Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

"Srbija 21" je u svakom slučaju projekat da se razbije bojkot. Tu su, a tek će da dođu, pre svega DS ekipa koja je u skupštini već više mandata i osladila im se plata a da prstom ne mrdnu. 8 godina su tamo i mi izlazimo i glasamo tih 8 godina i rezultat je da opozicija nestaje. Znači nešto treba da se menja, ono što nije dalo rezlutate do sada neće ga dati ni u budućnosti jer Faraon je naučio lekciju kako da opoziciji ne dozvoli da dođe do izražaja. Da ne pričam ponovo o medijima ....

 

E sad oni su izgubili na GO DS-a i to tako što je bojkot podržalo preko 95% članova GO i meni stvarno nije jasno koji je njihov interes da prave percepciju da je stranka podeljena oko bojkota. Iskreno ja bih odma otišao iz stranke gde tolika većina misli drugačije od mene a ne provocirao da budem isključen pa da glumim žrtvu. Čomićka je već krenula da glumi žrtvu a DS još nije doneo nikakvu odluku o njoj. To samo dodatno pravi štetu stranci jer će i dalje da im pada rejting a oni nam pričaju priču kako im je jako stalo do stranke. Zašto je njihov interes da dodatno unište stranku to verovatno samo oni znaju ili možda i nemaju razlog nego idu po onoj staroj narodnoj "posle mene potop" jer im ego ne dozvoljava da se možda pokaže da je neko drugi uspešniji od njih.

 

Oni imaju cilj da izvuku DS iz SZS, to i ne kriju, samo nikom nije jasno šta posle toga. Izbori u BG su pokazali da većina opozicionih glasača želi da se opozicija ujedini i da nema leba od strančarenja. Da prave tu drugu kolonu to je tek avanturizam par ekselans. Sa kim bi to uopšte radili ? Sa Čedom i Čankom ? Pa i to krilo stranke je pljuvalo Čedu i Čanka za njihovu saradnju sa Faraonom. Kako će tek to da objasne glasačima ? Ovo ostalo što ima od građanske opcije je statistička greška a da idu sa nekim desničarima tek onda ulaze u problem kako sad to objasniti, u SZS nam nisu odgovorali desničari a sad idemo sa još gorim od tih što su nam smetali.

 

Ovi izbori čak i da danas svi odluče da izađu na izbore će proteći tako što pola opozicionih glasača opet ne bi izašlo na njih. Možda je sva ova opozicija kalkulisala sa bojkotom kao Zelenović i Paunović kada su ga proglašavali jer su mislili da će Faraon popustiti. Ali posle pola godine mislim da je sad kasno da se ta odluka menja osim ako bi Faraon dao neki baš krupan ustupak tipa RTS-a što teško da će se desiti. Jednostavno sad je isuviše kasno za menjanje mišljenja i zato svako ko to uradi sada meni je ekstremno sumnjiv, pogotovo kad vidim da posle toga dobija ogroman prostor na Faraonovim medijima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

 

 

Ma sa tim nema sreće. Iskreno nisam za to se ljudi etiketiraju, svako donosi odluku prema svojim verovanjima i tu se priča završava. Ono što je međutim problem - da li oni misle da ako u roku od nekoliko godina osnuju  ne znam koliko pokreta, udruženja, partija, da ljudi neće prepoznati da su to isti ljudi koji sada nastupaju samo pod drugim imenom?

Kakva je svrha i kakva je korist da cepaš partiju koja ima 2-3% glasova i podeliš je na još 6 partija? Jedan totalni gubitak realnosti, ili ne znam o čemu se radi ovde, kod naših političara. Ne da nemaju šanse da sruše Vučića, nego teško bi srušili i Dačića.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

 

 

Izbori u BG su pokazali da većina opozicionih glasača želi da se opozicija ujedini i da nema leba od strančarenja.

