Jump to content

Opšte diskusije


Borko

Recommended Posts

1 hour ago, Helena said:

...problem je što ti te epitete pogrešno i lako deliš...

Obraćaš se množini da nisu dublje analizirali tekst a ti si meni boldovala problematični deo.

A ako nekog vikaju  svetim upravo ovde, to je Fed, a to radiš ti.

 

 

 

Sad ne smem ni za CEO Lakoste da kazem da je debil...nista, da vi dostavite listu, pa da znam kome smem a kome ne smem da delim epitete :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

@BoxyMeni je iskreno frapantno šta se tebi sve ovde dozvoljava. Fascinatna mi je tvoja netrpeljivost prema drugačijem mišljenju koja je obično lepo uvijena u oblande pristojnosti, zaštite manjine i sl. 

Na tvoj poziv sam banovan za mnooogo manje od ovoga sto si ti danas napisala doduše za to nisi ti kriva nego navijacki ostrašćeni moderator @uvrnuto koji me je banovao na tvoj prvi poziv sa kao i obično nemuštim nemuštim objašnjenjem. 

Edited by Ćira
Typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ćira said:

@BoxyMeni je iskreno frapantno šta se tebi sve ovde dozvoljava. Fascinatna mi je tvoja netrpeljivost prema drugačijem mišljenju koja je obično lepo uvijena u oblande pristojnosti, zaštite manjine i sl. 

Na tvoj poziv sam banovan za mnooogo manje od ovoga sto si ti danas napisala doduše za to nisi ti kriva nego navijacki ostrašćeni moderator @uvrnuto koji me je banovao na tvoj prvi poziv sa kao i obično nemuštim nemuštim objašnjenjem. 

 

Bas joj se svasta dozvoljava, zamisli komentarise debilne izjave koje se ovde kace sa jednim ciljem, da bi se opanjkavao neko ko je ocigledno izazivao mnogo frustracije godinama, pa eto sad virtuelno da se vrati.

 

Lik salty odgovara na neku drugu glupost, prepucavanje preko medija na nivou Covic vs Ostoja, a ovde se bira strana na osnovu toga gde je Novak.

 

A sto se tice netrpeljivosti, evo kratkog crash kursa za tebe, cisto da te ostrasceno ne banuju po forumu opet - ovo je forum na kojem je dozvoljeno a cesto i pozeljno komentarisati javne pojave, licnosti i situacije i pri tome je moguce biti i ostriji prema nekome iz prostog razloga sto ako taj neko zauzima poziciju koja mu daje mogucnost, a i moc da nesto izjavi ili uradi kao javna licnost, taj treba da snosi i posledice svojih odluka, jer to nije isto kao kada anonimni forumas Pera, Mika, Zika ili Cira dodje ovde i pise nesto.

 

Javne licnosti u manjoj ili vecoj meri oblikuju makro a i mikro realnost u kojoj se krecemo a forum upravo i sluzi da se o tome raspravlja. Ako neko, u ovom slucaju Boxy, kaze da je neka javna licnost idiot, to je sasvim dozvoljeno i ne postoji nijedno pravilo foruma koje bi to sankcionisalo, niti treba da postoji, jer ako bi postojalo, forum bi automatski izgubio svoju svrhu, pa bi onda umesto da raspravljamo o tome kako je recimo Putin zlocinac, ili Vucic diktator, morali da se koristimo politicki korektnim razvodnjenim recnikom i na to gubili vreme i energiju.

 

Ono sto, nasuprot tome, nije dozvoljeno, je upravo ovo sto ti radis, spustanje diskusije na licni nivo i prelazak u lagani stalking drugog forumasa, zato sto ti se ne svidja sta pise. Po pravilu, nikada se ne diskutuje o temi, pa se recimo ne kaze Boxy, nisi u pravu zbog ovoga i ovoga, evo ti recimo i taj i taj je postupio slicno u toj i toj situaciji, pa se onda raspravlja, vec se odmah prelazi na licni nivo.

