Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

29 minutes ago, Zvezdarac said:

Takva je atmosfera jednostavno bila...imao sam vremena i isao povremeno po gradovima po Srbiji gde je Kostunica drzao mitinge,za razliku od ranije vidjao sam i intelektualce,radnike,seljaka,mlada,stare,navijace,ultra desnicare,levicare...prosirio se taj opozicioni korpus te 2000 i stao iza Kostunice....isto sam vidjao i kod mene u kraju kao nikada do tada i posle toga


Ima smisla. Meni je okolina bila nekako uniformno opoziciona pa izgleda nisam uhvatila taj momenat kad je prevalilo. Mislim da ga je bombardovanje dokusurilo definitivno.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Plavi Golub said:


Ima smisla. Meni je okolina bila nekako uniformno opoziciona pa izgleda nisam uhvatila taj momenat kad je prevalilo. Mislim da ga je bombardovanje dokusurilo definitivno.

Nije samo bombardovanje...sta god mislili o Kostunici bio je idealan kandidat,da njega nisu izvukli iz naftalina tesko da bi bilo ko imao sanse.

Uz to krenula je nikada otvorenija podrska Eu i ostalih,sto je bio mac sa dve ostrice.Mnogi su mislile eto nas u EU,plate 1500e med i mleko,brzo su se takvi presaltali na SRS kasnije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Zvezdarac said:

Nije samo bombardovanje...sta god mislili o Kostunici bio je idealan kandidat,da njega nisu izvukli iz naftalina tesko da bi bilo ko imao sanse.


To sam i ja mislila onda, bez njega ni bombardovanje ne bi oteralo Slobu. Ja se sa njim nisam do kraja politicki slagala, ali mislim isto sto i ti. Problem je sto se zbog svoje neasertivne prirode okruzio postavom sa bezbednjackim backgroundom. 


Mislim da je narodu u tom trenutku  bilo dosta sveopsteg lopovluka i onoga radi sta kazem, a ne sta ja radim. A on je koliko god se covek ne slagao sa njim dosledan u svom. I na kraju okrenuo se i otisao.
 

Nece tu skoro biti takve osobe jer su ovo sve licni projekti gonjeni ili materijalnim interesima ili zeljom za moci koja se javlja iz dubokog licnog kompleksa koji nije resen na vreme.

 

On je meni uz Djindjica delovao kao normalna osoba. 

Edited by Plavi Golub
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanemarujuci ostale procente kaze Ne davimo Beograd 0,9%. I to posle 3% na proslim izborima. Kako, zasto? 

 

Moram da priznam da su oni suvise levo u nekom spektru za moj ukus, ali s obzriom da se radi o lokalnim izborima, na to svakako mogu da zazmurim.

Ljudi su organizovali proteste zbog Savamale, ispostovali su sve vece proteste 1od5 miliona koji su se odrzavali, a nisu se mesali u organizaciju niti jednog od njih da bi sebe isticali. Kada god ima neko okupljanje nezadovoljnih gradjana su tu da pomogu ili bar obaveste ljude o tome (recimo, "Sacuvajmo nas parkic" ili "Vratimo trolu 28", zatim kod problema savskog nasipa itd.. ovo mi je sada prvo palo na pamet). 

Njihovi clanovi nemaju niti jednu vecu aferu iza sebe. Grupu cine mahom mladi ljudi koji ranije nisu bili deo vlasti (a stalno se provlace te mantre da nam trebaju novi mladi neiskvareni ljudi inace smo dzaba krecili). Stalno ukazuju na brojne gradske probleme. Njihovi clanovi su hapseni zbog organizacije protesta nstalih usled pogibije radnika koji nisu dovoljno opremljeni za rad na gradjevini (nisam nesto primetio da se iko od vecih imena opozicje nesto mnogo potresao oko toga). Pruzaju podrsku manjinskim grupama, bore se za ljudksa prava, podrzali su Mariju Lukic, prajd itd...Sadili su drvece po gradu, ukazivali na zagadjenost pre nego sto je to postalo popularno itd. Pitam se... Sta je potrebno uraditi u ovom gradu pa da neko dobije vise od 0,9 ili 3% podrske? 

