Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

42 minutes ago, uini said:

 

crabbe ima ugovor još sezonu na 18-19 miliona a prince još sezonu na 3ipo plus QO za 2020/21 

 

nije mi to baš salary dump za hawkse 

.. za netse jeste 

 

btw, kapiram nets logiku + mislim da je prince > crabbe ali ne kontam hawkse (verovatno se nisam udubio u problematiku) 

Na salary dump za Netse sam i mislio, cisto oslobadjanje drugog max slota za leto.

 

S druge strane, Hawksi nisu imali nameru da produze Prinsa, sto potpuno podrzavam jer je imo tezak krs i opasno glup igrac. Dobili su pikove i sad mogu to da koriste za neki trade-up ili da jure nekog rotacijskog igraca tu kao Huertera prosle godine.

 

Vidi se da imaju neku ideju i znaju sta rade, sve ide na to da ce graditi ozbiljnu ekipu oko Janga i Kolinsa.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

KD ide a Kawhi ce ostati ako uzmu titulu. Jbg...

 

@delgado minus si dobio. Jos si mi rekao da gubimo

 

 

  Tebreks, izasao sam sa devojkom '02 koja tek 17 puni u novembru. Sve vreme smo pricali o sportu, muzici, filmovima, serijama, prelepa je, prepametna, duhovita, i na kraju kad sam krenuo da je poljubim kaze E jbg, stariji si skoro 10g, rekla sam ti samo druzenje. Znao sam da ce tako biti i lepo smo se zagrlili i doslo mi je da placem od tuge. Nece me, pa to ti je. Kad god mi se neka istinski svidi ili je premlada, zauzeta, ili sam ja u tom trenutku zauzet. Posle sam se napio i idem sa rizlama kroz park onako kezual, i naravno ljudi me cimaju... Posle toga je vece bilo magicno, i onda cale dolazi u 4 ujutru u park plaseci se da nisam ubio nekog ili sebe i idemo kuci, koja crna utakmica.

 

  Prebacite post na lustraciju, ja se izvinjavam, al da objasnim kolegi Mikiju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Opasna ekipa Bruklina bi to bila.

Irving-LeVert-Durent-Kuruks-Alen

 

Klupa- Dinvidi, Prins, Kerol ce verovatno uzeti veteranski ugovor, Heris i Dejvisu dati ugovor od 6-7 milki na nekoliko sezona.

Sa strane da uskoce: Nejpijer, Graham, RHJ i Musa (bice dobri i za trejdove). Tu ce valjda biti jos neka pojacanja na leto i u toku sezone, nakon otpustanja igraca.

 

Rasel odlazi sigurno i bice zanimljivo koju ce destinaciju izabrati za naredne cetiri sezone.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

harris 6-7 miliona godisnje :cigar:

on vec ima ugovor, to je vezano za Dejvisa.

 

Pa dvoumio sam se oko Herisa ili Kuruksa. Moje misljenje je da ce Kuruks imati dobru ulogu s obzirom koji smesan ugovor ima naredne tri sezone. A ekipa treba biti fleksibilna sa platama, a on generalno nije tolika rupa od igraca za tu platu i povrh svega, mlad je decko.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Harris je bolji od Kuruksa onoliko koliko je Kuruks bolji od mene.

Nigde nisam ja ni rekao da je Kuruks bolji od Herisa. Bruklin bolji PF nema, ako ne racunamo Durenta.  RHJ-u  treba dati vec ovog leta novi ugovor, a nisam siguran koliko ce Netsi da se isprse. Kuruks je neko ko ce da pocinje utakmice i biti 15 minuta u nekim situacijama i 20 minuta na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Nigde nisam ja ni rekao da je Kuruks bolji od Herisa. Bruklin bolji PF nema, ako ne racunamo Durenta.  RHJ-u  treba dati vec ovog leta novi ugovor, a nisam siguran koliko ce Netsi da se isprse. Kuruks je neko ko ce da pocinje utakmice i biti 15 minuta u nekim situacijama i 20 minuta na terenu.

