Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

16 hours ago, Боги said:

Био, баш се одушевљено шепурио по инстаграму сликама и снимцима. Овде му је вероватно додељена улога фотографа :classic_biggrin:

 

ЕДИТ:
 

 

 

 

A grcka ekipica u komentarima u "honey sold" fazonu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dobar Los Milos said:
13 hours ago, Wingwalker said:
mesa pod košem dovoljno...
dajte i tog bek-ap pleja pa da najzad zatvaramo temu.

Ulazi nam Barsa u Dilejnija.

 

 

Knicks are bringing in NBA free agent guard Malcolm Delaney to workout with players through the next week, a source told .
6.20 по подне · 27. авг 2019.·Twitter for Android
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

 

Knicks are bringing in NBA free agent guard Malcolm Delaney to workout with players through the next week, a source told .
6.20 по подне · 27. авг 2019.·Twitter for Android

 

Mislio sam da te spomenem, ali rekoh javices se sam :kece:

Barsa ga vrbuje u slucaju da ne prodje NY. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

to mi je pomalo čudno, pre svega zato što verujem da barca može više da mu da love nego knicksi (paradoksalno ali je tako) i da bi u nyk ako prođe do sastava, imao ispred sebe elfrida, dsj-a i frankiea na pleju a rj barretta, dotsona, ntilikinu i još koga već na sg.

 

ukoliko su rešili tj imaju ponudu da trejduju frenkija, onda možda ima smisla da mu se isplati da uđe u sastav ali ni onda nisam baš siguran u to.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

to mi je pomalo čudno, pre svega zato što verujem da barca može više da mu da love nego knicksi (paradoksalno ali je tako) i da bi u nyk ako prođe do sastava, imao ispred sebe elfrida, dsj-a i frankiea na pleju a rj barretta, dotsona, ntilikinu i još koga već na sg.

 

ukoliko su rešili tj imaju ponudu da trejduju frenkija, onda možda ima smisla da mu se isplati da uđe u sastav ali ni onda nisam baš siguran u to.

 

Nisam bas upucen u roster i planove NYK, ali imace on sigurno neku svoju nadu ili racunicu (ili planira da zaradi na "I, Tonya 2").

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Nisam bas upucen u roster i planove NYK, ali imace on sigurno neku svoju nadu ili racunicu (ili planira da zaradi na "I, Tonya 2").

 

knicksi već imaju 15 igrača sa garantovanim ugovorom, mislim da je to roster. sada dele neke za trening kamp i slično, tako da mi ovo izgleda kao dilejnijeva biznis odluka, da ga imaju možda u vidu sledećeg leta ili slično 

Link to comment
Share on other sites

Odvedose me bespuca interneta na insta stranice nasih igraca. Ogroman potencijal lezi u modnoj industriji i manekenstvu. Istice se poker asova: Jovanovic, Laza, Braun (doduse njemu je nalog zakljucan) i Beron.

Steta sto je ljetna sezona prosla pa nema potrebe za reklamom kupacih kostima, ovako ce se morati snimati neki ala pireli kalednar GQ edition.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam razlog samo sam preneo vest sa sajta.

Verovatno Paunovicevo nezadovoljstvo brojnoscu spoljne linije u FMP-u (imace jos manje minuta nego prosle sezone), a ocigledno i klub misli da ne gubi mnogo posto je Radanov vracen u FMP (valjda i produzio ugovor pre toga) i ima dosta igraca spolja (dosao i onaj iz Turske, od mladjih Momirov, ne znam sta igra onaj Simovic, valjda se u pogon vraca i Lazarevic). 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...