Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

1 hour ago, Pavaroti said:

 

Nisam siguran da ih mogu uzeti. Napravio je sns vrhunski sistem za izbore. Licno ne vidim kako ce oni pasti na izborima, sem ako ne dodje neki mig spolja.

Mig spolja nece doci , osim ako ne krenu u neki oruzani sukob, u sta cisto sumnjam, jer AV ipak nije budala. Srbija ima nekih 30tak % glasackog tela koje uvek glasa i glasa za one koji su na vlasti. Oni ce izaci na izbore cak i da se ponove one poplave iz 2014te, pa makar i veslali do birackog mesta. Za njih uopste nije ni bitno sta opozicija radi i kakvu alternativu nudi, jer je njima cela opozicija izdajnicka masa koja hoce Srbiji da otme Kosovo, po ko zna koji put i da je prisajedini Americi. Nema veze to sto Vucic sutra moze da objavi ulazak Srbije u NATO, opozicija ce uvek biti NATO spijun.:classic_laugh:

Druga stvar je sto u Srbiji obrazovanje nema nikakve veze sa time ko za koga glasa, tako da Vucic nema monopol na krezave. Srbija je mesto gde neko moze da te impresionira svojim znanjem i obrazovanjem , a onda krene da prica o politici i  onda vidis kolika je budala. Imas i ovde na forumu gomilu takvih primera.:classic_biggrin:

Ono sto meni pada u oci je da ta opozicija bukvalno ne nudi nikakvu alternativu SNS-u. Talambasaju o Kosovu, daju obecanje da ce manje krasti od ovih na vlasti,  ima samo da kraduckaju i generalno presipaju iz supljeg u prazno. Sto je jos gore, to je skupina prilicno  antipaticnih likova, tako da ja stvarno ne vidim nacin da oni na izborima osvoje glasove ostatka birackog tela. To sto se pedesetak ljudi na ovom ili nekom drugom forumu nervira za stanje u zemlju nije reprezentativni uzorak. Narod je generalno zadovoljan. Prodavnice su pune, plate su male ali bile su jos manje, a ostalo ih i ne zanima.

 

Da sumiram, nikad gore.:classic_smile:

Edited by DJORDJE
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, McLeod said:

Ceka se Lokalni front 😛

 

Best case scenario 7%

 

Mora prvo da se sa satelitima raščisti situacija, da srs, ldp/lsv budu ispod cenzusa... da se vidi ko je opozicija, a ko ne, da se vidi šta će biti sa SzS posle izbora. Posla preko glave.

 

 

Nego meni je fascinantno da nema neka LF ekipa u KG, NS,UE,ČA... ipak su to "ozbiljni gradovi" (pogotovo prva dva), da ne može da se formira neka ekipa koja će da se "cima" sa SNS.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, The Walking Dravot said:

 

Jedina diskusija u kojoj sam spreman da ucestvujem, na ovu temu, je ona gde se u startu kvalitativno odredimo prema nakaradnjacima kao najvecoj posasti koja je zadesila Srbiju od Turaka naovamo, tako da sad je stvarno prici kraj.

 

Šteta što je Sloba pod lipom, inače bismo mogli njega da vratimo, manje je zlo... 

 

Stvarno kao zlatne ribice... 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedna stvar, koju većina mojih istomišljenika podrazumeva, a mislim da se nije često pominjala ovde na novom forumu. Uklanjanje ovog režima je samo početak, prvi korak u pravcu normalizacije ovog društva. Za razliku od 5. oktobra, sada niko nema iluziju da će poteči med i mleko nakon ovog zla. 

 

Naše društvo čeka vrlo dugačak put ka ozdravljenju, naše institucije moraju da se grade iznova i od temelja, a trenutno ne da ne postoji šansa da se taj proces pokrene, nego se ide ubrzano u suprotnom pravcu.

 

To je, ukratko, pozicija većine ljudi koji ovde pišu o neophodnosti hitne promene vlasti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Jedna stvar, koju većina mojih istomišljenika podrazumeva, a mislim da se nije često pominjala ovde na novom forumu. Uklanjanje ovog režima je samo početak, prvi korak u pravcu normalizacije ovog društva. Za razliku od 5. oktobra, sada niko nema iluziju da će poteči med i mleko nakon ovog zla. 