Samo mi nemojte reci da je to medijska blokada. Da, ona ih sprecava u tome da imaju veliki procenat glasova, ali sam siguran da su gotovo svi glasaci SZS-a, Sapica i vecine ostatka opozicjije upoznati sa njihovim postojanjem, a vrlo verovatno i radom. Zasto i dalje Djilas i ostali imaju prednost u odnosu na ljude koji se zaista trude da nesto i urade? Ovde govorim ,dakle, o lokalnom nivou.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je kod nas lokalni nivo neodvojiv od nacionalnog. Nazalost.

 

Ali za to su krive i te organizacije, svaka uspesna lokalna organizacija je uglavnom pravila dilove sa nekima kako bi kasnije imala predstavnike i na drzavnom nivou. A za to su bitni ti stavovi zbog kojih oni ne mogu da porastu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je neodvojiv,ali na nacin drugaciji od ovog kojeg si ti prezentovao,cime ne kazem da nisi u pravu.
Pojasnjenje: da li je masovni odliv stanovnistva iz Zapadno-backog okruga i Opstine Sombor lokalni problem? Ili globalni? Da li problem migranata, koji kod nas "forsiraju" granicu na Dunavu i na kopnu ne bi li se dokopali EU (Hrvatska,Madjarska),moze da resi jedinica lokalne samouprave?

Ovo su neka od gorucih pitanja kod nas na severu,a nijedno ne moze da resi jedinica lokalne samouprave. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdarac said:

Nije samo bombardovanje...sta god mislili o Kostunici bio je idealan kandidat,da njega nisu izvukli iz naftalina tesko da bi bilo ko imao sanse.

Uz to krenula je nikada otvorenija podrska Eu i ostalih,sto je bio mac sa dve ostrice.Mnogi su mislile eto nas u EU,plate 1500e med i mleko,brzo su se takvi presaltali na SRS kasnije

 

vece je sanse imala tada opozicija nego danas...  Prvo .  opozicija je tad vec 3-4 godine kontrolisala mnoge gradove, pogotovo u Vojvodini , Beograd ,  Novi Sad... zapad je pomagao te opozicione gradove i zapad je HTEO da SMrad ,  dakle opozicija je imala debelu podlogu za to...

 Drugo, narod je tada imao ( barem je tako mislio ) nekakvu alternativu za vlast...

 

 Danas je skroz drugacije..  Danas opozicija ne drzi nista sem 3 grada..  Nema nikakvu podrsku sa zapada , ta opozicija se uglavnom i pokazala na vlasti i ogadila narodu .  Tako da narod sem one price o kurti i murti nema drugog izbora..

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa obojicom da jeste neodvojiv na neki način, samo mislim da je to još jedan od razloga zbog kojeg ovako loše stojimo(sad ovde ne mislim isključivo na Ne davimo). 

 

Evo i ovde na forumu, sem pred gradske izbore, mi se čini kao da njih niko ne uzima za ozbiljno, uopšte se ne pominju, a evo i opoziciona istraživanja im daju 1%, pa me zanima zašto je to tako.

Ako želimo promene, trebalo bi da se promeni i način razmišljanja. Jeste lokal uslovljen politikom na republičkom nivou, poklapaju se neki problemi, tačno je, ali treba ipak podvući neku liniju, zna se razlika, zato i postoje lokalni izbori.

Čak mislim da ukoliko i postoje neke šanse da dođe do promene su za to mnogo veće šanse ukoliko se krene od lokala.

 

Na lokalu je jednostavnije videti sve greške vlasti, a i mnogo je teže manipulisati brojkama, jer ljudi lakše uviđaju sve što ne valja. Naravno, oni se dosta lakše i kontrolišu, ali, stanovnici, da žele, se mogu dosta lakše skupiti i postaviti svog predstavnika. Dobro se zna, po manjim mestima pogotovu, ko je kakav i šta se radi. 

 

Eto i u tom Paraćinu i Šapcu je opozicija na vlasti na lokalu, pa ako su tu mogli da ljudi glasaju drugačije( i to tako da su na jednom nivou glasali za vlast, a na drugom za opoziciju), ja zaista ne vidim šta je toliki problem opozicionim biračima da zaokruže različite opozicije opcije u zavisnosti od toga da li se radi o republici ili lokalu. 