 

Kad budes razlucio te dve stvari, mozda ostrasceni nece da te banuju i neces da prolazis bez obavestenja, odnosno niko nece po tvom misljenju biti nemust, dok po misljenju moderatora krsis pravila koja su vrlo ocigledna i jasna, pa zato i ne gube vreme na nepotrebna objasnjenja.

 

A ako bismo pricali o licnostima, ovaj PDF je od jednog od najboljih postao najgore mesto na forumu upravo zbog ovakvog pisanja i napada na nekog drugog striktno po navijackoj pripadnosti i po kvalitetu se srozao negde na juzna tribina/rsb nivo.

Edited by McLeod
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Boxy said:

takav neki osecaj :default_coffee:

 

SpotlessAgonizingAustrianpinscher-size_r

 

4 hours ago, McLeod said:

 

Bas joj se svasta dozvoljava, zamisli komentarise debilne izjave koje se ovde kace sa jednim ciljem, da bi se opanjkavao neko ko je ocigledno izazivao mnogo frustracije godinama, pa eto sad virtuelno da se vrati.

 

Lik salty odgovara na neku drugu glupost, prepucavanje preko medija na nivou Covic vs Ostoja, a ovde se bira strana na osnovu toga gde je Novak.

 

A sto se tice netrpeljivosti, evo kratkog crash kursa za tebe, cisto da te ostrasceno ne banuju po forumu opet - ovo je forum na kojem je dozvoljeno a cesto i pozeljno komentarisati javne pojave, licnosti i situacije i pri tome je moguce biti i ostriji prema nekome iz prostog razloga sto ako taj neko zauzima poziciju koja mu daje mogucnost, a i moc da nesto izjavi ili uradi kao javna licnost, taj treba da snosi i posledice svojih odluka, jer to nije isto kao kada anonimni forumas Pera, Mika, Zika ili Cira dodje ovde i pise nesto.

 

Javne licnosti u manjoj ili vecoj meri oblikuju makro a i mikro realnost u kojoj se krecemo a forum upravo i sluzi da se o tome raspravlja. Ako neko, u ovom slucaju Boxy, kaze da je neka javna licnost idiot, to je sasvim dozvoljeno i ne postoji nijedno pravilo foruma koje bi to sankcionisalo, niti treba da postoji, jer ako bi postojalo, forum bi automatski izgubio svoju svrhu, pa bi onda umesto da raspravljamo o tome kako je recimo Putin zlocinac, ili Vucic diktator, morali da se koristimo politicki korektnim razvodnjenim recnikom i na to gubili vreme i energiju.

 

Ono sto, nasuprot tome, nije dozvoljeno, je upravo ovo sto ti radis, spustanje diskusije na licni nivo i prelazak u lagani stalking drugog forumasa, zato sto ti se ne svidja sta pise. Po pravilu, nikada se ne diskutuje o temi, pa se recimo ne kaze Boxy, nisi u pravu zbog ovoga i ovoga, evo ti recimo i taj i taj je postupio slicno u toj i toj situaciji, pa se onda raspravlja, vec se odmah prelazi na licni nivo.

 

Kad budes razlucio te dve stvari, mozda ostrasceni nece da te banuju i neces da prolazis bez obavestenja, odnosno niko nece po tvom misljenju biti nemust, dok po misljenju moderatora krsis pravila koja su vrlo ocigledna i jasna, pa zato i ne gube vreme na nepotrebna objasnjenja.

 

A ako bismo pricali o licnostima, ovaj PDF je od jednog od najboljih postao najgore mesto na forumu upravo zbog ovakvog pisanja i napada na nekog drugog striktno po navijackoj pripadnosti i po kvalitetu se srozao negde na juzna tribina/rsb nivo.

Definicija patetike... I izvrtanja činjenica gde nasilnik postaje žrtva...

I situacija vidjena bukvalno, ali bukvalno stotinu puta neverovatno... Lol

 

 

Lacoste... Moja nova omiljena marka... 🙂

 

Edited by Pangea
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, double fault said:

a tek tvoje smaranje da skaces kad je ona u pitanju je tek vrhunac perverzije.

