Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

 

 

sećam se. duda je lakonski uveo nuggetse kao faktor u jokićevoj odluci da li će igrati za repku pa sam se nervirao oko toga jer sam stava da zainteresovana šira publika treba da razume odnos snaga i defacto stanje stvari. ti si bio u fazonu da je okej što štiti igrača (jokića).

 

ja sam i dalje (i u ovom slučaju) za transparentnost i istinite infoe. s'tim što je situacija dijametralno druačija u smislu da bi jokiću možda odgovarala ta dudina mistika a teu svakako pravi sranja

Ok, i sta je ispravan nacin ophodjenja prema javnosti? Mislim da je negdje poenta tvoje price tada bila i da navijacu treba otvoreno reci kako stvari stoje. 

 

Razumijem da mozda Teu trenutno to ne pase ili je klubu odgovaralo da stvori hajp, ali hajde da pogledamo onda iz ugla nekog navijaca, npr. mene ili tebe. Meni bi bilo bitno da se kaze istina u ovom slucaju. A da li je istina ono sto sto je Teo izjavio?

Link to comment
Share on other sites

S obzirom kakav se hajp stvorio mogao je da jasno javno demantuje da nema niti je imao bilo kakav kontakt sa klubom. Kao sto su ovi iz kluba mogli takodje da demantuju, a ne da pustaju lazne insajdere da loze masu. Cini mi se da je i njemu i klubu odgovarala ta prica i hajp. Njemu da podigne cenu, a klubu da poveca zainteresovanost za sezonske karte. A kako kazu mudri ljudi posle je**** nema kajanja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pepe sancez said:

Znaci, kad se razgrne sum informacija istina je da je klub samo bacao prasinu u oci, a da Tea stvarno nikada nije ni pitao za zdravlje. 

Delimicno da, tj pislate su ponude Teu i Jovketu kao i Pefiju menadzerim, ponude su odbijene i tu se stvar zavrsava, sve ovo ostalo su pustane planski informacije iz kluba pre svega da se podigne prodaja sezonskih vrv. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, pepe sancez said:

Znaci, kad se razgrne sum informacija istina je da je klub samo bacao prasinu u oci, a da Tea stvarno nikada nije ni pitao za zdravlje. 

Narodski receno "nije se moglo izbeci...".

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Davidović said:

Čemu ovakav upis leba ti?

 

Sto da ne... koristimo ovu postapalicu u svakoj prilici. Kuzmic je zeleo da se vrati jedino u Zvezdu i pored poziva za EL u Buducnost, ali ne razmislja svako tako. U cemu je problem? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mmajstor said:

 

Sto da ne... koristimo ovu postapalicu u svakoj prilici. Kuzmic je zeleo da se vrati jedino u Zvezdu i pored poziva za EL u Buducnost, ali ne razmislja svako tako. U cemu je problem? 

Kuzmic je otisao u Real kad je Zvezda htela da ga zadrzi, a Simonovic se vracao.

Uprkos mojim nesimpatijama prema Simketu iz drugih razloga, ovo je zrelo za "najgluplji post godine".

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mmajstor said:

 

Sto da ne... koristimo ovu postapalicu u svakoj prilici. Kuzmic je zeleo da se vrati jedino u Zvezdu i pored poziva za EL u Buducnost, ali ne razmislja svako tako. U cemu je problem? 

Wtf o cemu ti decko pricas blagi Boze

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, leki bg said:

Kuzmic je otisao u Real kad je Zvezda htela da ga zadrzi, a Simonovic se vracao.

Uprkos mojim nesimpatijama prema Simketu iz drugih razloga, ovo je zrelo za "najgluplji post godine".

 

Ocigledno poluozbiljan post nista shvatio nisi cim si ovakav odgovor dao pa mi se cini da je nesvrsishodno da se dalje time bavim... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...