Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Nece da se edituje post 118-108 Toronto ako Fletu i Kawhiju (koji se drzao za prst) nije nista.
Naravno da toronto bude 100% fokusiran i da nisu vec proslavili titulu i uz ravnomerno sudjenje.

 

koji je rez po četvrtinama?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

All-time great svakako ali pobjednik ne bas. Mislim u rangu recimo MJ23, Kobija, Timija, Birda itd itd ne bas. Svakako velika karijera

 

Za Lebrona sad imam veci respect, lik je isporucivao konstantno sam protiv mozda najbolje ekile svih vremena a ovaj 1 mec upali, ekipa izgubi 10tak razlike i za 2 dana corak, zamaskirao statse kad je sve bilo gotovo vcrs.

 

Uglavnom, bitno da se najbolji igrac danasnjice ne vrati, da ovo Rapsi zavrse kuci i da se krunise kandza

Ja sam bio taj forumas koji tvrdi da  Kari i Grin uz jos 1-2 igraca imaju najveci pobednicki mentalitet i ti ne mislim n clutch suteve nego na generalno stav i odnos , koliki su borci i da se nikad ne predaju. Kada je Stef u pitanju ja sam dosta subjektivan jer imam dodatni respekt prema fizicki inferiornim kosarksima u nba, ali nevezano za to njegovo nasledje i nasledje Stiv Kera i cele te ekipe ne moze nista da srusi. Pogledaj samo kosarku pre i posle.

Sto se tice ove serije cini mi se da smo se svi ponadali da cemo gledati gsw iz 2016 sto je meni licno bila uzivancija, a zaboravili smo da su Bogut i Livingston invalidi, da Igi jedva izdrzava. GSW treba ozbiljan remont, ali se uopste ne brinem dok god su tu Ker, Kari , Grin i najbolji bek u ligi 😉

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne može se ovdje više ništa osim odati priznanje Torontu. Uradili su strašan posao otkako ih je LeBron pometlao, od otpuštanja trenera do trejda za Gasola. Bolja su ovdje ekipa i zasluženo idu ka tituli. 

Iako bi bilo zabavno surfati internetom ako bi se Dubsi iskupili za ispuštanje prednosti od 3-1, ne vidim to u ovom trenutku. Sa ili bez Duranta. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hamilton said:

Meni je lepotica bio San Antonio. 

I njih sam gotivio, imali su okosnicu od 3 igraca i dobar trener.

A Dankan mi je jedan od najpotcenjenijih igraca, vrv zbog licne skromnosti. Doktor kosarke, sampion i car apsolutni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hvata GSW sinoc neki prikljucak na 3 minuta do kraja, postoji jos neka nada, ali Grin se nicim izazvan zalijece na Siakama i pravi faul na centru igralista. Jebeno nevjerovatno. Kariju bi morao neko da objasni da ne cuva Toni Alena, nego Deni Grina. Citavu seriju je Grin sam u korneru, kao da je na rekreaciji. Kazins je smece od igraca, covjek nije u stanju da potrci 10 metara u sprintu. Imam stalno osjecaj da ce nesto da polomi. Kuka, Mekinija i Jerebka ne treba vise ni komentarisati, to su granicni NBA igraci. Ja tvrdim da bi oni u EL bili prosjecni igraci. Mekini tesko i to, on je igrac za Budiveljnik. Nemaju oni sta da traze u NBA finalu. Livingston je penzioner, jbg.

 

Reptorsi zasluzeno uzimaju ovo. Igraju dobru kosarku i generalno su mi simpaticna ekipa. Za GSW je kasno, ali valjda ce izvuci neke pouke za narednu sezonu.  Okruzili su se sa previse mediokriteta i veterana. Na draftu odavno vec nijesu nista uboli. Posto je izvjesno da Durant ide, bice prostora da se dovede par korektnih pojacanja. Ne ocekuje niko neke zvijeri, ali valjda se moze dovesti neki Ariza, Robin Lopez ili neki igraci slicnog kvaliteta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo volim kad ispliva na povrsinu kakav je ustvari precijenjeni mediokritet Green.