 

Naše društvo čeka vrlo dugačak put ka ozdravljenju, naše institucije moraju da se grade iznova i od temelja, a trenutno ne da ne postoji šansa da se taj proces pokrene, nego se ide ubrzano u suprotnom pravcu.

 

To je, ukratko, pozicija većine ljudi koji ovde pišu o neophodnosti hitne promene vlasti.

 

to je jasno i razumljivo, ali kao da je manje jasno da ona druga strana nije ubedjena da ce puko uklanjanje jednog rezima biti prvi korak u pravcu normalizacije, to se nije desilo onda kada je pao tadic u korist ovih sada

a glasaci su upravo takvim porivom glasali za neke druge umesto i dalje za tadica a sve misleci da je konacno na snazi laka smenjivost rezima

 nemam nista protiv smenjivosti, pa to jeste cilj, ali mislim da glasaci jos nisu spremni da izadju i vezanih ociju zaokruze bilo koga samo da to nije AV

 

sto znaci da je opozicija ta koja mora vise da se potrudi, da bude konkretnija, hitrija, pametnija,

a ne da se glasaci trude umesto njih i medjusobno se svadjaju sto je nekima svaki prezvakani opozicioni lik - prevazidjen. AV na tome profitira a opozicija gubi.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, The Walking Dravot said:

a Jeremic je bio ministar spoljnih poslova. Dakle nikakva vlast.

 

Ovo je prosto sjajno 😂

 

Pa ništa, da sačekamo onda da se svi pomenuti akteri političke scene izređaju na mestima predsednika i premijera, pa da onda utemeljeno kažemo - svi su isti. 

Link to comment
Share on other sites

 

...koje to glasace opozicija misli da pokrene ako aktivira boskica, djilasa i jeremica

 

evo ja se ne plasim da iznesem misljenje kao sto smo imali slucaj straha od sopstvenog misljenja,

zato mogu da napisem da mi nije jasno da je ceda jovanovic bio svima losiji kandidat,

znaci i jednoj i drugoj srbiji on je bio losiji u periodu kada su obe srbije dovele vucica na vlast skidajuci se sa tadica

 

ko je za to odgovoran? jel jovanovic gori od vucica? nije, samo je tadic bolje ispromovisao tadasnji sns...u tom smislu mozemo da posmatramo koga ce vucic da ispromovise kada dodje vreme, ne zaboravimo da se promocija ogleda i u tome sto nekoga mnogo pominjes i mnogo pljujes (ne mislim da nickove vec na politicare)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, A sad said:

 

Ali nisu isti.

 

Ovi prvi su lopovi, a ovi drugi su lopovi i diktatori. Ne moze da bude isto, velika je razlika. 

 

 znaci kada ovi koji su sada samo lopovi - postanu diktatori,

bice drugaciji od onih koji su bili lopovi i diktatori jer potonji prestaju biti diktatori cim neko drugi preuzme stafetu diktatora

 

zvuci komplikovano ali nije - to je upravo ono zbog cega se i kaze da su svi isti - isti sistem ne moze od politicara da napravi drugacijeg,

Imali smo jednog `drugacijeg`, ali uklonjen je da ne smeta tom sistemu.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Jedna stvar, koju većina mojih istomišljenika podrazumeva, a mislim da se nije često pominjala ovde na novom forumu. Uklanjanje ovog režima je samo početak, prvi korak u pravcu normalizacije ovog društva. Za razliku od 5. oktobra, sada niko nema iluziju da će poteči med i mleko nakon ovog zla. 

Naše društvo čeka vrlo dugačak put ka ozdravljenju, naše institucije moraju da se grade iznova i od temelja, a trenutno ne da ne postoji šansa da se taj proces pokrene, nego se ide ubrzano u suprotnom pravcu.

To je, ukratko, pozicija većine ljudi koji ovde pišu o neophodnosti hitne promene vlasti.

Evo ja se slazem sa boldovanim, jedino me muci ko bi to trebalo da gradi te institucije? Cak i da na neki neverovatan nacin SzS skine SNS sa vlasti, ta druzina ne bi mogla da formira vladu koja bi trajal duze od mesec dana, a ne da gradi institucije od  temelja. To je ono sto je ubilo i 5ti. Nakon sto je otisao Milosevic, krenuli su da se gloze medjusobno, jer vise nije bilo jedine stvari koja ih je vezivala, a ovu druzinu danas bukvalno nista ne vezuje osim zelje da preuzmu vlast. Dan nakon pobede, krenuli bi sa kalkulacijama kako bi zajedno sa SNS-om ili SPS-om mogli da zajebu koalicionog partnera.

