Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

16 minutes ago, Manu said:

Pa da, najradije nijednom ali ima ekipa koje ce imati bas ovu dilemu tokom leta zbog prostora u capu i potreba. Ako posmatramo samo teren naravno da nema dileme, Kyrie je bolji, ali evo Mairosu je pre par postova spomenuo sve upitnike oko njega. Ima ih previse, plus ovaj PO koji igra kako igra do sad.

 Ne mislim da ce Kemba tako brzo opasti niti da bi bio toliko los u jacoj ekipi. Pametan je igrac i mislim da bi se prilagodio, takodje mi deluje da ima jak motiv da to i dokaze. Ja bih pre pojurio njega.

 

I ja bih pre Kembi dao max pare, i to bih ga ugostio u nekom major marketu. Meni Kemba deluje sportski gladan, željan dokazivanja, attitude mu je ispravan. Sad čitam da Dallas hoće da ga zemne, to bi po meni bio top potez, kad imaš Luku treba ti neki pure scorer i mudonja da igra off njega.


Irvingov talenat je neumitan ali zajebi me maxiranja igrača koji se sinhronizuje sa plimom i osekom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jenkins said:

Btw ja legnem oko 1-2, spavam do 12-1 i onda gledam snimke :classic_wacko:

12 sati - domacinski. 

Nekad kad ne zelim da gledam utakmice, zbog nervoze, uspavam se ranije, pa onda sanjam da sanjam rezultate i ustajem jedno milion puta u snu da proverim kako su se zavrsile utakmice, dok stvarno ne ustanem i skontam da se nikada ne zavrse kako sam sanjao. 😕

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

 

zajebanoj je situaciji phila. butler je ocigledno bolji igrac, pogotovo za playoff ali ako ne produze harrisa ostali su bez dva prva picka i shameta...zato mislim da ce dobiti ugovor da gm ima alibi i spasi svoj posao. ako potpisu i butlera tek nece imati previse prostora za fleksibilnost na leto i da se napravi neka duza klupa.

Da bas zajebana situacija, zna se kolika je moja ljubav prema Batleru ali on je po meni ubedljivo najbolji njihov igrac u PO tako da mi je to siguran 1 max. A onda dolazimo do Harisa kog su platili 2 pika i mladog shameta a ne radi ono sto treba da radi u ovoj seriji: 35%FG i 31%za 3 uz 13 poena nije ono sto su jurili. Lepo je to sto je prisutan na skoku ali njima trebaju poeni od njega i vise od 31% za 3, baja imao 2/13 za 3 prosli mec harden like stats.

Link to comment
Share on other sites

Btw, hajlajt jucerasnje HOU-GSW tekme su mi bile batice sa tribina koje su cesto vikale NJU JORK NIKS, NJU JORK NIKS

 

EDIT : Kad god bi DUrant primio loptu/sutao bacanja 😄

Edited by delgado
  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

zato je ovaj playoff toliko epski na istoku. svaka ekipa ima nesto veliko da izgubi sada ili sledece leto.

 

boston - irving, bez njega skoro pa nema smisla tradeovati za davisa. jedino da imaju nekog pg-a u steku. rubio, dragic, beverley, collison...rondo xd

toronto - leonard....postavlja se pitanje da li je onda najbolje poceti tankovati

milwaukee - middleton, lopez, brogdon, mirotic pa i antetokounmpo sledece sezone. moze biti ista situacija kao sa davisom ali mi se cini da grk nije u toj prici....jos.

phila - vec receno...

Link to comment
Share on other sites

ja u poslednje vreme spavam kao Da Vinci, premestio sam komp da mogu da spavam i drzim mis u ruci, dremkam u 15-minutnim stintovima kada gledam 2 tekme, ako i zaspim u toku radnje probudi me dranje komentatora kada se desi nesto zanimljivo, uz 1 ili 2 cuga od sat i pol uspevam da izguram obaveze pa popodne dodam jos 2 sata

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, stefan81888 said:

 

Vrlo zanimljivo misljenje lika koji nas stalno podseca da ne donosimo nagle zakljucke na osnovu najskorijih dogadjaja. 

Aj da probam da se objasnim.

 

Nisam ja doneo taj zakljucak na osnovu ovog plejofa, i ranije sam bio misljenja da PO Irving ne postoji vec da je to posledica deljenja terena sa Lebronom. Najavljivao sam da situacija nece biti ista kad on postane glavna meta odbrane, evo mozemo da vidimo da nije tako.

 

To ne znaci da Irving nece sledece godine da porobi u PO, ali ja stojim iza reci da PO Irving ne postoji, odnosno da ne podize svoju igru u plejofu u odnosu na RS, evo ove godine je cak i dosta gori.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Aj da probam da se objasnim.