 

evo, kanula mi suza zbog njenog virt. lincovanja :lol_2:

 

 

Ja ovo radim jednom u 6 meseci u proseku, i to iskljucivo sa novim clanovima, jer sto se ostalih tice dobro sam upoznat sa likovima i delima pa znam da im ne vredi nista pricati. Ko posle 10 godina nije naucio nece ni sad. A pogotovo da ne pominjem da je ovaj PDF godinama ostajao sigurna kuca za klonove koji su zbog najgorih bljuvotina bili banovani pa se onda zmurilo na jedno oko kad se ponovo registruju. Neki od njih su i dalje sporadicno tu. Ali tebi i nekim drugim starosedeocima to uopste ne smeta, to je za tebe sjajno drustvo jer je dovoljno da takve osobe navijaju za Novaka, dok ce Boxy ovde da se vija konstantno jer naziva stvari pravim imenom. Umesto sto napadas nju, probaj da odbranis lika koji se kaci, a koji se raspravlja po tviteru argumentima srednjoskolca. Sto znaci da jeste idiot i kvalifikacija je sasvim ispravna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 Ali tebi i nekim drugim starosedeocima to uopste ne smeta, to je za tebe sjajno drustvo jer je dovoljno da takve osobe navijaju za Novaka, dok ce Boxy ovde da se vija konstantno jer naziva stvari pravim imenom. Umesto sto napadas nju, probaj da odbranis lika koji se kaci, a koji se raspravlja po tviteru argumentima srednjoskolca. Sto znaci da jeste idiot i kvalifikacija je sasvim ispravna.

 

ma bravo, znaci da je epitet "idiot" ovde skroz legitiman za koriscenje bez problema za pojedine ???

naravno, vec vidjeno . 

i opet izigravas drvenog advokata i jos psihoanaliticara . 

da znam da odsad nazivam i ja stvari pravim imenom pa da vidim koliko ces se zauzeti za mene :ss:

