Jump to content

Opšte diskusije


Borko

Recommended Posts

30 minutes ago, orionbre said:

Kao sto rekoh, ove godine nema poena, ostaju od prosle godine. Nema smisla da ne mozes da odbranis svoje poene. A i nije bas presedan, imali smo slican princip zbog korone.

Eto, ove godine se igra egzibicija za malo para, ne moras ni da racunas gs ako ne osvoji Fed.

 

Edit: dakle ove godine svi dobiju 0, samo ranije zasluzeni a neodbranjivi poeni ostaju

 

Pa po meni nije posteno ni da im ostanu poeni, vec sam navela primer.

Korona je skroz drugi razlog, svi su bili u istom problemu, ceo svet, a sad se ovi prave pametni i brane igracima da igraju samo zbog toga sto imaju odredjeni pasos. :classic_rolleyes:

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Pa po meni nije posteno ni da im ostanu poeni, vec sam navela primer.

Korona je skroz drugi razlog, svi su bili u istom problemu, ceo svet, a sad se ovi prave pametni i brane igracima da igraju samo zbog toga sto imaju odredjeni pasos. rolleyes.gif

 

 

Pa nije ti neki primer. Sad ce se od pocetka znati da je u pitanju egzibicija, nece igraci biti iznenadjeni da dobijaju 0 bodova.

 

Za ostalo se slazem, W je ovde napravio sranje i nadam se da ce biti kaznjeni na neki nacin.

W ne moze da se opravda odlukama svoje vlade jer Britanija nije zabranila Rusima da udju u zemlju ili obavljaju svoju delatnost.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, orionbre said:

Kao sto rekoh, ove godine nema poena, ostaju od prosle godine.

 

Ne, ne ostaju.

 

Quote

Šta će biti sa bodovima osvojenim na Vimbldonu prošle godine?
Bodovi osvojeni na Vimbldonu 2021. će prestati da se računaju za rangiranje igrača u skladu s ATP pravilima tj. 52 nedelje nakon prošlogodišnjeg turnira. To znači da nakon ovogodišnjeg turnira niko od igrača u svom rejtingu neće imati nijedan poen sa Vimbldona.

https://www.atptour.com/en/news/atp-wimbledon-decision-2022-faq

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

najbolje resenje (pored onog da se Wimbldon mane gluposti i banovanja) je bilo da su Rusima&Belorusima zadrzali proslogodisnje poene i omogucili im da eventualno taj rezultat zamene boljim rezultatom s nekog malog turnira (da njima specificno Wimbldon ne bude obavezni turnir, vec da ide u grupu: ostali turniri).

a da ATP i WTA traze poprilicnu finansijsku odstetu od Wimbldona zbog diskriminacije.

Ovi koji se ove godine takmice bi onda regularno upisali rezultate koje ove godine ostvare. Pa sta se kome zalomi.

Ovo sada je najveca moguca budalastina koju su mogli da urade (cija li je to bila genijalna ideja? :smiley33: ) , gde su kaznjeni svi igraci (i to samo oni), a Wimbldon boli uvo.

 

a sto se tice PTPA, igraci koji su u toj organizaciji bi trebalo da kolektivno podnesu tuzbu protiv ATP, WTA i Wimbldona i od svih njih traze debelu odstetu. Sigurno postoje neki pravni akti u vezi zaposljavanja, neadekvatne "kompenzacije" za rad, kao i diskriminacije. Pa nek se svi malo cesu.

Edited by wwww
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja shvatila ATP se vadi da igraci iz council-a insistiraju, ne bi oni ali Feki i Rafa insistiraju pa ako oni insistiraju kao igraci to znaci da je to zelja igraca :smiley26: zelja dva igraca da, to stoji.

Nesto mislim, ta dvojica , da su otisli u penziju pre par godina, ostali bi zapisani kao fenomenalni igraci, gospoda u svakom pogledu, nenadmasni, divni itd itd medjutim ovo sada poslednjih godinu-dve sticajem okolnosti  pokazuje sasvim drugo njihovo lice svima (izuzev pojedinima naravno)

Edited by ciao
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, orionbre said:

W ne moze da se opravda odlukama svoje vlade jer Britanija nije zabranila Rusima da udju u zemlju ili obavljaju svoju delatnost.

