Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sta Deni Green pegla? Mozda kosulju pred meca ali finale malo slabije, pojavio se na 1 mecu gde ga Curry pustao da ima suterski trening.

Moguće je da si u pravu, imam subjektivan utisak da je dobar u finalu ili barem bolji nego ovo što sam ga gledao da finala u PO...

Link to comment
Share on other sites

Pokidano je to, isto je. Mislim da je ovde sada manje - više jasno šta je i kako - jesu GSW usrali, ali ne time što su mu dali da igra, nego sa onih famoznih vezanih, koliko 14 minuta bez treninga. Verujem da ne postoji nikakva studija koja bi povezala istegnuće lista sa kidanjem Ahilove tetive - i AT i prednji ukršteni su u 90% slučajeva nekontaknte povrede koje se dešavaju baš kod tog premora i nedovoljnog treninga, istezanja i td. Da je zaista imao, recimo, istegnuće AT, a da su ga prijavili kao istegnuće lista, onda bi zaista trebalo da ih tuži i da im oduzme celu franšizu, a oni da idu u zatvor... Ovako, verujem da su se zajedno dogovorili, a verovatno je i sam KD insistirao da igra, uz procenu da "može još malo da iscepa list", pa će mu zarasti tokom letnje pauze. Ovo sve je neka moja konstrukcija, ali kapiram da je to bio neki sled događaja, užasno baksuzan...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E to je nepoznanica... Ja pretpostavljam da će od dobro da reaguje baš zbog te konstitucije i nedostatka mase. On je imao i onu frakturu Džonsovu pre par godina, na istoj nozi...

 

Spoiler

 

 

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

Pretvara se u cirkus ovo oko KD i GSW

 

AD u LAL,deluje realno posle povrede KD,ali ako daju farmu za njega,susresce se sa istim problemom kao i GSW trenutno,nece imati klupu,Zavisice od LBJ zdravlja cela sezona.

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ker na konferenciji izjavio kako je KD imao svog doktora van organizacije od kog je takodje dobio zeleno svetlo da igra.

 

citajuci forum imam utisak kao da su warriorsi izgurali kd-a na teren bez njegove volje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...