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Naravno da je pozeljan. Kao i na primer zlocinac, fasista, diktator, pedofil, silovatelj, sljam, i tako dalje, ne za ovog lika naravno, vec za neke druge sa javne scene, jer ako si javna licnost i koristis to siris svoje retardirane stavove i skupljas pratioce na konto toga i nanosis stetu u javnom prostoru, potpuno je normalno, a ja bih rekao cak i obaveza, da se vise malih glasova malih ljudi koji nisu javne licnosti udruzi i tako mozda dopre do javnosti. Zbog toga su javne licnosti podlozne kritici, i postoji OGROMNA razlika izmedju komentarisanja javne licnosti i forumasa na taj nacin. Prvo je dozvoljeno, drugo nije. Pise i u pravilima. Kao sto nije dozvoljeno ni proganjanje i otvoreno ili prikriveno teranje sa foruma, sto se ovde radi godinama, ali se zarad mira u kuci na to zmuri na jedno oko i reaguje se samo kad se pretera. Znaci to ide ovako - post, Boxy komentarise, komentarise se ono sto je Boxy napisala, bez spustanja na licni nivo = ispravno, dok je ovakvo komentarisanje i skretanje sa same teme koju ste vi hteli da isforsirate, sto je posebno interesantno = neispravno. Da si ti i bilo ko drugi ovde argumentovano pokusala da odbranis stav CEO Lacoste koji je izrekao, ma koliko taj stav bio glup, ja bih to postovao i to je u skladu sa forumskom etikom. Ali posto se ovde funkcionise po navijackom kodeksu beogradskih blizanaca i mahom i njihovi navijaci ovde postuju, potpuno je ocekivano da se vode rasprave u rangu onih na relaciji Zvezda - Partizan, dva drzavna, mafijaska projekta, gde se navijaci jednog od njih upiru iz petnih zila da dokazu da govno njihovog kluba manje smrdi, zmureci na argumente vezane za svoj klub. Isti obrazac ponasanja je usvojen i ovde vezan ne samo za samog Novaka Djokovica vec i za sve sto je iole vezano za njega, pa se, kada dodje do ovakvih situacija zbog tog obrasca koji je usvojen Boxy ili ja ili steva ili cak i Lavrnja nekad karakterisu kao ostrasceni navijaci nekog drugog tenisera/mrzitelji Novaka i sa tih startnih pozicija se krece u organizovani napad na forumasa, a ne na ono sto pise, cime se samo dokazuje sopstvena ostrascenost, a ne ostrascenost onog drugog. A, da se ponovi, jer ocigledno nije nikad dovoljno, normalna forumska diskusija bi se odvijala u okviru teme koja je postavljena, pa onda ne bismo imali nikakve tenzije ovog tipa. Vrlo je jednostavno. A kad smo vec ovde, jako je ocigledno da Boxy nije problem zbog kojeg se ciklicno javljaju ove diskusije, kao sto to nisam ni ja jer sam tokom godina pravio i visemesecne pauze u pisanju i godinama pisem samo sporadicno, vec kad nema nikoga ko nije navijac nekog drugog, krece se u napad na recimo Crnog koji se drznuo da napise nesto sto nije u skladu sa Sv. Novak narativom, sto plasticno dokazuje da oni koji vole Djokovica kao sina i potpuno su zaslepljeni i neobjektivni generisu sukobe i kada bi oni samo spustili loptu i komentarisali teme a ne forumase, ovo mesto bi kvalitetom nacinilo kvantni skok. Ali kontam i ja da je lakse a mozda i zabavnije da se upire prstom u crne ovce, sve dok te crne ovce ne odluce da lise krdo svog prisustva. Ono sto po pravilu bele ovce ne razumeju doduse, je da kontrast crne ovce cini njih belima. Kad crne vise nema, lako i brzo neka druga ispravna i bela - pocrni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto volim kad McL uhvati vremena pa upadne ovako 2-3 puta godisnje i pokusa da objasni stvari na veoma lep i kulturan nacin. :Hail:

Naravno, male su sanse da ce ciljna grupa to stvarno procitati i pokusati da razume ali ako nista, bar je zanimljivo videti taj meltdown kad se diskusija povede argumentovano i na kulturan nacin jer za to obicno nema odgovora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa i wwww je licno napadnuta, pa se zavrsilo sa tim da ne pise na forumu, a clanovi nisu banovani. Imala je ubedljivo najveci doprinos na ovom PDF i ubedljivo najbolje informacije o tenisu.

 

Ja razumem da je ovde 95% Novakovih navijaca, ali ne bi trebalo svaki imati isti status, pogotovo ovi koji se pojavljuju samo za slemove, ti vole da bocnu i izjavljuju nebuloze za Federera i Rafu.

 

Posle RG je izvrsen manji napad na wwww. Ona se posle toga distancirala. Kako tenis nema moderatora, to je proslo u tisini.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darth Steva said:

Sto volim kad McL uhvati vremena pa upadne ovako 2-3 puta godisnje i pokusa da objasni stvari na veoma lep i kulturan nacin. :Hail:

Naravno, male su sanse da ce ciljna grupa to stvarno procitati i pokusati da razume ali ako nista, bar je zanimljivo videti taj meltdown kad se diskusija povede argumentovano i na kulturan nacin jer za to obicno nema odgovora.

...samo je zvrčka što vitez Koja nije u pravu...pa ni ti s njim...

..al imam osećaj da to vama nije ni važno...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, double fault said:

vreme je da se ode sa foruma,mnogo bezobraznih i idiotskih ( to je dozvoljeno reci,jelte) opservacija belih medveda iz nekog razloga.

ajd zdravo ne morate da me banujete sama cu zatvoriti vrata za sobom .

pozdrav 

Iskuliraj malo do nekih bitnih turnira,steta bi bila za ovaj podforum da odes. Ionako nas saka jada pise ovde ( sebe ubrajam u povremene ).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...