Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Nije se moglo jbg.

 

Opasna ekipa su Rapsi, skroz su zasluzeno uzeli ovo. Ako bih birao ekipu od koje ce GSW da izgubi finale, to su Rapsi. Zasluzio je my boy Lowry ovo. Nadam se da necu vise morati da citam kako je PO choker.

Nema sta, strasan igrac :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Toronto je bio stabilnija ekipa kroz ovo finale. Dubsi su zavisili previše od raspoloženja svojih superstarova, Klay na maltene 60% za 3 u ovoj seriji, Curry je imao onu jednu brutalnu utakmicu ali ostalo u okviru njegovog proseka. Raptorsi su ih naterali da cede suvu drenovinu. Na ovako sastavljen roster margina greške usled neke povrede je mala. Stvarno je licemerno spočitavati nešto Raptorsima, to mogu samo pajseri. Sport je to jbga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam pametan. Gsw je zaslužio sedmu utakmicu. Boogie moodonja, baš me iznenadio, dubok naklon za FVV, Lowry skinuo mrak sa onim košem pred kraj. Baš zanimljivo finale, puno drame. GSW nije imao džebane za oba kraja terena, prevelika potrošnja. 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi žao Kleja. Kako je igrao, kao u transu. Sasuo trideset, da nije ni trepnuo. Ko zna koliko bi natrpao do kraja.

 

Durant je zaista bio nefer dodatak na ovu ekipu Dubsa, ali mi je baš krivo što nisu mogli do kraja Klej i Kari da se bore za ovu titulu.

 

'bem ti više ove povrede...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kakva retardirana pitanja postavlja ova. Ljudi uzeli titulu pa ajde kazi nam nesto o Derozanu a ti o Memfisu

 

Kao kad je Tegeltija intervjuisao Brajanta, prvo pitanje koje mu je postavio bilo je: "Sta mislis o Dzordanu?" 🙂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, medobrundo said:

Mnogo mi žao Kleja. Kako je igrao, kao u transu. Sasuo trideset, da nije ni trepnuo. Ko zna koliko bi natrpao do kraja.

 

Durant je zaista bio nefer dodatak na ovu ekipu Dubsa, ali mi je baš krivo što nisu mogli do kraja Klej i Kari da se bore za ovu titulu.

 

'bem ti više ove povrede...

 

Toronto je generalno bolja i pametnija ekipa kroz celu seriju ali ne mogu da se otmem utisku da sam prvi put osetio da ih skroz lomi GS u 3/4 do one povrede Klaya.

 

Cak su Sone i Cook malo iskocili na kraju i pogodili nesto ali ne vredi kad u obrani igras sa 2-3 igraca manje, posle ni skok nisu mogli da uhvate. Jednostavno nije normalno i ne znam da li je u istoriji kosarke vidjeno da igras NBA finale sa takvim hendikepima.

Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

 

Toronto je generalno bolja i pametnija ekipa kroz celu seriju ali ne mogu da se otmem utisku da sam prvi put osetio da ih skroz lomi GS u 3/4 do one povrede Klaya.

 

Cak su Sone i Cook malo iskocili na kraju i pogodili nesto ali ne vredi kad u obrani igras sa 2-3 igraca manje, posle ni skok nisu mogli da uhvate. Jednostavno nije normalno i ne znam da li je u istoriji kosarke vidjeno da igras NBA finale sa takvim hendikepima.

Naravno da je vidjeno

Link to comment
Share on other sites

Manji problem je nedostatak kvaliteta, mnogo veci problem je fit koji ne postoji kad Klej nije na terenu.

 

U jednom trenutku je Ker izbacio postavu Curry, Livingston, Igi, Dray, Luni. Pa sa takvom postavom nije moglo da se igra ni pre 20 godina, a ne danas. 4 nesutera na terenu u finalu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

Manji problem je nedostatak kvaliteta, mnogo veci problem je fit koji ne postoji kad Klej nije na terenu.

 

U jednom trenutku je Ker izbacio postavu Curry, Livingston, Igi, Dray, Luni. Pa sa takvom postavom nije moglo da se igra ni pre 20 godina, a ne danas. 4 nesutera na terenu u finalu.

 

I opet, Klayless GSW je imao šut za pobedu protiv Toronta, nije kao da su pregaženi u poslednjoj četvrtini.

 

Verovatno je to potpuno van njihovog karaktera i navika, ali utiska sam da je samo trebalo (Kari i Grin) da dodatno smire i uspore igru.

 

Kari je pokušavao u tri-četiri navrata da reši nerezonskim šutem -- iako je lagano obilazio čuvare i mogao je da stvori višak (ali to je nedostatak plejmejkerskog instinkta i generalno osećaja / sposobnosti da zaista upravlja igrom).

 

Grin je u poslednjim minutima izgubio dve lopte potpuno neobjašnjivo, bez bilo kakvog pritiska + ona neshvatljiva odbrana na Siakamu.

 

Mada dobro, svakako bi sve to bilo opet na jednu loptu + Torontov Green je svakako imao najluđi potez za onim NFL pasom ka Siakamu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...