Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

6 minutes ago, Div said:

 

Ne deluje mi realno, ne da ne može Čeda u vlas sa naprednjacima nego da u koaliciji zauzme mesto SPSa ili Dačića. Dačić takav kakav je, pijan, izgubljen, donosi nešto glasova koaliciji, Čeda ne vidim koje bi glasove doneo, odakle mu.

Ima SPS i partijsku infrastrukturu, pojedince u državnom aparatu koji verno služe pariji i koaliciji, Čeda nema, ne vidim šta bi doneo u miraz.

 

AV je rekao da će sledeći predsednik Srbije biti onaj koga on podrži.

Nešto se mislim, možda i sam Dačić. Iskusan, on je bio na svim pozicijama osim predsedničke.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Div said:

 

Ne deluje mi realno, ne da ne može Čeda u vlas sa naprednjacima nego da u koaliciji zauzme mesto SPSa ili Dačića. Dačić takav kakav je, pijan, izgubljen, donosi nešto glasova koaliciji, Čeda ne vidim koje bi glasove doneo, odakle mu.

Ima SPS i partijsku infrastrukturu, pojedince u državnom aparatu koji verno služe pariji i koaliciji, Čeda nema, ne vidim šta bi doneo u miraz.

 

 

 

Sve to plus gomila afera i govana kroz koje su zajedno manevrisali.

Jedino sto kontam da taj dacicev miraz sa sobom nosi i neke nemale "strateske rizike"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

 

Mislim da će Brnabićku da gurne u to kad dođe vreme...

 

Ne mislim da je dotle došlo. Realno gledano, Dačić je iskusni radni konj koji sve zna.

 

Da sam prespavao 30 godina kao medved, da se probudim, oni svi isti na sceni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, jedibojan said:

Sve to plus gomila afera i govana kroz koje su zajedno manevrisali.

Jedino sto kontam da taj dacicev miraz sa sobom nosi i neke nemale "strateske rizike"

 

Da, rizik postoji, ali se meri šta je veći rizik, imati Dačića uz sebe ili naspram sebe. Realno, mislim da Dačić ne može bitno da ojača, a zasad nema ni neke druge ličnosti niti grupacije kojoj bi mogao da se pridruži, da bi mogao da ugrozi neprikosnovenost, nekako mi se čini da je Avu najbolje da je Dačić tu negde, ne izdizati ga mnogo niti ga gurati od sebe.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Yoyogi said:

 

Ne mislim da je dotle došlo. Realno gledano, Dačić je iskusni radni konj koji sve zna.

 

Da sam prespavao 30 godina kao medved, da se probudim, oni svi isti na sceni.

 

Vučiću ne trebaju iskusni, nego podobni. Dačić nema više nikakav ucenjivački potencijal (kao 2012-te kad je postao premijer baš zbog toga). Vučić ga drži uz sebe da eventualno podeli odgovornost za političke odluke (ili da ga ne bi imao za protivnika), ali mu ne daje preveliku vidljivost u medijima, sem kad Dačić treba da ga brani zbog afera njegove klike. A ovome, sa druge strane, svakako odgovara participiranje u vlasti jer može da lapa kao svih ovih godina, kao i njegovi paraziti... 

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Issey said:

 

Vučiću ne trebaju iskusni, nego podobni. Dačić nema više nikakav ucenjivački potencijal (kao 2012-te kad je postao premijer baš zbog toga). Vučić ga drži uz sebe da eventualno podeli odgovornost za političke odluke (ili da ga ne bi imao za protivnika), ali mu ne daje preveliku vidljivost u medijima, sem kad treba da ga brani zbog afera njegove klike. A ovome, sa druge strane, svakako odgovara participiranje u vlasti jer može da lapa kao svih ovih godina, kao i njegovi paraziti... 

 

Mogu samo da se saglasim sa time. Izvinte me, iz daljine, izgleda da Dačić ne može da se zanemari, po vestima, on radi dobre stvari.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Yoyogi said:

 

Mogu samo da se saglasim sa time. Izvinte me, iz daljine, izgleda da Dačić ne može da se zanemari, po vestima, on radi dobre stvari.

Čovek je ministar inostranih poslova, koji ne zna ni jedan jezik osim maternjeg. Tu bi sva priča trebala da se završi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yoyogi said:

Pa ne znam koga AV ima u svojoj stranci da je format predsednika države. 

 

Kao da mu je to bio problem u vezi bilo cega do sad.

 

Uostalom, njega je ustolicio prethodnik mu, koji je format cega tacno?

 

Njanjavog tece trgovca kojem se smejes kad se napije na slavi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Yoyogi said:

 

A bili su slobodni kada je AV preuzeo vlast?

Svakako su bili slobodniji, mogao si da vidiš duele opozicije i vlasti na nacionalnim frekvencijama. Novinari su mogli da pozovu opozicione lidere u svoje emisije sa nacionalnom frekvencijom, sada to ne sme da im padne na pamet. Nisi imao predsednika koji bukvalno svako svoje pojavljivanje koristi za vođenje svoje kampanje i kampanju svoje stranke.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Svakako su bili slobodniji, mogao si da vidiš duele opozicije i vlasti na nacionalnim frekvencijama. Novinari su mogli da pozovu opozicione lidere u svoje emisije sa nacionalnom frekvencijom, sada to ne sme da im padne na pamet. Nisi imao predsednika koji bukvalno svako svoje pojavljivanje koristi za vođenje svoje kampanje i kampanju svoje stranke.

 

Pa što ste ih onda izgubili? Na izborima nisu glasali vaši saloni i debate nego raja.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

Koji to mi? Nisam ja partija/političar.

 

A neću više odgovarati na ove trol postove. Svako dobro.

 

Nikakav trol nego izgleda nemaš šta da kažeš osim da mrziš svoju vlast. Kako se smenjuje, ti slobodne izbore proglašavaš trolom.

 

Uživaj u toj vlasti.

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...