Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, mare80 said:

Mogli su i Pauna na neku pozajmicu kao Jovanovica prosle sezone....

Nije morao bas u FMP da ostane za sledecu sezonu...

Cemu  sluzi FMP i koja je njegova svrha ako ne forsira mlade igrace, nedopustivo je da Jeremic uzima minute Paunovicu, Paunovic je bio glavni projekat CZ kroz mladje kategorije  u poslednje 2,3 sezone i onda ga tek tako puste niz vodu.

Edited by Miki8
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki8 said:

Cemu  sluzi FMP i koja je njegova svrha ako ne forsira mlade igrace, nedopustivo je da Jeremic uzima minute Paunovicu, Paunovic je bio glavni projekat CZ kroz mladje kategorije  u poslednje 2,3 sezone i onda ga tek tako puste niz vodu.

Mislim da je njegov talenat precenjen...osim solidnih fizickih predispozicija ne vidim kod njega nista sto bi moglo da se razvija...u mladjim kategorijama je carinio loptu, pa samim tim i neke brojke, koje idu uglavnom uz ocajne procente...ocigledno su klubu uvideli da mu talenat i nije bas na nivou koji su mislili...ja licno ne bih plakao narocito za njim, bio je samo "kao" najbolji junior u jednoj jako klimavoj generaciji.Ni u toj konkurenciji mi se nije dopadao

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gudura said:

Mislim da je njegov talenat precenjen...osim solidnih fizickih predispozicija ne vidim kod njega nista sto bi moglo da se razvija...u mladjim kategorijama je carinio loptu, pa samim tim i neke brojke, koje idu uglavnom uz ocajne procente...ocigledno su klubu uvideli da mu talenat i nije bas na nivou koji su mislili...ja licno ne bih plakao narocito za njim, bio je samo "kao" najbolji junior u jednoj jako klimavoj generaciji.Ni u toj konkurenciji mi se nije dopadao

 

Mislis li da bi od njega mogao da ispadne neki Dobric u buducnosti?

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, goldberg said:

 

Mislis li da bi od njega mogao da ispadne neki Dobric u buducnosti?

Hmmm, ball handling je slican, dakle nema ga skoro uopste🤔.Ali je mnogo veci ciglar od Dobrica, a mislim da mu ni racionalnost nije jaca strana, za razliku od Dobrica, koji je pravi vojnik tima.Ne znam, mozda gresim, kao i nasa uprava, ali mislim da ce biti krajnje prosecan igrac sa ne tako velikom karijerom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da bi Paunovica tek tako ispustili da nije rec o necemu ozbiljnijem, mozda cak i zdravstvenom (imao je hronicnu povredu prosle sezone zaboravio sam cega). Znao je Covic da cedi mnoge igrace za koje je jasno bilo da nece nista uraditi, a da imaju ugovor s nama, a kamoli nekog ko je do juce bio top prospekt. 

 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Prvi put "u novijoj istoriji" fudbalski i kosarkaski klub naseg SD igrace najjaca kontinentalna takmicenja u jednoj sezoni, Ligu sampiona i Evroligu. Lepi dani...

Samo sedam takvih u Evropi. Real, Barsa, Crvena Zvezda, Valensija, Olimpijakos, Bajern, Zenit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Chucky said:

Da li neko zna da li DAZN prenosi kosarkasku evro ligu? Razmisljam da uzmem DAZN pa da gledam fudbal i kosarku kao covek ali ne znam da li prenose evropsku kosarku uopste

 

Koliko ja znam, od ove sezone treba da prenose i Ulebova takmicenja... 8 evrica pretplata (prvi mesec fraj? ) ? 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Wingwalker said:

Lorenco mukica nije skupio dvadesetak upisa ovde...

 

...a kao glavni plej ?

 

Niko nista ne prica jer niko nista ni ne zna, a upravo vlada prvi stepen ludila (repstacija). Kad prodje SP, i kada krenu pripremne, onda cemo valjda imati i o necemu (nadam se pozitivnom) i da pricamo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...