Koliko sam videla upravo se pravdaju poltikom svoje vlade, mada nisam načisto kojim delom konkretno. Ne znam šta im je trebalo da se prave pametni, jedno je kad zemlja u kojoj je turnir postavlja igračima uslove, a drugo je kad turnir to uradi sam od sebe.

Negde mi se čini da sam pročitala da će sad i ostali slemovi da razmotre svoje stavove u odnosu na ATP i WTA, samo ne mogu sad da nađem gde sam to videla... ovo je baš opasan presedan, ko zna šta će izaći iz svega ako se dodatno zaoštri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam videla upravo se pravdaju poltikom svoje vlade, mada nisam načisto kojim delom konkretno. Ne znam šta im je trebalo da se prave pametni, jedno je kad zemlja u kojoj je turnir postavlja igračima uslove, a drugo je kad turnir to uradi sam od sebe.
Negde mi se čini da sam pročitala da će sad i ostali slemovi da razmotre svoje stavove u odnosu na ATP i WTA, samo ne mogu sad da nađem gde sam to videla... ovo je baš opasan presedan, ko zna šta će izaći iz svega ako se dodatno zaoštri.
Valjda preporukom ili zeljom vlade da se ogranici promocija Rusije. Tako neka besmislica.
Mogu oni da se pravdaju, ali ne mogu da se opravdaju :)

Inace da, svako pomenuto resenje (pola bodova, samo Rusima i Belorusima da se zadrze bodovi...) je bolje od ovog.
Link to comment
Share on other sites

najnoviji sastav ATP Player Council:

1-50 Singles: Rafael Nadal
1-50 Singles: Roger Federer
1-50 Singles: TBC
1-50 Singles: John Millman
51-100 Singles: Pablo Andujar
51-100 Singles: Gilles Simon
1-100 Doubles: Marcus Daniell
1-100 Doubles: Bruno Soares
At-Large: Kevin Anderson
At-Large: TBC
Coach: Daniel Vallverdu
Alumni: Colin Dowdeswell

 

znaci Endi se povukao, kao i Felix.

Anderson se penzionisao, Simon - samo sto nije (njemu su sad bodovi prakticno totalno nebitni, a i onako ne moze da dobije ni jedan mec ni na chelendzerima)

bice da su svi poslusali misljenje teniskih velicina Anduhara i Milmana 😉 koji su insistirali da se ispostuje njihova zelja i ne dodele bodovi s Wimbldona nikome. Da, bice da je to u pitanju... :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, orionbre said:

Valjda preporukom ili zeljom vlade da se ogranici promocija Rusije. Tako neka besmislica.
Mogu oni da se pravdaju, ali ne mogu da se opravdaju 🙂

Inace da, svako pomenuto resenje (pola bodova, samo Rusima i Belorusima da se zadrze bodovi...) je bolje od ovog.

Sad ce jos da ispadne da ATP forsira i promovise ruse jer zahvaljujuci njihovoj odluci o nedavanju poena na W rus postaje prvak sveta . (Protiv Mede nemam nista naravno)

Kreten do kretena, samo se blamiraju. kaznjavati najbolje igrace da bi se osvetili Wimbldonu - vidim Fuksovic i Paire se izjasnili

 

https://www.welovetennis.fr/wimbledon/etes-vous-serieux-decision-stupide-fucsovics-et-paire-enragent-contre-latp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Opasan je presedan sto je W resio da nekog izbaci samo i iskljucivo zbog pasosa, ko zna sta bi sledecim turniriima moglo da padne napamet da ATP nije krenuo sa totalnim oduzimanjem poena. Recimo, USO je mogao da kaze da je svim igracima iz pravoslavnih zemalja zabranjeno ucesce, jer su i Rusi pravoslavci. I pre nego sto skocito, nemojte da zaboravite da je svet totalno poludeo i da je sve moguce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

 

Opasan je presedan sto je W resio da nekog izbaci samo i iskljucivo zbog pasosa, ko zna sta bi sledecim turniriima moglo da padne napamet da ATP nije krenuo sa totalnim oduzimanjem poena. Recimo, USO je mogao da kaze da je svim igracima iz pravoslavnih zemalja zabranjeno ucesce, jer su i Rusi pravoslavci. I pre nego sto skocito, nemojte da zaboravite da je svet totalno poludeo i da je sve moguce.

pa ovo lici na oni kad se Perica naljuti na selo i odsece sebi... :wink2:

 

presedan je napravljen u januaru kad je #1 proteran iz Australije i nije mu dozvoljeno da se takmici zbog verbalnog delikta, odnosno (pretpostavljene) pogresne misli (cak ne ni zbog onog sto je izrekao), odnosno zbog (verskih? - kakva god to "vera" bila) ubedjenja, a ATP nije ni rec rekla (posto im je odgovaralo da kazne neposlusnog).

