Jump to content

Mladje selekcije (U21, U19, U17)


Drug Crni

Recommended Posts

9 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Nisam ispratio,kakva nesportska dešavanja,šta je napravio?

Generalan problem discipline i mentaliteta, koliko znam ne pojedinačan incident. A i imao i neki virus. Talenta svakako ima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cvetković ih gazi 55 minuta a ovaj naš "trener" ga pomera desno da bi svog sina gurnuo u špic, žao mi par dečaka iz ove ekipe imaju dosta talenta ali nema ko da ih vodi, sad se vidi zašto nije ni pozvan Borovina

Link to comment
Share on other sites

Jebote, ovi nasi nemaju snage 60 minuta da igraju. Bukvalno deluje da ne mogu da stoje na nogama. Mislim to se iz godine u godinu ponavlja. 

 

Cvetkovic odlican danas, najbolji. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Cvetković ih gazi 55 minuta a ovaj naš "trener" ga pomera desno da bi svog sina gurnuo u špic, žao mi par dečaka iz ove ekipe imaju dosta talenta ali nema ko da ih vodi, sad se vidi zašto nije ni pozvan Borovina

Borovinu ne bih ni ja zvao. Dobar je igrač, ali mi je pun krastavac tih Radonjića....Damjanović , čini mi se, ima 15 godine. Pitanje je zašto ga ne gadjaju, jer je očigledno višlji od odbrane Portugala.a ušao je i izmena je bila iznudjena.

Zašto odmah ne šutira, sam ispred golmana...jao bre.

Link to comment
Share on other sites

Zasluzili u drugom 5 da prime. Javor da im pozavidi. Umesto da se uce deca da igraju fudbal, samo se valjaju i padaju. Zna da krade vreme a ne ume levom da doda

Just now, Constantin said:

Samo da izdržimo, pa na lutriju...jbg.

Sramota bi bila da Portugal ispadne. Bolji su za 5 klasa

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tsva said:

Zasluzili u drugom 5 da prime. Javor da im pozavidi. Umesto da se uce deca da igraju fudbal, samo se valjaju i padaju. Zna da krade vreme a ne ume levom da doda

Sramota bi bila da Portugal ispadne. Bolji su za 5 klasa

Ma i prvom tri-četiri....eto...kraj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...