 

Da dodam samo, Meče, ako kažeš da je tako, dobro, radile su to u prošlosti, ali zbog čega diskriminisati svaku buduću zbog toga? Ili, da postavim ovakvo pitanje. Šta treba da urade te organizacije da se oslobode tih okova, odnosno, da li misliš da ima nešto što uopšte i mogu da urade? Da li je do njih ili birača?

Edited by marejosip
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Blamira se čovek opasno. Na jedan dobar potez ima dva skandalozna. 

 

Što se ostalih vesti tiče: 

 

Da li je moguće da ovi imaju 20 hiljada lajkova na ovome? Jeste da je sponzorisano, ali opet...

 

Nikada me na internetu, po mrežama ni jedan stav nije začudio, iznenadio. Ima nas raznih, očekujem da svašta pročitam. Ono što me uvek iznenadi jeste kad vidim koliko ljudi neku ludost može da podrži. 

Link to comment
Share on other sites

Vrlo jednostavno objasniti. Matija Beckovic ima neki status ovde (sto je tragicno, al ajde), koji moze da donese vidljivost.

 

Na internetu sve pociva na autoritetima. Ovde Matija Beckovic koristi svoju prepoznatljivost i autoritet i "pozajmljuje" ga POKSu, koji na osnovu toga (i toga sto je naravno sponzorisao objavu, da bi videlo vise ljudi), dobija lajkove.

 

To ne znaci da oni koji lajkuju podrzavaju POKS, pa i ovo sto je ovaj pricao. Statisticki gledano, manje od 1% ljudi gleda komplet video duzine pet minuta na internetu.

 

Mada u svakom slucaju ima previse pregleda i lajkova, to se slazem.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marejosip said:

Zanemarujuci ostale procente kaze Ne davimo Beograd 0,9%. I to posle 3% na proslim izborima. Kako, zasto? 

 

Moram da priznam da su oni suvise levo u nekom spektru za moj ukus, ali s obzriom da se radi o lokalnim izborima, na to svakako mogu da zazmurim.

Ljudi su organizovali proteste zbog Savamale, ispostovali su sve vece proteste 1od5 miliona koji su se odrzavali, a nisu se mesali u organizaciju niti jednog od njih da bi sebe isticali. Kada god ima neko okupljanje nezadovoljnih gradjana su tu da pomogu ili bar obaveste ljude o tome (recimo, "Sacuvajmo nas parkic" ili "Vratimo trolu 28", zatim kod problema savskog nasipa itd.. ovo mi je sada prvo palo na pamet). 

Njihovi clanovi nemaju niti jednu vecu aferu iza sebe. Grupu cine mahom mladi ljudi koji ranije nisu bili deo vlasti (a stalno se provlace te mantre da nam trebaju novi mladi neiskvareni ljudi inace smo dzaba krecili). Stalno ukazuju na brojne gradske probleme. Njihovi clanovi su hapseni zbog organizacije protesta nstalih usled pogibije radnika koji nisu dovoljno opremljeni za rad na gradjevini (nisam nesto primetio da se iko od vecih imena opozicje nesto mnogo potresao oko toga). Pruzaju podrsku manjinskim grupama, bore se za ljudksa prava, podrzali su Mariju Lukic, prajd itd...Sadili su drvece po gradu, ukazivali na zagadjenost pre nego sto je to postalo popularno itd. Pitam se... Sta je potrebno uraditi u ovom gradu pa da neko dobije vise od 0,9 ili 3% podrske? 

Samo mi nemojte reci da je to medijska blokada. Da, ona ih sprecava u tome da imaju veliki procenat glasova, ali sam siguran da su gotovo svi glasaci SZS-a, Sapica i vecine ostatka opozicjije upoznati sa njihovim postojanjem, a vrlo verovatno i radom. Zasto i dalje Djilas i ostali imaju prednost u odnosu na ljude koji se zaista trude da nesto i urade? Ovde govorim ,dakle, o lokalnom nivou.