Ogroman broj opozicionih biraca koji su levo-liberalne orijentacije ne bi glasali za koaliciju gde su Dveri i suprotno.Tako da su u buducnosti dve kolone neophodne.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/26/2020 at 12:37 PM, McLeod said:

Kako volim ovaj narativ Jeremiceve stranke, uvek neki placenici i domaci i strani, projekti da se razbija prava opozicija, prave stranke, sa pravim vrednostima.

 

Da podsetimo da je projekat i Bebe Popovica i Mikija Rakica i blistavog uma Borisa Tadica bio da se razbije SRS, sto su i uspeli, samo nisu ocekivali da ce baba Toma i mali Alek napraviti ovakvo cudoviste i da ce im to razbijanje i ici na ruku.

 

Znaci prestanite da kukate i radite nesto, pa ce mozda na nekim izborima koje necete bojkovati jer nemate sanse neko i glasati za vas.

 

Mozda.

 

Objasnjeno sve za period od 2008. do 2012., nemam sta da dodam.

 

16 hours ago, McLeod said:

 

Rade mu u korist zato sto se "prava opozicija" izglupirala i previse rano proglasila bojkot. Vucicu sada samo treba solidna izlaznost i to je to, a ova organizacija je dobra da izvuce neke ljude na glasanje.

 

Kazem da ih verovatno nije instruisao, posto ni ovi tamo nisu mutavi, znaju da mogu da se pozicioniraju kao jelte jedina prava proevropska opcija i dobiju solidan broj glasova.

 

Sto se tice drugog dela, kad vec pricas o nekim stondisama i slicnima, ti i tebi slicni treba da otvorite oci i vidite da svako odlucuje u skladu sa svojim politickim interesima.

 

A ne treba dalje gledati od Zelenovica i Stamatovica, koji izlaze iz SzSa i na izbore, jer, jelte, nece da prepuste svoju "uzicku republiku" okupatoru.

 

Cisto da se vidi koliko je ta prica o bojkotu i pravoj opoziciji suplja. Inace, niko od vas SzSovaca nista ne rece povodom toga, potpuno ste u sah-mat poziciji, zato i pokusavate nekom pricom o sabornosti o pozivima na "prekidanje trolovanja", zatrpate ovaj i druge politicke topike. Sta je trolovanje ovde, sto ne pisem kako je Vucic mafijas, je l' sam ja kriv sto ova kriminalna vlast maltene daje manje povoda da se prica o njoj nego je "jedina prava opozicija" koja treba da nas oslobodi sve okupatora masina za davanje autogolova?

 

Je l' i to Vucic diktira?

 

Meni ne treba Djilas da kaze da ne izadjem na izbore. To sto ima dosta ovaca koji ce popusiti tu pricu i kako ce postati ovako pasivni, nikakvi, uzasni, zaista jedina prava opozicija u njihovim ocima nije moj problem.

 

Mislim da je moguce da nekome pokret "Srbija 21" deluje smisleno kao skup ljudi koji dele zajednicku viziju, zajednicke vrednosti i ideale.

 

Problem je sto je to moguce u nekoj DS Srbiji, gde bi taj pokret bio neka bolja verzija LDP.  U ovakvoj situaciji, sa orkovima koji drze sve u drzavi i imaju dvotrecinsku vecinu medju biracima, pokret "Srbija 21" je besmislen. Zasto bi bilo ko glasao za njih? Oni koji smatraju da je sve u redu, da su izbori slobodni, da stranke treba da ponude nesto drugacije ako hoce da pobede Sarumana su ionako latentni ili pravi biraci SNS i oni nikada svojevoljno ne bi zaokruzili Comicku i Djurica. Oni koji misle da je SNS posast koja je napravila fasadu demokratije, evropskih vrednosti i slobodnih izbora iza koje razvaljuju sve institucije i unistavaju svaki otpor nece ni u ludilu glasati za takav pokret.

