Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

5 minutes ago, tsva said:

Kako mislis nije uslo?

 

Nije uslo jer je nepismeni kvazi fudbaler pre suta samo gledao u loptu a nije glavu digao da pogleda gde je golman koji je vec legao. Statisticki je bilo mnogo teze pogoditi njegovu nogu nego ostatak nebranjene mreze.

I ja sam ovo primetio. Golman je bukvalno pao prije nego sto je Pavkov sutirao. Da je digao glavu mogao je lagano da postigne gol. Ali kako dosla prilika tako i otisla. 

 

Link to comment
Share on other sites

Tottenham je u poslednjih nekoliko godina jedna od najboljih ekipa u Engleskoj, a samim tim i u Evropi. Pogledas im sastav, pogledas vrijednost tima, pogledas im infrastrukturu, uslove...i u krajnjem slucaju pogledas koeficijente na kladionici... To sto pojedinci fantaziraju da se iznenadjenja ovakve vrste i nadigravanje timova ovog ranga desavaju svake sedmice i da sve, navodno, zavisi od banalnih stvari poput formacije i slicnih budalastina, nije vise ni vrijedno komentarisanja i novih (beskonacnih) diskusija.
 
Sasvim korektna utakmica Zvezde. Stvorene su 3 ciste sanse i jos par situacija iz kojih se moglo doci u dobru poziciju za ugrozavanje protivnickog gola. Tesko je tu i ocekivati nesto vise. Za sve ostalo, u ovakvoj vrsti meca, je ipak potrebno i da osjetno superiorniji protivnik "malo" popusti, eventualno potcijeni i ne odigra u skladu sa realnim kvalitetom. Vrijedjanje Pavkova (moderacija bi mogla poceti da radi svoj posao i malo "proceslja" bljuvotine koje su izbacili pojedinci, ali ne selektivno i napreskok) nece mnogo toga promijeniti. Sigurno da je i on zelio najbolje, i za sebe i prije svega za tim, a situacija i neodlucnost sa pocetka 2. poluvremena najbolje pokazuje da ga je "izjela" i trema i pritisak usljed ocekivanja da se ponovi "Liverpool". Naravno da se "tamo negdje" moze naci i bolji napadac od Pavkova. Ne jedan, vec desetine boljih, al' situacija je takva da su, ipak, malo vece sanse da svaki naredni bude i gori od Pavkova (npr. Tomane). To je jednostavno realnost i Zvezde i svih domacih klubova u ovom trenutku. A ni trosenje velikog novca za poznata imena nije apsolutno nikakva garancija. Galatasaray je ove sezone "nafilovao" ekipu sa internacionalcima i sve redom poznatim imenima(Muslera, N'Zonzi, Nagatomo, Ryan Babel, Falcao, Feghouli, Seri, Mariano, Andone...), pa eno, jedva 30% posjeda i Real Madrid ih razbio 6:0.
 
Takodje, nakon ove svakodnevne opsesije Slavijom iz Praga, red je i da se otvori posebna tema, jer ocigledno da ovdje imamo sve vise ceskih navijaca. Slavia Prague 6-7 godina zaredom uopste nije igrala evrokupove, nekoliko godina su se borili za opstanak u raspaloj ceskoj ligi, ekipa koja nista spektakularno niti je odigrala niti ostvarila...I kao trebalo bi se ugledati na njih!? Fascinantna je opsesija ovdasnjih navijaca s ovim "ugledanjem". Svojevremeno se "trebalo ugledati" na Maribor, pa onda na APOEL...i tako svaki put kada neki autsajder ostvari neki rezultat. Dinamo je protiv Man City-a bio (pre)bijedan, imao 20% posjeda lopte i apsolutno nista nije pokazao, tako da se tu zavrsava svaka prica o tome da su oni nesto bolji protiv vrhunskih ekipa.
Srž. Totenhem je finalista LŠ, alo, ljudi nisu nikoga prodali, svi glavni su tu, Kejn, Son, Ali, Moura... Ljudi su toliko nerealni. Naš najbolji igrač, čuj najbolji, naš genije i Bog nije imao mesta u tom istom Olimpijakosu. I sad kao primićemo tri komada od Olija.. Pa šta?! Pljujemo čoveka koji je srušio budućeg prvaka. Smenjuje se čovek koji nam je doneo zimu u Evropi i dve LŠ, kao to se podrazumeva. 2/4 najubedljivija poraza kući, pa da druže zato što nismo ni igrali 25 godina. Nije valjda da računamo Florijane i Ventspilse.
Ok, jasno je da u poslednje vreme ima dosta promašaja u selekciji, Miloje malo luta i u postavkama i u kadrovskim rešenjima, imam utisak i zbog pritiska da nešto uradimo iako je to gotovo nemoguće. Večeras je baš promašio, ali jbg idemo dalje. Naše je da čekamo te šanse kao Marinovu u Minhenu i ovu večeras što je Pavkov pogodio golmana i da probamo da ih koristimo. Nedostaju igrači da igraju sa Marinom poput Krsticica, Radonjica, Donalda pa i Kange, ili onog Bena kad je došao.
Samo ostaje žal što se loše poslovalo. Idemo dalje, bilo bi prelepo da nastavimo u Evropi.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, red_white said:

I ja sam ovo primetio. Golman je bukvalno pao prije nego sto je Pavkov sutirao. Da je digao glavu mogao je lagano da postigne gol. Ali kako dosla prilika tako i otisla. 

 

 

Sa te distance i pozicije golmana imas metar i po levo i metar i po desno koje su ne pokriveni. Samo moras da dignes glavu. Al da je digao glavu. promasio bi loptu.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Igramo(ili ne igramo, kako se vec kaze) ubedljivo najgori fudbal od sve 32 ekipe u LŠ. AplaudIrano kad stoperi vezu 3 pasa. Ustanemo sa stolica kad predjemo pola. Zboga ekipa kao sto smo mi, ljudi i prestaju da gledaju fidbal

Mi smo obican dzak za udaranje, nista vise

a trener slina kaze da je zadoviljan, da nema sta da zameri, naucili su nesto posle ovog meca.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, x|o said:

Tottenham je u poslednjih nekoliko godina jedna od najboljih ekipa u Engleskoj, a samim tim i u Evropi. Pogledas im sastav, pogledas vrijednost tima, pogledas im infrastrukturu, uslove...i u krajnjem slucaju pogledas koeficijente na kladionici... To sto pojedinci fantaziraju da se iznenadjenja ovakve vrste i nadigravanje timova ovog ranga desavaju svake sedmice i da sve, navodno, zavisi od banalnih stvari poput formacije i slicnih budalastina, nije vise ni vrijedno komentarisanja i novih (beskonacnih) diskusija.

 

Sasvim korektna utakmica Zvezde. Stvorene su 3 ciste sanse i jos par situacija iz kojih se moglo doci u dobru poziciju za ugrozavanje protivnickog gola. Tesko je tu i ocekivati nesto vise. Za sve ostalo, u ovakvoj vrsti meca, je ipak potrebno i da osjetno superiorniji protivnik "malo" popusti, eventualno potcijeni i ne odigra u skladu sa realnim kvalitetom. Vrijedjanje Pavkova (moderacija bi mogla poceti da radi svoj posao i malo "proceslja" bljuvotine koje su izbacili pojedinci, ali ne selektivno i napreskok) nece mnogo toga promijeniti. Sigurno da je i on zelio najbolje, i za sebe i prije svega za tim, a situacija i neodlucnost sa pocetka 2. poluvremena najbolje pokazuje da ga je "izjela" i trema i pritisak usljed ocekivanja da se ponovi "Liverpool". Naravno da se "tamo negdje" moze naci i bolji napadac od Pavkova. Ne jedan, vec desetine boljih, al' situacija je takva da su, ipak, malo vece sanse da svaki naredni bude i gori od Pavkova (npr. Tomane). To je jednostavno realnost i Zvezde i svih domacih klubova u ovom trenutku. A ni trosenje velikog novca za poznata imena nije apsolutno nikakva garancija. Galatasaray je ove sezone "nafilovao" ekipu sa internacionalcima i sve redom poznatim imenima(Muslera, N'Zonzi, Nagatomo, Ryan Babel, Falcao, Feghouli, Seri, Mariano, Andone...), pa eno, jedva 30% posjeda i Real Madrid ih razbio 6:0.

 

Takodje, nakon ove svakodnevne opsesije Slavijom iz Praga, red je i da se otvori posebna tema, jer ocigledno da ovdje imamo sve vise ceskih navijaca. Slavia Prague 6-7 godina zaredom uopste nije igrala evrokupove, nekoliko godina su se borili za opstanak u raspaloj ceskoj ligi, ekipa koja nista spektakularno niti je odigrala niti ostvarila...I kao trebalo bi se ugledati na njih!? Fascinantna je opsesija ovdasnjih navijaca s ovim "ugledanjem". Svojevremeno se "trebalo ugledati" na Maribor, pa onda na APOEL...i tako svaki put kada neki autsajder ostvari neki rezultat. Dinamo je protiv Man City-a bio (pre)bijedan, imao 20% posjeda lopte i apsolutno nista nije pokazao, tako da se tu zavrsava svaka prica o tome da su oni nesto bolji protiv vrhunskih ekipa.