20 minutes ago, Mama_mia said:

jel jovanovic gori od vucica?

Pravo da ti kazem za mene i jeste gori od Vucica. Unistio je ono malo gradjanski orijentisane Srbije, a svoje plemenite ideje je uspesno unovcio, bas kao i Veran Matic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Mama_mia said:

 

pa to jeste to. Ne samo tebi, vec srbiji je vucic bolji od cede.

Srbija zna najbolje.

 

 

Tzv. ceda je vucicev sluga, sluzi ga verno kao i njegovi novi prijatelji seselj i canak.

 

Uostalom, Koga je u 2019. godini briga za tu osobu, koja je na lokalnim izborima na nivou grada Beograda dobila 0,2% glasova?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mama_mia said:

 

to je jasno i razumljivo, ali kao da je manje jasno da ona druga strana nije ubedjena da ce puko uklanjanje jednog rezima biti prvi korak u pravcu normalizacije, to se nije desilo onda kada je pao tadic u korist ovih sada

a glasaci su upravo takvim porivom glasali za neke druge umesto i dalje za tadica a sve misleci da je konacno na snazi laka smenjivost rezima

 nemam nista protiv smenjivosti, pa to jeste cilj, ali mislim da glasaci jos nisu spremni da izadju i vezanih ociju zaokruze bilo koga samo da to nije AV

 

sto znaci da je opozicija ta koja mora vise da se potrudi, da bude konkretnija, hitrija, pametnija,

a ne da se glasaci trude umesto njih i medjusobno se svadjaju sto je nekima svaki prezvakani opozicioni lik - prevazidjen. AV na tome profitira a opozicija gubi.

 

 

Ja razumem takav stav i nikada ga nisam smatrao botovanjem za Vučića. Samo mislim da ponekad dolazi iz nepotpune slike o katastrofalnosti ove vlasti. Daću ti samo jedan primer iz mog grada da pokušam to da ti približim.

 

Za poslednje izbore u grad je došao Zelja, kriminalac i mafijaš iz Kosovske Mitrovice valjda, sa svojom ekipom, ili bolje reći vojskom. Tokom tog vikenda oni su potpuno suspendovali lokalnu vlast. Zauzeli su zgradu lokalne policije, Zelja je bukvalno izbacio načelnika iz kancelarije. Sva policijska vozila su bila parkirana, ulicama su vladali džipovo bez tablica. Takva demonstracija sile uz pomoć paravojske nije viđena nikada, daleko gore i od Miloševićevog vremena. Dodaj tome najgrublji pritisak, ucenjivanje i pretnje gubitkom radnog mesta, torture, spiskove...Organizovan 'dobrovoljan' prevoz minibusevima na svako glasačko mesto, džip bez tablica ispred svakog glasačkog mesta...Ne znam koliko mogu rečima da opišem tu atmosferu. I to je samo jedan primer. Zato mislim da nemamo vremena za čekanje da se pojave nova lica, nove ideje, nereciklirani političari...To je sledeći korak, koji ne može da se napravi bez ovog prvog.

 

37 minutes ago, DJORDJE said:

Evo ja se slazem sa boldovanim, jedino me muci ko bi to trebalo da gradi te institucije? Cak i da na neki neverovatan nacin SzS skine SNS sa vlasti, ta druzina ne bi mogla da formira vladu koja bi trajal duze od mesec dana, a ne da gradi institucije od  temelja. To je ono sto je ubilo i 5ti. Nakon sto je otisao Milosevic, krenuli su da se gloze medjusobno, jer vise nije bilo jedine stvari koja ih je vezivala, a ovu druzinu danas bukvalno nista ne vezuje osim zelje da preuzmu vlast. Dan nakon pobede, krenuli bi sa kalkulacijama kako bi zajedno sa SNS-om ili SPS-om mogli da zajebu koalicionog partnera.

