Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Koliko su se usrali svi iz Bucksa toliko je i Budak totalno pogubio kompas.

 

Kawhi ih je razvalio u 4/4 sa onom Hardenovsko/Lebronovskom taktikom kada zavrte centralni pik da izuvuku defanzivca po zelji i onda drvljenje izolacije do poslednje stotinke. Ne samo da ih je ubio poenterski nego im je totalno umrtvio tranziciju i isisao svu energiju iz hale.

 

Tu se BudakHoisier zaigrao sa Iljasovom i Stelingom facking Brownom i ode sve u pm...

 

Kad/ako Janis postane lice lige ozbiljno cu razmisliti da prestanem da gledam NBA. Sve ono sto sam mrzeo kod Lebrona puta milion...

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Masivan respekt za ovo sto je Kavaj odigrao veceras. Ne samo skorerski, posto je to konstanta, nego je mnogo bolje resavao double teamove i slao pasove tacno kad treba. 

 

Takodje, ovo sto je Fredi uradio je nerealno, imam osecaj da bi ubacio jos 7 trojki da je sutnuo.

Pre dva dana od FVV imali smo kupus 1/7

Vcrs 7/9 = meso

 

Taman sarmica, a i lici mi na istu 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Bože, zašto su ovakvi likovi poput Drejka popularni? 

 

jason concepcion je ponudio teoriju u vreme dok je još bio kul

https://www.theringer.com/movies/2017/8/11/16135186/pitbull-cypher-the-matrix-theory

 

3 hours ago, LordOfTerror said:

Ne znam ko je vece jaje ovaj krezubi Middleton koji ceo mec apsolutno nista nije uradio, Grcki saracen koji se toliko ukenjao da ne moze bacanje da pogodi ili ovaj Indijanac kojem je najveci kvalitet sigurnost na lopti i onakav TO napravi na -3...

 

Zasluzeno Toronto dobio, Kawhi bolji od sva ova 3 govneta na gomili. 

 

šutirao je očajno ali je napravio 10 asistencija uz dve izgubljene, nije baš ništa. šuter koji zna da bude koristan za tim kada mu ne ide šut. koliko uopšte ima takvih igrača?

 

---

inače, odgledao sam poslednju četvrtinu (probudio se nešto bezveze i kao ajde) - glavni utisak mi je, bez obzira na onu izgubljenu loptu na kraju, kada ga je siakam pritisao, koliko je malkolm brogdon pametan igrač. svaki njegov potez je neverovatno racionalan. čist substance, ništa stilsko kurčenje. svaka mu čast

 

naš brogdone, kako beše ona prognoza pre finala zapada, gube jednu bucksi do kraja.

slažem se da su bucksi teži protivnik dubsima ali tu bilo ko da izađe neće dobiti više od dve utakmice, pod uslovom da odigraju odlično 3-4 tekme

Link to comment
Share on other sites

Jbg, bio sam dead wrong i prilicno sam srecan zbog toga, bas prizeljkujem Rapse u finalu.

 

I dalje mislim da su Bucksi bolji tim ovde. Mislim da je ovo najvise sto Rapsi mogu da ponude, cak i vise nego u nekim normalnim okolnostima (kad FVV ne sutira 7-9 za 3), dok Bucksi mogu znatno bolje u ofanzivi. Ako nista drugo, my boy Lowry polako gubi epitet playoff chokera, posto igra odlicnu seriju u ulozi koja mu odgovara.

 

Sve u svemu, vrhunska serija i sigurno najbolje ECF u poslednjih 5 godina.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Jbg, bio sam dead wrong i prilicno sam srecan zbog toga, bas prizeljkujem Rapse u finalu.

 

I dalje mislim da su Bucksi bolji tim ovde. Mislim da je ovo najvise sto Rapsi mogu da ponude, cak i vise nego u nekim normalnim okolnostima (kad FVV ne sutira 7-9 za 3), dok Bucksi mogu znatno bolje u ofanzivi. Ako nista drugo, my boy Lowry polako gubi epitet playoff chokera, posto igra odlicnu seriju u ulozi koja mu odgovara.

 

Sve u svemu, vrhunska serija i sigurno najbolje ECF u poslednjih 5 godina.

 

Bucksi su dublji tim, da li su bolji - pitanje je. FVV neće ovako šutirati (a možda i hoće jer ti epizodisti uvek igraju bolje na svom terenu) ali nije realno očekivati ponovo ni samo 4 poena Gasola i 6 Ibake. Dobro, od Danny Greena su 0 poena neki novopostavljeni standard. 

 

Mirotić se baš raspada, veoma je nebitan u ovoj seriji a kad on pogađa lakše je svima da operišu. George Hill i Brogdon baš isporučuju, tu ne možeš da se žališ. Brook je opet odradio svoje. Takođe, Giannis sinoć baš ispodprosečan, kad je na kraju bilo stani pani krenuo je ono svoje volovski na trojicu. Ja bih rekao da su mu oprostili i nekoliko faulova u napadu. Masivan respekt za ovo što je postao ali pregadan superstar za gledanje, baš pregadan.

 

Ja ne mislim da je ovo rešeno, kao što sam pisao da ništa nije gotovo nakon 2-0 i da imaju kapacitet Rapsi da se vrate u seriju. Biće ludnica u 6.meču. Još kad bi neko sipao ricinus Drejku u piće da ne gledamo tog klovna pored parketa.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mirotić se baš raspada, veoma je nebitan u ovoj seriji


Mirotić je sada već poslovično nebitan when it counts. Bukvalno je Real osvojio EL čim su ga poslali međ Chicago moje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Jbg, bio sam dead wrong i prilicno sam srecan zbog toga, bas prizeljkujem Rapse u finalu.

 

I dalje mislim da su Bucksi bolji tim ovde. Mislim da je ovo najvise sto Rapsi mogu da ponude, cak i vise nego u nekim normalnim okolnostima (kad FVV ne sutira 7-9 za 3), dok Bucksi mogu znatno bolje u ofanzivi. Ako nista drugo, my boy Lowry polako gubi epitet playoff chokera, posto igra odlicnu seriju u ulozi koja mu odgovara.

 

Sve u svemu, vrhunska serija i sigurno najbolje ECF u poslednjih 5 godina.

Samo KD da ne zaigra u finalu, bice cupavo...

 

Sa KD-om 6 utakmica

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LordOfTerror said:

Cekajte jel i Toronto ima prednost domaceg terena ako prodje u finale ili ne?

 

Either the Milwaukee Bucks or Toronto Raptors will have home court advantage against the Golden State Warriors in the NBA finals. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

Either the Milwaukee Bucks or Toronto Raptors will have home court advantage against the Golden State Warriors in the NBA finals. 

But...we all agree this fact means shit vs GSW! 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...