Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

3 minutes ago, NMX said:

 

Bukvalno.

 

Kratak osvrt na blamažu od sinoć. Naravno, cigani ne bi bili cigani kad ne bi lupetali i tražili izgovore, već vidim po tviteru da su krenule priče "pustili kup zbog mira u PFC kući", "dogovor sa SNS" i slična sranja. Prvo, nasisaju mi se svi kojima tako nešto uopšte padne na pamet. Drugo, iskreno bih voleo da je tačno (koliko god debilno zvučalo) čisto da bi ove naše pičketine bile još veće pičke pristajući na to. E sad, pošto je to naravno lupetanje, da se okrenem našima:

 

Sve što je juče trebalo da uradimo, protiv ekipe koja je, ne po rosteru, nego po formi i strukturi ekipe, na nivou Javora (bez namere da uvredim komšiluk) je bilo da opalimo presing na pola, da ne mogu da dišu i da čekamo da Marin/Ben provuku jednu ili dve lopte između onih očajnih štopera. U praksi, dobili smo presing Partizana na mestu gde je trebalo mi da ga igramo, kontre i polu kontre (samo u prvom poluvremenu Bambi je lagano mogao dve da završi pored Rodića i Milunovića 1 na 1). 

 

Treba tu neki Čović pristup, da im otima pare sada, uskraćuje zarađeno i slično, po cenu batova arbitraža i sličnih sranja. Kazna po džepu bato, pa ti sledeći put igraj protiv Miletića i Ostojića kao da su Nesta i Kanavaro. 

 

Da su pametni, kao što nisu, i da ne muljaju nego da žele da prave tim (kao što ne žele) koliko danas treba da prepolove roster. Bukvalno prepolove. Kad smo ulupavali pare u ekipu, nek troše opet da bi ih se rešili. Je l smo pijani milioneri ili nismo? 15 igrača od ovih sada koje imamo bih zadržao, ne više. Ostali, ćao zdravo.

 

Imali smo momentum, imali smo pare, imali smo priliku da (Arsenije je na rahmetli FB92 to lepo rekao kad smo ušli u LŠ, da mu se čini da se rastajemo (sa PFC) na jedan duži period gde mi odlazimo par nivoa iznad) napravimo nešto dugotrajno. Mi smo odabrali put pranja para, muljanja, kratkoročnih punih džepova. Nešto kao Srbija u malom. Mentalitet muljara i secikesa, onih jeftinih. Bljak. 

Daj bre ne preterujmo toliko, Tosic, Pantic, Gomes, Stojkovic, ovi klinci, Zdjelar, Ivanovic, Scekic tebi na nivou Javora? To sto su oni lose igrali je bilo do trenera ne njihovog kvaliteta, jesmo jaci ali ne bas na nivou na kom je Liverpul iznad nas ajde da ne uzdizemo neke stvari bez potrebe.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NMX said:

Imali smo momentum, imali smo pare, imali smo priliku da (Arsenije je na rahmetli FB92 to lepo rekao kad smo ušli u LŠ, da mu se čini da se rastajemo (sa PFC) na jedan duži period gde mi odlazimo par nivoa iznad) napravimo nešto dugotrajno. Mi smo odabrali put pranja para, muljanja, kratkoročnih punih džepova. Nešto kao Srbija u malom. Mentalitet muljara i secikesa, onih jeftinih. Bljak. 

Ovo
:Hail:

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon odlicne sezone ekipa je uspjela da me toliko razocara svojim pristupom, da mi nije poraz od Partizana tesko pao. Ne volim kad od njih izgubimo u ne znam kom sportu a kamoli fudbalu a svojim odnosom u posljednjem mecu su me nasi igraci bukvalno umrtvili.

Vec nakon 10 minuta sam vidio kud sve ovo ide. Bez ikakve apsolutno ideje sta i kako sa istim sastavim koji se mucio u proslom derbiju, bez krvi i volje i to je ono sto zamjeram. 

Nevjerovatno je da igraci apsolutno nemaju nikakvu ideju pa i ne cudi sto je Marin popizdio nakon svega.