 

Njima su lepo ljudi govorili da neće preći cenzus pre dve godine, a oni su se nešto kurčili i pravili pametni. Na kraju su ostali ispod cenzusa, a to je najviše odgovaralo nikom drugom nego AV. Morali su malo i da progutaju govna i nadju neke partnere, tada se osećalo u vazduhu da ima nade za Beograd, a ako bi Beograd pao, to bi pokrenulo lavinu.

 

Đilas, Šapić, Dosta je bilo - Dveri, Ne davimo Beograd, Beli i koalicija oko DS su zajedno imali 40 posto glasova, a samo su Đilas i Šapić ušli u skupštinu. 12 posto glasova je bačeno i ispali su jednaki kao Zavetnici i slični koji služe da odvlače glasove.

 

40 posto je opozicija uzela glasova, a samo je trebalo da se udruže, a možda bi onda i nekom zajedničkom energijom privukli još nekoga. Tu su još Bastać, još dve neke zelene partije...dosta malih nekih stranaka sa 0.3, 0.4 posto, koje su mogle da se udruže sa nekim i pređu cenzus. 50 posto uopšte nije bilo toliko daleko, neka dobra kampanja, neki veličanstveni miting pred izbore i ko zna šta bi bilo.

 

Mene je to razočaralo kod njih i počeo sam da se pitam za koga rade. Čak sam im i lično rekao da neće preći cenzus, ali oni zatupili. Bolje onda da su bojkotovali izbore ko ljudi.

 

Ne drži me za reč za ovo, ali ja koliko se sećam, a ti me ispravi, oni su furali neku priču da su pokret, a ne stranka, da neće da izlaze na izbore... Onda su videli da imaju neku podršku i odlučili se da izađu, što je bilo ok jer je postojala neka šansa da privuku neke ljude koji ne izlaze i pomognu rušenju SNS-a sa vlasti. Međutim, onda je nešto Ksenijica zamuckivala po debatama po televizijama, ispali su još negde smešni, ne mogu da se setim gde konkretno, postalo je jasno da od cenzusa neće biti ništa, bilo je još vremena da se povuku ili naprave koaliciji, a nisu to učinili.

 

A i generalno su smešan pokret koji može samo da služi da pomogne nekoj ozbiljnoj stranci oko nekih lokalnih stvari. Šta će Ksenija i Dobrica da vode grad? Politika je zajebana igra, da im ja uđem u kancelariju i lupim šakom o sto, sakrili bi se ispod stola, a kamoli neki stvarno zajeban igrač.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A zašto nije trebalo da izađu na izbore samostalno? Da se priključe nekoj stranci i ona ih onda potupo uguši? Tih 3% što je propalo ništa ne bi promeilo u ukupnom poretku. Ja sam tačno po njima i gledao koliko će biti uspešni izbori, odnosno da su oni uspeli da pređu cenzus mislim da bi cela opozicija bila dosta blizu da izbore dobije. 

 

Kažeš Šapić opozicija, a ako se sumnja na nekog da je potkupljen to je on, plus sve one razne afere koje ga prate, a i imao je neke jako diskutabilne stavove i izjave. Zašto bi neko sa njim pravio koaliciju? Predstavio si ovo kao da ispade da su oni krivi što opozicja nije dobila. Ako su DS i Đilas išli odvojeno, zasto bi se oni ikome priključivali? Mnogo je velike razlike bilo među svima njima i oćigledno nisu mogli zajedno, nažalost, iako bi to vrv bilo bolje po rezulat izbora, mada bi se svejedno izgubilo. Ne vidim zašto bi to samo njima gledao kao minus,a svim ostalim partijama ne. Onda su svi bili potkupljeni tom logikom.

 

Mladi su, tačno, i slažem se da ne mogu samo oni da vode grad, ali ni ne očekujem da oni imaju 30+% na izborima, te da Dobrica bude gradonačelink, već sam pitao zašto neke druge stranke imaju toliku prednost u odnosu na njih na lokalu, s obzirom na sve što rade. Tačije, da li je moguće da sve ovo što rade (a rade najviše od svih) ne vredi ni 1%. Na kraju krajeva ,podržali su ih i neki iskusniji ljudi poput arhiteke Bakića, V.Pešić itd...Da su imali malo više podrške  siguran sam da bi im se još dosta iskusnijih ljudi priključilo. Ima njihove krivice što nisu uspeli da ih privuku, naravno. Samo mislim da su nepravedno potcenjeni.

