Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

9 hours ago, Golijat said:

:61::smiley26:

Maznuli gardisti "Daj mi vina da se napijem".

Oni ladno sami sebe zovu gardisti, ja mislio da je to fora ovde na forumu da ih  zajebavamo, tipa drvna gradja na terenu a prvi na mikrofonu.

Jos I majice imaju "gardisti" 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da se ne lazemo, ukoliko nema pravog naslednika tj trenera koji ce na odgovarajuci nacin takticko-takmicarski spremati ovakav sastav, nama Milojevic jeste najbolje sto imamo, sa svojim stabom i iskustvom rada u ovoj sredini.

 

Dodao bih i da, kako Abraham jednom rece, sve staje na letnje kvalifikacije kada su kvalitet igre i resenja trenera u najvecoj meri dolazili do izrazaja, tad se baca akcenat na tim od strane svih struktura kluba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se unapred što ovde kačim izjavu našeg košarkaškog trenera ali ova izjava je itekako primenjiva i na naš FK, jebeno dobro pogađa suštinu i zato je kačim ovde. Ako smeta - brišite.

 

Izjava je inače zbog nezadovoljstva odnosom igrača CZ na utakmici protiv Zlatibora:
"Slažem se s tim da igrač možda i ne može da nađe motiva na ovakvim utakmicama, ali mora, jer mu je to posao. Ponavljam, svake nedelje dajemo predstave kao u pozorištu. Ako ti je predstava dobra, imaćeš navijače. Igrao protiv Zlatibora ili protiv Reala. Zvezda je ozbiljan klub i mora da ima ozbiljne igrače, da svaku utakmicu odigra na svom nivou, kako treba. Ne govorim ovde o razlici, već o pristupu igri i tome šta je trebalo taktički da uradimo".

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Inace , po danasnjoj poseti videcemo dal je onda sa Lucanima vreme uticalo ili kako su me ubedjivali ovde losa igra ovog proleca, ja tipujem minimalno 30 hiljada ljudi danas .

 

Hahahahaha,danas kada je ulaz za dz u poslednjoj tekmi u ligi,kada se najavljuje festa i slavlje...A slaba poseta u 30 utakmica pre ovog se ne racuna? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Golijat said:

 

Hahahahaha,danas kada je ulaz za dz u poslednjoj tekmi u ligi,kada se najavljuje festa i slavlje...A slaba poseta u 30 utakmica pre ovog se ne racuna? 

Poseta nije bila katastrofalna tokom veceg dela sezone, neki prosekiz prethodnih godina je ostvaren.

Druga stvar je to sto je Zvezda ove sezone igrala Ls, gde bi po meni automatski trebalo da raste interesovanje gledalaca sa istoko i zapada. 

Ima tu dosta i do igara ekipe, nema sta.

 

Uz to pamtim da je na prolecnoj premijeri protiv Vose bilo vise od 20 hiljada ljudi na Marakani...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, tsva said:

Nemamo dovoljno gardista pa nam treba jos jedan.

Daleko je on od “gardiste”. 

Ima u njemu fudbala, samo mu treba kontinuitet, e sad pitanje je dal bi ga Monpelje pustio, nesto ne verujem u takav scenario.

Da uzmemo palermu i Rajkovica u paketu.

Link to comment
Share on other sites

Prosek treba da se računa bez severa. To je mnogo realniji pokazatelj. Sumnjam da iko od bacača baklji i vatrometa, pevača kosovskih tužbalica i ubijača zakoljača da peder ne postoji i plaća kartu (ona nesrećna deca što dolaze na sever verovatno plaćaju).

 

Uostalom, Dunjici, Vuckovici i Ultrakop ekipa ionako mogu da predju preko puta ako im se vise plati.

Link to comment
Share on other sites

02 prenosi veoma bitnu utakmicu Partizan - Proleter.:classic_laugh: Tamosnja grobarska redakcija bi mogla makar malo da odglumi neki novinarski princip umesto da prenose ono sto se njima gleda. Jeste da se Sale Ilic oprasta ali mogli su da se ukljuce u taj deo programa na JNA, a da prenose utakmicu na kojoj ce biti dodeljen pehar lige. Za taj jebeni pehar se igra cele sezone.

 

Kakav ogavni, provincijski privatluk.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...