 

Ni SZS vise nema mnogo smisla. Kad pogledas iza Djilasa i ostalih, tamo stoje nazivi nekih 8-9 politickih organizacija i stice se iluzija da je u pitanju sirok front protiv ove vlasti. Kad se malo bolje pogleda, uocava se da je jedna od tih organizacija zapravo sindikat kojeg vodi covek sa problematicnim izjavama, druga vise ne postoji jer se utopila u trecu, cetvrta je na papiru tu, a svaki vidjeniji clan te partije pljuje SZS.

 

Sumorna realnost je da ne postoji jedna gradjanska opoziciona snaga, iako je 70% biraca kojima je cilj da vide pad Sarumana i orkova gradjanski i progresivno orijentisano. Tu su samo SSP koji je u najbolju ruku "I Kosovo i Evropa" vol. 2, Jeremiceva Narodna Stranka koja je prepuna preletaca, desnicara i konzervativaca i Dveri. DS? Ja ne znam ko osim Lutovca uopste podrzava bojkot i clanstvo u SZS? Jerkov, Jesic, Comic, Lecic, Micunovic, Milojicic, Bozovic, Sutanovac, Milosavljevic, evo sad i Vuckovic, svi oni su pokazali samo gnusanje prema SZS, Dverima i, sto je najgore prema svom predsedniku koji tamo nema nikakav autoritet pa mu podpredsednik lagano izlazi na lokalne izbore.

 

Comicka se sad setila prava zena u parlamentu. Dobro se nije setila prava zena koje SNS vec 6-7 godina gazi i terorise, ali se zato izborima za jos nakaza popot Marije Obradovic i Vjerice Radete u parlamentu. Zapravo se samo setila svojih prava koja su ugrozena jer se Djilas stvarno zainatio da bojkotuje, a i Lutovac je nazalost postavljen za predsednika. 

 

Mozda su neki politicari za neke stvarno olicenja pravih vrednosti i postenja. Za mene nazalost ne moze da zavredjuje postovanje niko ko pocinje recenicu sa "Vucic jeste uzasan, ali sa njim se mora saradjivati, a napravio je i neke dobre stvari...". To su samo ljigavi oportunisti koji misle da zive na oblacima pa odatle gledaju na bedu i cude se kako ta beda ne glasa za njih - pa oni su elita koja im daje nadu da ce nekad i ti bednici ziveti bolje, alternativa je SRS sa kojim ce sve da se srusi. E zato nam je sad na vlasti mutiran SRS i zato smo osudjeni na njih dok Vucic iz ovog ili onog razloga prestane da se bavi politikom.

Edited by goldberg
slika
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2020 at 11:04 AM, McLeod said:

Po svemu sto gledamo i kako se "klupko odmotava" sto se izbori priblizavaju, ispada da u SzS ima ubedljivo najvise Vucicevih trojanaca.

 

Po istom onom narativu koji po njihovim podrzavaocima vazi za "nepravu" opoziciju.

 

Quote

Saša Paunović, zamenik predsednika Demokratske stranke i predsednik opštine Paraćin, sam će se iščlaniti iz partije i izaći na lokalne izbore u tom gradu, nezvanično saznaje Danas od izvora bliskih Paunoviću.

 

ispadoše Djilas, Boško ona dva Veselinovića i ovaj (izgleda nesrećni) Lutovac  prava opozicija i da se SzS izgleda konačno očistio od svih Vučićevih trojanaca.

Link to comment
Share on other sites

koliki si kreten, na skali od nula do Boško Obradović?

 

Quote

Predsednik Dveri Boško Obradović izjavio je da vojska i policija treba da preuzmu vlast i zaštite granice od migrantske krize, navodeći da ih predsednik države Aleksandar Vučić drži otvorene kako bi, po svaku cenu, dobio podršku nemačke kancelarke Angele Merkel i porodice Soroš da ostane na vlasti.

 

 

i onda dodje ekipa krene da mantra kako će Medjunarodna Zajednica da pritisne vučića da ovako, onako...  a za koga da pritiska, za ovog mentalca?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stoned Laki21 said:

koliki si kreten, na skali od nula do Boško Obradović?

