Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

10 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Nisam citao tvoje postove kao ni forum. Nemoj da si nervozan, samo sam pitao za Mladenovica...ok, los je covek, nije za Zvezdu, tacka.

 

Ne zameri.

 

@pavijan2 mislio sam na Aleksandra Pantica. Ne bih se iznenadio da se i njega neko doseti, s obzirom da je i on "pokretljiv" stoper. Ok igrac, ali govance. 

Link to comment
Share on other sites

A vala dosta mi je i ovih dobrih ljudi i velikih navijaca crvene zvezde, koji kad dodju gledaju samo kako da sto manje pretrce.. i deluju na terenu kao da ih puskom neko terao da igraju. 

Mislim da bi i Hajdin bio korisniji od ovakvog Rodica, covek je procitan u napadu, u odbrani ispada kao i njegov kolega sa druge strane terena.. 

Link to comment
Share on other sites

Čavrića smo propustili nekoliko puta da dovedemo za siću, ne vidim zašto bi ga Slovan prodao sada nama, barem dok smo i mi i oni u kvalifikacijama. Može da se desi i da se sastanemo. 

 

Rodić ne pamtim kad je odigrao dobar meč, ali i takav je verovatno najbolji domaći levi bek koji nam je dostupan. Ovako bez preterano mnogo razmišljanja samo mi Andrija Vukčević pada na pamet, a ne bi se naravno niko čudio ako bismo ga doveli pošto igra za Spartak. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ikac said:

Čavrića smo propustili nekoliko puta da dovedemo za siću, ne vidim zašto bi ga Slovan prodao sada nama, barem dok smo i mi i oni u kvalifikacijama. Može da se desi i da se sastanemo. 

 

Rodić ne pamtim kad je odigrao dobar meč, ali i takav je verovatno najbolji domaći levi bek koji nam je dostupan. Ovako bez preterano mnogo razmišljanja samo mi Andrija Vukčević pada na pamet, a ne bi se naravno niko čudio ako bismo ga doveli pošto igra za Spartak. 

Pominje se Vucic iz Zemuna kao opacija sa klupe, istice mu ugovor ja mislim... Znam da je grobar pa me ne bi cudilo da zavrsi kod njih ipak.

Inace da probam jos jednom sa pitanjem, sta sam propustio pa je vecini forumasa u sastavima za sl sezonu obavezan Vulic, sta je odigrao on to? 

I gledam malo snimke ovog beka sto ga navodno miloje hoce, odlican centarsut, ume i levom i desnom, deluje kao vlazni san za nas.

 

Markose ciju sranu brda favorizuje Radoja iz Selte?

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Igor028 said:

 

Inace da probam jos jednom sa pitanjem, sta sam propustio pa je vecini forumasa u sastavima za sl sezonu obavezan Vulic, sta je odigrao on to? 

 

Sjajne partije u Krusevcu, tip igraca Krsticica, i sigurno moze vrlo brzo da dostigne nivo Krla. Ovo prolece je usao sa povredom pa nismo mogli ocekivati mnogo toga. Bas, bas, dosta ocekujem od Vulica.

Edited by Ahmet Sabo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ahmet Sabo said:

A Mladenovic? 

 

Kako bi nam legao Vule na stoperu. On i Babara tandem.

Vule da, moja velika zelja od povratnika kao i Radonja i Katai magiko najbolji igrac Zvezde od Savicevica ali mnogo toga je nerealno. Mladenovic mi se nije svidjao ni u prvom mandatu ali cu postovati zelje trenera, strucniji su oni od mene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ahmet Sabo said:

Sjajne partije u Krusevcu, tip igraca Krsticica, i sigurno moze vrlo brzo da dostigne nivo Krla. Ovo prolece je usao sa povredom pa nismo mogli ocekivati mnogo toga. Bas, bas, dosta ocekujem od Vulica.