 

Inače smatram da opozicija nikada neće moći da dobije bilo koje izbore ukoliko je Đilas jedan od lidera te grupacije koja se okupi. Nikada. Ima najveću podršku od svih opozicionara, ali ima plafon koji ne može probiti i to je to. Ima i do njega, ima i do ove neverovatne mašinerije, ali šteta je učinjena.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Doc Holiday said:

 

ovu pricu o sabirnom centru plasiraju i Madjarski portali... 

 

Problem bi bio samo ako je to za "sabirni centar" istina..  da se ovde vracaju oni koje Nemacka i zapad izbaci ..
 Neki normalan broj izbeglica ne bi bio problem..  Ukoliko se sa njima pretera i prenasele , i to onima koje zapad nece, koji su krimogeni, ekstremisti itd...

 

Nespretno sam se izrazila sa tim "sabirni centar"..Ne znam koliko je poznato svima vama da su opštine u unutrašnjosti pravile akcione planove za mogrante. Ukoliko su ti ljudi u prolazu i samo čekaju da idu dalje, čemu onda planovi vezani za naseljavanje, etc..

 

Ne znam koji bi to bio normalan broj izbeglica. Imam osećaj da će ih biti mnogo. I ja se zaista plašim da se uveče kasnije vraćam iz grada-kad idem. jer su svuda i ne deluju baš miroljubivo..a tuku se između sebe gotovo svakodnevno.

 

Da smo prostorno velika zemlja+da smo finansijski jaka zemlja,  ne bih bila zabrinuta..ovako..Ne znam. Nemam ništa protiv njih ali se plašim jer mi se čini da među njima ima dosta ekstremista...i pravo je pitanje zašto im i Hrvatska, pored Mađarske zatvara vrata?

 

7 hours ago, Bek said:

Ne, nema smisla.

 

1. Zašto nema smisla?

 

2. Da li živiš u Beogradu?

 

3. Ukoliko živiš u Beogradu, da li si zadovoljan što mesecima rade- kopaju  ulice Kraljice Marije, Džordža Vašingtona i da ne nabrajam dalje..Da li ti ne smeta što nema više trole 28..i još bezbroj pitanja može da se postavi ... 

 

 

5 hours ago, McLeod said:

 

U ukupnom zbiru mora da postoji ozbiljan korpus ljudi zainteresovanih za politiku koji nece izaci na ove izbore, a zatim primenom gradjanske neposlusnosti izvrsiti pritisak na vlast.

 

Jedino na taj nacin bojkot uspeva.

 

 

Postoji korpus ljudi. Primenjivaće se i građanska neposlušnost. 

 

 

3 hours ago, Doc Holiday said:

 

 Danas je skroz drugacije..  Danas opozicija ne drzi nista sem 3 grada..  Nema nikakvu podrsku sa zapada , ta opozicija se uglavnom i pokazala na vlasti i ogadila narodu .  Tako da narod sem one price o kurti i murti nema drugog izbora..

 

Mislim da sam ovde, na ovoj temi napisala da su lideri SZS išli na razgovore u inostranstvo. Više puta. I zajedno i pojedinačno. Detalje tih poseta ne znaju ni članovi ni niži funkcioneri stranaka a ni javnost.

 

Znaćemo kad bude vreme. Nisu valjda išli tamo da vide ovaj ili onaj grad, turistički..mislim stvarno da nisu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, marejosip said:

...Inače smatram da opozicija nikada neće moći da dobije bilo koje izbore ukoliko je Đilas jedan od lidera te grupacije koja se okupi. Nikada. Ima najveću podršku od svih opozicionara, ali ima plafon koji ne može probiti i to je to. Ima i do njega, ima i do ove neverovatne mašinerije, ali šteta je učinjena.

 

 

 

Ovo je tačno onoliko koliko je nikurtanimurta (koji se uvek svede na to da kurta pobeđuje) fazon popularan.