 

 

 

i onda dodje ekipa krene da mantra kako će Medjunarodna Zajednica da pritisne vučića da ovako, onako...  a za koga da pritiska, za ovog mentalca?

 

Nemoj tako. Jes' čuo ti da postoji tajni plan? Moj veoma pouzdani izvor, koji je išao preko privremene čistačice čačanske biblioteke, koja je prisluškivala Boška, a to dojavila svojoj jetrvi, čija kuma poznaje tetku komšinice prijatelja mog brata od ujaka, javljaju da plan izgleda otprilike ovako: odmah posle izbora EU i SAD priznaju Boškića za vrhovnog poglavicu, lideri EU kume i mole dauđemo u EU i nude po 10.000 evra svakom građaninu kao džeparac, američki Senat pokreće inicijativu da budemo 51. američka država i odmah nudi predsedničko mesto. Dok razgoni migrante na buljuke, Boškić im posvećuje celih pet minuta i razmišlja da li da prihvati ovu mršavu ponudu ili da traži bar trostruko. U međuvremenu, Tači, Kurti i Haradinaj stavljaju šajkače, kažu da su se svih ovih godina samo šalili i počinju da pevaju Srpska se truuuubaaaa s Kosoooooova čuuuujeeeee, tako nam ceo svet poručuuuuujeeeee!

 

Prilikom osmišljavanja ovog maestralnog plana su učestvovali svi članovi zadruga iz Prislonice i Preljine, jedan predstavnik čačanske biblioteke, kao i svih sedam eksperata koji su se našli ispred podruma pića na Ljubiću nakon degustacije popularne lokalne rakije i disutovanja o svetskoj politici.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Stoned Laki21 said:

koliki si kreten, na skali od nula do Boško Obradović?

 

 

 

i onda dodje ekipa krene da mantra kako će Medjunarodna Zajednica da pritisne vučića da ovako, onako...  a za koga da pritiska, za ovog mentalca?

Zamislite situaciju da neki opozicioni politicar zatrazi od vojske da preuzme vlast?To je bese vojni udar?

Voleo bi da ce cenjeni forumasi koji podrzavaju Boska zato sto je protiv AV iskomentarisu malo ovo.

Edited by Zvezdarac
Link to comment
Share on other sites

Dve su opcije - ili jeste toliko glup i lud, ili je najbolji Vucicev trojanac.

 

Koju god da izaberete, rezultat je isti - od "jedine prave opozicije" i nekog opstenarodnog fronta i ujedinjenja nema nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, McLeod said:

Dve su opcije - ili jeste toliko glup i lud, ili je najbolji Vucicev trojanac.

 

Koju god da izaberete, rezultat je isti - od "jedine prave opozicije" i nekog opstenarodnog fronta i ujedinjenja nema nista.

Raspravljao sam se sa dosta ljudi,bio sam misljenja da je jednostavno idiot,sve vise mislim da sam tu grdno pogresio.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, McLeod said:

Dve su opcije - ili jeste toliko glup i lud, ili je najbolji Vucicev trojanac.

 

Koju god da izaberete, rezultat je isti - od "jedine prave opozicije" i nekog opstenarodnog fronta i ujedinjenja nema nista.

 

Ima i opcija 3, šifra MOCKBA.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

...moram da vas pohvalim, polako uvidjate ono sto smo mi neki uvidjali pre Hrista.

 

 

Pa ovde sam dobijala opomene i zute kartone samo ako napisem rec boskic. Dolazilo je do raspamevicanja kod izvesnih clanova foruma

bas kao ranije na starom forumu kada smo mi neki, podsmesljivo pisali za sasu jankovica - a covek bio hodajuci trojanac

...sada se pitate isto oko boskica...

 

ali nebitno, uvek je najbitnije da svi pa i likovi kao jankovic, boskic, jeremic, tadic, djilas, ovaj onaj,

mogu da izgledaju benigno i opoziciono i da ulivaju poverenje ali ko ne moze nikada?

