Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
22 hours ago, MrTripleDouble said:

Ovaj tip po ovoj kvoti ne da nema value nego je uzasan... Da je 2.10-2.15 pa i da se odigra mozda... mada evo pocela da raste kvota na Pao, mozda se i izjednace do pocetka.

 

Istina, mada Devil igra srcem.

 

Elem, bas zanimljiva EL u ovom kolu, Bayern i KKP su bas bili value bets. Steta sto sam mislio isto i za Makabi.

Za danas probao na par mesta:

 

Zalgiris 1i+

Valensija 2i-

Asvel 2i-

 

 

Od igraca:

 

Bentil manje 12.5

Guduric manje 10.5

Evans vise 12.5

Olinde manje 8.5

Fall vise 7.5

Loyd vise 10.5

Diallo vise 9.5

Mickey vise 8.5

Lighty vise 8.5

 

Fener jos uvek krckam, malo veliki brojevi, sta znam. Mislim da cu probati 2 u singlu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
16 hours ago, Spiridon12 said:

Opet se izbezobrazili oni lopovi iz maxbet 'ladione. Neko vreme su bili normalni a sada danima opet salju na verifikaciju tikete od par evra i pritom mi menjaju granice na igrace. Kakvi idioti, a kao reklamiraju se kao neki sponzori kosarkaskih emisija 😄

 

ja nisam imao problema sa njima, cak kod njih jedino moze da igras igrace i ishod meca, ostali to ne daju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eno traze radnike za kucanje tiketa stalno, to dovoljno govori kakvi su im uslovi rada kada ljudi gledaju da pobegnu cim nadju nesto bar malo bolje.

Neko ko bi da bude jedan od lidera u sportskom kladjenju u Srbiji pa i sire, ne bi trebalo da se blamira podjebavanjem dugogodisnjih igraca slanjem na verifikaciju i menjanju granica na igrace posebno za uplate od 200-500 dinara 🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, zorex said:

Ja nisam redovan na kladionici, ali zapala mi je za oko granica na od 5,5 poena na Bongu protiv Partizana, kvota 1,9. Maxbet je u pitanju. 

 

Meni je Bonga jedan od najgotivnijih igraca u EL, a protiv Partizana u Areni mi je bas zapao za oko i mislio sam da moze sa lakocom da trpa boraniju po EL. Od tada sam ga igrao 4-5 puta vise i svaki put pao 😄 Dosta je nekonstantan, nije pametno igrati takve igrace na vece uloge, za one velike parlays sto da ne. Mada vidim da je zanizao 6 utakmica u minusu, nije presao 6 poena nijednom a i minutaza mu je drasticno opala. Sto ne znaci da nece imati mnogo mismeceva veceras, pogotovo sto nemamo duzinu da ga cuvamo najbolje i da nece dati jedno 12... 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovog francuza bih i na originalnoj granici 7,5 pao, eno vec ima 8 😄

Wolters koliko vidim i ne igra a jedino Gudaitis je pogodjen, originalna bila 7,5 a ova posebna samo za mene, dva poena visa. Dakle opasne dojave su to bile.

 

Posle na minut dva pre osam su direktno odbili tiket samo sa ovom dvojicom iz PAO, kako ne bih mogao da ga skrinshotujem da ljudi vide kakve su to secikese i jajare, tipicno balkanski...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...