 

Inace, bilo je poziva da se i srpski igraci banuju jer Srbija nije uvela sankcije Rusiji, tako da nije bas da im nije to palo na pamet, narocito sto Rafica misli da "neke nacije" ne znaju da se ponasaju na teniskim mecevima, plus mu menadzer misli da bi ga Srbi (sve ukljucujuci Stevu i Lavrnju) ubili ako bi kojim slucajem krocio na srpsko tlo (ne znam da li se to odnosi na Srbe/polusrbe u inostranstvu, da li smo i mi, zbogradi etnicke pripadnosti, takodje opasnost za Raficu, te bi nam trebalo uskratiti slobodno kretanje i ugrozavanje Rafice).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Djokovic bi ceo problem izbegao da se vakcinisao, a kako Rusi i Belorusi mogu da izbegnu ovo? Jedino da promene pasos, sto je apsolutno suludo...

Eto, i to mogu da odluce za USO, zemlje koje nisu uvele sankcije ne mogu da ucestvuju.

Link to comment
Share on other sites

W u svom internet jihadu bez obzira na temu/vest.

vest: ATP odlucio da nema poena za listu na W

wlogic: Da li to Rafica hoce da ogranici Srbima u Nemackoj slobodno kretanje 

:lol_2::Hail:

 

Onaj period sa pavy floodovanjem je bio mozda i najsmisleniji period na forumu.

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

Naravno da je ovo epsko sranje i samo postaje sve gore, ali je simptomaticno da sta god da urade Nadal i Federer ne valja. Nema ih nigde - sto ne kazu nesto? Kazu nesto - eto, privilegovani njima super, nekolegijalni itd.

 

A kad Djokovica pitaju za iste stvari - zasto ga pitaju?!?!? Proganjaju ga!!! (a u realnosti pitaju skoro sve, recimo oko Osake kad je bilo ono), kad on sam odluci da kaze nesto i prospe se, pa ga zbog toga napadaju, opet zli anglo saksonski mediji mrze Noleta jer je Srbin i najbolji.


Ljudima se ne moze ugoditi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

pa ovo lici na oni kad se Perica naljuti na selo i odsece sebi... :wink2:

 

presedan je napravljen u januaru kad je #1 proteran iz Australije i nije mu dozvoljeno da se takmici zbog verbalnog delikta, odnosno (pretpostavljene) pogresne misli (cak ne ni zbog onog sto je izrekao), odnosno zbog (verskih? - kakva god to "vera" bila) ubedjenja, a ATP nije ni rec rekla (posto im je odgovaralo da kazne neposlusnog).

 

Inace, bilo je poziva da se i srpski igraci banuju jer Srbija nije uvela sankcije Rusiji, tako da nije bas da im nije to palo na pamet, narocito sto Rafica misli da "neke nacije" ne znaju da se ponasaju na teniskim mecevima, plus mu menadzer misli da bi ga Srbi (sve ukljucujuci Stevu i Lavrnju) ubili ako bi kojim slucajem krocio na srpsko tlo (ne znam da li se to odnosi na Srbe/polusrbe u inostranstvu, da li smo i mi, zbogradi etnicke pripadnosti, takodje opasnost za Raficu, te bi nam trebalo uskratiti slobodno kretanje i ugrozavanje Rafice).

Kada je sve počelo, sa najavom zabrane ruskim igračima , diskutovali smo čini mi se najviše na temi Medvedev.  Ne sećam se da je bilo neko veliko interesovanje za  njihovu "sudbinu ", sada je odjednom dobro što ATP kažnjava Wimbledon tako što će kazniti igrače (ostatak tura koji čini više od 90%) oduzimanjem bodova. Mnogo će nauditi Wimbledonu. :lol_2:Pokazaće njima ATP kako brine o svojim igračima i njihovim pravima, da igraju, zaradjuju bodove koji im mogu omogućiti bolju poziciju na sledećim turnirima, za koju će neki dobiti i bonuse od sponzora 

Na koji način? Doći će manje publike? Većina koja posećuje mečeve nema predstavu koliko igrači dobijaju bodova niti ih to mnogo zanima. Isključivo i jedino su kažnjeni oni koji su najmanje odgovorni a imali dobar nastup na prošlogodišnjem.