 

Ko je najomrazeniji od postanka politickog vremena u srb?

 

Pa naravno najbolji politicki zivi mozak - Ceda Jovanovic. Njega ni ovi ni oni ne podnose nikako. Ali to i jeste neki znak da je ipak kao sto rekoh `najbolji mozak` za politiku srbije, jer ko je taj ko voli da mu pamet soli neki pametnjakovic koga posmatra sa podozrenjem, neko ko je pred deset i vise godina govorio isto sto sada a pritom se narodu tesko zamerio time sto je izdao slobodana milosevica i poslao ga u hag dok je kostunica ostao da sedi zapanjen pred prikazanom drskoscu i anacionalizmom gospodina Jovanovica.

 

Posle se svi zajedno pitaju otkud AV...a ja se pitam otkud neki boskic na celu opozicije? otkud toliko trojanaca kojima se

veruje dok se upire prstom u Jovanovica?

zar je opozicija tako nisko pala? ili ne moze ni da bude pametnija od onih koji ih takve podrzavaju i veruju kako ce takvi raspali, iskompromitovani, netalentovani da sruse Ava preko noci bojkotom i nebojkotom ili revolucijom ili predanim radom, dobrom strategijom i umnoscu a ne maloumnoscu - jos ne znam sta je tacno...

 

ali ono sto sam zapazila posle mnogo godina,  kao sto je tamo, na starom forumu bila tema `da li oni disu` - ovde kao da sagledavam neku temu u najavi a koja se zove  `da li se to narod budi ili uspavljuje`...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nešto se ne sećam da je Čeda pre deset godina govorio "U Srbiji postoje dva i po političara. Vučić, Dačić i ja." . Čeda je postao ljuštura od onoga što je nekad bio. Da je iskren opozicionar rutinski bi bio u vrhu sa rejtingom među opozicionom scenom ali pošto se opredelio za Faraona mi sada polemišemo da li je njegova žena glasala za LDP.

 

Boško radi ono što njegovi glasači vole. On ih je time hranio unazad 20 godina i tako će i dalje da bude jer on ne cilja na profesore na fakultetu da glasaju za njega nego na baš takve kojima je ta priča realna. Ja sam još kod one priče kako klan Stefanovića i klan Vučića vode rat u Srbiji rekao da čovek prosto antitalenat za odabiranje tema ali očigledno to ima prođu kod nekih i čovek nema razloga da prekine sa tim.

Link to comment
Share on other sites

2kloz

nisi dobro ispratio smisao pisanja o cedi

 

ne radi se o tome da se nekome ceda danas ne svidja zbog onog sto si naveo da je rekao,

vec se on nikada ni u jednom vremenskom razdoblju nikome nije dopadao osim meni i par slicnih i to bez obzira sta kaze oko bazicnih politickih pitanja

 

a uglavnom govori isto, no, mozda ako jednom promeni retoriku, postane slican vucicu i boskicu, povampiri se u nekom novom nacionalizmu, antievropejstvu - e tada bi mozda dobio neke simpatije

do tada nista. Samo pljuvacina i animozitet.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mama_mia said:

2kloz

nisi dobro ispratio smisao pisanja o cedi

 

ne radi se o tome da se nekome ceda danas ne svidja zbog onog sto si naveo da je rekao,

vec se on nikada ni u jednom vremenskom razdoblju nikome nije dopadao osim meni i par slicnih i to bez obzira sta kaze oko bazicnih politickih pitanja

 

a uglavnom govori isto, no, mozda ako jednom promeni retoriku, postane slican vucicu i boskicu, povampiri se u nekom novom nacionalizmu, antievropejstvu - e tada bi mozda dobio neke simpatije

do tada nista. Samo pljuvacina i animozitet.