 

Nisam ja doneo taj zakljucak na osnovu ovog plejofa, i ranije sam bio misljenja da PO Irving ne postoji vec da je to posledica deljenja terena sa Lebronom. Najavljivao sam da situacija nece biti ista kad on postane glavna meta odbrane, evo mozemo da vidimo da nije tako.

 

To ne znaci da Irving nece sledece godine da porobi u PO, ali ja stojim iza reci da PO Irving ne postoji, odnosno da ne podize svoju igru u plejofu u odnosu na RS, evo ove godine je cak i dosta gori.

Nemam nameru da branim Irvinga posto ni ja nisam odusevljen zbog 7 ili 8 pogodaka od 20 i kusur suteva iz igre ali ovo je tek prva PO serija sa Bostonom gde je naisao na pravi izazov kao prva violina. 

 

Boston igra nekonstantno cele sezone i sa ogromnim oscilacijama a u seriji pomocno osoblje Baksa rastavlja klupu Bostona, mora da ima i do trenera malo, iako je vrlo lako reci da Irving bez Brona ne moze nista jer ce ispasti od odlicne ekipe Baksa.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Nemam nameru da branim Irvinga posto ni ja nisam odusevljen zbog 7 ili 8 pogodaka od 20 i kusur suteva iz igre ali ovo je tek prva PO serija sa Bostonom gde je naisao na pravi izazov kao prva violina. 

 

Boston igra nekonstantno cele sezone i sa ogromnim oscilacijama a u seriji pomocno osoblje Baksa rastavlja klupu Bostona, mora da ima i do trenera malo, iako je vrlo lako reci da Irving bez Brona ne moze nista jer ce ispasti od odlicne ekipe Baksa.  

Ne kazem ja da ne moze on nista bez Brona, bilo bi malo licemerno jer kroz celu godinu ponavljam kako su Bucksi jaca ekipa i cenio sam da ovde prolaze u 5. Nisam ni ocekivao da Boston uradi bilo sta.

 

Samo hocu da kazem da je taj PO Irving previse naduvana prica, najvise zbog onog g7 suta koji je pogodio. On nikada nije podizao nivo igre u PO, vec je zadrzavao onaj iz RS, a to je mnogo lakse kad je pored tebe najbolji igrac na svetu.

 

Da preko leta ode kod Brona i odigra neki PO na 2016/17 nivou, ponovo cu biti misljenja da ne postoji PO Irving. Samo je sad najlakse to napisati a da mi ne budu iskopane oci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

12 sati - domacinski. 

Nekad kad ne zelim da gledam utakmice, zbog nervoze, uspavam se ranije, pa onda sanjam da sanjam rezultate i ustajem jedno milion puta u snu da proverim kako su se zavrsile utakmice, dok stvarno ne ustanem i skontam da se nikada ne zavrse kako sam sanjao. 😕

 

Ja sam nešto sanjao nakon one utakmice sa 4 produžetka ali sam zaboravio sta. To je bilo oko sat dva vremena. Od 8 do 10.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

legnem u 6 ujutru i spavam do 11,12 popodne...polako sam poceo da se plasim za svoj zivot

 

ali boli me penis realno, spavace se posle 3,4 meseca kako treba i tako u krug vec 10 godina

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

 

zajebanoj je situaciji phila. butler je ocigledno bolji igrac, pogotovo za playoff ali ako ne produze harrisa ostali su bez dva prva picka i shameta...zato mislim da ce dobiti ugovor da gm ima alibi i spasi svoj posao. ako potpisu i butlera tek nece imati previse prostora za fleksibilnost na leto i da se napravi neka duza klupa.

 

Fila je u zajebanoj situaciji kako god okrenes. Kao sto kazes ugovor Harrisu bi bio alibi potez i, po meni, napravice tim losijim dugorocno. A ako ga puste dali su dva prva picka i Shameta za...dobar otpor Torontu u drugoj rundi Istoka?

Link to comment
Share on other sites

Ено Кантер тражио од Олајџувона савет за Рамазан 🤣 Раме, пост, дисидент, злостављан од стране Јокића, али ето уз божју и Хакимову помоћ и вотевр ит фрикин тејкс, великомученик. Усраћу се.

 

Ја сам у таквој временској зони да ми утакмице почињу преподне. Ретко кад зором. Али онда се ради, тако да сам осуђен на снимке у возу или преносе викендом. Остаде ми нба пас полуискоришћен, тако да сад надокнађујем у плеј-офу док док ме жена не бенчује. Али, вотевр ит фрикин тејкс. 🤣

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Кад сам код снимка, стигао до пола gsw-hou и мени и стеф и клеј делују сасвим добро с обзиром на то колико је утакмица и цела серија скроз чудна (лоша) кошарка. Ма колико легитимно било не могу да сварим тај Харденов/Хјустонов стил. Да сам судија истерао бих их с терена док се мало не уозбиље. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...