Milojevic ne vidi nazalost neke stvari i gura po svom. Nakon sto su Jevtovic i Ebisilio pokazali da  mogu i ZELE da igraju on ih ne stavlja u tim. Vec ide na svoj vec naucen sablon koji je htio to on priznati ili ne provaljen.

Nas je Partizan razbio takticki, stajali su tacno gdje trebaju i kako trebaju a mi smo izgledali kao ekipa sa malog fudbala koja jedva ceka kraj sezone.

 

Ono sto je meni najvise zasmetalo je ranije prodaja Krleta i Degeneka. Ta dva igraca su bila okosnica, svi smo to vidjeli osim onih koji su ih otjerali iz kluba. Moj Krajisnik je rekao jednom da je bolje da suti o svemu i nije zelio da prica o odlasku .

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

Мени је у вези Марина упечатљивије 1П када је одмах схватио како стоје ствари и гдје се више пута враћао на 30м да преузме лопту од балвана из задње линије. Више са терена са све својим задацима, види од Сисоја ван терена који је (пре)плаћен за тај посао. Али 0 шанси за крај сезоне у дербију и финалу купа, превара је успио немогуће.

 

Apsolutna nemoc trenera, meni je tako delovalo sinoc. Lose je citavo prolece, bez motiva se igra sto je nedopustivo, ali toliko standardna prica za nase uslove. Zato cemo opet propadati, nista novo.

Sto rece Nmx, ovde su se dve sezone uspeha u evro-takmicenjima "iskoristile" za nove muljaze i pranje kinte preko ovih/onih kanala, uz prodaje najvaznijih srafova iz polusezone kada je obezbedjena ozbiljna kinta.

 

Necu reci, ipak, da je Milojevic prevara od trenera, jer to nije tacno. Nije on toliko srece mogao imati da bi neke ozbiljne evro-skalpove uzimao u Le i Ls, kako kvalif tako i u grupama...

Ovde je po sredi nemogucnost da resava neopravdano nagomilano samopouzdanje seljobera koji cine deo ekipe, uz slabo uklapanje igraca koji su trebalo biti upgrade po linijama tima.

To je njegov ogroman fail, nisam siguran kako ce za kratko vreme do pocetka sledecih kvalif uopste uspeti da drugacije podeli karte i pokrene stvari na bolje posle ovakve polusezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo da vas sve pozdravim...dugo sam čitao upokojeni forum ali bez registracije, ovdje sam se registrovao ali evo sve do sada bez posta. Više volim da čitam nego da pišem o stvarima o kojima ne znam mnogo....

Elem, kako neko gore napisa tačno sam se u jednom trenutku uhvatio kako razmišljam tačno da nije Partizan sa druge strane čak bi poželio da izgube ovo, zbog svega šta se dešavalo ove polusezone. Kako, takođe, neko napisa umjesto da je godina iza nas, ulazak u LŠ i sve oko toga iskorištena da se napravi kvalitetan i dugoročan iskorak nije urađeno ništa. 

Umjesto da planski idemo u naredne kvalifikacije mi nismo uradili ništa. 

Hiljadu koreografija i pjevanja ispred tribine ne mogu sakriti provincijski i lopovski mentalitet zbog kojeg nikada više nećemo biti bitan faktor u evropskim okvirima, na žalost.

Svako dobro...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Daj bre ne preterujmo toliko, Tosic, Pantic, Gomes, Stojkovic, ovi klinci, Zdjelar, Ivanovic, Scekic tebi na nivou Javora? To sto su oni lose igrali je bilo do trenera ne njihovog kvaliteta, jesmo jaci ali ne bas na nivou na kom je Liverpul iznad nas ajde da ne uzdizemo neke stvari bez potrebe.

 

U odnosu na nas roster, da. Roster. Ne na 11 od juče. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Berlin said:

U svakom ozbiljnom klubu bi Zulo za ono smejanje dok se pozdravlja sa igracima na klupi leteo naglavacke iz ekipe na tribine.

 

Vecu klosarcinu od njega u zivotu nisam video.

 

Nešto najgadnije što je ispuzalo iz slivnika do stadiona ikada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Partizan uopste nema toliko los tim koliko se spinuje i koliko njima neke druge stvari u klubu ne valjaju. Ipak, od nas imaju losiji tim i to za 2 gola u svako doba dana i noci.

