Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Kyrie da moli Lebrona da ga primi u svoje jato. Kakva uzasna partija sunce ti jbm. Koliko mi samo neprirodno deluje on u Bostonu, bez obzira sto je imao vrhunskih partija za ove 2 sezone i ipak je ucestvovao i u solidnim rezultatima ekipe, ali je opasno sebi snizio cenu ovom drugom rundom. 

Link to comment
Share on other sites

Bostonu se sve lose u vezi hemije dogodilo ove godine, cisto prirodnim putem strukture rostera i ugovora.

Nije pomoglo sto Hayward Brown I Tatum nisu odigrali na ocekivanom nivou. Ni Kajri se nije proslavio, tako da...

Najbolje za Boston je da samo Kajri ode...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

Kyrie da moli Lebrona da ga primi u svoje jato. Kakva uzasna partija sunce ti jbm. Koliko mi samo neprirodno deluje on u Bostonu, bez obzira sto je imao vrhunskih partija za ove 2 sezone i ipak je ucestvovao i u solidnim rezultatima ekipe, ali je opasno sebi snizio cenu ovom drugom rundom. 

Opušteno. Hoće Kyrie da spusti cenu Lebronu i Lakersima. 

Link to comment
Share on other sites

Kako je jedna obicna rotacija Mirotica u startnu postavu totalno okrenula ovu seriju.

 

Ne samo da je opasnost u sutu vec je jezivo potcenjen u odbrani, bez probleme brani sve ''visoke'' igrace Bostona od Tatuma,Brauna,Horforda...

 

Boston veceras odlicno pravi zid oko Janisa i bunkerse reket sto je ovaj komotno resio sa 6 asst u prvom poluvremenu, mogao je da ima preko 10...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

Kako je jedna obicna rotacija Mirotica u startnu postavu totalno okrenula ovu seriju.

 

Ne samo da je opasnost u sutu vec je jezivo potcenjen u odbrani, bez probleme brani sve ''visoke'' igrace Bostona od Tatuma,Brauna,Horforda...

 

Boston veceras odlicno pravi zid oko Janisa i bunkerse reket sto je ovaj komotno resio sa 6 asst u prvom poluvremenu, mogao je da ima preko 10...

 

prodo si se Terrore, otisao u mejnstrim, kakvi su ovo politicki korektni postovi

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Del Piero said:

ne mogu Janisa sa ovakvom igrom za MVP-a...daj mu DPOY i dosta mu

 

Zasto?

 

Pa meni vise ovakva partija vredi nego da ima 30 poena za poluvreme. Svi su fokusirani na njega dok ostali saigraci imaju luksuz da uzimaju otvorene suteve.

Link to comment
Share on other sites

Ova priča sa izborom MVP-a je postala prilično besmislena zadnjih sezona. MVP se navodno dodjeljuje za igre u RS, a zvanično se proglašava tek u junu, praktično nakon plej-ofa. Znamo šta se sve događa u plej-ofu, dosta tzv. zvijezda biva eksponirano do neprepoznatljivosti, dok neki veliki igrači nakon bukvalno odrađene sezone dođu na svoje. Zato bi trebalo dodjeljivati MVP nagradu odmah nakon RS-a, jer plej-of je priča za sebe. Ovo ne pišem protiv Janisa, naprotiv - on igra odličan plej-of, ali po prikazanom do sada Kawhi, Durant, pa i Jokić su ispred njega. Naravno, najvažniji dio tek predstoji...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

 

prodo si se Terrore, otisao u mejnstrim, kakvi su ovo politicki korektni postovi

 

Vidis da su svi poskakali kao opareni :classic_biggrin:

 

Imao bih sta kazem na racun poljskog wc-a od igraca koji je pod stare dane resio da uzume 5 trojki za poluvreme ali ajde...

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Zasto?

 

Pa meni vise ovakva partija vredi nego da ima 30 poena za poluvreme. Svi su fokusirani na njega dok ostali saigraci imaju luksuz da uzimaju otvorene suteve.

mislim na stil igre i tezak bully ball koji praktikuje

Link to comment
Share on other sites

dosta se elitnih guard-ova raspalo u playoff, zanimljiva cinjenica u odnosu na dominantnu agendu da je NBA liga bekova, Lillard los u seriji, Lowry po navici nista, Kyrie propo, Simmons nevidljiv, Curry se isto muci kao i Klay

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...