 

Građanske inicijative, lokalni pokreti, web platforme, društvene mreže, ulični protesti. 'Skakanje' na svaki sledeći pokušaj zloupotrebe vlasti, tako nešto.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stondisha said:

Ja ih gledam na lokalu, ne rade apsolutno ništa, ali apsolutno ništa, čekaju izbore, da ljudi glasaju za njih ovom navedenom nmetodom i to je to. Nit su na terenu, nit razgovaraju s narodom, organizovali jednu tribinu gde su bili Srdjan Milivojević i neki dverjanin koji je tribinu završio nekim citatom Svetog Vladike Nikolaja Velimirovića.

 

Ne rade ništa? Baš ništa ne rade?  Nisu na terenu?

 

Od samog nastanka SZS svi lideri stranaka+funkcioneri su na terenu. Koliko su tribina održali, koliko razgovora sa građanima i ništa ne rade? U koliko gradova i opština je bilo protesta od decembra do danas?

 

Ne radi se ništa? 

 

Štandovi svih stranaka SZS+štand 1 od 5 miliona organizuju se pa..skoro svakodnevno. Na štandovima se dele flajeri, razgovaramo sa građanima, ostajemo po dva sata..i baš ništa ne radimo...

 

Šta radi Marko Bastać na Starom gradu? Da li sedi u svojoj kancelariji ili je na ulici i sprečava sa građanima rušenje grada?

 

Zašto je hapšen Nikola Jovanović, šef odborničke grupe SZS u Skupštini Beograda?

 

Zaista, ali zaista sam zapanjena...Btw, ne znam gde je bila ta tribina na kojoj su govorili Srđan Milivojević i neko iz Dveri... 

 

Stiče se utisak da ovde većini odgovara AV...I ovo stanje..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Pavaroti said:

 

Nisam siguran da ih mogu uzeti. Napravio je sns vrhunski sistem za izbore. Licno ne vidim kako ce oni pasti na izborima, sem ako ne dodje neki mig spolja.

Svaki deo grada i sela je odradjen. Nadju glavne mangupe u kraju i njima cine ustupke, a oni njima glasace. Uglavnom ljude koje nista ne interesuje, i ako mogu da namaknu i neki dinar za obican glas, njima super. Sta vise, znam ljude koji cine to tim mangupima iz drugarstva, usluge. Tu onda dodas sigurne glasove ljudi sto su u stranci,  sto su dobili posao preko stranke i tu dodas njihovu rodbinu. Veoma su agresivni kad dodju izbori. Navijacke grupe su sve kupljene, ma svaka podgrupa i svakog mesta. Mozda nisu aktivni, ali kad dodju izbori aktiviraju se.

 

Ne vidim kako to moze pasti, mnogo mocnija armija nego za vreme Slobe,a negativno je i to sto uglavnom ljudi koji odlaze iz Srbije su protiv vlasti. Predstavu nemam kako oni mogu pasti sa tolikim parama, institucijama i ujedino moci u rukama.

 

Doduse, pao je i Erdogan.Ne znam kako, mora se mozda probati recpet od Turaka. 😁

 

Sve si lepo rekao. Mogu ovi iz opozicije da ogule 100 pari đonova na cipelama obilazeći Srbiju uzduž i popreko, ne bi se ništa bitnije promenilo. Možda par procenata. To ima smisla raditi u demokratskim uslovima. Ovako kad su karte podeljene, kad je ogroman broj ljudi primoran da glasa za SNS (naročito u manjim mestima) ili su zavisni od njih na bilo koji način, nema ništa od toga. SNS na izborima neće pasti, jer su pokrili i zahvatili gotovo sve. Imaju pare, siledžije, botove, sve moguće državne resurse, medije... Kako je došlo do toga i ko je kriv je priča ad acta...

 

Ne bi ni zlobomir pao da nije bilo bombardovanja tj. dok narod nije ukapirao da mu je sa takvim ludakom glava u torbi. Sad su okolnosti drugačije. Vučić daje sve što mu se traži, državnu zemlju, jeftinu radnu snagu, postepeno i Kosovo, a zauzvrat mu je dozvoljeno da piša po narodu i radi bukvalno što hoće bez posledica. Dok se to ne bude promenilo, miran je. A neće skoro. Tek kad mu Evropa i Ameri budu okrenuli leđa, počeće da pravi veća sranja, polako će nestajati para za botine i ostale glasače... Tek tad će biti i kritične mase za neke akcije ili revolucije... Do tad, ove botine što im je sekta uvalila nesposobne bulje po državnim firmama da botuju i idu na mitinge kad ustreba, mogu mirno da spavaju...