 

Nije ovdje nazalost jos nista gotovo, GSW ima dovoljno kvaliteta da se vrati u seriju i bez Durenta, a kamo li ako bi njega nekako osposobili. Svaka cast za Toronto u svakom slucaju kako igraju u ovoj seriji, iako sam zaboravio prognozirati mislio sam da ce uzeti max 1 pobjedu. Rokada Derozana i Kawhija definitivno istorijskih potez za njih.

Link to comment
Share on other sites

Masai Udjiri uradio odlican posao, ispade on jedan od boljih gm-ova uz Boston, Denver i Oklahomu menadzment Toronta bogami isto dobar. Kao sto rekoh Kandza ostaje skoro sigurno, a bice interesantni i za FA

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Milos 3.14 said:

Masai Udjiri uradio odlican posao, ispade on jedan od boljih gm-ova uz Boston, Denver i Oklahomu menadzment Toronta bogami isto dobar. Kao sto rekoh Kandza ostaje skoro sigurno, a bice interesantni i za FA

 

Meni deluje u zadnjem intervjuu za ESPN da nece ostati.

 

Inace kakav trash talk:lol_2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dallas 2011 je igrao prelepu košarku, a o Spursima ne treba trošiti reči, posebno o onoj 2014 inkarnaciji. Warriorsi imaju 2 najbolja šutera ikada koji nisu samo šuteri i oko toga se vrti čitava njihova filozofija. Nije ovo još gotovo ništa, mogu Warriorsi da dobiju i bez KDa, a mogu i da dobiju po ušima sa njim. Ovi Raptorsi psihološki ne padaju jer uvek imaju zaštitnu mrežu u vidu te odbrane. Sinoć su odigrali kriminalno u napadu u I poluvremenu a ostali u igri. U drugom je to već bila pesma. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rekao sam ovde da Golden Stejt nece ovde lako dobiti i evo ispostavi se da su na ivici toga da izgube prsten. Toronto im uopste ne lezi kao ekipa , jer su u stanju da zaustave njihov prepoznatljivi protok lopte. A u napadu igraju raznovrsno , pametno i lepo. Trener Nurse je pogodio sa svim igracima kojima je dao ozbiljnu minutazu pogotovo tu mislim na Siakama i u tome sto  je uprkos losim partijama na pocetku serije i dalje verovao Ibaki i Grinu koji sada daju svoj znacajan doprinos. Kavaiu jr ocekivano dao kljuceve tima a ispostavilo se da je on najbolji moguci igrac za tako nesto. Popravio je napad masu , a u odbrani je ostao stena. Uzimajuci u obzir povredu KD , mozda i malu prezasicenost GSW kao i kvalitet klupe Toronta i to sto igraju sjajnu kosarku ove godine , po meni ovaj rezultat nije iznenadjenje.

Link to comment
Share on other sites

Ako GSW ostane bez titule, Durantov odlazak postaje manje izvesna stvar. U svakom slucaju, fingers crossed da ipak napusta zaliv, a idealno bi bilo kada bi Kyrie na kraju izabrao Netse pa ovaj posao za njim. Sunsima bi ostao D'Lo kao UFA (bolje od toga sasvim sigurno ne mozemo), pa bi ostalo (moralo, stavise) onda da se proba ocistiti cap trejdovanjem onog blavora Jacksona i stretchovanjem Leprechauna i ici na nekog jeftinog FA PF-a (tipa Aminu ili tako neki mediokritet) ili mozda #6, #32 u paketu sa Warrenom npr utrositi u trejdu za neku malo pristojniju cetvorku. Problem je sto Josh tesko moze da se mrdne ukoliko se ne zakaci taj pik, pa ova prva varijanta deluje daleko realnije. Tu je i Kawhiev gotovo izvestan ostanak u Torontu i Davisov pending trejd... Valjda ce konacno da se otvori vise mogucnosti ovog leta.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ako GSW ostane bez titule, Durantov odlazak postaje manje izvesna stvar. 

 

da je igrao od početka serije, složio bih se. ovako sam ubeđen da ide bez obzira na rezultat na kraju 

 

Edit 

"a idealno bi bilo kada bi Kyrie na kraju izabrao Netse pa ovaj posao za njim

 

669C88787C8D1DB7D2BF41880B3019114F3A7FAE

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...