Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

On 7/5/2019 at 11:09 PM, MrTripleDouble said:

Red je i da ta izmucena fransiza osvoji titulu. Valjda ce nekada i moj Magic da dodje na red : /

Ima nas, za sad ccca 2ica koji navijaju za Magic

On 7/6/2019 at 4:50 AM, OnionKnight said:

 

 

 

 

Ta striptizeta nasha mu je sada zena.. zakevila sa njim, on je odjebao, tj davao joj 1 Gista na 2 godine da abort, ona odradila test i rekla no no, malena je tvoja..
long story short sad ce imaju 2go dete ili imaju otkud znam tako da je legitimno. prevario al', zato i ozenio tu istu 🙂🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se GS rebuild. Lacob i Myers znaju posao.

 

Dosta klinaca. Taman da se pokolju ove sezone u cistilistu, za naredni napad na titulu.

 

Red je da matorci odmore jedno leto. 

 

Za dogodine im ostaje i taj MLE od Igija, ako sam dobro ispratio?

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Sto toliko cijenite Jutu? Doveli su samo Bojana i Conleya ili sam nesto propustio?

Ed Davis, Green i Mudiay.

 

Po meni su u rangu sa Denverom.

 

I Exum je prosle godine uhvati dobar zalet, ali se ponovo povredio pred kraj sezone.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Posto je on moj Fantazi sin i da budemo realni ja sam od njega napravio ovu TD zver pre par godina, by Jakovljevic.. Red je da vrati sva ta ulaganja sa 1 titulom....
Samo da nas ne oderu, Riley pamet u glavu nama ne gori. Idealna situacija da im uvalimo ove sto isticu i max 1 iz Young cora, sve preko je uzas ako nam uzmu i Winslowa i Heroja nece biti dobro. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Drakaris said:

Ja sam misljenja da bi GS mogao i ove sezone da se bori za titulu. Samo da Klej bude na nivou. Rasela bi trebalo da trejduju za krilo, igraca sa klupe(po mogucnosti plej) i neki pik. 

Tesko. Neka uzmu jedno leto odmora.

Nema napada na titulu bez dobrog swingmana, ili x2. Oni imaju neke bezveznjake...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Squabbit said:

 

Ta striptizeta nasha mu je sada zena.. zakevila sa njim, on je odjebao, tj davao joj 1 Gista na 2 godine da abort, ona odradila test i rekla no no, malena je tvoja..
long story short sad ce imaju 2go dete ili imaju otkud znam tako da je legitimno. prevario al', zato i ozenio tu istu 🙂🙂

 

Ne znam ta striptizeta kakva je, ali ova Riversova mala i nije neka.

 

Ali nema veze, ispotovao bih je iz zahvalnosti za onu titulu 08'.

 

Hvala joj caletu i zelim mu opet da uzme titulu. U finalu konferencije u sedmoj tekmi da demolira Fejkerse kao sto je u sestoj tekmi finala 08'.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Squabbit said:

Kakva je?

Dobra bi bila za potapanje kupusa.. Mada bure bi moralo da ima ozbiljan otvor da se taj silikon strpa unutri

 

Danijela Rajic? Ako je ta, onda jbg. PG brate, nisi normalan.

 

Riversova je za ovu Monica Belluci lagano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...