Link to comment
Share on other sites

Nisam baš razumeo šta je ciljano ovim, izvini.

14 minutes ago, stray_cat said:

Ovo je tačno onoliko koliko je nikurtanimurta (koji se uvek svede na to da kurta pobeđuje) fazon popularan.

 

 Nisam od onih koji misli da su svi isti, glasaću za Đilasa ukoliko budem mislio da je to najbolja šansa da se Vučić skine, samo, mislim da nema ništa od toga da ga on na nekim izborima ponovo pobedi tj. da je mrka kapa ako nam je on ta najbolja šansa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, marejosip said:

Nisam baš razumeo šta je ciljano ovim, izvini.

 

 Nisam od onih koji misli da su svi isti, glasaću za Đilasa ukoliko budem mislio da je to najbolja šansa da se Vučić skine, samo, mislim da nema ništa od toga da ga on na nekim izborima ponovo pobedi tj. da je mrka kapa ako nam je on ta najbolja šansa.

Nikada ne bih glasao za nekoga ko osobi koja radi svoj posao kaže :Znaš ti ko sam ja?

Koga briga ko si ti, radi svoj posao. 

To su ti Vučići, Đilasi, Dačići, takvih je mnooogo. 

Dok se ne pojave normalni, putuj igumane. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devojka Luke Razića said:

1. Zašto nema smisla?

 

2. Da li živiš u Beogradu?

 

3. Ukoliko živiš u Beogradu, da li si zadovoljan što mesecima rade- kopaju  ulice Kraljice Marije, Džordža Vašingtona i da ne nabrajam dalje..Da li ti ne smeta što nema više trole 28..i još bezbroj pitanja može da se postavi ... 

 

Živim i naravno da nisam zadovoljan, kao što nisam bio zadovoljan nijednom vlašću do sada. Poenta je da se ne izvlače neki opozicioni portali koji objavljuju neka istraživanja od nekog neimenovanog izvora i da se to uzima kao neki dokaz.

 

Jednostavno, ona anketa je klasična obmana, jednaka milion i jednoj obmani koju je vlast do sada izvršila. I dok ,,opozicija'' tako opet laže i mulja, nikad neće ni smeniti Vučića.

 

SNS 36,7, a SzS 29,8 plus PSG 7,1= 36,9, jednostavno nije istina i realno stanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima i onaj fazon daovioduadaseoninevrate koji na kraju ispade knjiški primer slovenske opozicione antiteze: nit' ovi odoše, nit' se oni vratiše, nit' mi pređosmo cenzus.

 

(Novi) normalni se neće pojaviti, jer imaju bolju (životnu) opciju od bavljenja politikom u Srbiji, a to je život kao građanstvo drugog reda u nekoj normalnoj zemlji (ili eventualno i ovde, ako se zarađuje dobra kinta, al' ako je moguće sa što manje kontakta sa (političkom) realnošću/stvarnošću).

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Na stranim teniskim forumima (verovatno toga ima i kod ostalih sportova), vrlo često se pojavljuju tzv bold predictions. Od gomile neverovatnih predviđanja, poneko se i ostvari.

 

Recimo, posle izbora SPS odlazi u opoziciju, Čeda ulazi u vlast, Đilasa, Jeremića, Dveri na naslovnim stranama tabloida zamenjuje Ivica koferče.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, stray_cat said:

Na stranim teniskim forumima (verovatno toga ima i kod ostalih sportova), vrlo često se pojavljuju tzv bold predictions. Od gomile neverovatnih predviđanja, poneko se i ostvari.

 

Recimo, posle izbora SPS odlazi u opoziciju, Čeda ulazi u vlast, Đilasa, Jeremića, Dveri na naslovnim stranama tabloida zamenjuje Ivica koferče.

🤣

Bukvalno,o ovome sam danas bas razmisljao...

Pomisli Vucic : Mnogo ti je Ivice 10% glasova,ajd ti malo u opoziciju da ti padne rejting na ivicu cenzusa,cisto da ne pomislis da se nesto pitas u Srbiji...🤣

Ako Ivicini "drugari" iz Moskve ne dignu neku veliku halabuku,sasvim je moguce da mukica zavrsi u opoziciji...😀

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...