Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, Stoned Laki21 said:

 

e pa onda počni i da primenjuješ to u praksi, a ne samo ovako deklarativno.

Hoćeš reći da ja podstičem podelu na vi i mi?

Jeste da si moderator ali nemaš prava da u istu ravan stavljaš post forumaša sa fudbala koji vrši podelu na zvezdaše i partizanovce sa vi i mi i onih bljuvotina koje dozvoljavate puzigaći na ostalim temama. Jedva si dočekao neki navijački obojen komentar da dokažeš kako smo svi isti. E pa nismo druže nikako, neko ima obraz a neko đon. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, laki perkos said:

Hoćeš reći da ja podstičem podelu na vi i mi?

Jeste da si moderator ali nemaš prava da u istu ravan stavljaš post forumaša sa fudbala koji vrši podelu na zvezdaše i partizanovce sa vi i mi i onih bljuvotina koje dozvoljavate puzigaći na ostalim temama. Jedva si dočekao neki navijački obojen komentar da dokažeš kako smo svi isti. E pa nismo druže nikako, neko ima obraz a neko đon. 

 

ja sam uvek bio pristalica politike: djonom (i tupim predmetima) na Obraz (i ostalu naci huškačku žgadiju)!!!! :s_d:

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

ja sam uvek bio pristalica politike: djonom (i tupim predmetima) na Obraz (i ostalu naci huškačku žgadiju)!!!! :s_d:

Ma to nam je poznato i svaka ti čast na iskazanoj hrabrosti !

Samo loviš žgadiju i tamo gde je nema a to već može da bude kontraproduktivno

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Ti si uvek bio pristalica politike da opljunes po Zvezdi, sve onako na finjaka, uvijeno u oblande. Tako je bilo i na proslom forumu, tako je i danas. 

 

nije fer i korektno da iz kontesta izvlačiš ono što ti odgovara i da time pokušaš da diskredituješ sagovornika jeftinim podmetanjima  koje tako paušalno deluju kao da imaju neku težinu i osnova.

da ne koristim izraz šešeljovština i radikalština, kad izvučeš neki detalj iz kontesta pa se njime služiš da diskredituješ sagovornika, a istina je tamo negde....

 

Quote

Naravno ovde treba izneti i mišljenje autora posta, tj mene, da su klubovi (PFC, CZV,...) legla partijskog ološa i pogodne "krave muzare" za partijsku i parapartijsku kasu, pa stoga i takvo čitanje teksta.


izvor

Link to comment
Share on other sites

Ali koliko promasaja u pojacanjima haha

 

Negde i razumem da tesko moze da se dovede igrac za 2-3 milke koji ce da prolazi odbrane i lomi bekove ls ekipa

 

Ali ne razumem da se proceni kako su pojacanja neki matori Spanac na poziciji gde lako moze da se nadje solidno domace resenje, napadac iz neke bedne Tortilje ili krilo iz druge engleske lige

 

Ujedno, svi ovi igraci nisu pravili razliku ni u pingpong ligi, jedan Ben koji je doveden za sicu je za sve njih zajedno Mesi licno

 

Ne znam kako Mrkelu nije blam koliki je debil

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

 

Pa postavio sam članak Danasa, koji je detaljno objanio o čemu se radi, i šta je problem kod odnosa Agro banke i njenih dužnika i otpisa duga, i to je malo šira priče nego samo FK, i pre svega govori o tome koliko rade te naše agencije za sanaciju, stečaj, likvidaciju....Kod Zvezde je problem bio otpis kamate, a imali smo i gore slučajeve kod drugih dužnika gde se dug otplaćivalo u nekim slučajevima i samo 20% glavnice.

