Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 hour ago, dekkard said:

On je pokazao da ima kvalitet da odlučuje i u finalu, za razliku od Džamala, koji pitanje da li će ikada dostići taj kvalitet.

 

Naravno, Kyrie je mnogo bolji igrac od Jamala, ali se ipak nije uspeo izdici iz senke jednog LeBrona sto se vidi sad u Bostonu. Meni se igra Bostona mnogo vise svidjala prosle sezone bez njega, nego sad sa njim.

 

Gleda li neko sta se desava ovo sa glavnim zvezdama u PO, kakvi su ovo procenti, kakvo je ovo silovanje i kad ne ide? Zato partija CJa dobija jos vise na znacaju. Prosto, dzaba i 35 poena uz 40% suta iz igre.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SunZero said:

iznudi Kyle charge Joela, tresnjica na savrsenih par minuta

Cak i kad sutira 7% iz igre i razvlaci guzicu po parketu od flopovanja, radi milion stvari na terenu koje doprinose ekipi. Postavlja masu blokova, uzima svaki charge, cak i od najvecih igraca u ligi, retko ko je aktivan u hustle delu igre kao on. 

 

Malo je all-star igraca u ligi koji igraju na takav nacin, iako definitivno ne igra kao all-star vec par meseci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dosta je ovde kvaliteta al često se igra kao na koledž košarci, iso za nekog major talenta. Kawhi ubacio u mašinski mod al pitanje je da li može ovako do kraja. Danny Green je ofanzivno nevidljiv u ovoj seriji, neka njegova trojka bi pomogla. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...