Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

3 minutes ago, Maverick88 said:

Tomic smatra da boljeg domaceg igraca na kecu ne mozemo da dovedemo, njegove reci, tako da ocigledno on veruje da mu filip moze doneti nesto, sta nzm ali on mu veruje 

Nema boljeg?Stvarno?Ima boljih samo eto smetace gazdinom sinu da bude drugi plej u Zvezdi...

Edited by Milan33
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milan33 said:

Nema boljeg?Stvarno?Ima boljih samo eto smetace gazdinom sinu da bude drugi plej u Zvezdi...

Za Filipa se već mnogo pisalo, a na kraju sezone je pokazao i kvalitet i karakter i odlike vođe.

"On je imao veliki pritisak. Da, predsednikov sin. Ali, ja kada sam njega video na Synergyju, rekao sam da je to izvanredan plejmejker, koji zna da čita iz pik en rola, može da menja ritam igre…Postavio sam pitanje: ko je bolji igrač u Srbiji od Filipa? Dovedite mi boljeg.



On je stvarno odigrao deo kada nije bilo lako, jer smo dva meseca igrali samo sa jednim plejmejkerom posle Reglandove povrede. I bio je vođa, ali smo napravili tako da bude vođa kao šesti igrač. Trebalo je i to iskontrolisati, jer su svi očekivali da treba da počne u petorci", priča trener.

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Za Filipa se već mnogo pisalo, a na kraju sezone je pokazao i kvalitet i karakter i odlike vođe.

"On je imao veliki pritisak. Da, predsednikov sin. Ali, ja kada sam njega video na Synergyju, rekao sam da je to izvanredan plejmejker, koji zna da čita iz pik en rola, može da menja ritam igre…Postavio sam pitanje: ko je bolji igrač u Srbiji od Filipa? Dovedite mi boljeg.
 

 

Pozlice mi.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Lako zaboravljamo kako je Buducnost izduvala ove godine. Izduvali su zato sto su kupovali placenike a rasturili tim koji im je doneo titulu (Dobro, dobro, i Alempjije).

Sad i mi kupujemo u junu, ima se para, zabkravlja se Odzo, zaboravlja se i Dobric koliko slutim, jer potisom Stratosa i povratkom Djenke on 99% ispada iz rotavcije ako se neko od spoljnih ne proda.

Ne svidja mi se to. Cak me i plasi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Мени само није јасно о којој гомили плаћеника, странаца и слично је овде реч. Наше активности у прелазном року су биле везане за продуживање уговора играча, потписао је само један играч (Браун), а остали који се најављују су углавном повратници или домаћи играчи (Марковић, Џенкинс, Кузмић, Симоновић, Јовић итд).. У 'најгорем' случају, нас ће појачати 3 странца, а то су већ представљени Браун, Гист и евенутално плеј. Не видим простор да сада неко ту дође и разјебе до сада врхунску хемију. 

Будућност је урадила све супротно, када се већ наводе они као пример. Они су се махом одрекли оних који су им донели ЕЛ, а довели гомилу плаћеника и играча који играју ту за масне уговоре. 

Edited by Боги
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rajon Rondo said:

Lako zaboravljamo kako je Buducnost izduvala ove godine. Izduvali su zato sto su kupovali placenike a rasturili tim koji im je doneo titulu (Dobro, dobro, i Alempjije).

Sad i mi kupujemo u junu, ima se para, zabkravlja se Odzo, zaboravlja se i Dobric koliko slutim, jer potisom Stratosa i povratkom Djenke on 99% ispada iz rotavcije ako se neko od spoljnih ne proda.

Ne svidja mi se to. Cak me i plasi.

Pa brate mi smo ostavili skoro 80 posto tima iz prosle sezone, doveli smo samo Brauna i moraju da dodju zamene za Majka i Reglanda sto je normalno, nismo kupili 10 novih stranaca kao buducnost i randum ih stavili da igraju. Ja sam prvi rekao da msm da bi trebali da prodamo Odza i da nadjemo drugi tip centra pogotovo ako dolazi Kuzmic(treba da je zavrsen odavno, ali videcemo), tako da ovo tvoje poredjenje nema smisla nikakvog 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Pa brate mi smo ostavili skoro 80 posto tima iz prosle sezone, doveli smo samo Brauna i moraju da dodju zamene za Majka i Reglanda sto je normalno, nismo kupili 10 novih stranaca kao buducnost i randum ih stavili da igraju. Ja sam prvi rekao da msm da bi trebali da prodamo Odza i da nadjemo drugi tip centra pogotovo ako dolazi Kuzmic(treba da je zavrsen odavno, ali videcemo), tako da ovo tvoje poredjenje nema smisla nikakvog 

A ok je sto ce Dobric ispasti iz rotacije a Cokara Junior biti drug plej u EL jer mu se moze?

Daleko od toga da su ovo losi igraci i dovedeni neplanski, samo mi je nepravedno da njih dvojica ispuse, nista vise.

Kad smo kod pusenja: obe ruke za Odza u tandemu sa dobrim plejom, narocito u odnosu na Djemsa Naduvanog Gista koga mogu da suspenduju vec u novembru.

Link to comment
Share on other sites

Није само пасош, и папирологија. Има нешто што се зове одговорност, однос према дресу, поштовање према клубу и многе друге ствари. Он као американац је то небројано пута показивао, док су неки 'домаћи' играчи газили по клубу без пардона. 

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites



Lako zaboravljamo kako je Buducnost izduvala ove godine. Izduvali su zato sto su kupovali placenike a rasturili tim koji im je doneo titulu (Dobro, dobro, i Alempjije).
Sad i mi kupujemo u junu, ima se para, zabkravlja se Odzo, zaboravlja se i Dobric koliko slutim, jer potisom Stratosa i povratkom Djenke on 99% ispada iz rotavcije ako se neko od spoljnih ne proda.
Ne svidja mi se to. Cak me i plasi.


Zar Baron, Stratos, Faye nisu igrali i protekle sezone? Koji plaćenici? Dobrić je imao ulogu ove sezone kakvu će imati u EL, dakle na višem nivou, znači i to je nepromenjeno.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pavaroti said:

Igra i Muhamed Ali za Tursku repku, pa nije Turcin.

A da izvines...sta cemo sa desetinama nacionalnih zajednica koje zive ovde od pamtiveka i drzavljani su ove zemlje? "Domaci" nije samo Srbin...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dekkard said:


 

 


Zar Baron, Stratos, Faye nisu igrali i protekle sezone? Koji plaćenici? Dobrić je imao ulogu ove sezone kakvu će imati u EL, dakle na višem nivou, znači i to je nepromenjeno.

 

Dobric nece biti u 12 sa ovim brojem igraca (ako dodju ta dva centra sto se pominju).

Opet kazem, nisam nezadovoljni navijac koji trazi dlaku u jajetu, samo mislim da je bolje da Odzo ostane, a bas bi mi bilo zao i nepravedno da i on i Dobric izvise.

Hocu da Odzo peva "izadji mala" sledeceg juna, jebo vas Gist 😁

Edited by Rajon Rondo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...