To jesu naravno u dobroj meri političke odluke, ali mnogo šire od samog odnosa Agrobanke i FK Crvena Zvezda.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Laki Juan said:

To jesu naravno u dobroj meri političke odluke, ali mnogo šire od samog odnosa Agrobanke i FK Crvena Zvezda.



naravno i ja ih kao takve i posmatram i svi bi kao takve trebali da ih posmatramo, a ne da se uhvatimo banalno i bukvalno za ono što u tekstu piše, kao sad što piše CZV,  nikakve razlike za mene  ne bi bilo da piše PFC  jer to je ovo što ti pišeš sad:


 

Quote

mnogo šire od samog odnosa Agrobanke i FK Crvena Zvezda.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Stoned Laki21 said:



naravno i ja ih kao takve i posmatram i svi bi kao takve trebali da ih posmatramo, a ne da se uhvatimo banalno i bukvalno za ono što u tekstu piše, kao sad što piše CZV,  nikakve razlike za mene  ne bi bilo da piše PFC  jer to je ovo što ti pišeš sad:

Naravno da nema veze, PFC nisam ni pominjao i ne zanimaju me pravo da ti kažem. Sa druge strane, ako se bavimo jednom uskom stvari, i ako gledamo samo FK CZ, onda će se sav trud da se pokaže da nešto nije ispravno pasti u vodu, zato što je postavljen na lošim osnovama.

Mene bi iznenadilo, prijatno, da se neko pozabavi gde se slivaju desetine miliona Evra koje je Zvezda prihodovala za vreme mandata Milojevića. To pitanje treba da se otvori, a ovo sa Agro bankom je slepa ulica.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

nije fer i korektno da iz kontesta izvlačiš ono što ti odgovara i da time pokušaš da diskredituješ sagovornika jeftinim podmetanjima  koje tako paušalno deluju kao da imaju neku težinu i osnova.

da ne koristim izraz šešeljovština i radikalština, kad izvučeš neki detalj iz kontesta pa se njime služiš da diskredituješ sagovornika, a istina je tamo negde....

 


izvor

Uvek kad se nesto negativno pise, bilo o KKCZ bilo o FKCZ, tu si da nam otvoris oci, da nam objasnis da ne valja.... i sve pod nekim plastom objektivnosti. Posto sam bio aktivan na starom forumu od 2010. tu pricu sa podmetanjrm mozes da pricas nekome ko te nije citao i ranije.. 

 

Nisam izvukao nikakav detalj, niti sam podmetao nista, samo sam konstatovao ono sto si radio godinama na starom forumu, a i sada na ovom kao moderator. To sto ti meni podmeces takve stvari govori vise o tebi, da ne koristim izraz, pravo vucicevsko ponasanje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wesley Sneijder said:

Uvek kad se nesto negativno pise, bilo o KKCZ bilo o FKCZ, tu si da nam otvoris oci, da nam objasnis da ne valja.... i sve pod nekim plastom objektivnosti. Posto sam bio aktivan na starom forumu od 2010. tu pricu sa podmetanjrm mozes da pricas nekome ko te nije citao i ranije.. 

 

Nisam izvukao nikakav detalj, niti sam podmetao nista, samo sam konstatovao ono sto si radio godinama na starom forumu, a i sada na ovom kao moderator. To sto ti meni podmeces takve stvari govori vise o tebi, da ne koristim izraz, pravo vucicevsko ponasanje...

 

ako ti nije po volji moje pisanje i ne čitat ti se, ti uzmi pa pročitaj upis @Don Laki Juan  iznad ovog tvog i sve pet.


A da ti postavim pitanje onako interesuje me tvoj stav i mišljenje na temu:

Kako bi ti ocenio sveukupnu situaciju u FK i KK Crvena zvezda onako laički poslednjih xy godina
, može i PFC, ako želiš ja ne sporim tvoje pravo i njih da okrpiš ako misliš da nisu kako valja i ako misliš da ima potrebe za tim.

iskreno, da li si zadovoljan stanjem u kojem se sveukupno srpski klupski sport nalazi, sa posebnim osvrtom na SD Crvena zvezda i njene klupske sekcije: Basket fuzbal, rukomet, odbojka,...