On je neko ko ne bi smeo da igra vise od 0 minuta po utakmici.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, delgado said:

 

 

  Tebreks, izasao sam sa devojkom '02 koja tek 17 puni u novembru. Sve vreme smo pricali o sportu, muzici, filmovima, serijama, prelepa je, prepametna, duhovita, i na kraju kad sam krenuo da je poljubim kaze E jbg, stariji si skoro 10g, rekla sam ti samo druzenje. Znao sam da ce tako biti i lepo smo se zagrlili i doslo mi je da placem od tuge. Nece me, pa to ti je. Kad god mi se neka istinski svidi ili je premlada, zauzeta, ili sam ja u tom trenutku zauzet. Posle sam se napio i idem sa rizlama kroz park onako kezual, i naravno ljudi me cimaju... Posle toga je vece bilo magicno, i onda cale dolazi u 4 ujutru u park plaseci se da nisam ubio nekog ili sebe i idemo kuci, koja crna utakmica.

 

  Prebacite post na lustraciju, ja se izvinjavam, al da objasnim kolegi Mikiju.

prava sportska prica  👍🏽

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

On je neko ko ne bi smeo da igra vise od 0 minuta po utakmici.

Jbg, ako hoces da pravis supertim i dajes max ugovore, takve igrace moras imati u ekipi. Kao da Kari ili Tompson uzivaju da igraju sa Mekinijem ili Kukom. Niko me ne moze ubediti da su oni bolji od Kuruksa.

Na kraju krajeva, ovaj decko moze samo da napreduje, 21 godinu ima samo, a sve tri sezone prima manje od dva miliona. Ja bih njemu dao priliku naredne sezone da se pokaze, ako ne onda trejd ili klupa.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

The faces of the Warriors told a story not only of the crumbling moment, but also of the suddenly deteriorating future. The look on Kawhi’s face, on the other hand, betrayed nothing but a sense of calm: He makes changing history look like solitary practice in the gym. In his customarily awkward postgame interview with ESPN’s Doris Burke, Leonard fumbled with the intent of his words: He doesn’t play for the records, he doesn’t play for the fans. The latter statement forced him to pause and stammer, and you could almost hear the creaking conversational gears in his mind grinding themselves to dust trying to make up for how bad that might have sounded to his legion of adoring Raptors fans back in Toronto. But with one more win, those fans will be able to rest easy.

 

The Board Man Gets Paid in Full

Link to comment
Share on other sites

Reklo bi se da je i sadašnji rezultat došao kao posledica zasićenosti/nedovoljne motivisanosti igrača, verovatno i uprave Dubsa jer su sve već to prošli, protiv jačeg protivnika i nemaju oni šta bilo kome da dokazuju, s druge strane nisu ni u fazonu da jure ne znam kakve rekorde kada će navijači uvek imati subjektivno mišljenje ko je najveći ikada.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih bas voleo da ne dovedemo nijedno zvucno ime (Kawhi, Butler, Klay, Durant, Irving, Davis) vec da dovedemo Beala preko trejda -> dosta im je Zo+4.pik+Ingram/Kuzma, Jeff za vetmin i produzimo KCP-a i Geeja koliko treba.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, dekkard said:

Reklo bi se da je i sadašnji rezultat došao kao posledica zasićenosti/nedovoljne motivisanosti igrača, verovatno i uprave Dubsa jer su sve već to prošli, protiv jačeg protivnika i nemaju oni šta bilo kome da dokazuju, s druge strane nisu ni u fazonu da jure ne znam kakve rekorde kada će navijači uvek imati subjektivno mišljenje ko je najveći ikada.

 

uz ogradu da nije gotovo ovde, pobeda dubsa bi vratila seriju praktično u egal - najbolja ekipa ikada je uvek imala motivacije iz godine u godinu. 

 

na stranu to što ja mislim da aktuelni rez nije posledica nedostatka motiva, već su jednostavno nadigrani. 

 

takođe, diskutabilno je da li su cavsi jača ekipa od raptorsa. možda one sezone kada su svi bili sposobni da igraju seriju ali tada su cavsi i uzeli titulu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...