 

Borjan- Gajic, DC, Babic, Rodic- Jovancic, MC, Ivanic- AMR, Marin, FC

 

Na ove cetiri pozicije mi moramo da dovedemo tri igraca. Pokretljivog stopera (velika je steta sto je Ognjen Vranjes onakva dijabola, u teoriji je idealno resenje za nas, bukvalno Degenek preslikani sto se igrackih kvaliteta tice), nekog veznog koji za razliku od gardiste Bakule ume da iznese loptu kao sto je to npr Donald radio. Desno krilo koje je brze od Bena (koji je odlican igrac, ali vrlo slican Marinu, cak je ok u teoriji da oni igraju po stranama, al da na 10 imamo brzeg igraca od Ivanica) I jednog napadaca koji je kvalitetniji od Pavkova. 

 

Rekao bih i levog beka, jer Rodic igra uzasnu sezonu, ali on je za razliku od Zuleta fudbaler, makar nekad bio, pa postoji mogucnost da se malo razbudi. 

 

Ovo je tim sa 1 strancem. Dakle vrlo lagano i komotno mogu da se selektiraju jos 3 stranca i jos jedan domaci igrac (idealno bi bilo Cavric za krilo, ovaj tim vapi za takvim Radonjic tipom igraca koji malo iskace iz sablona). Da se razjebe ovaj klan gardista i da trener pocne u tim da stavlja najbolje igrace, a ne one koji su mu najbolji drugari. 

 

Edited by Markoss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

I da, zna li neko od brace forumasa kako da porucim novi dres sa Red Star Shopa, ali sa prezimenom jednog od igraca na njemu? Ja nalecem samo na one bez broja i imena na ledjima, a to mi ne treba. 

 

Mislim da ti u šopu štampaju, cena je valjda 60 dinara po slovu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Igor028 said:

Prenose mediji da je Boban Rajovic (prvi put da ga ovako kulturno nazovem) platio 100 000e da mu pustimo sina da bude slobodan igrac...

 

Njegov sin nije minut odigrao za omladince ove godine, kao ni prosle godine u kadetima. O malom vec drugi novinarski tekst u zadnjih pet dana. Haos. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Markoss said:

 

Njegov sin nije minut odigrao za omladince ove godine, kao ni prosle godine u kadetima. O malom vec drugi novinarski tekst u zadnjih pet dana. Haos. 

Tuga ovog sizofrenog vremena, stupce na portalima i novinama pune ovakve price ili kad treba neko mlado momce utopiti za neki milion na istok/zapad...

O kvalitetnim mladim sportistima, koji na ovaj nacin ne dolaze do izrazaja, ne pise se uopste ili jako slabo.

Zato treba biti sin ovog Bobana, jelte popularan i bogat coEk, sina ce u ozbiljnu sredinu da proda...

Link to comment
Share on other sites

Markose, zbog cega mislis da na Benovu i Boacijevu poziciju trebaju novi igraci, kontas da idu ili da nije to to? Vjerujem da je prioritet formiranje prvog tima, prvih 11. Imamo pun kurac igraca, stalno ih nesto saltamo, izmisljaju se nove pozicije. Od klupiranih, najzalije mi je Ebisilia i Jevtovica. Zna li se ko ide sigurno? Miloje se totalno pogubio, izgleda kao da mu je smor bio ici na posao.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marokanac said:

Markose, zbog cega mislis da na Benovu i Boacijevu poziciju trebaju novi igraci, kontas da idu ili da nije to to? Vjerujem da je prioritet formiranje prvog tima, prvih 11. Imamo pun kurac igraca, stalno ih nesto saltamo, izmisljaju se nove pozicije. Od klupiranih, najzalije mi je Ebisilia i Jevtovica. Zna li se ko ide sigurno? Miloje se totalno pogubio, izgleda kao da mu je smor bio ici na posao.

Dok cekamo da odgovori Markos... Iz mog ugla Ben je najbolje pruzao iza spica kad je igrao a ne na krilu. Sto se Boacija tice, decko je izuzetan spic, za klasu bolji od bilo kog naseg. Odlicno se snalazi, da je igrao konstantno nasa realizacija bila bi jos bolja. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...