kad se na to dodaju siromasne rotacije, dolazi se do toga da imaju stvarno dosta otvorenih suteva, sto spolja sto u reketu.

 

Protiv Fili su delovali kao potpuno prosecna ofanzivna ekipa. Postoji razlog sto ovde sve to deluje drugacije. 

 

Mislim da ovaj Toronto nije uporediv sa tim od pre koju nedelju. Kliknulo im je protiv Milvokija (i tad su bili bezveze u uvodu), dobili su VV i Ibaku + Lauri preuzeo komande. Sa razgoropađenim Siakamom i ovom zveri od Lenarda.. i oronulim, ali i dalje jako pametnim Gasolom.. za par klasa ozbiljnija ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...