 

Link to comment
Share on other sites

Stanje je isto kao i uvek, klubovi sluze za izvlacenje i pranje para, jedina je razlika koliko su sposobni da naprave rezultate u sportskom delu i koliko su sposobni da ne ponizavaju sopstvene navijace ( Covic i Terzic su ti najbolji primer ovoga). Nije danas nista bolje niti gore nego pre 15 ili 20 godina, samo sto je sada lakse doci do informacija o tome sta se radi sa strane. I mi svi navijaci Zvezde to znamo vrlo dobro, pogotovo na ovom forumu, verovatno i bolje od tebe. Jbg, mi bez ovog kluba ne mozemo, ma koliko pokusavali.

 

Ti to ne razumes i to je ok, samo nemoj da se pravis objektivan, kada ti negativni postovi idu na racun Zvezde. Mislim,  princip je isti, samo ako vec guras tu pricu o objektivnosti, onda mozes svasta da napises i o drugoj strani brda. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Mislim,  princip je isti, samo ako vec guras tu pricu o objektivnosti, onda mozes svasta da napises i o drugoj strani brda. 

 

Čoveče dragi, još koliko puta u upisima treba da stavim, da se ovo pisanje odnosi i na drugu stranu brda gde se funkcioner (Vazura) izvinjava pokojnom Mutavom što ga je malo šamarao oko stadiona i što su mu malo skakali vozaču po lobanji, jer je Bazura neki sat (od transfera Miroslava Radovića u legiju) prisvojio, a nije smeo jer nije pitao tribinu, da bi ti, a i drugi pisanje prihvatili kao takvo?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nije on debil. Zna on dobro šta radi, kao i čitava garnitura oko njega. Tako da je verovatno bolje pitanje kako ga nije blam što je tolika lopina

Mislim da malo precenjejute ulogu Mrkele u celoj priči.

Njegov glavni problem je nedostatak znanja za poziciju na kojoj se nalazi (a možda je neko baš to hteo), kao i nedostatak skauting službe. Najbolji primer za to je La Para. Dečko je doveden u minut do 12, a da nije urađena analiza, niti je bilo vremena za to, ali da smo imali skauta koji prati Championship, verovatno bi nam rekao da ga ne uzimamo. Nemam ništa protiv dečka i ubeđen sam da za dobar deo stvari njije on kriv, pošto niti je prošao pripreme sa ekipom, niti je imao utakmice u Zvezdi (jedna utakmica na 15 dana se ne računa). Mnogo srećnija varijanta bi bila da smo odmah vratili Gavrića, em bi uštedeli miione, em bi imali sada spremnog igrača. Problem je što se od šume ne vidi drvo, što se misli da će stvari da se promene ako se lupi par miliona na sto. Jednostavno neće. Fudbal nije košarka, mnogo je teško dovesti igrača, ma koliko on bio kvalitetan, i od njega očekivati odmah ne znam kakve rezultate. Posebno ako taj igrač dolazi iz jedne sasvim druge sredine, gde je i filozofija fudbala drugačija. Zato je jako bitno da ljudi koji odlučuju shvate da je nekada mnogo bolji put da se ne rizikuje sa skupim nedokazanim igračima, nego da se da šansa igračima iz svoje škole. I jedno i drugo je hazard, ali mi od La Pare nećemo dobiti ništa, čak ni povrat novca, od Gavrića ćemo i te kako da zaradimo, samo se nadam da taj dan neće doći skoro.

Link to comment
Share on other sites

Nije Mrkela zaposlen na radnom mestu nekog ekonoma nego mu je radni zadatak da prati igrače koji mogu da budu pojačanja u CZ. Ako je kupio u minut do 12 igrača kojeg nije ni poznavao tim je njegova krivica veća. Jednostavno nije za tu funkciju iz mnogo razloga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po odlasku Milojevica, koji se pokazao kao trener takmicar i covek koji je najbolje umeo da priprema tzv nokaut meceve tokom letnjih kvalif, jasno je kuda ce ova Zvezda ici igracki, pritom bez pomoci najboljeg igraca kakav je definitivno bio Marin.

Uz to i ekipa iz fotelja, predvodjena buducim menadjerom Lidsa u PL, radi "sjajnu" sljaku sa nastavkom poturanja price da posle tri sezone u Jevropi treba prodati Borjana, Degeneka ili nekog treceg od nosilaca igre tima, uz isturanje Dekija u prvi red krivaca kad kola krenu nizbrdo nesto brze.

