Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

19 minutes ago, Marokanac said:

Treba svjeze krvi, definitivno. Kako bi valjalo naci nekog poremecenog Argentinca na DM...kojem se ne moze desiti dosada i ostali momenti karakteristicni sadasnjem timu.

Zasto? Ako bi novinske price bile da ima kracu nogu i da ne zna fudbal a istovremeno da se  forsiraju neki novi "gardisti" Pre bih rekao da je stvar opredeljenja. Nije problem da dovedes igraca pa on da izneveri ocekivanja desava se, ali da suv kvalitet i buducnost vezes za klupu ili za svecanu lozu e to je bezobrazluk koji se ispoljio kao trend minule polusezone. 

Mene samo zanima sta misle ti igraci kad i sami vide da je igra golo sranje.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marokanac said:

Markose, zbog cega mislis da na Benovu i Boacijevu poziciju trebaju novi igraci, kontas da idu ili da nije to to? Vjerujem da je prioritet formiranje prvog tima, prvih 11. Imamo pun kurac igraca, stalno ih nesto saltamo, izmisljaju se nove pozicije. Od klupiranih, najzalije mi je Ebisilia i Jevtovica. Zna li se ko ide sigurno? Miloje se totalno pogubio, izgleda kao da mu je smor bio ici na posao.

 

Ja Bena izuzetno cenim, ali sam ono gore napisao iskljucivo iz razloga jer je ofanzivna trojka Ivanic, Marin, Ben prespora, a od njih trojice bi se u klubu vrv najpre odrekli Bena. Nama treba jedan hitar igrac tu, neki Radonjic ili npr Cavric, neko ko ce moci da probije iza ledja, ko ce moci da pretrci, da uplasi malo protivnike. Juce jbt gledam kako zrtvujemo Marina da stoji iza spica dok se nama igra svo vreme svodi na ispucavanja. Decko ne moze da primi loptu jer ga biju, a nema ko u sredini da mu je donese gde treba, pa onda on mora da ide do kruga na centru i da prakticno bude svaki put na 30 metara od gola kad ima loptu kod sebe. Umesto da ga stavi na krilo, ako vec tolko voli da forsira igru po krilima, gde ce ispred sebe imati manje igraca, vise prostora i uopsteno gde ce biti blize golu. 

 

Boaci je neozbiljan ove sezone, svake dve nedelje povredjen, prosto ne mozemo da se oslonimo na njega. 

 

Sto vise razmisljam, sve vise mi se cini da nas ceka jedan ozbiljan fail u ovim kvalifikacijama, ako ostane Milojevic sa ovim razmisljanjem. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, tsva said:

Kad Rodic ode, tu ce igrati Gobeljic. Valjda je to jasno ko dan.

Ne bih prosao pored autokomande nikad vise a ne dosao na Marakanu. 

 

Moje neko misljnje je da sigurno idu: Stojkovic,Boaci,Ben,Jovicic,Savic i Pavkov. 

Mislim da su male sanse da Terza ne iskoristi momenat i proda ih za neki solidan kes.

Markose jel ima neki igrac iz nase lige da ti je zanimljiv? I ima li sanse da ti se ispuni dugogodisnja zelja u vidu Cavrica? Secam se da si napisao dosta toga o njemu i svidelo mi se to sto si napisao, deluje mi da mu je sad pravo vreme da digne karijeru i odigra jednu dobru sezonu kod nas.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Juce jbt gledam kako zrtvujemo Marina da stoji iza spica dok se nama igra svo vreme svodi na ispucavanja. Decko ne moze da primi loptu jer ga biju, a nema ko u sredini da mu je donese gde treba, pa onda on mora da ide do kruga na centru i da prakticno bude svaki put na 30 metara od gola kad ima loptu kod sebe. Umesto da ga stavi na krilo, ako vec tolko voli da forsira igru po krilima, gde ce ispred sebe imati manje igraca, vise prostora i uopsteno gde ce biti blize golu.

Muka me spopadala svaki put kad sam video da ide po loptu kod nasih stopera. :frusty:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor028 said:

Ne bih prosao pored autokomande nikad vise a ne dosao na Marakanu. 