I naravno korona pravila su drugo, nema veze što pojedini i dalje imaju u masi poena npr Kanadu iz 2019, dok se tour restartovao u najtežim uslovima, krstareći jahtama slali poruke saosećajući sa sudbinom sveta ali  i da nikako nije vreme da se igrači organizuju van tela koja već postoje (svaki pokušaj promene postojećeg  je štetan) a čijim su radom na poboljšanju uslova za rad oni nisu zadovoljni. Nije vreme za breakaway union

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Boxy said:

Djokovic bi ceo problem izbegao da se vakcinisao, a kako Rusi i Belorusi mogu da izbegnu ovo? Jedino da promene pasos, sto je apsolutno suludo...

Eto, i to mogu da odluce za USO, zemlje koje nisu uvele sankcije ne mogu da ucestvuju.

ti shvatas da on nije deportovan jer se nije vakcinisao? on je imao validno medicinsko izuzece za to (jer je bio inficiran mesec dana ranije, i to ocigledno omikronom, imao je antitela - sto je i svrha vakcinacije! ), za sve to je dobio odobrenje od dva medicinska tima eksperata iz Australije (kao i ceska teniserka, hrvatski trener i jos jedan sluzbenik - bar njih troje, a Zverev je tvrdio da ih ima vise). to je sve potvrdio i australijski sud na prvom sudjenju. on je deportovan zbog delikta misli: jer je ministar na osnovu novinarskog clanka BBC-a zakljucio da Novak misli ovo ili ono o vakcinaciji, te da ce te njegove pretpostavljene misli (a koje su mediji "sirili" i oblikovali) imati negativni uticaj na australijsku populaciju (koja je u to vreme bila najvakcinisanija nacija na svetu). na ovu njegovu odluku nije postojala mogucnost zalbe (u smislu da se okaze da Novak "nije kriv"), vec su samo mogli da pokusaju da se zale na eventualne proceduralne propuste (kojih naravno nije bilo jer se proces sastojao samo od toga da je ministru tako nesto palo na pamet, a to ne mozes da pobijes).

 

a sto se tice vakcinacije, sto rece jedan britnski teniski fan (koji uopste nije Novakov fan): ne postoji opravdanje za teranje mladih ljudi da se vakcinisu vakicnom koja ih moze dovesti u opasnost (ma koliko ta opasnost bila retka), a ne daje prakticno nikakvu korist. Ovo je bila njegova reakcija ne vest o sudskom procesu koji su pokrenuli roditelji jednog 26-godisnjaka Britanca koji je prosle godine umro jer je posle vakcinacije AZ-om njegovo telo reagovalo tako sto je doslo do stvaranja krvnih ugrusaka svuda u njegovom telu, narocito u mozgu, od cega je on ubrzo umro. Ista AZ je kod nas u Nemackoj proslog proleca izazvala smrt nekoliko mladih medicinskih radnika, plus probleme kod solidnog broja drugih, i momentalno je bila povucena za sve ljude ispod 50 godina (osim ako neko  bas ne insistira da je dobije). Da ne pricam o povalcenju upotrebe Moderna vakcine u Skandinaviji, takodje prosle godine, zbog ucestalih slucajeva pojave mio- i perikarditisa kod mladjih muskaraca. Obe ove stvari se desavaju i kod Fajzerove vakcine, mozda nesto statisticki redje. Ovo je meni licno potvrdio moj lekar na mestu vakcinacije (bilo je naravno i odgovarajucih strucnih radova koji su preneli ove cinjenice).

 

Takodje znamo kako su prosli Chardy, Humbert i sad Monf posle bustera.