 

 

 

 

I bold je mnogo za dechkonju..
Hebe se njemu vec 15 god zivi odmah do Jovanke, simpaticna gajbica

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Mama_mia said:

2kloz

nisi dobro ispratio smisao pisanja o cedi

 

ne radi se o tome da se nekome ceda danas ne svidja zbog onog sto si naveo da je rekao,

vec se on nikada ni u jednom vremenskom razdoblju nikome nije dopadao osim meni i par slicnih i to bez obzira sta kaze oko bazicnih politickih pitanja

 

a uglavnom govori isto, no, mozda ako jednom promeni retoriku, postane slican vucicu i boskicu, povampiri se u nekom novom nacionalizmu, antievropejstvu - e tada bi mozda dobio neke simpatije

do tada nista. Samo pljuvacina i animozitet.

 

 

 

Ja nisam glasao za Čedu ali sam uvek imao respekt za njega. On je imao nesreću u tome što je bio u senci DS-a i nije imao šanse da ispliva. Nažalost po njega odabrao je pogrešne teme na kojima će se distancirati od DS jer nezavisno Kosovo i pljuvanje po RS nema mnogo pristalica u Srbiji a da budem iskren ostale teme nisu toliko bitne da bi na njima uspeo da se distancira od DS. Pri tome većina ljudi iz tog korpusa nije htela da rasipa glasove jer je to išlo direktno na vodenicu radikala/SNS. Ali danas da imamo Čedu koji je opozicija mislim da bi bio u vrhu jer je DS skoro pa propao a od ovih ostalih sem PSG svi imaju loš rejting. No on se odlučio na koju će stranu pa ostaje da sačekamo njegove memoare da vidimo šta se to desilo 2012. da završi tu gde je danas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

 

 

Boško radi ono što njegovi glasači vole. On ih je time hranio unazad 20 godina i tako će i dalje da bude jer on ne cilja na profesore na fakultetu da glasaju za njega nego na baš takve kojima je ta priča realna. Ja sam još kod one priče kako klan Stefanovića i klan Vučića vode rat u Srbiji rekao da čovek prosto antitalenat za odabiranje tema ali očigledno to ima prođu kod nekih i čovek nema razloga da prekine sa tim.

Bosko 20 godina politicar?Dobro je da si nasao opravdanje i za ovakav potez...ali bitno je da je Bosko deklarativno protiv AV...Namerno pisem deklarativno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mama_mia said:

Pa ovde sam dobijala opomene i zute kartone samo ako napisem rec boskic. Dolazilo je do raspamevicanja kod izvesnih clanova foruma

bas kao ranije na starom forumu kada smo mi neki, podsmesljivo pisali za sasu jankovica - a covek bio hodajuci trojanac

...sada se pitate isto oko boskica...

 

 

dve stvari:  Nisi dobijala žite kartone za reč boškić to u krvi smem da se zakunem, da kolege sa politike nisu retardirane kao što ih ti predstavljaš u ovom upisu i što duboko verujem da su politički pismeni da nemaju afinitete prema ovom "političaru" da bi ti neko delio varnove i opomene za ovo Boškić... a da se padalo u trans od strane izvesnih članova kojih trenutno nema al će se javiti za koji dan da nam objasne kako Vučić je najgori.

dva

A
ko je janković bio Trojanac, bio je jako loš trojanac jer se ugasio za tri godine bukvalno od prebijanja žandarma u leto 14 do izbora u maju 2017...   izem ti takvog trojanca  koji se potrošio u periodu kad je AV bio ubedljivo najjači i kad nije trebalo trošiti takvog jednog frajera, jer na tim izborima Trojanac janković je imao 19-22%  prvi posle njega Luka Maksimović Blei sa 7-9% Boškić ako je bio na 3%...


i onda posle toga kraj trojanca... a pogledaš mu stranku koja je nastavila da postoji, onaje Olenik i slična žgadija  oni rade i dalje i glume neku opoziciju Vučiću i dalje, a vuku neke poteze u rangu boškića obradoviča, znači ono tuga jbte... 