Daj boze, mislim da sam propustio mecu u koje je igrao on, neki od ovih zadnjih sad meceva, radio sam ceo dan i nisam stigao da pogledam...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Citam prizivaju se levi bek, desni bek , stoper sa ovim ili onim karakteristikama, krilo itd, jel zbog toga da prave drustvo Jirki i Jevtovicu na tribinama, nikada, apsolutno nikada mi nije bilo toliko svejedno kako ce zavrsiti utakmica sa Partizanom paa sve do sinoc, ogadi mi Milojevic fudbal

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Druze, to sto su u nekom momentu bili OK, ne znaci da ce zauvjek biti OK. Dizu se ocekivanja, trazi se veci kvalitet.. Mozda su i oni tada bili vise nabrijani, imali vise entuzijazma. Nekad se kockice jednostavno posloze. Stojkovic i Savic su trebali sto prije zapaliti za neku Litvaniju i dobro svima. Pun mi kurac vise njihovog ulizivanja i "moj si brat" ponasanja. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je neverovatno da mi trazimi levog beka a imali smo terzica sa kojim smo mogli resiti to pitanje makar dve sezone i jos plus lepo zaraditi. Da ne pricamo o tome da je ove polusezone mogao vezati makar 10-15 utakmica. Ovako smo ga dali bud zasto da decka nismo ni gledali, a on je reprezentativni kalibar.

Najveca greska ove polusezone je sto smo oterali jedinog krstenog defanzivca koji nesto ume s loptom. Degenek je bukvalno nateran da ode! Coveku katari i saudijske arabije nisu bile ni na kraj pameti. Cak nije ni postojala klauzula koja se pominjala kod nas u medijima. Prvo 3 milona pa 3.6. Na kraju je dobio 600k samo da ode.

Iako cenim markosovo misljenje ne mogu da se slozim da je mladenovic losiji od rodica. Imao je odlicnu sezonu u ls i nesrecu da je tad zabo keln koji se raspadao. Ima bolji sut, solidan centarsut i ne secam se bas da nije dobro oznojio dres svaki put kad je igrao za cz.

Sto se vulica tice ja mislim da on ima mesta makar u 16 za pocetak kao i meleg. Vulic mi je pre neka verzija grujica nego krsticica. Nije toliko pokretan kao krle

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Igor028 said:

Ne bih prosao pored autokomande nikad vise a ne dosao na Marakanu. 

 

Moje neko misljnje je da sigurno idu: Stojkovic,Boaci,Ben,Jovicic,Savic i Pavkov. 

Mislim da su male sanse da Terza ne iskoristi momenat i proda ih za neki solidan kes.

Markose jel ima neki igrac iz nase lige da ti je zanimljiv? I ima li sanse da ti se ispuni dugogodisnja zelja u vidu Cavrica? Secam se da si napisao dosta toga o njemu i svidelo mi se to sto si napisao, deluje mi da mu je sad pravo vreme da digne karijeru i odigra jednu dobru sezonu kod nas.

Brate, prijatelju, ako se ovo ostvari imas klopu i neograniceno pice od mene. Moze Kraljevo il' Beograd! Mislim da bi nam to bilo najvece pojacanje (kad bi sa njima otisli Milunovic, Causic i Simic, poceo bih da se drogiram💀!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bio sam ubedjen da dobijam juce😴😴 

 

"Sreca" radilo se, te sam propustio ozbiljnu dozu nerviranja 😴

 

Podhitno nam je potrebna hitna rekonstrukcija tima, sveza krv i prodaja "nosioca" igre iz "prve" Milojeve sezone: Savic, Stojkovic, Boaci, Bakula... Izvinajavm se ako sam nekog zaboravio, te ovogodisnjih pojacanja i "pojacanja" koja nista nisu pokazala 😴

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

Mladenovic je gori fudbaler, i gori covek od Rodica. Kad smo pre zaboravili to? Pa nije igrao pre 20 godina nego pre 5. 

 

 

Na jednom Zvezdinom forumu spominju da smo zainteresovani za nekog italijanskog spica, koji je taj ? 

Link to comment
Share on other sites

Kako to obicno biva kod nas, izlazi dosta prljavog vesa, o podelama unutar ekipe, klanovima. Navodno je vecina igraca protiv Milojevica sto i ne cudi, jer gardisti i piksle samo acl moze da izbaci iz ekipe dok su Kafu, Ebisilio, Jevtovic, Vulic i ostali losi solo pevaci ocito.