Nema sta da ceslja. Evo ja se dobrovoljno javljam i stojim iza nadimka koji sam dao profesionalnom fudbaleru koji igra LŠ sa 10 kila viska. Koji ne moze nijedan duel da dobije koliko je spor i trom. Koji nema snage za posten sut u 1 na 1 situaciji, kome veceras nije bilo mesto na terenu. Ponosim se nadimkom koji sam mu dao, ima i neka slika iz svlacionice od pre par meseci koja potvrđuje da je nadimak na mestu, zbog kulture dijaloga na forumu ga necu vise tako nazivati ali to je u principu to.  

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Finalista LS, tim koji nikoga nije prodao vec se samo pojacao, prebogati Englezi...su u poslednjih 15 utakmica pobedili 4, ukljucujuci dve protiv nas. Znaci van tog 2 od 13 komada. Izgubili od Kolcestera, pukli od Brajtona. Otrpilike, kad igraju protiv nas, onda su sve ovo nabrojano, a kad igraju protiv drugih, onda "nisu u formi".

 

Ne mislim da je bilo realno da ih pobedimo, ali ocekivati bolji otpor od tima koji igra jako lose ove sezone je vec nesto drugo. Samo mi ide na onu stvar vadjenja podataka koliko vrede u parama oni, a koliko mi. Vredeo je i Liverpul... A i vredeli su isto toliko i protiv Olimpijakosa, pa su dobro prosli sa 2:2 u Pireju. Hajde pre svake tekme manje vredan  tim da pogleda koliko imaju para bogati i da skinu gace odmah. 

 

Kad ubacis odredjene igrace umesto onih kvalitetnijih, ne mozes ni da ocekujes da se ponovi Liverpul, iako smo mogli srecno do gola ili dva i ko zna u kom smeru bi otisla utakmica. Odbrana losa, u napadu ne znamo sta cemo. Cekamo odbitak da bismo napravili sansu.

 

Ali idemo dalje, mozda moze nesto protiv Bajerna. Ili su i oni preskupi, pa da se ne nadamo?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Finalista LS, tim koji nikoga nije prodao vec se samo pojacao, prebogati Englezi...su u poslednjih 15 utakmica pobedili 4, ukljucujuci dve protiv nas. Znaci van tog 2 od 13 komada. Izgubili od Kolcestera, pukli od Brajtona. Otrpilike, kad igraju protiv nas, onda su sve ovo nabrojano, a kad igraju protiv drugih, onda "nisu u formi".

 

Ne mislim da je bilo realno da ih pobedimo, ali ocekivati bolji otpor od tima koji igra jako lose ove sezone je vec nesto drugo. Samo mi ide na onu stvar vadjenja podataka koliko vrede u parama oni, a koliko mi. Vredeo je i Liverpul... A i vredeli su isto toliko i protiv Olimpijakosa, pa su dobro prosli sa 2:2 u Pireju. Hajde pre svake tekme manje vredan  tim da pogleda koliko imaju para bogati i da skinu gace odmah. 

 

Kad ubacis odredjene igrace umesto onih kvalitetnijih, ne mozes ni da ocekujes da se ponovi Liverpul, iako smo mogli srecno do gola ili dva i ko zna u kom smeru bi otisla utakmica. Odbrana losa, u napadu ne znamo sta cemo. Cekamo odbitak da bismo napravili sansu.

 

Ali idemo dalje, mozda moze nesto protiv Bajerna. Ili su i oni preskupi, pa da se ne nadamo?

Bajern obezbedio plasman, ima nade.

Link to comment
Share on other sites

Finalista LS, tim koji nikoga nije prodao vec se samo pojacao, prebogati Englezi...su u poslednjih 15 utakmica pobedili 4, ukljucujuci dve protiv nas. Znaci van tog 2 od 13 komada. Izgubili od Kolcestera, pukli od Brajtona. Otrpilike, kad igraju protiv nas, onda su sve ovo nabrojano, a kad igraju protiv drugih, onda "nisu u formi".

