Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

 
Pita za Simona na poziciji Keselja, onda se dekkard ukljucio i napisao da je za Kruna, a Kruno i Keselj nemaju veze jedan sa drugim. Sasvim je logicno da se mislilo na Simonovica.
Kešelj i Kruno nemaju, Simon i Simonović imaju. Ono što je jednom prezime, drugom je nadimak.
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dekkard said:

Štimac sada nije ni za FMP.

Štimac je bio najbolji igrač Efesa do dolaska Atamana. Ubo je dobar ugovor u Turk Telekomu , i tamo je odličan. Sad ,što ga mi podcenjujemo radi nekih ranijih sezona to je već druga priča.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

[mention=148]dekkard[/mention]Pa verujem da se razmatra igrac koji igra 3 i moze da se spusti na 4. Svaka cast Krunu, ali to je poslednji tip igraca koji nam treba.
Već imamo takvog, Davidovac. Kruno je košarkaški dragulj, neverovatno inteligentan igrač, svaka EL ekipa bi volela da ga ima.
Link to comment
Share on other sites

teraju šegu sa nama za Štimaru (prošle sezone Gagula)...

Čoki pokrenuo rolerkoster...skoko kokice i otvorio zajčarca.

ima ispred sebe excell tabele sa tajmingom objave potpisa, sinkovih intervjua...

a paralelno unosi pometnju dimnim bombama:.

EL ? - ček...

sinak ide na ekskurziju ? - ček...

jedna zver u majicu na bratele ? - ček...

Djenka ili KC ? znači pišem Rivers....

 

....ah, prelazni roče zašto prolaziš.

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Не бих ја тако олако прихватао чињеницу и одрицао се могућности да потпишемо Марковића или Јовића. Знајући газду, променњива је то категорија и врло варљива. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Боги said:

Не бих ја тако олако прихватао чињеницу и одрицао се могућности да потпишемо Марковића или Јовића. Знајући газду, променњива је то категорија и врло варљива. 

Pefi otpada zbog managera koliko cujem

 

Slucaj Jankovic

Link to comment
Share on other sites

ja moram da pitam ovako direktno:

da li kada ga prizivate...projektujete Pefija na poziciju prvog pleja ?

...jer ako njega preplatimo baš u ovom trenutku, voda sama ide na Nebojšinu vodenicu:

Đenka nam je tada preskup...jeftinijeg KC-a produžujemo prekomandovanog na lažnu kombo verziju...

Perper na Lazinom belom lebu još jednu sezonu...šlepujemo jednog propalog američkog studenta i na kraju potpis Kuzmića podgrevanog na tihoj vatri.

A Filip...najjače pjan...baca topovske udare sa terase...a komšije ne zovu murju, pokazuju razumevanje za situaciju.

Nebojša Čović - jedna četvrtina manager a ostale tri: iluzionista, žongler i balansero.

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

sprdamo se sa Vladimirom a on iza sebe ima sportsku priču kao iz udžbenika za mlađe kategorije:

vredan i skroman...svestan limita...ali strpljiv.

ispoštovao reprezentaciju x puta dok joj se u sezoni najjačeg ugovora

nije zahvalio na svemu u korist mladjih zmajeva Milutinova, Jokića...(opet skroman)

još sezonu do dve na ovom levelu i biće ozbiljan milijunaš sa pola regala medalja i znamenja...a zdrav i prav.

 

svejedno...nemojtega.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Zenit zasluzeno dobio WC. Nastavak Trijumfa, steta sto Karasev nije docekao da vodi klub u EL, dug niz godina je vodio tim i napravio veoma jaku bazu mladih i talentovanih Rusa sa  jeftinim a kvalitetnim strancima, da ne kazem Amerikancima.McKee, Higins, Jones i Landry. Uvek su igrali lepu i brzu kosarku. Dolaskom u St Petersburg to se sve promenilo i doveli su novog kvalitetnijeg trenera, dosta stranih jakih igraca i videlo se u kom smeru ce ici. Mislim da nece oni bas bacati pare,ali ocekujem bar tri ekstremno kvalitetna igraca. Grad je jedan od najlepsih na svetu i jedva cekam da ga upoznam.  Imaju i dosta gledalaca, ogroman grad, mogli bi da ostanu na mapi kosarkaske Evrope.

 

Sto se tice nas, jedan poprilicno dug put, ali ce navijacima biti prijatno ko bude otisao da gleda mec. Sto se tice nas, mislim da ce biti jos iznenadjenja u rosteru i da ovo nije ni blizu gotov roster. Takodje mislim da cemo imati vise od 6 stranaca u rosteru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pefi nije ni u razmatranju. Jovic reklo bi se jeste ali sa samo teorijskim sansama. Covic je sasvim verovatno sakrio karte pa nece doci niko od onih koje je pomenuo.

