Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

5 minutes ago, Pavaroti said:

Na mapu se vraca sa novcem.

 

Kad nema snovca nece niko da dodje kod tebe. To je prosto i jednostavno. Niste vi dovodili onu  debilanu zato sto  ste lose radili, vec sto su vam zatvorili slavinu.

jeste, lepo je imati 950k da platis mwill-a

...ali nije lose dovesti ni goss-a za 150k

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam apsolutno nista o ovom Braunu. Iz hajlajt klipova i skauting izvjestaja ne da se nista zakljuciti. Pa ipak osjetim da i ljudi koji su ga gledali, pratili ili cak skautirali ne smiju da daju neku ozbiljniju prognozu u vezi sa njim. Ok, nece biti los, ali da li ce biti dobar.

 

Ustvari, ovo je jedan izuzetan potpis, ne za klub nego za stanje ove nase virtuelne zajednice, pametovanje kako i ko treba da se dovede. Jer cime ce ovaj decko da kupi ulogu kad  niti je umjetnik, ni atleta, suter, a vjerovatno ni mozak. Nema nikakav go to potez. Ma nista za sta bi se moglo uhvatiti i reci time ce da dominira. Cjelokupan napadacki repertoar krajnje upitan. Sve suprotno od onog sto navijaci misle da treba da se dovede kad se traze pojacanja. Da se sada stave na sto on i npr. Pulen bi li bilo dileme koga bi navijaci izabrali.

 

U sustini niko nema blage veze moze li uci u cipele koje mi se daju, a to je da vodi EL tim,  bez dileme kao alfa i omega na pleju, jer mu konkurencija ili dokazano ne moze da to radi u EL ili nikada nije ni pokusala. I nemaju do sada napisani komentari na forumu veze, bilo pozitivni bilo negativni, istina je da za ovo gore niko ne smije ni nokat da stavi u vatru. 

 

Treba li reci da bih volio da uspije da bude na Jovketovom nivou, da bude taj komandant na terenu, ali mogu da izjavim da nemam pojma da li moze da bude ista vise u napadu od Brajana Robertsa za kojeg me @Princeton neki dan pitao. To je za mene bas bio nizak nivo u ocekivanjima, pa evo kako se @Princeton do sada nije izjasnjavao volio bih da cujem i njegovo misljenje.

Edited by pepe sancez
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Swift Pancakez said:

jeste, lepo je imati 950k da platis mwill-a

...ali nije lose dovesti ni goss-a za 150k

Pa to je bio poprilicno los tim, menjali ste trenere. ''Pozeljna'' sredina ste postali dolaskom Trinkijerija i kad su se malo pojacali ugovori. I dalje su to neki average igraci  za Evro kup.  Ipak oseti se priliv noca. Sto ne znaci da se u KKCZ ne sipa mnogo vise. Samo niste otkrili toplu vodu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SunZero said:

 

sta ima da se razocaravas kad covek jos nije ni stigao, cekaj dok nesto odigra

 

nije da nam je na ovako nakrcan roster bio potreban neki ballhog koji ce da dribla, sutira, zakucava i bljuje vatru, koncepcijski deluje dosta racionalno da prvi plej bude bas ovakav profil igraca, ostalo zavisi od puno faktora

 

Ma jasno, ja sam zato i uzdrzan jer ga jos nisam gledao, a blago sam razocaran zato sto sam ocekivao pleja koji je vec osetio evropsku kosarku. Ali videcemo, u pravu si ti. Tomic svakako bolje od mene zna svoj posao.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Tamburinjo said:

@Pavaroti

 

Taj "vezani" sa kojim diskutujes je nas :classic_dry:

 

 

17 minutes ago, Pavaroti said:

U principu je nebitno, poenta je ista.

 

Cuj ista? Ovo iz korena menja stvari .Nama su ustvari bile ruke vezane, a ne njima. 😂

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dekkard said:

 

 

 

 

 

Nah, ništa od toga. Kakva dobra sezona, šta je osvojio? Drugo, koliko se Ostoja ispruži toliko će biti "poželjna destinacija". Treće je isto bajka, sve što treba neko da prenese igračima o klubu i sredini u koju dolaze uradiće menadžeri.

Učinak je zapravo isti kao da su dali pare Ratkovici/Cvetkoviću/Vaughnu/bilo kom noname igraču koji je protrčao kroz Partizan.

