Jump to content


Romantik

Recommended Posts

Svi proglasise da podloga vise lezi Rafi. Fed odigrao sjajno i cestitke njemu i njegovim navijacima...Rafa u nekom cudnom limbo modu veci dio meca.
Pogrijesih u prognozi. Nije mi krivo iako su mi obojica podjednako dragi.....da tako kazem. 

U finalu se opet ispisuje stranica istorije. Nije potrebno da kazem ciji rukopis ocekujem. 😉

Edited by wrecktangle
Link to comment
Share on other sites

Kao sto se nikad nije ni zivelo od mene sa ovolikim titulama, dok je 2017. na forumu pisalo dva Novakova navijaca. Ali dobro, tako je to ovde. U nedelju se nadam da ce Djokovic odigrati najbolji mec na turniru, posto ovo sto je do sad igrao nije dovoljno. Pa ako dobije da dobije posteno, dosta mu je Federer poklanjao slemova.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Federeru, sjajan je. Stvarno pomera neke granice. 38. godina i novo finale slema. Novak je izrazeni favorit u nedelju, ali moze pruziti solidan otpor.

 

Nesto mi se ne gleda to finale u nedelju, gde ce opet 90% publike biti uz Federera i tu ce biti najmanje tenisa koliko je do pritiska. Makar nisu nekulturni kao u Njujorku. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Gledam sada snimak Fed Rafa, 

nisam mogao da gledam uzivo. 

 

Nikada nisam video ovakvog Nadala

kao ovoga u trecem setu, igrao je bez svoje karakteristicne volje, 

bez plana, ko pijan da je. 

 

Dozvoliti Federeru ovoliki broj forhenda umesto da ga potisne u stranu je potpuno nerazumljivo

 

prilicno haoticne razmene, 

odavno ovo nisam video od njih

Edited by Kido from Junkovac
Link to comment
Share on other sites

Nadal se samoubio taktikom da stoji 100m iza linije i tu ceka servis. U pocetku je davalo rezultate, dok se Fed nije opasuljio.

 

Novak mora da ulazi u teren i proba da  gadja one riterne u pertle, pa makar mu 2 seta trebalo da pocne da mu cita servise.

 

 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Novakov bh po dijagonali (kao napadacko oruzje, def je uvek bio OK) izgleda nikad bolje na travi. Za sutra ce mu trebati i paralela. Ne moze raditi Feda, kao Aguta i ostale musterije.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...