Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Slucajno ili ne svi rezervisti se razigrali u utakmici gde ce Kawhi uzeti manje od 15 suteva mada...

 

Ne verujem nista ovom Milvokiju.

 

Previse je tu upitnika kad se zatvori Djanis, uopste ne bih isklucio mogucnost da se skroz raspadnu ako stvari ne krenu dobro u 3. mecu od starta.

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Tesko ce sve ovo opet ulaziti Torontu

 

Pa nije ovo bilo nista spektakularno suterski za Toronto. Pre ce biti da su prethodne utakmice bile lose a nije se imalo razradjen plan za situacije kad visoki izadje da cuva FVV pa je on bio nekoristan u napadu (odbranu nije igrao lose ni ranije a njega spominjem jer je napadacki bio neprepoznatljiv u odnosu na reg. sezonu). Isto tako se zaboravlja da je Milvokiju svasta ulaziolo u game2, posebno Ilyasovi - one trojke  preko ruku Ibake i Gasola.

Utakmicu je odlucila odbrana na Janisu i nije bilo previse 2+1 kao u prve dve utakmice (korake u te dve utakmice da ne komentarisemo).

  Ako Ibaka odrzi intenzitet, pogotovo u odbrani, nije nemoguce da Toronto dobije u Milvokiju. I prvu utakmicu su bili bolji do skoro pola 4/4 kada su poceli da prave nekarakteristicne greske. Jeste Lawry imao sutersko vece ali nije njemu to strano, kao sto nije ni Middletonu bilo veceras. Danny Green se napadacki jos nije pojavio u ovoj seriji a kako god zvucalo Norm Powel nije imao bas spektakularno pucacko vece, doosta je  on i promasio samo za razliku od prve dve utakmice u poslednje dve je i nesto pogadjao.

Ja ocekujem prilicno ostru utakmicu i da ce najvise zavisiti od sudijskog kriterijuma. Ukoliko se dozvoli (pre)vise kontakta vece sanse imaju Buksi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

S kojoj povredom igra Lenard?

 

vidi se da ne igraš fantazi kad ne čekiraš rotoworlda, prijatelja nba povreda  ( :

 

You could tell that he was in a lot of pain as he lacked explosion and ran with a slight limp. It's still unclear exactly what type of injury Kawhi is dealing with as he was grabbing both his left and right legs in Game 3 (his right leg is the one with the degenerative tendon in his quad), but Kawhi insists that he's healthy enough to keep playing and the Raptors didn't even list him on the injury report. "I'm good," Kawhi said. "I'm just going to keep fighting." With the series tied 2-2, Game 5 is set for Thursday in Milwaukee with Game 6 to follow on Saturday in Toronto.

May 21, 2019, 11:04 PM ET
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, AgroUrban said:

Kolko mi je estetski ružan izbačaj Marka Gasola sa trojke, uvek imam osećaj da će jedva stići do prvog obruča. Jel to zato što ima prevelike šake ili nešto drugo?

 

 

gledao sad hajlajtse sa dve aktuelne tekme, nisam stekao isti utisak 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Manu said:

U ostalim vestima, Dwight Powell opt-outovao 10.2M za narednu sezonu, Dallasu se otvara prostor da maxuje bilo kog igraca ili za 2x20mil ugovore. 

 

Kawhi- Doncic- Porzingis- Niktilina- i naravno nepobedivi Barea? 😄

Peglali bi brutalnu odbranu, a i napad ne bi bio los :P 

Link to comment
Share on other sites

Često to bude slučaj kod jako viskoh igrača, koji nemaju baš preterano veliki luk, ali po meni Mark ima baš fin i luk i izbačaj.

 

Elem, ko bi po vama bio teži protivnik Dabsima?

 

Meni deluje da su to Reptorsi. Možda baš zbog Marka.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, uini said:

 

 

gledao sad hajlajtse sa dve aktuelne tekme, nisam stekao isti utisak 

 

Možda samo u momentu izbačaja mi se to učinilo, kao da koristi samo šake. 

 

7 minutes ago, realno *w said:

Često to bude slučaj kod jako viskoh igrača, koji nemaju baš preterano veliki luk, ali po meni Mark ima baš fin i luk i izbačaj.

 

Elem, ko bi po vama bio teži protivnik Dabsima?

 

Meni deluje da su to Reptorsi. Možda baš zbog Marka.

 

Meni isto Reptorsi, ali samo ako je Kawhi na 100%. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, realno *w said:

Često to bude slučaj kod jako viskoh igrača, koji nemaju baš preterano veliki luk, ali po meni Mark ima baš fin i luk i izbačaj.

 

Elem, ko bi po vama bio teži protivnik Dabsima?

 

Meni deluje da su to Reptorsi. Možda baš zbog Marka.

Toronto. Bez KD, Kawhi to uzima

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...