Prosto sve mirise na kolaps, nije da nismo navikli na isti, al ovu lakrdiju ipak ne moze covek precutati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Laki Juan said:

Mislim da malo precenjejute ulogu Mrkele u celoj priči.

Njegov glavni problem je nedostatak znanja za poziciju na kojoj se nalazi (a možda je neko baš to hteo), kao i nedostatak skauting službe. Najbolji primer za to je La Para. Dečko je doveden u minut do 12, a da nije urađena analiza, niti je bilo vremena za to, ali da smo imali skauta koji prati Championship, verovatno bi nam rekao da ga ne uzimamo. Nemam ništa protiv dečka i ubeđen sam da za dobar deo stvari njije on kriv, pošto niti je prošao pripreme sa ekipom, niti je imao utakmice u Zvezdi (jedna utakmica na 15 dana se ne računa). Mnogo srećnija varijanta bi bila da smo odmah vratili Gavrića, em bi uštedeli miione, em bi imali sada spremnog igrača. Problem je što se od šume ne vidi drvo, što se misli da će stvari da se promene ako se lupi par miliona na sto. Jednostavno neće. Fudbal nije košarka, mnogo je teško dovesti igrača, ma koliko on bio kvalitetan, i od njega očekivati odmah ne znam kakve rezultate. Posebno ako taj igrač dolazi iz jedne sasvim druge sredine, gde je i filozofija fudbala drugačija. Zato je jako bitno da ljudi koji odlučuju shvate da je nekada mnogo bolji put da se ne rizikuje sa skupim nedokazanim igračima, nego da se da šansa igračima iz svoje škole. I jedno i drugo je hazard, ali mi od La Pare nećemo dobiti ništa, čak ni povrat novca, od Gavrića ćemo i te kako da zaradimo, samo se nadam da taj dan neće doći skoro.

 

Nedostatak znanja kao razlog bi ja i priznao da je on barem pokušao da radi svoj posao kako treba. Ja iskreno nemogu da poverujem da je njemu neko dao odrešene ruke i reko ajde nađi nam krilnog igrača, imaš 1,5m na raspolaganju, i on od svih predloga izabrao Van La Paru. Nego je mnogo verovatnije da mu je Terza uleteo sa svojom ugrađivačkom kombinacijom, a ovaj potvrdio sa "bravo majstore". Što znači da je lopina. Možda je i nesposoban, ali je na prvom mestu prevarant i secikesa.

 

Ok, nemamo skauting službe. Ali da se ne lažemo, treba ti highlights snimak od desetak minuta da dobiješ predstavu o nekome kakav je igrač. A kad neko uđe u uži krug kandidata, sedneš, pogledaš 2-3 utakmice i znaš na čemu si. Verujem da smo mi na forumu napravili detaljniju analizu Van La Pare od njih tamo. Što i ne znači da mi ovde bolje poznajemo fudbal, nego samo da njima uopšte nije u interesu da se dovede dobar igrač za klub, nego dobar igrač za njihov đep. U nekim slučajevima su se ta dva pojma poklopila, ali u večini se ne poklope.

 

 

 

 

Edited by L' Imperatore
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Van la Para doveden je cisto da bi bio doveden stranac ofanzivac iz neke razvijene fudbalske sredine, uz to u smiraj prelaznog roka i kad je jel'te u redu dovesti pojacanje po plasmanu u Ls.

Niko nije posteno skautirao igraca, niti se pazilo da li se uklapa u sistem trenera (evidentno se nije uklapao), dakle cista lakrdija i malverzacije uz pricu kod kvazi novinara d

a je doveden ozbiljan profil za sva takmicenja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, Don Laki Juan said:

To i ja pokušavam da objasnim, ali me niko ne sluša 🙂

 

 

Ja sam saslušao i razumem tvoju logiku. Samo što se samo donekle mogu složiti sa njom. Moje mišljenje je da sa govnima treba polivati svakog što nije podap'o Terzu kad je počeo da igra kolo, nego se uhvatio sa njim i još maše maramom.

 

 

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...