Jump to content

NFL Fantasy 2019 - A liga


Recommended Posts

Ja ću da probam da se uklopim u ono što većini odgovara... verovatno ću u nedjelju biti na putu pa ne mogu da garantiram prisustvo, uostalom bilo je godina kada mi je autopick odradio solidan posao... naravno, gledaću da to izbegnem ako mognem da ne razvlačim ionako dug draft. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nlavrnja said:

Ja bih ga ipak pomerio, nisam racunao na tekmu, plus sam se zeznuo sa terminom od 22 h. E sad ne bih da zeznem ni Imperatorea, hocemo li mozda utorak od 21 h? @L' ImperatoreImperatore radis li i tada?

 

Jbg pon, utorak, sreda sve 15-23. Ali kao sto sam rekao, ako vecini odgovara meni nije problem nastimati listu za autopick. Ipak je draft najzanimljiviji kad ih je sto vise prisutnih. Ako sam ja taj koji ce jedini da fali u utorak, nema veze.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sad ni ja, slabo se ljudi izjasnjavaju😃 sad bih ga pomerio za sutra, cisto da neko ne preskoci danas misleci da smo ga pomerili (plus danas u to doba ima da se gleda fudbal, nba, Djokovic). A kao solomonsko resenje da sutra bude od 22 h, da Imperatore propusti sto manje rundi (autopick  je mnogo lakse podesiti za pocetne runde), ovo mi deluje kao najoptimalnije resenje?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nlavrnja said:

Pomerio sam za sutra u 22 h, deluje mi kao najbolje resenje, a neko ce mi jebati sve po spisku kako god okrenes 😃

 

jbg kad si odma krenuo sa nekim liberalno demokratskim bs-om, pa onda ljudi izvolevaju.

 

Da si vidio reda kod starog komisionara. Tad i tad, kako znate i umete. Kome ne paše, neka zdrži za sebe, pošto ga ne zanima 😄

 

bez zajebancije. ok je i sutra u deset. Ja kad stignem, stignem

Link to comment
Share on other sites

Dobro de, novi komesar dajmo mu barem 100 dana da se novo rukovodstvo uhoda 😌...nego, dobro je da se čovek prihvatio ove velike odgovornosti, meni je delovalo da se niko neće ni latiti tog posla jerbo se dosta nas izjasnilo da nismo u mogućnosti...tako da sa moje strane podrška...smandrljaćemo nekako i taj draft sutra😎

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kolbas said:

Dobro de, novi komesar dajmo mu barem 100 dana da se novo rukovodstvo uhoda 😌...nego, dobro je da se čovek prihvatio ove velike odgovornosti, meni je delovalo da se niko neće ni latiti tog posla jerbo se dosta nas izjasnilo da nismo u mogućnosti...tako da sa moje strane podrška...smandrljaćemo nekako i taj draft sutra😎

 

Šalio sam se, naravno. Svaka čast nlavrnji što je preuzeo odgovornost

Link to comment
Share on other sites

Iscitao sam malo po netu ovo oko dodatnih pozicija zbog kovid situacije, dodao sam po 1 bench i IR spot zbog ovoga, u pravu su ljudi, em kovid, em usled ovih osiromasenih kampova bice i vise povreda. S obzirom na prirodu nfl lige (zbog kratke sezone ir povrede su cesto season ending povrede) sam se odlucio da dodam i to 1 mesto na klupi, pored 1 ir mesta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...