 

Boldovano prosto nije tacno. Igraci medjusobno komuniciraju i raspituju se za klub. Mislim da je Djenka odigrao veliku ulogu u dolasku jednog amerikanca ranije. Ne mogu da se setim tacno kog. Naravno da o situaciji u klubu i perspektivi mnogo vise moze da kaze neko ko je bio u klubu od menadzera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono što se može videti na hajlatsima je da čovek ima pristojan bolhendling, dobro finišira na obruču sa obe ruke, solidan je sa poludistance i ume sebi tu da napravi mesta za šut. Isto tako, na prvu loptu, deluje da nema tunelski vid, vidi saigrače i ume da udeli pas. Pravi višak driblinga spolja, očito nije siguran u dalekometnu artiljeriju. U odbrani sam video par isčačkanih i to je to, tek treba videti kako će se se prilagoditi na evropsku odbranu. Takođe, neke od pirueta, međukorak i sl ovde neće proći, prvenstveno u ABA, gde Stručnjaci™ (sem Biliju naravno) sviraju ko na svadbi čim neko uradi nešto što ne kapiraju. Ovde bi Harisu Brkiću svirali korake za svaki drugi ulaz.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon par nedelja frustracija i najava ozbiljne depre oko pleja dok nam strašni Krit već kuca na vrata...

Čoki je poklopio ciganjski wishfull thinking sa 90% izvoljevanog:

 

- vidi tamo da ne bude kombo 

- da ne bude ni malo nizak 

- da ga ne prelaze kao pešački

- da ume tranzišn

- da nije operisan od pika

- da ga ne bole leđa

- da ne košta Bogaoca

- da nie Gistov školski

 

isporučeno...

kršten plej u najboljim godinama, cirka dva metra, ume odbrane, dovoljno vidovit, svi se nadamo zdrav-prav a oće i da zakuca povremeno....

i sve to za Gudurin julski bonus.

 

e, sad...nie loše uopšte ali mogli smo ipak da nađete nekog bržeg i eksplozivnijeg trojkaša.

 

pogubismo se načisto ko vlasi na ringišpil...:smiley5:

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Jedno je sigurno, a to je da će ovogodišnja igra biti mnogo drugačija u odnosu na proslogodisnju, a mnogo mi se dopada što su dovedena dva Brauna koja vole igru iz tranzicije. 

1.Brown L.       Djenka 

2. Beron.           Dobric 

3. Laza.             Stratos

4. Brown D.       Borisa 

5. Gist                Ojo

Deda I Faje. 

 

Rekao bi sa će ovako izgledati El roster 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Braun deluje kao pristojan spot ap suter spolja, a to je i vise nego dovoljno. Def ce morati ranije da spusta loptu u dribling po prijemu. Deluje bas ono sto nama treba pod uslovom da igra dobru odbranu 1 na 1. Timsku ce nauciti jer deluje inteligentno.

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

Neki dan sam razmatrao Donalda Sloana kao opciju za nas. Reklo bi se po karakteristikama slican igrac Braunu. 

 

Ko je jos bio na trzistu slicnih karakteristika Braunovim, okvirno slicnog platnog razreda ili ne drasticno skuplji. Recimo da kazemo ko bi bio best case, a ko worst case scenario.

 

Kontam da bi Jerian Grant bio ta unapredjena verzija, a da smo mogli da sopujemo i Kalnietisa ili Admirala npr, sto bi u ovoj fazi njegove karijere znacilo da je najtanji izbor.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj roster jeste idealan za razigravaca. Priznali mi ili ne, jedini razigravac je trenutno Filip. Dobro mislim sem novog pleja. Tako je i pravljen tim. Potpuno sam siguran da ce on biti uvek u 12. Prosto vece su sanse da Davidovac, Dobric ili Simanic izvise nego Filip. Posto su sve ostale pozicije dobro popunjene.Ovde nemas drugog PG sem njega, Davidovac to  nije i stvar je jednostavna.  U zivotu nista nije idealno,pa svakako ne moze ni zvezdinih 12 😁

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Pavaroti said:

Pa to je bio poprilicno los tim, menjali ste trenere. ''Pozeljna'' sredina ste postali dolaskom Trinkijerija i kad su se malo pojacali ugovori. I dalje su to neki average igraci  za Evro kup.  Ipak oseti se priliv noca. Sto ne znaci da se u KKCZ ne sipa mnogo vise. Samo niste otkrili toplu vodu.

 

Jel vidis sad koliko je glupo diskutovati s nekim imajuci predrasude zbog kluba za koji navija?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...