Iz sveka ovoga ja izvlačim zaključak da je Janković ili čovek ne pripremljen za domaću politiku kog su sažvakali za vrlo kratak vremenski period  ili jako loše upotrebljen trojanac službe koji bi da je opstao u političkom životu i da mu Olenik i slični nisu sjebali stranku 1/1 bio idealan Koštunica  na izborima 2022  protiv AV. 

ovo oko najblaže rečeno idolopoklonstva ka Čedi Jovanovića nije vredno kilobajta   i ovo je mnogo.

Link to comment
Share on other sites

LDP brigada udara opet. Jankovic jednostavno se nasao u teskom brlogu gde mogu samo svinje da izdrze. Pa nazivali su ga ubicom, radili CSI DJ VUCICEVIC itd...retko ko to moze izdrzati. Na kraju moze biti i spijun ali ovde raja samo nagadja, to kazu za svakog sem za svog ljubimca. Njima npr Ceda Prasak j uzoran covek i opozcija vucicu.

 

vucic vas radi na svakom koraku i svi su postali Ilije Cvorovici.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Pavaroti said:

LDP brigada udara opet. Jankovic jednostavno se nasao u teskom brlogu gde mogu samo svinje da izdrze. Pa nazivali su ga ubicom, radili CSI DJ VUCICEVIC itd...retko ko to moze izdrzati. Na kraju moze biti i spijun ali ovde raja samo nagadja, to kazu za svakog sem za svog ljubimca. Njima npr Ceda Prasak j uzoran covek i opozcija vucicu.

 

vucic vas radi na svakom koraku i svi su postali Ilije Cvorovici.

 

Jankovič trojanac koji ne postoji više... a ovamo se razvlače Čede, Šešelji, Živkovići, Kene,...  po političkoj sceni srbije 20 godina i ne možeš im ništa... ko bubašvabe odbijaju da umru. 


ali dobro,  da se mi vratimo, što bi se reklo aktuelnim temam

propast bojkota i kako niko neće odgovarati za propast istog, ali Bobe moj  ima vremena...  da se pričeka 4 godinice jer  kako ono bi?  Ne mogu tačno da se setim, a nešto nema PRObojkot ekipice da nam pojasni gde grešimo...

 

Quote

"Uz prihvatanje argumentacije o različitim izbornim uslovima u Paraćinu u odnosu na druge opštine, koja je izneta u unutarstranačkoj diskusiji, u Predsedništvu DS je preovladalo mišljenje da DS nije u mogućnosti da izmeni raniji stav o ovoj temi. U situaciji u kojoj sam morao da biram između stranke kojoj sam posvetio decenije života i ljudi za koje, sa kojima i zbog kojih sam godinama obavljao dužnost predsednika opštine, izabrao sam Paraćin. Paraćin pre Beograda. Prijatelje i komšije u gradu u kome sam rođen i odrastao i u kome želim da živim i u godinama koje dolaze, pre prestonice i "političke karijere u visokoj politici". Ovu odluku ne donosim zato što sam prestao da verujem u ideje koje zastupa Demokratska stranka, čiji sam član bio dvadeset i osam godina, ili zbog bilo kakvog sukoba unutar DS, već upravo zato da DS ne bi trpela posledice mojih odluka u okviru saveza političkih stranaka kome pripada", naveo je Paunović.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stoned Laki21 said:

 

Jankovič trojanac koji ne postoji više... a ovamo se razvlače Čede, Šešelji, Živkovići, Kene,...  po političkoj sceni srbije 20 godina i ne možeš im ništa... ko bubašvabe odbijaju da umru. 


ali dobro,  da se mi vratimo, što bi se reklo aktuelnim temam

propast bojkota i kako niko neće odgovarati za propast istog, ali Bobe moj  ima vremena...  da se pričeka 4 godinice jer  kako ono bi?  Ne mogu tačno da se setim, a nešto nema PRObojkot ekipice da nam pojasni gde grešimo...

 

 

Ja sam za bojkot dok se ne izbore bolji uslovi. U Slobino vreme je lakse bilo. Oni su bili bolesni, ali bar obrazovani i imali su i druge interese. Ovo je cist kriminal jedne obicne stoke.

