Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Boston ako dovede Kembu - biće mnogo zajeban. Mark my words.

 

istovremeno, skoro je sigurno da ide horford. pazariće nekoga ali svakako neće naći igrača koji radi to što radi horford. moraće da menjaju koncept igre

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

istovremeno, skoro je sigurno da ide horford. pazariće nekoga ali svakako neće naći igrača koji radi to što radi horford. moraće da menjaju koncept igre

Koliko uopste u ligi ima igraca kao Horford? Ja bih rekao vrlo malo. On je idealan dodatak za ekipe koje jure titulu. 

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da sigurno dovodimo DLoa. Bron ga gotivi, hvalio ga je prosle sezone, a i Pacov je nase dete.

 

   Popravio se prilicno, all-star igrac je i elitna 3. opcija. Valjda ce dati neki popust da ne bude maximalni max nzm kako da se izrazim. Samo da bude prostora za Geeja/KCP i onda Jeff Green, Korvelier, Delly, Hill, Jr, ima da se probere tu od leseva svasta...

 

    DLo-KCP-Bron-Kuzma-Davis, solidna startna.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

I ja mislim da sigurno dovodimo DLoa. Bron ga gotivi, hvalio ga je prosle sezone, a i Pacov je nase dete.

 

   Popravio se prilicno, all-star igrac je i elitna 3. opcija. Valjda ce dati neki popust da ne bude maximalni max nzm kako da se izrazim. Samo da bude prostora za Geeja/KCP i onda Jeff Green, Korvelier, Delly, Hill, Jr, ima da se probere tu od leseva svasta...

 

    DLo-KCP-Bron-Kuzma-Davis, solidna startna.

Brata Dahntaya haslera 😎

Link to comment
Share on other sites

@Delgi

 

Startna nije problem, a klupa?

 

Lejkersi nisu u stadijumu da imaju slabu klupu, oni nemaju nikakvu 😄

 

Baš me zanima može li Bron da privuče nekog matorca da doprinese sa vet. minimumom?

 

 

edit: kolike pare može dobiti Ed Dejvis, on je po meni ok za prašinarenje sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

I ja mislim da sigurno dovodimo DLoa. Bron ga gotivi, hvalio ga je prosle sezone, a i Pacov je nase dete.

 

   Popravio se prilicno, all-star igrac je i elitna 3. opcija. Valjda ce dati neki popust da ne bude maximalni max nzm kako da se izrazim. Samo da bude prostora za Geeja/KCP i onda Jeff Green, Korvelier, Delly, Hill, Jr, ima da se probere tu od leseva svasta...

 

    DLo-KCP-Bron-Kuzma-Davis, solidna startna.

Pa nakon tako divnog odnosa prema njemu i toplog rastanka od LAL mislim da bi bio lud da ne da bar 30% popusta 🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, realno *w said:

@Delgi

 

Startna nije problem, a klupa?

 

Lejkersi nisu u stadijumu da imaju slabu klupu, oni nemaju nikakvu 😄

  

Baš me zanima može li Bron da privuče nekog matorca da doprinese sa vet. minimumom?

  

 

edit: kolike pare može dobiti Ed Dejvis, on je po meni ok za prašinarenje sa klupe.

 

  Pa videcemo - Korvelier, Jeff, Jr, Delly, ima tu dosta Bronovih vojnika i leseva da se popuni roster.

 

   Wook poceo da pise na IO, zato ga nema na forumu

 

  

Meni je pak sve ravno jer znam da ću guštati dok budem gledao kakve muke ovaj kvazi-imperij ima postaviti se na noge. A ispadanje u ranoj rundi playoffa definitivno će me natjerati da ih arhive izvučem jednu finu butelju. Još kad Space Jam 2 propadne na blagajnama, izvlačim dvije. I da, imam vinski arhiv dobrim dijelom zato što LeBron i slični dio novca usmjeravaju meni, ali to ne znači da ih neću kritizirati kako su bezdušni ljigavci.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

@Delgi

 

Startna nije problem, a klupa?

 

Lejkersi nisu u stadijumu da imaju slabu klupu, oni nemaju nikakvu 😄

 

Baš me zanima može li Bron da privuče nekog matorca da doprinese sa vet. minimumom?

 

 

edit: kolike pare može dobiti Ed Dejvis, on je po meni ok za prašinarenje sa klupe.

Vratice Bron ove sto vijaju po Kini: Basa, Kola, Bizlija i sl.

Link to comment
Share on other sites

Kakav je licemer ovaj Gee sa IO jebem li mu sve po spisku, kad su Warriorsi napravili Hampton's five to je bila pobeda igre, lepe kosarke, lepa sporCka prica, a sad kad se Bron u 35. trudi (zar Kobiju nisu dovodili i Dvajta i Gasola i Nesa i sve sto je hteo?) to je bezobrazluk... Govno jedno smrdljivo, citao sam ga i cenio godinama i slusao podkaste, ali vise necu ni da otvorim ovaj govnavi sajt.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste zato su 50 godine pre toga bili uspesna fransiza... 
Jadni oni

 

50 godina pre toga konstantno su bili u vrhu, osvajali titule i igrali finala, sve dok nije dosao LeBron i razjebao ih. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, delgado said:

Realno, bas je Bron sjebao taj Klivlend. Imaju samo titulu, 4 finala, jedno finale konferencije i nekoliko drugih rundi dok je on igrao za njih. Mnogo im je bolje islo i pre njega, a evo i sad posle njega. 

 

Protiv LeBrona svasta moze da se kaze, ali ovo kako je navodno razjebao Cleveland svojim povratkom iz Miamia je jedna od najvecih gluposti. Decenijama pre njega bili su najobicnija rupcaga u koju niti je ko hteo da dodje, niti je pravila rezultate. I onda neko mi kaze, da se nije vratio iz Miamia mozda ne bi imali titulu, ali bi poslovali kao NBA fransiza. I sta bi napravili sa tim "poslovanjem kao NBA fransiza" ? Nista. Ostali bi rupcaga kojoj bi najveci domet bila 2. runda playoffa jednom u 15 godina. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

@Delgi

 

Startna nije problem, a klupa?

 

Lejkersi nisu u stadijumu da imaju slabu klupu, oni nemaju nikakvu 😄

 

Baš me zanima može li Bron da privuče nekog matorca da doprinese sa vet. minimumom?

 

 

edit: kolike pare može dobiti Ed Dejvis, on je po meni ok za prašinarenje sa klupe.

 

Procitah pre neki dan da je rekao da ga samo lova zanima, manje vise uloga u timu i sam tim, samo lova..
Tako da ED u LAL no way Jose, a legao bi svakome, cini mi se najjaci rezervni centar u ligi vec 2 godine

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...