Jump to content

Košarkaška oprema


Chaos Is Me

Recommended Posts

Da, nije neki out of box dizajn pa je onda makar ok da ih rade po ugledu na najlepšu (Kobe) seriju, čak su i Lebronke nove bliže Kobeovim modelima nego dosadašnjim Lebronovim bagerkama.

 

Btw, jel zna neko gde mogu da se nađu Kobe 6 protro? Mnogi igrači ih i dalje nose ali meni deluje kao da ih nema nigde bukvalno u redovnoj prodaji. Uh, kako bih posedovao grinch verziju Kobe 6.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav raja, gledam da kupim neke patike za svakodnevno koriscenje, pa mi je za oko zapao model Adidas Forum Low. Mozete li nesto da mi kazete o tim patikama, valjaju li sta, secaju me izgledom na neke modele patika iz 80tih, al me interesuje kakav je kvalitet? Imam jos par nekih pikova, al nisu kosarkaske patike (NB 997H, Nike Court Vision i Air Max Excee), pa da vas ne gnjavim mnogo sad.

Link to comment
Share on other sites





... Nike Court Vision i Air Max Excee), pa da vas ne gnjavim mnogo sad.


Prve nosim ja druge moj sin.
Preporuka za obe.

Razlika je u stilu. Excee su skroz sportski fazon a Court Vision ja nosim redovno i na posao.

Pisao sam skoro. Pogledaj malo unazad.

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200


  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za što bi ti primarno služile? Ako je to uglavnom hodanje i slično moja preporuka bi bile neke za trčanje jer su po mojem iskustvu takve najudobnije i u razvoj istih se ulaže najviše para. Adidas Ultraboost, Nike ZoomX Invincible Run, New Balance 1080 su samo neki od modela koje bih svima preporučio. Svi ti modeli nisu jeftini, ali s razlogom koštaju toliko koliko koštaju. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/31/2022 at 2:04 AM, Sharp said:

Za što bi ti primarno služile? Ako je to uglavnom hodanje i slično moja preporuka bi bile neke za trčanje jer su po mojem iskustvu takve najudobnije i u razvoj istih se ulaže najviše para. Adidas Ultraboost, Nike ZoomX Invincible Run, New Balance 1080 su samo neki od modela koje bih svima preporučio. Svi ti modeli nisu jeftini, ali s razlogom koštaju toliko koliko koštaju. 

 

Srecna nova 🙂 Potrebne su mi za svakodnevni spacirung. Treba reci da moje patike ne prelaze mnogo km jer na poslu nosim cipele, a tu di zivim ne postoje neki uslovi da se bavim planinarenjem. Znaci, uglavnom asfalt i beton. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Well... Videćemo da li su za šetnju. :classic_smile:

Tu su da rade posao do oktobra nekome ko pocepa 2 PG6 za godinu dana, sve uz stare KD14 samo za šuterske i teretanu.

 

(doduše, ja bih se srećno šetao u njima godinama)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako tražite poklon, evo ideje. 😄 

 

Quote

Drugari, čarape za basket su tu
Unigift tim je već neko vreme tragao za idealnim čarapama za košarku. Gornji deo je produžen, upečatljiv na terenu, a donji deo je dodatno ojačan i pamučan. Moguća je izrada bilo kog dizajna, bio to grb kluba, broj igrača, inicijali, šare ili sve u kompletu.

 

Njihov Instagram: https://www.instagram.com/p/Cp5KeEfInGU/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...