Edited by Issey
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Džudi said:

 

Ne rade ništa? Baš ništa ne rade?  Nisu na terenu?

 

Od samog nastanka SZS svi lideri stranaka+funkcioneri su na terenu. Koliko su tribina održali, koliko razgovora sa građanima i ništa ne rade? U koliko gradova i opština je bilo protesta od decembra do danas?

 

Ne radi se ništa? 

 

Štandovi svih stranaka SZS+štand 1 od 5 miliona organizuju se pa..skoro svakodnevno. Na štandovima se dele flajeri, razgovaramo sa građanima, ostajemo po dva sata..i baš ništa ne radimo...

 

Šta radi Marko Bastać na Starom gradu? Da li sedi u svojoj kancelariji ili je na ulici i sprečava sa građanima rušenje grada?

 

Zašto je hapšen Nikola Jovanović, šef odborničke grupe SZS u Skupštini Beograda?

 

Zaista, ali zaista sam zapanjena...Btw, ne znam gde je bila ta tribina na kojoj su govorili Srđan Milivojević i neko iz Dveri... 

 

Stiče se utisak da ovde većini odgovara AV...I ovo stanje..

Dzudi, mislim da u manjim sredinama nema otpora. Tamo nema pomoci i tesko se boriti. BG je druga prica, gradjanska Srbija. Treba otici u Zitoradju, Brus i ostale jos manje sredine. Doduse, ni gradjani ne pomazu puno. Tako da se vrtimo u krug.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Issey said:

 

Sve si lepo rekao. Mogu ovi iz opozicije da ogule 100 pari đonova na cipelama obilazeći Srbiju uzduž i popreko, ne bi se ništa bitnije promenilo. Možda par procenata. To ima smisla raditi u demokratskim uslovima. Ovako kad su karte podeljene, kad je ogroman broj ljudi primoran da glasa za SNS (naročito u manjim mestima) ili su zavisni od njih na bilo koji način, nema ništa od toga. SNS na izborima neće pasti, jer su pokrili i zahvatili gotovo sve. Imaju pare, siledžije, botove, sve moguće državne resurse, medije... Kako je došlo do toga i ko je kriv je priča ad acta... 

 


Zaboravlja se jedan jako jako bitan detalj, na svim mogućim izborima u Srbiji izlaznost je nekih 50%  znači AV i SNS na 50% su sa 25% glasačkog tela, štra se dešava sa ostalih 75%   kontaš


a za boldovani deo:   pa jebi ga rodjeni, nismo zlatne ribice, nemoj nas terati da zaboravljamo nešto što je juče bilo... sutra treba i Slobu da zaboravimo... 

 

21 minutes ago, Džudi said:

 

Ne rade ništa? Baš ništa ne rade?  Nisu na terenu?

 

Od samog nastanka SZS svi lideri stranaka+funkcioneri su na terenu. Koliko su tribina održali, koliko razgovora sa građanima i ništa ne rade? U koliko gradova i opština je bilo protesta od decembra do danas?

 

Ne radi se ništa? 

 

Štandovi svih stranaka SZS+štand 1 od 5 miliona organizuju se pa..skoro svakodnevno. Na štandovima se dele flajeri, razgovaramo sa građanima, ostajemo po dva sata..i baš ništa ne radimo...

 

Šta radi Marko Bastać na Starom gradu? Da li sedi u svojoj kancelariji ili je na ulici i sprečava sa građanima rušenje grada?

 

Zašto je hapšen Nikola Jovanović, šef odborničke grupe SZS u Skupštini Beograda?

 

Zaista, ali zaista sam zapanjena...Btw, ne znam gde je bila ta tribina na kojoj su govorili Srđan Milivojević i neko iz Dveri... 

 

Stiče se utisak da ovde većini odgovara AV...I ovo stanje..



Sestro, bio sam po tribinama, pričao...  spika je sledeća:
 

Quote

Vučić is bad m'kay ...  on će da izda Kosovo m'kay ... nega finansira i podržava EU da nas tlači jer će da izda Kosovo m'kay, Vučić's stormtoopers are bad m'kay...  oni imaju ljude koji biju m'kay... ljudi rade u pelenama m'kay... mi ćemo vam vratiti dostojanstvo m'kay ... Aca ima brata Andreja, Andrej is bad m'kay ...



