Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Protiv Hou bi imali neke sanse sa domacim terenom. Protiv GSW nema niko jer su prejaki, 2 bitna igraca da im zakazu oni opet imaju dovoljno municije da dobiju svakoga.

 

Ali ako prodju Portland imaju fenomenalnu sezonu sve i da popiju metlu u finalu i ono sto je njima najvaznije odlicnu osnovu za neku post warriors eru + jednog od najboljih igraca lige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Pozdravio ga Dirk Novicki [emoji1]
Po šutu spolja bolji od Jokića, ali ono što odvaja Nikolu je pre svega bolji ball handling i pregled igre, odnosno asistencije. Drugo, nisu u pitanju igrači na istim pozicijama, Dirk je bio čista četvorka, krajnje nategnuto da je bio i 4/5, a Jokara je čista petica.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, greenenvy said:

Ne znam je l' bila diskusija na starom forumu, ali ajd da pitam.

 

Da pravite ekipu, da li biste je pre pravili oko Jokare ili Embiida i zbog cega neko od njih dvojice?

 

Jokic- Nije sebican, nema veliki ego i sto je najbitnijie cini saigrace puno boljim i drzi atmosferu u ekipi a pored toga je super star i mnogo je lakse da gradis ekipu oko takvog igraca nego oko Embida

 

Embid - kolena, pitanje je koliko ce moci da izdrzi jos da igra na max broju obrtaja i ako kolena opet kvrcnu ili dozivi neku ozbiljniju povredu on je svoje zavrsio ( ali brutalan centar, mamojebac sto se kaze ) 

Link to comment
Share on other sites

I ja bih uvek Jokaru pre Embiid-a. Takav skill, court vision, IQ ne moze nikakva atletika da zameni. Nikola moze 2 poena da postigne i da bude bas produktivan, dok Joel o tome moze da sanja bas.

 

I ono sto mi je najfascinantnije od svega. Embiid pravi brdo izgubljenih lopti, dok je Jokara recimo juce napravio prvu posle 80 MINUTA bez izgubljene lopte. Kad pogledas njihove stilove, to bi logicnije bilo da bude obrnuto. 

 

Prosto Nikola je po svemu po meni iznad Embiida, sem odbrane, koju je porpavio i loja je prilicno pristojna. Embiid zbog kolena ce vrlo brzo poceti da igra Lebron like defense.

 

@Stefan

 

Bas gledah taj klip juce. Brad spremio taktiku, pa malo je reci vrhunski. Janis se konstantno zabijao u 3 igraca, a opet smo sasvim solidno stizali na suteve ostalih i relativno je mali broj bio uncontested. E sad, ako oni krenu te otvorene suteve da pogadjaju, moracemo malo da olabavimo odbranu na Janisu sto moze biti problem. Ali se nadam da Horford moze to ispratiti u prilicnoj meri.

 

Ako oni budu znatno digli nivo igre, ono sto me drzi da mislim da uzimamo drugu utakmicu je sto mozemo glat jos 30% bolje od ovoga da odigramo. Oni za Haywarda nemaju odgovora bez Brogdona. Ocekujem njegovu 20+ partiju veceras.

Edited by greenenvy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@greenenvy ja i dalje imam los osecaj za veceras, sve mi se cini da ce se oni nekako prilagoditi dobrim gameplanom i resiti nas, sto naravno ne znaci da se ne nadam. 😄

 

Oduvek nam je oruzje bila raznovrsnost i pamet, ako nas bude sluzio i sut idemo dalje. 

 

Ne znam za veceras ali da, ocekujem i ja 20ak od Haywarda u nekom mecu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...