 

U Nemackoj je veoma ugledna univerzitetska bolnica iz Berina (u kojoj se lecila Angela, onaj ruski opozicionar koga su Rusi otrovali), a ciji strucnjaci su savetovali proslu a i ovu Valdu Nemacke, objavila rad u kome se navodi da je pola miliona ljudi u Nemackoj imalo jake nezeljene efekte posle vakcinacije, slicne long covid posle zarazavanja. I sad ti hoces da teras neke mlade ljude da se vakcinisu necim sto im moze stetiti. koliko ja znam jos uvek nije pronadjeno kod kojih tacno ljudi virus/vakcina izazivju ove komplikacije. dodatno, ove vakcine im ne daju specijalno neke koristi jer mladi ljudi i onako nisu nikad imali neki veci rizik od hospitalizacije i umiranja, a to je primarna svrha ove vakcine, tako su je i proizvodjaci definisali. takodje one  ne sprecavaju da vakcinisane osobe sire virus (nije "sterilizujuca" vakcina), viralni load u piku  je isti kao kod nevakcinisane osobe. plus nisu dizajnirane da "uhvate" i postojecu omikron varijantu (koja je imuneskejp varijanta). a da nne pricam o tome da imunitet dobijen vakcinacijom opada s vremenom i niej "zauvek". Pa kog onda djavola teras mlade ljude da se njom vakcinisu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

A kad Djokovica pitaju za iste stvari - zasto ga pitaju?!?!? Proganjaju ga!!! (a u realnosti pitaju skoro sve, recimo oko Osake kad je bilo ono), kad on sam odluci da kaze nesto i prospe se, pa ga zbog toga napadaju, opet zli anglo saksonski mediji mrze Noleta jer je Srbin i najbolji.

 

au brate, ne znam koliko godina guslas jednu te istu pricu, kako ti ne dosadi ?

kad pogledam tvoje postove tacno znam da ces ovo da napises :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, wwww said:

ti shvatas da on nije deportovan jer se nije vakcinisao? on je imao validno medicinsko izuzece za to (jer je bio inficiran mesec dana ranije, i to ocigledno omikronom, imao je antitela - sto je i svrha vakcinacije! ), za sve to je dobio odobrenje od dva medicinska tima eksperata iz Australije (kao i ceska teniserka, hrvatski trener i jos jedan sluzbenik - bar njih troje, a Zverev je tvrdio da ih ima vise). to je sve potvrdio i australijski sud na prvom sudjenju. on je deportovan zbog delikta misli: jer je ministar na osnovu novinarskog clanka BBC-a zakljucio da Novak misli ovo ili ono o vakcinaciji, te da ce te njegove pretpostavljene misli (a koje su mediji "sirili" i oblikovali) imati negativni uticaj na australijsku populaciju (koja je u to vreme bila najvakcinisanija nacija na svetu). na ovu njegovu odluku nije postojala mogucnost zalbe (u smislu da se okaze da Novak "nije kriv"), vec su samo mogli da pokusaju da se zale na eventualne proceduralne propuste (kojih naravno nije bilo jer se proces sastojao samo od toga da je ministru tako nesto palo na pamet, a to ne mozes da pobijes).

 

a sto se tice vakcinacije, sto rece jedan britnski teniski fan (koji uopste nije Novakov fan): ne postoji opravdanje za teranje mladih ljudi da se vakcinisu vakicnom koja ih moze dovesti u opasnost (ma koliko ta opasnost bila retka), a ne daje prakticno nikakvu korist. Ovo je bila njegova reakcija ne vest o sudskom procesu koji su pokrenuli roditelji jednog 26-godisnjaka Britanca koji je prosle godine umro jer je posle vakcinacije AZ-om njegovo telo reagovalo tako sto je doslo do stvaranja krvnih ugrusaka svuda u njegovom telu, narocito u mozgu, od cega je on ubrzo umro. Ista AZ je kod nas u Nemackoj proslog proleca izazvala smrt nekoliko mladih medicinskih radnika, plus probleme kod solidnog broja drugih, i momentalno je bila povucena za sve ljude ispod 50 godina (osim ako neko  bas ne insistira da je dobije). Da ne pricam o povalcenju upotrebe Moderna vakcine u Skandinaviji, takodje prosle godine, zbog ucestalih slucajeva pojave mio- i perikarditisa kod mladjih muskaraca. Obe ove stvari se desavaju i kod Fajzerove vakcine, mozda nesto statisticki redje. Ovo je meni licno potvrdio moj lekar na mestu vakcinacije (bilo je naravno i odgovarajucih strucnih radova koji su preneli ove cinjenice).

 

Takodje znamo kako su prosli Chardy, Humbert i sad Monf posle bustera.