 

Ne mislim da je bilo realno da ih pobedimo, ali ocekivati bolji otpor od tima koji igra jako lose ove sezone je vec nesto drugo. Samo mi ide na onu stvar vadjenja podataka koliko vrede u parama oni, a koliko mi. Vredeo je i Liverpul... A i vredeli su isto toliko i protiv Olimpijakosa, pa su dobro prosli sa 2:2 u Pireju. Hajde pre svake tekme manje vredan  tim da pogleda koliko imaju para bogati i da skinu gace odmah. 

 

Kad ubacis odredjene igrace umesto onih kvalitetnijih, ne mozes ni da ocekujes da se ponovi Liverpul, iako smo mogli srecno do gola ili dva i ko zna u kom smeru bi otisla utakmica. Odbrana losa, u napadu ne znamo sta cemo. Cekamo odbitak da bismo napravili sansu.

 

Ali idemo dalje, mozda moze nesto protiv Bajerna. Ili su i oni preskupi, pa da se ne nadamo?

Oni su i dalje finalisti samo u lošoj formi. Pa i mi smo dobili Liverpul budućeg prvaka i šta, sad bi trebalo redovno da skidamo skalpove.. Dobili smo Olimpijakos, ljudi koji igraju tu LŠ sve vreme naših borbi sa Slovanima, Cernomorecima, La Valetama.. Naš najbolji igrač im nije bio ni na klupi. Meni je dovoljno da smo i večeras imali neku šansu. (Propustili i otišlo u drugom smeru)

Borimo se za Evropu kao i prošle godine, ja sam prezadovoljan. I to u kakvim grupama. Aj da smo sa Šahtjorom i Atalantom u grupi.

Poleteli smo braćo, niste realni. Ne pričamo o Sasuolu, ono što je Grof pričao, koji je njihov budžet i to. Ali dobro.

Ma idemo da j..mo kevu Bajernu, pa jedan Frankfurt im je dao 5 komada možemo valjda i mi.

 

Link to comment
Share on other sites

Ima samo jedan problemčić, Bajern uvek igra, kao i većina Nemačkih klubova, tako da trpa dokle može. Bojim se da bi moglo još gore da izgleda protiv njih ako Milojević ostane dosledan ovom antifudbalu i eksperimentima sa pojedinim mediokritetima fudbala.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jonnhy Clash said:

Nema sta da ceslja. Evo ja se dobrovoljno javljam i stojim iza nadimka koji sam dao profesionalnom fudbaleru koji igra LŠ sa 10 kila viska. Koji ne moze nijedan duel da dobije koliko je spor i trom. Koji nema snage za posten sut u 1 na 1 situaciji, kome veceras nije bilo mesto na terenu. Ponosim se nadimkom koji sam mu dao, ima i neka slika iz svlacionice od pre par meseci koja potvrđuje da je nadimak na mestu, zbog kulture dijaloga na forumu ga necu vise tako nazivati ali to je u principu to.  

 

Ma, nadimak k'o nadimak. To je bezazleno. 😁 Al' bilo je nekih bas teskih uvreda od strane pojedinaca.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, mister-no said:

 

Poleteli smo braćo, niste realni. 

 

Kao sto rekoh, nisam ocekivao da pobedimo, mozda 1 bod iz dvomeca max na neku srecu, ali nije jedini moguci ishod da ocerupamo petlove i 0:9 gol razlika. Bio bih zadovoljan da smo izgubili 1 do 2 gola razlike veceras i do 3 tamo, uz dobru/solidnu igru. Ovako, niti igre, niti rezultata. Nije njihova forma takva da dodju i operu nas 4:0 na nasem stadionu, koliko god da su finalisti LS.

 

Mozda da se vratimo na onaj full time bunker. Ova struka samo tako ume do nekog rezultata ili gola manje u mrezi. Dzaba sam se nadao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je po meni bio mec za 3-6-1

                 Borjan

Pankov Milunovic Rodic

Degenek                   Zander

  Vulic              Kanjas

VLP                      Marin

Pavkov/Boaci/Tomane

 

Ne moze da se igra fudbal s ovima, plus su izasli ultra ofanzivno.

Link to comment
Share on other sites

Kad ne iskoroistis 3 stopostotne sanse protiv vice prvaka Evrope... sta hoces u stvari? Na 0-0 prva sansa (da je bio gol sve drugqcije) na 0-1 dve sanse ( sve bi bilo drugacije)... pa nije ovo Surdulica rodjaci.... 3 sanse 2 gola.... ili gubis...tacka... kakav Miloje kakvi bakraci...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hej Pavkov said:

Jel zna neko gde je Mirko Ivanic? Jel u Srbiji, Beogradu?

