Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Borca said:

 

Sigurno ce Misko svog top talenta (tako ga on sigurno vidi u trenutnom timu Mege) da prosledi Zvezdi gde na poziciji 4-ke imas Brauna, Fajea i Gista po potrebi (raunam ovo da Simanic ode u Fener).

Sta ces lepse. Gist ce pokrivati peticu, Faje ima 40 godina, Braun je tu verovatno 1 sezonu. Bombona za mladog igraca, da nauci nesto i da mu se posle otvori livada.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rajon Rondo said:

Daj da preprodamo Gista.
Ima ugovor na 2 godine, dajte 500k i terajte.
Brze pare. Nit' or'o nit' kop'o 😄

 

Kakav si ti "matrapaz"

🙂 

Edit: ako ode Simanic, ocekujem dolazak Simonovica na poziciju Keselja.

Edited by Duh koji lebdi
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekivano je bilo da cemo nekog prodati. Borisa je dobar igrac, znacio bi nam, ali fino smo se popunili gore i mozemo sebi da dozvolimo da ga prodamo. Jos ako je stvarno Fener u pitanju, to je i za njega odlicno i bilo bi bezveze da ga sputavamo, pogotovo nakon sto je ispostovao sa revizijom ugovora prosle godine i sa ovim produzetkom pre par nedelja. Ako se zaista posao zavrsi narednih dana, ocekujem Simona vrlo brzo kao zamenu. 

 

Sto se Oja tice, ne znam sta da mislim. Zadrzao bih ga, pre svega jer sigurno ne mozemo da uzmemo lovu za njega kao za Borisu, ali nekako mi ne deluje realno da imamo 3 jaka igraca na petici. Nemamo mi jos uvek toliko novca da imamo 15 igraca koji ce da konkurisu za 12. Jbg, sastavimo 12, a trojica u civilu su vise tu radi reda.

 

Ne bih se iznenadio i da jednog od Davidovac/Dobric dvojca prodamo. 

 

I sto bi Simonovic dolazio na poziciju Keselja? On ako bude dosao, dolazi da bude u 12 i igra, nije on toliko propao, niti je bas toliko jeftin da moze da glumi ikebanu. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

I sto bi Simonovic dolazio na poziciju Keselja? On ako bude dosao, dolazi da bude u 12 i igra, nije on toliko propao, niti je bas toliko jeftin da moze da glumi ikebanu. 

 

Ma, lose sam se "odrazio". Naravno da bi njegov doprinos bio neuporedivo veci, i daleko od toga da je on propao. To "pozicija Keselja" sam napisao u smislu dolaska iskusnog igraca na poziciju 3/4. Doduse, imamo mi tu i Stratosa, ali njega treba pristedeti, a ako odu i Simanic i Odzo, trebace nam dopuna. Sesti visoki moze da bude i neko iz dvojca Ristic/Jovanovic.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vredni mrav said:

Sta ces lepse. Gist ce pokrivati peticu, Faje ima 40 godina, Braun je tu verovatno 1 sezonu. Bombona za mladog igraca, da nauci nesto i da mu se posle otvori livada.

 

Ja bih voleo da se to desi ali znajuci kako Misko posluje i kako razvija svoje "zlatne koke" od toga nema nista.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Simon je bolji igrac od Vlade Jankovica. Nisam bio za Simona u slucaju da Borisa ostane, ali ukoliko ide, nemam dilemu da ga treba pokupiti. 

Мислим да је погрешно гледати га кроз призму Панатинаикоса и Андоре. Ове године је био један од главних играча у свом тиму, и у самом врху лиге по доста параметара. 

 

Симон је атлета за разлику од њега и донекле налик Симани угрубо речено и гледано, мада више нисам сигуран на ком је то нивоу јер већ улази у озбиљне играчке године.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, vepar said:

Pocele polako prodaje, a od pleja ni traga ni glasa... mislim da nece bas biti veselo ostatak roka.

Jel ovo malo do sada? 

Mozda iza Borise ceka takodje mlad i perspektivan igrac? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NROX said:

Jel ovo malo do sada? 

Mozda iza Borise ceka takodje mlad i perspektivan igrac? 

 

Ako se ovde misli na Miskovica, nema nista od toga. Ne jer Misko ne da (ima i toga), nego jer on i njegov cale nemaju bas neko misljenje o nasem porodicnom konceptu. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Maverick88 said:

Odzo isto najverovatnije ide

 

Nije problem ni to, onda je 3-ci centar Ristic ili Jovanovic (imaju ugovore za narednu sezonu, Ristic i za sezonu 20/21). Mnogi klubovi nemaju tu mogucnost da im 3-ci centar (ako ga uopste i imaju) bude neko u rangu njih dvojice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Borca said:

 

Nije problem ni to, onda je 3-ci centar Ristic ili Jovanovic (imaju ugovore za narednu sezonu, Ristic i za sezonu 20/21). Mnogi klubovi nemaju tu mogucnost da im 3-ci centar (ako ga uopste i imaju) bude neko u rangu njih dvojice.

 

 

Aj u glavi ću nekako da preguram p'n'r Čović-Ristić, ali ne smem da pomislim na šta bi odbrana ličila.

 

Jbte da čovek završi neku Arizonu, ne bezveze koledž, u najkošarkaškijoj državi posle SFRJ i da se vrati ovako neupotrebljiv...  wtf?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran sta da mislim o mogucem odlasku Simane, negde najblizi sam pepeovom postu od valjda jutros. Sa odlaskom Odza sa druge strane sam ok, verovatno da bi unakazio par protivnika i u EL ali je previse tu stvari na kojima treba da se radi i gde se svi nadamo iskoraku a covek ima 26 nigerijskih godina.

 

Da se povedu na pripreme Ristic, Jovanovic i Djorjdevic iz FMP-a pa neka se izbore za poziciju treceg centra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stondisha said:

Aj u glavi ću nekako da preguram p'n'r Čović-Ristić, ali ne smem da pomislim na šta bi odbrana ličila.

 

Pricamo o trecem centru, cija ce minutaza i u ABA biti upitna, kamoli u EL. Taj ce vise biti u civilu nego na terenu. Potrebnija nam je nova cetvorka da ne cedimo Stratosa svake nedelje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...