 

Što se tiče stranaca rečeno je 6 ili 7. 

Edited by Vredni mrav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Štimac...

 

Jedini gori odbrambeni igrač od njega na centarskoj pozciji je Petar Popović  (jer nikada nije uspeo da shvati kako funkcioniše košarkaška igra). Dok Štime nije u stanju da odbrani ni stolicu (jer ne može da je stigne).

 

Bukvalno mi pozli od takvih zamisli.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, medobrundo said:

 

Uh, baš je nategnuto spolja.

 

Osam igrača, među kojima i Jovic, Jenkins, KC, Beron.. svi igraju sa loptom i treba to posložiti, da svakog iskoristiš što više.

 

Mi nemamo luksuz da takve igrače ne koristimo 100%.

 

Mislim da je jedan od Đenka / KC ipak višak, da bi posložio tim kako valjda i da bi mogla da se smisleno raspodeli minutaža + da se uključe domaći igrači u rotaciju.

 

 

 

Tomic izgleda da voli high postavu, sa 1in-4out, s toga mi nekako ima smisla pojacati vanjsku liniju, u odnosu na beskorisnog petog visokog. Osigurac za peticu je Brown, a za cetvorku Perper/Davidovac. Imamo potrebnu versitilnost, da se prave razne kombinacije, od bas visoke postave, do small-ball-a. Napravljen bi bio I prostor da se Simanic razigra, bez prevelikog rezultatskog pritiska ako ne udje kvalitetno u mec.

Slazem se da nam je luksuz neiskoristiti kvalitetne strance 100%, ali u svim nasim dosadasnjim sezonama, svakako smo dovodili tog ekstra igraca na pola sezone da popuni rupe/minute. Radi tih nekoliko mjesecnih plata ustede, taj igrac se ne iskoristi na adekvatan nacin. Nema dovoljno vremena za adaptaciju, za navikavanje na tim I suigrace, tako da ostane kao neuklopljeni puki izolator. Veci mi luksuz imati takvog igraca za kratko vrijeme u ekipi, a neiskoristiti mu citav potencijal.

Bice puno utakmica, vecina igraca mogu da pokrivaju razlicite pozicije, svaki ima svoj odredjen kvalitet, svi mogu da igraju zajedno u petorci. Tomic ne robuje pravilima, prvi/drugi unit, sa striktno rasporedjenom minutazom, tacnim izmjenama itd. Vise je nekako ad-hoc, po osjecaju utakmice, kako koji igrac udje u utakmicu i koristi minute. Vise su izmjene prouzrokovane greskom ili umorom, a manje po planiranom programu, po defoltu. Tako da vjerujem da bi svaki igrac dobijao svoje minute, a na njemu je da ih iskoristi na najbolji nacin.

Iako jeste nerealno, ali Jovic/Jenka kombo opcija mi je velika zelja, bas mi nedostaje ta odbrana. Cini mi se i Laza+Kuz da bi bili ponovo oni pravi uz njih. Beron&KC trpaci, pa koji se zapali, Dobric/Davidovac varnice sa klupe.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Pavaroti said:

Zenit zasluzeno dobio WC. Nastavak Trijumfa, steta sto Karasev nije docekao da vodi klub u EL, dug niz godina je vodio tim i napravio veoma jaku bazu mladih i talentovanih Rusa sa  jeftinim a kvalitetnim strancima, da ne kazem Amerikancima.McKee, Higins, Jones i Landry. Uvek su igrali lepu i brzu kosarku. Dolaskom u St Petersburg to se sve promenilo i doveli su novog kvalitetnijeg trenera, dosta stranih jakih igraca i videlo se u kom smeru ce ici. Mislim da nece oni bas bacati pare,ali ocekujem bar tri ekstremno kvalitetna igraca. Grad je jedan od najlepsih na svetu i jedva cekam da ga upoznam.  Imaju i dosta gledalaca, ogroman grad, mogli bi da ostanu na mapi kosarkaske Evrope.

 

Sto se tice nas, jedan poprilicno dug put, ali ce navijacima biti prijatno ko bude otisao da gleda mec. Sto se tice nas, mislim da ce biti jos iznenadjenja u rosteru i da ovo nije ni blizu gotov roster. Takodje mislim da cemo imati vise od 6 stranaca u rosteru.

I ja jedva cekam sto se tice grada, Lenjingrad mi je oduvek fascinantan i bice to lepa tura.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...