 

U Nemackoj je veoma ugledna univerzitetska bolnica iz Berina (u kojoj se lecila Angela, onaj ruski opozicionar koga su Rusi otrovali), a ciji strucnjaci su savetovali proslu a i ovu Valdu Nemacke, objavila rad u kome se navodi da je pola miliona ljudi u Nemackoj imalo jake nezeljene efekte posle vakcinacije, slicne long covid posle zarazavanja. I sad ti hoces da teras neke mlade ljude da se vakcinisu necim sto im moze stetiti. koliko ja znam jos uvek nije pronadjeno kod kojih tacno ljudi virus/vakcina izazivju ove komplikacije. dodatno, ove vakcine im ne daju specijalno neke koristi jer mladi ljudi i onako nisu nikad imali neki veci rizik od hospitalizacije i umiranja, a to je primarna svrha ove vakcine, tako su je i proizvodjaci definisali. takodje one  ne sprecavaju da vakcinisane osobe sire virus (nije "sterilizujuca" vakcina), viralni load u piku  je isti kao kod nevakcinisane osobe. plus nisu dizajnirane da "uhvate" i postojecu omikron varijantu (koja je imuneskejp varijanta). a da nne pricam o tome da imunitet dobijen vakcinacijom opada s vremenom i niej "zauvek". Pa kog onda djavola teras mlade ljude da se njom vakcinisu?

 

Napises esej, gde je dosta nabacano i ocekujes neki odgovor.

Ali evo ukratko, Djokovic je mogao da se vakcinise, nije morao da ceka 5 do 12 da se nekim cudom zarazi, nego je mogao mesecima ranije da to zavrsi i da ga glava ne boli.

Objasni mi sta Rusi i Belorusi da urade, da se javno odreknu svog pasosa, da ga ritualno spale?

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, McLeod said:

Naravno da je ovo epsko sranje i samo postaje sve gore, ali je simptomaticno da sta god da urade Nadal i Federer ne valja. Nema ih nigde - sto ne kazu nesto? Kazu nesto - eto, privilegovani njima super, nekolegijalni itd.

 

A kad Djokovica pitaju za iste stvari - zasto ga pitaju?!?!? Proganjaju ga!!! (a u realnosti pitaju skoro sve, recimo oko Osake kad je bilo ono), kad on sam odluci da kaze nesto i prospe se, pa ga zbog toga napadaju, opet zli anglo saksonski mediji mrze Noleta jer je Srbin i najbolji.


Ljudima se ne moze ugoditi.

ma jok, krivi su Anduhar i Millman, kao teniseri (i clanovi PC) cije misljenje ima ogromnu tezinu i svi ga bezpogovorno slede, pa su poslali svoje cenjeno misljenje Boardu ATP (bez konsultacije ostalih igraca van PC), a ovi onda rekli: ako Anduhar i Milman tako smatraju da treba, ko smo mi da se tome protivimo?

:wink2:

 

inace, od kako je Novak izbacen iz PC za novinare (uvazene anglosaksonske) to "telo" ATP kao da vise ne postoji: nikad ni jednog clana tog uvazenog tela vise ni jedan novinar nije pitao ni o jednoj odluci ili temi vezano za tenis. Kao da su iznenada postali totalno nebitni i neinteresantni, vise nije bilo bitno drzati ih "accountable" ni za sta niti je postojala potreba za transparentnoscu (kao u doba kad je tamo bio Djokovic - reci uvazenog "novinara" Bena kad je objasnjavao zasto on sad tu pit nesto Novaka). Jok! Iznenada su postali nevidljivi, sve s uvazenim gospodom i velikanima Nadalom i Federerom i serom Endijem i preCednikom Andersonom (koji se jedino oglasio kad su izbacili Novaka iz PC - tad je bio brz da sroci saopstenje i doturi ga javnsoti, za sta je u Australiji 2021 dobio specijalni tretman i apartman za njega i porodicu, kao da je top 5 igrac - posle mu maca pojela jezik).

Link to comment
Share on other sites

Zasto toliko potcenjujes Anduhara i Milmana?

Bas ruzno deluje, oni su losiji teniseri, sledi oni su debili koji ne umeju da razmisljaju svojom glavom.

A u istom tom savetu je i Simon, ciji se svaki intervju ovde odobrava i slavi, a sad je valjda idiot :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...