 

Juce penzioneru govorim za zlodela, on kaze meni pa to bi svi radili.

 

Mi smo sve gluplji.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pavaroti said:

Juce penzioneru govorim za zlodela, on kaze meni pa to bi svi radili.

 

lepo ti je čovek rekao

ako nemaš pritisak neki, tipa nezavisne instucije, svesno gradjanstvo, srednju klasu  finansijski nezavisnu... nego imaš vox92 s jedne strane i gomilu botova s druge strane koji se zadovoljavaju sa izbornim praketom od 2 litre ulja malo brašna i nešto slatko...  pa brate evo 20 evrića da bi mogao da kradem narednih xy godina koliko god hoću, da ubijam, da gazim...  boli me ćoše rodjeni...  prodaju se ljudi za slobodan dan...  


 

Quote

Umesto da su bili na radnim mestima, više stotina radnika, kojima je država omogućila plaćeno i opravdano odsustvo za taj dan, „spontano“ su se okupili u četvrtak ispred suda kako bi podržali direktora Radoša Milovanovića, pukovnika u penziji, koji je na čelu tog preduzeća 37 godina, i još dvojicu rukovodilaca, kojima se sudi za tragediju u kojoj je, osim Milivojevića, poginuo i Milojko Ignjatović.





dok ne postanemo samosvesna razmišljajuća bića, umesto idolopokloničkoh jedinki kakve smo danas...  nema tu Bobe pomozi ni od bojkota ni od glasanja...  i zato uvek podrška ovim frajerima Zelenoviću i paunoviću koji su obojica  u načelu rekli:
 

Quote

U situaciji u kojoj sam morao da biram između stranke kojoj sam posvetio decenije života i ljudi za koje, sa kojima i zbog kojih sam godinama obavljao dužnost predsednika opštine, izabrao sam Paraćin. Paraćin pre Beograda. Prijatelje i komšije u gradu u kome sam rođen i odrastao i u kome želim da živim i u godinama koje dolaze, pre prestonice i "političke karijere u visokoj politici".


 

Edited by Stoned Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdarac said:

Bosko 20 godina politicar?Dobro je da si nasao opravdanje i za ovakav potez...ali bitno je da je Bosko deklarativno protiv AV...Namerno pisem deklarativno

 

Gde si video opravdanje ? Koliko postoje Dveri i od kad je Boško član ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mama_mia said:

Samo pljuvacina i animozitet.

 

 

2 hours ago, Squabbit said:

 

 

I bold je mnogo za dechkonju..
 

 

hvala sto si uleteo sa kratkim ali `zestokim` komentarom,  upravo sam o tome govorila,

secas se...odijum traje od kada se pojavio, nista novo.

 

1 hour ago, Stoned Laki21 said:

 

dve stvari:  Nisi dobijala žite kartone za reč boškić to u krvi smem da se zakunem, da kolege sa politike nisu retardirane kao što ih ti predstavljaš u ovom upisu i što duboko verujem da su politički pismeni da nemaju afinitete prema ovom "političaru" da bi ti neko delio varnove i opomene za ovo Boškić... a da se padalo u trans od strane izvesnih članova kojih trenutno nema al će se javiti za koji dan da nam objasne kako Vučić je najgori.

 

 

nema potrebe da se zaklinjes jer nisam uopste pominjala moderaciju,

oni su uglavnom reagovali na zalbe forumasa koji su osecali da su ugrozeni nekim (mojim) postom oko politike ili stavova uopste.

 

ah, evo jos jedan u nizu za prethodno napisano:

 

52 minutes ago, fancy said:

I Boško i Čeda su ista vrsta štetočinskog đubreta.
 

 

sa ovim nikako ne mogu da se slozim, jer cak i da zazmurim na cedu kao stetocinska djubreta, oni nikako nisu ista djubreta

 

a svi znamo i zbog cega nisu i ne mogu da budu isti - razlike medju njima su nepremostive po svim parametrima a posebno politickim.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...