Jump to content

Mladje selekcije (U21, U19, U17)


Drug Crni

Recommended Posts

Slovenci iskoristili sve sanse u 1/2, od toga prve dve su bili poklon golovi  i onda aj igraj sa 0 2 minusom. 

Uz to je i golman morao bolje da reaguje kod drugog gola, primio je gol kroz ruke iz teskog ugla iz vizure napadaca. 

 

Treci gol je perfektna kontra i vrhunska realizacija spica, pre toga mi nismo iskoristili 2,3 odlicne sanse. 

Sutra da igramo opet, vrlo je moguce da bi rezultat bio drugaciji, ovo je U17 fudbal i ovde su greske uobicajene, nema sta da se kritikuje niko, jos se uce fudbalu. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2023 at 5:20 PM, vlaDixXx said:

Trening dres Bajerna, bi bio idealna za dres nase seniorske reprezentacije. 

 

IMG_20230517_172158.jpg

 

Podsecaju na Fortalezine dreseve.


Mozda bi ova manje kicasta verzija bila srecnije resenje.

Chadu sa slike dobro stoji 🙂 
 

leao_1918_fortaleza_2023_away_jersey_112

 

Link to comment
Share on other sites

Popovic je bas neortodoksan igrac, i konstitucijom i po resenjima koje bira.
Zapamtio sam ga kao zanimljivog igraca jos iz kvalifikacionog ciklusa. 

Bas steta za los rezultat protiv Slovenije u prvom kolu. I kvale smo poceli neocekivanim porazom od Belorusije, da bi nas Bosanci poslali na EURO pobedom u poslednjem kolu protiv iste te Belorusije.
Sad ne znam kolike su nam sanse u poslednjem kolu protiv Spanije. Verovatno vrlo male.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, merosina said:

Sta je sa Ficom Stevanovicem, jel.ima šanse za njega da se vrati u zivot. Navodno je vazio za najveceg talenta 2002 generacije

 

Trenutno u Santa Klari u Portugalu, od 30 i kusur kola u prvenstvu možda 10 puta bio u protokolu za utakmice, jedno 5-6 puta ušao sa klupe. Smeši mu se "oporavak karijere" u Super Ligi Srbije sledeće sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, merosina said:

Sta je sa Ficom Stevanovicem, jel.ima šanse za njega da se vrati u zivot. Navodno je vazio za najveceg talenta 2002 generacije

Možda i može ako promeni u glavi pristup.Pošto ga više od fudbala zanimaju skupa kola,markirana garderoba,i slične stvari kao kod 99% naših talenata.Naravno tetoviranje cele ruke je neizbežno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Takav je i karijerni put Luke Ilića...


Bizaran splet okolnosti me pre oko mesec dana doveo ispred Braunhausa par sati posle ponoći, gde sam ga video u blamantnoj sceni. Brljavi, farke spale ispod dupeta, sedi na betonu, u onako kontuzovanom stanju ni nema kontrolu nad telom, a od povrede ga spašava neka napucana cura pridržavajući mu glavu dok povraća pred 100 ljudi.

Naravno, ni da sam na poziciji moći, ne bih zabranjivao igračima da piju i da se provode u doziranom broju prilika, ali kada sam prepričao drugaru scenu kojoj sam svedočio, i kada mi je odgovorio da je to za Luku redovnija stvar nego li pojava Vučića na TV-u, jasno je da su tom momku neke druge stvari postaviše više na listi prioriteta negoli fudbal i dalji napredak u istom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RatzenStadt said:

Takav je i karijerni put Luke Ilića...


Bizaran splet okolnosti me pre oko mesec dana doveo ispred Braunhausa par sati posle ponoći, gde sam ga video u blamantnoj sceni. Brljavi, farke spale ispod dupeta, sedi na betonu, u onako kontuzovanom stanju ni nema kontrolu nad telom, a od povrede ga spašava neka napucana cura pridržavajući mu glavu dok povraća pred 100 ljudi.

Naravno, ni da sam na poziciji moći, ne bih zabranjivao igračima da piju i da se provode u doziranom broju prilika, ali kada sam prepričao drugaru scenu kojoj sam svedočio, i kada mi je odgovorio da je to za Luku redovnija stvar nego li pojava Vučića na TV-u, jasno je da su tom momku neke druge stvari postaviše više na listi prioriteta negoli fudbal i dalji napredak u istom.

 

Podseca na Veljka Nikolica,ifudbalski,a i ovako lice

 

Steta

Link to comment
Share on other sites

1-1 protiv Spanije, prosli smo dalje. Spanija imala sigurno nekih 80% poseda, ali nije stvorila neke sanse. Koncentracija naseg tima na dobrom nivou. Na kraju i mi i Spanci zadovoljni, zadnjih 5 minuta se bukvalno ni nije igralo fudbala (samo dodavanja u sopstvenoj polovini).

Link to comment
Share on other sites

Slovenija je ovaj put izigravala Srbiju na EP i SP 😄 Pobeda u prvoj utakmici, poraz u drugoj i onda u meču za prolaz golman dobije crveni u 18. minutu i 'ajde sad igraj sa deset igrača 75 minuta, pogotovo u ovom godištu.

Link to comment
Share on other sites

Kad se setimo prve utakmice i 0 4 u 2/2 protiv Slovenije. Od tog momenta pa do liderske pozicije u jednom trenutku u ovoj grupi, svaka cast ovim klincima. 

Na kraju pozicija broj 2. Italija je dobila sa 3 razlike, toliko im je trebalo za prolaz dalje, ali je Spanija trebala da uzme tri poena danas. 

 

Ta utakmica sa Slovencima je bila cudna, dva poklon gola u prvih 10 minuta i onda je bilo tesko igrati sa takvim minusom, plus su Slovenci bukvalno sve sto su sutnuli, ubacili u gol, dok smo mi masili sanse. U 2/2 su cak Slovenci imali jos par gol sansi. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2023 at 11:09 AM, dzoneee said:

:lol_2:

 

Како беше само Бразил избацује више талената од Србије :lol_2:

 

Jako smesno 

 

Jedno 30x imaju vise stanovnika

 

Taj isti Brazil ima zabranu stranaca,ukupno smeju da imaju samo 5 stranaca ukupno.

zamisli da oni dovode beskonacno stranaca i da daju svakome pasose

 

Cinjenica je da pobedjujemo sve najbolje reprezentacije u mladjim kategorijama,

gube se klinci posle 18te zato sto ne dobijaju sansu

 

Matija Popovic 2006 auuu kakav talenat

kao i Andrija Maksimovic 2007

ni blizu prvom tima,

 Lamin Jamal vec je debitovao za Barselonu i stalno trenira sa njima

 

Videcemo sta ce "uciniti" sa njima blizanace,kamen bi upropastili

 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Честитке клинцима за пролаз, мада мени ово до 17 година је премладо да бих се ложио на њихов фудбал. Видећемо ову генерацију од У19 па надаље. Стварно мени овај узраст до 17 година баш слабо шта може да покаже. Углавном је то још далеко од сениорског фудбала.

 

Иначе најјаче то такмичење клинаца ми је СП У20. Убедљиво најјаче.

 

@vlaDixXx што се тиче Бразила то је била спрдња на конто тога да је била прича да само Бразил избацује више талената и продаје играча од нас. Ниси ваљда помислио да стварно мислим да је само Бразил тај? Стварно ми не треба објашњење зашто Бразил избацује више играча од нас. :lol_2:

 

 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...