 

I jos jedna stvar, kad dobiju nekog bitnog odmah sledi bonus od par desetina hiljada evra, jel ima kazna za onu bruku od sinoc?

Kazni ih sve Terzicu ako si neki direktor.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

Dakle, Miloje je okrenuo pun krug. Preuzeo je ekipu koja nije ličila ni na šta, raspuštenu ekipu koja je izgubila titulu na način i u momentu kada se to ne bi dogodilo ni Topličaninu iz Prokuplja. Posle dve godine ima ekipu koja liči na skupinu desperadosa, ima haotičnu ekipu koja gubi kup na način na koji pomenuti Topličanin ne bi izgubio. U međuvremenu se mnogo toga uzdešavalo. Miloje je mnogo toga doterivao, utezao, nalazio igračima prave pozicije (DLT), dobio bingo davajući ključeve tima onom ludaku... Na kraju krajeva, imao je i fantastične rezultate. Bilo je tu dosta i sreće, lucidnih intervala pojedinaca, ali je svakako i njegova uloga ogromna. Ono što je u tom trenutku trebalo, a to je dizanje i držanje atmosfere u ekipi, je uspeo da ostvari do maksimuma. Naravno, nije sve tu bilo ni bajno. Da se ne lažemo, nije Terza doveo Kafua, Ebija, Jirku i još neke sa ciljem da ne igraju. Došli su da igraju, trener nije uradio sa njima to što treba da se radi. Nije ih uklopio u ekipu. Nekima je davao šanse na gram, neke je totalno sklonio.

Ta atmosfera koje je spominjana sada se klubu obija o glavu. Nekakvi gardisti žare i pale, kurče se i svuda ih ima. Glume neke šerife, vode navijanje, eksponiraju se do besvesti. Nerviraju obične ljude, kako li je njihovim saigračima. Njihovo elegantno uklanjanje iz kluba je preduslov svega da bi se krenulo od nule. A ovo sada jeste nula, ma koliko se bilo ko zavaravao  i krio iza titule i evro utakmica.

Edited by berti
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sećam se prve Grofove sezone i kako je atmostera u ekipi bila fenomenalna, razlika na tabeli nikad veća, a igra najlepša u deceniji. Onda je odlučio da gura svoje drugare u prvi tim, ko drži svlačionicu, ko su kumovi. Kroz sve prolazimo ponovo. Možda kod nas tako mora. Pokazaće leto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miloje je preuzeo tim koji je itekako imao kvaliteta, Donald i drugari, dok sa druge strane Grof je preuzeo tim sa Cakijem i drugarima, neuporedivo.
Milojevic je malo poradio na konfidensu celo tima, uz malo dobrog zreba ( Sparta sa najgorom sezonom u istoriji ) i velika doza sreca u Rusiji , su doveli do toga da se nekako docepa grupe Lige Evrope.

Naravno, glavni nosioci su bili Grofova pojacanja, cim su oni otisli, dosli su Jovancici i ostali, videli smo na sta to trenutno lici, tim bez glave i repa, bez boje ukusa i mirisa, tim u kojem rezervisti kad izadju na teren, pokazuju kako se igra fudbal, a vecina tih rezervista su dobijali sansu na kasicicu, dok mu se nazovi glavni tim, blamirao u domacoj ligi u smislu motiva, zelje, trcanja, zakljucno sa gostovanje protiv Neskove Mladosti, gde ne pamtim da je neki tim onako demoliraoo Zvezdu u smislu sansi, brate, kao da smo igrali sa Liverpulom, 10ak cistih sansi za jsl tim.

 

Link to comment
Share on other sites

plasim se da ce ova godina ako se ne prodje u grupu biti godina otreznjenja. sto rece berti miloje je okrenuo krug. nadam se da moze uteknuti ekipu do tih kvalifikacija, ali meni sama filozofija igre, transfer politika i tim menadzment nije jasan. imas 40 igraca a rotiras 13 pitanje da li najboljih

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...