 

Moje neko misljnje je da sigurno idu: Stojkovic,Boaci,Ben,Jovicic,Savic i Pavkov. 

Mislim da su male sanse da Terza ne iskoristi momenat i proda ih za neki solidan kes.

Markose jel ima neki igrac iz nase lige da ti je zanimljiv? I ima li sanse da ti se ispuni dugogodisnja zelja u vidu Cavrica? Secam se da si napisao dosta toga o njemu i svidelo mi se to sto si napisao, deluje mi da mu je sad pravo vreme da digne karijeru i odigra jednu dobru sezonu kod nas.

 

Iz nase lige bih prvog doveo Zukica iz Vojvodine, ali tu sansu smo zimus propustili. Al ajde, on je klinac. Ako pricamo o ovim starijima, tesko da tu ima iko ko moze u 18 kod nas, mnogo smo bolji od ostatka lige.

 

Eto spomenucu Rosica iz Mladosti koji je dobar golman, ali opet slabiji od Borjana, i Pankova iz Nisa koji opet nije za prvih 11 kod nas, al je svakako bolji od panja Milunovica i Savica kad je ovako u navijackom modu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Pratim dugo...secam se recimo da si jedno vreme Krnetu dizao u nebesa...sto pitas?

 

Ne znamo kakav je covek neko ko je napusavao nase navijace na jednoj utakmici, ko se sa tim istim navijacima svadjao na tviteru kako ga: "preko neta pljuju, a uzivo mu lizu bulju", ko je tuzio klub kad je klupiran na kratko posle sezone u kojoj je bio gori od Stevice Reljica. O tome kakav je fudbaler moze da se diskutuje, ali nema potrebe da se dokazuje da je Rodic avion za Mladenovica. 

 

Jbt, jos malo ce i ono govance Pantic da se priziva, isto tako se nece znati "kakav je covek", iako je odlucio da napucava loptom navijace na zapadu. Isto ni Despotovica ne poznajemo, pa ne znamo kakav je covek. Nebitno sto je smrda odlucio da utisava navijace koji su mu zvizdali jer ga je boleo qrac da potrci. Ne vazi se to dok se ne popije bar 10 gustih sokova sa njima u Djardinu. 

 

Takvi ljudski minimumi sto dalje od kluba, sve i da su dobri fudbaleri, a nisu. 

 

Jesam, zajebao sam se za Krnetu, i sta sad? Ja sam forumas koliko i ti, nisam trener, skaut, nisam doveo tog Krnetu u Zvezdu, nit sam ga odveo iz iste. 

 

S druge strane, veci je problem sto ti imas selektivnu memoriju nego sto sam ja pogresio u proceni nekog igraca. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

 

Jesam, zajebao sam se za Krnetu, i sta sad? 

Nista. 

 

Prvi put cujem to za Mladenovica...znam samo da je tuzio klub...

 

Po toj tvojoj logici u Zvezdi trebaju da igraju samo gardisti jer su verovatno dobri ljudi. A to sto ne daju na terenu nista to cemo zanemariti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Nista. 

 

Prvi put cujem to za Mladenovica...znam samo da je tuzio klub...

 

Po toj tvojoj logici u Zvezdi trebaju da igraju samo gardisti jer su verovatno dobri ljudi. A to sto ne daju na terenu nista to cemo zanemariti.

 

 

 

Po mojoj logici nema potrebe da u klub vracamo igrace koji su pokazali da sa ljudske strane nisu dostojni istog.

 

O gardistima sam u ova dva dana brat bratu napisao preko 20 redova, u kojima sam detaljno objasnio zbog cega taj klan treba razjebati. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Po mojoj logici nema potrebe da u klub vracamo igrace koji su pokazali da sa ljudske strane nisu dostojni istog.

 

O gardistima sam u ova dva dana brat bratu napisao preko 20 redova, u kojima sam detaljno objasnio zbog cega taj klan treba razjebati. Tako da ne citas ono sto pisem, ocigledno. 

Nisam citao tvoje postove kao ni forum. Nemoj da si nervozan, samo sam pitao za Mladenovica...ok, los je covek, nije za Zvezdu, tacka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...