Znači klasičan crtani film za Botove

Marko bastać na staro gradu nije radio ništa 3 godine, pa se setio da su izbori ove godine pa bi možda valjalo da se malo aktivira i da kao nešto radi...  koji su rezultati njegovoga rada?

Nikola jovanović je hapšen jer su ga policajci tražili 3x na adresi koja mu je u ličnoj karti, a on živi na skroz trećoj nekoj adresi, pa su ga po zakonu priveli da da izjavu po tužbi nekoj levoj, a na sve to genije kaže da se čuo telefonom s tužilaštvom i rekao im gde živi...  msm ovo treba da mi ruši sistem i stvara novi i bolji... ne ume da prebivalište u SUP-u promeni.


I onda dodje sednica opštinska, SNS se pocepao na pola, nemaju kvorum, ratuju medjusobno situacija zrela za prinudnu upravu...  predju 3 odbornika SzS u SNS da pomognu da se održi sednica i da se prinudna uprava odloži, tj da se čekaju izbori u aprilu...    da ne pričam kako je SzS izgledao u Dragačevu na izborima... mene bilo sramota koliko oni u jebenom Dragačevu, Boškovom dvorištu, nemaju nikakvu, ALI NIKAKVU infrastrukturu... 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borko said:

Tzv. ceda je vucicev sluga, sluzi ga verno kao i njegovi novi prijatelji seselj i canak.

 

Uostalom, Koga je u 2019. godini briga za tu osobu, koja je na lokalnim izborima na nivou grada Beograda dobila 0,2% glasova?

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Za poslednje izbore u grad je došao Zelja, kriminalac i mafijaš iz Kosovske Mitrovice valjda, sa svojom ekipom, ili bolje reći vojskom. Tokom tog vikenda oni su potpuno suspendovali lokalnu vlast. Zauzeli su zgradu lokalne policije, Zelja je bukvalno izbacio načelnika iz kancelarije. Sva policijska vozila su bila parkirana, ulicama su vladali džipovo bez tablica. Takva demonstracija sile uz pomoć paravojske nije viđena nikada, daleko gore i od Miloševićevog vremena. Dodaj tome najgrublji pritisak, ucenjivanje i pretnje gubitkom radnog mesta, torture, spiskove...Organizovan 'dobrovoljan' prevoz minibusevima na svako glasačko mesto, džip bez tablica ispred svakog glasačkog mesta...Ne znam koliko mogu rečima da opišem tu atmosferu. I to je samo jedan primer. Zato mislim da nemamo vremena za čekanje da se pojave nova lica, nove ideje, nereciklirani političari...To je sledeći korak, koji ne može da se napravi bez ovog prvog.

 

 

Imas li neku sliku sta se desilo da se do ovog stanja dodje za zadnjih 7 godina, a bez ozbiljnog otpora dok nije dogorelo?

 

Kako je to izgledalo iznutra? Procitah ono sto je @Pavaroti napisao, deluje logicno i depresivno.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

AV nije izmislio botove na komentarima, bilo ih je i ranije, ali su bili suptilni i u granicama inteligencije - on ih je odvrnuo na maksimum i potpuno obesmislio svaki vid komunikacije tog tipa. Društvene mreže, mediji, radio stanice... iz godinama sakupljanog krvavog iskustva je naučio kroz koje pukotine je on sam mogao, odnosno morao, da pokušava da se probija kako bi odaslao nekakvu poruku, tako da najbolje zna da te iste pukotine mora dobro da zapuši. Sa druge strane, ni jedan od gorepomenutih "lidera" Srbije nije toliko prezirao sopstveni narod - on sam, nakon svog putovanja, najbolje zna kolika je narod stoka, nepogrešivo ume, kao iskusni seljak na pijaci, da odoka odredi tačnu cenu svakog čoveka, bila ona 1000 dinara ili 1000000 evra - i niko nije toliko sistematično pravio jednu korporativno - vojnu strukturu stranke, te preklapao istu sa Državom.

 

1. Za ovo ima «nevidljive savetnike spolja iz SAD mislim.

 

2. Tacno

 

Verovatno mora da pocne da se razmislja kako se on desio sa svim tim. Sta je to u sredini kojoj se desava. Ako se nema odgovor na to pitanje, desice se opet u nekom drugom telu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins featured and unfeatured this topic
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...