Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Iz slicnog razloga kao i tebi verovatno, igram godinama u maxbetu i bilo je cesto tiketa koji su padali brzinom munje poput onog sinoc francuza na asistima da su mi pustili, ali zato kada se poveze takvih par pogodaka, onda je kasa a to oni ne vole narocito na kosarci.

 

Oni bi samo fudbal da se igra 😄, npr lige petice, u krizi su cini mi se cim se tako plase. Predlazem da se mi, cije tikete prate kao da imamo dojave, organizujemo da im prikupimo neku novcanu pomoc, a mogao bi i uvazeni Dr. Gangula da im otvori poseban sms broj za donacije, odmah im uplacujem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
46 minutes ago, Pero_Cameron said:

U kladionicama uopste u ponudi nema tip pobednik meca, vec samo hendikep od 29.5

Bese Meridian daje slobodne kvote van ponude? Moram protiv uroka da castim kladionice sa ovim + Belgijom na tiketu... 

 

Btw, fina kvota na Letoniju protiv Grcke. 

Edited by Geronimo
Edit: sad videh post Crnog odmah iznad, sto prvo ne uzmeh da citam nego odmah pitam :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jeste primetili da gluperde iz Maxbeta u toku dana ne menjaju kvote date u bonus ponudi za NBA (a mozda i druge lige u kosarci? Do pocetka meca ostaju takve kakve su bile po objavi ponude. U fudbalu npr. prate promene kvota u toku dana.

U NBA vest o neigranju jednog ili dva bitna igraca moze da srusi kvotu za 50-60%.
Jbg, te utakmice se moraju vezati sa jos dve koje imaju min. 1.30 kvotu, ali opet bih svakog dana u nedelji uzeo tu ponudu, ako je kvota u bonus ponudi 2.00 npr, a u redovnoj 1.50. Desavalo se vec.

Evo i sada, Atlanta 1.75 u redovnoj ponudi, a u bonus ponudi 2.15. Pala od kako je izasla vest da nece igrati momak iz Bruklina.

 

Ranije je bilo i vecih nesrazmera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

J.Murray 24,5 over 1,90

M.Porter 7,5 SK over 1,95

========================

3,70 Admiral

 

Marej se mora prikljuciti Jokicu ukoliko zele veceras do brejka.Prosli mec pasivan do zadnjih pet minuta i to ne smije da mu se desava.On mora u ovoj ekipi uzeti dvadeset suteva.

 

Porter nije ni dosao na proslu utakmicu.To mi najvise kod njega smeta, ne pokazuje da mu je stalo.Sa pravom mu Melon prosli mec nije dao nego 26 minuta jer je bio uzasan i u odbrani i u napadu ali veceras ocekujem bolju njegovu partiju.Ne vjerujem da ce ponovo dobiti toliku restrikciju minuta a on bi sa 35+ minuta ovu granicu skokova trebao prebaciti.Prvi mec dominantan u skoku, 43 minuta i 13 skokova.Ocekujem i veceras minimum osam od njega.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Da li je neko ispratio koje kladže trenutno dozvoljavaju kombinaciju utakmice i igrača sa te iste utakmice na istom tiketu? Primetio sam da je Mozzart dozvolio igrače iz istog tima, što ranije nisu, a svake sezone menjaju nešto svi...


Elem, planiram da singliram dvice na naše u Vilerbanu i Kaunasu i da ih vežem na jednom tiketu.

Link to comment
Share on other sites

@pierre van hooijdonk @MrTripleDouble

 

U maxbetu je ranije moglo, ali se dugo nisam kladio kod nas. Ja igram na bet365 mada ni oni nisu najsrećniji sa ponudom, ali ipak najbolji od ponudjenih u inostranstvu koliko je meni poznato. Od skora su uveli razne identifikacije naloga gde moraš sve živo od dokumenata da posalješ i napraviš selfi. :classic_biggrin: Opet kažem ne znam kako je kod nas trenutno online kladjenje, ali ranije je bilo dosta jednostavno i sa bogatom ponudom. Bet builder ne znam da li ima za el, ali ako nema, ne možeš da vežeš tekmu i igrača sa te tekme. Mene najviše nervira kada kod većeg favorita u fudbalu izbace 1&3+/2&3+ i stave 1&4+/2&4+. 

 

Imate neki predlog za evrokup danas?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...