Nisam mogao da verujem, ali on i Vukanovic moraju u 11, nema nam druge.

Ivanic i Vukanovic, plus mister trbusna plesacica u napadu, plus neki trener Žiline ili Slovana iz Bratislave, što reče neko i Poketinjo bi već bio na izlaznim vratima Totenhema. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Svi hocemo taj famozni korak napred. Da se razumemo, najlakse je kritikovati Miloja. On ih i zasluzuje iz mnogo razloga. Ali, taj korak najpre mora da se napravi u stvarima van terena. Jeste da Miloje bira koga treba dovesti, trazi ovog, nece onog...  Medjutim, sa sicom koja ostaje za dovodjenje igraca pitanje je sta se moze dovesti. Jeste milion za nase pojmove mnogo, ali ne mogu istog kvaliteta da budu igraci koji kostaju od petsto hiljada ili milion i igraci koji kostaju dva i vise miliona. Prosto, ne mogu. Dok god bagra nastavi da iznosi ogromnu vecinu novca iz kluba, gledacemo VLP i slicne.

Sta smo.mi sada? Spolja gledano jedan osrednji klub koji se tu muva. Napravi neki solidan rezultat, pretpri s vremena na vreme neku katastrofu, iznenadi nekog velikog favorita, moze da se posiba sa srednjacima... One godine u LE kada smo imali protivnike slicnog kvaliteta,igrali smo egale i prosli dalje. Cak smo i Ruse vrlo.lako mogli da prodjemo. Druga je stvar sto mi pamtimo stara vremena. To je davno zavrsena prica koja se nikada ne moze vratiti.

Miloje brljavi jer i od postojecih resursa pravi gluposti. Gura onog sto se kliza kao da trci po kicbilskoj stazi iako svako ko iole prati Zvezdu zna da ce zabrljati.  Od onog Osima stalno neki mudraci treneri koji vide ono sto kao niko ne vidi i serviraju nam slicne nebuloze. Umesto da uigrava, makar i po nasim oranicama, jedan konstantu tim, on palamudi sa rotacijama

Jeste surovo, ali tu smo i to je to. Dok je mafija koja vodi klub tu, bolje tesko da mozemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Hej Pavkov said:

Jel zna neko gde je Mirko Ivanic? Jel u Srbiji, Beogradu?

Nisam mogao da verujem, ali on i Vukanovic moraju u 11, nema nam druge.

Vukanovic je zbog povrede valjda bio van 11. Za Ivanica ne znam, verovatno isto ili ga je Milojevic precrtao. Ne znam sta bi to on promjenio? Pa onaj Ndoombele bi mu uzeo loptu plus bi i njega ponio u jednoj ruci koliko je jak u duel igri.

 

Mi smo prespori za Totenhem koji ima auzonatizme i to se jasno vidi kada nam uzmu loptu na sredini. Bukvalno bez gledanja znaju gdje se ko nalazi i onda tu brzina dodje do izrazaja. Mnogo ce nam lakse biti protiv Bajerna, ne zato sto su slabiji od Totenhema vec sto nisu ovako uigrani i sto ipak ne koriste svaku gresku. Vidjelo se to i u Minhenu i protiv Olimpijakosa takodje. Totenhem nas je bas iskaznjavao i pokazao sve slabosti nase igre. Prosto protiv njih ne smes izgubiti loptu na sredini i dati im kontru. Bar ne tim koji je toliko sporiji od njih. 

 

Vec na zimu bih se zahvalio nekim strancima. Em sto imamo visak stranaca em sto ne vidim da nam nesto posebno dizu kvalitet igre. Kanjas i Zander apsolutno neprotebni. Vidjeti koga napadaca ostaviti. Boaci zdrav je dobar igrac ali ovakav kakav je sa stalnim povredama bojim se da nije pravi izbor na duze staze. 

Krilima Garsiji i VLP bih dao sansu do ljeta mada iskreno nisu odusevili. Ni jedan ni drugi nisu probojni, ni jedan nema igru 1 na 1. U poredjenju sa Radonjicom realno daleko slabiji. 

 

I za kraj, vise nikad da nam se ne ponovi da imamo vise stranaca nego sto kvota u JSL dozvoljava. Prosto ne mogu se uigrati usled cestih rotacija. Ako bude podignuta granica na 6, dovesti 6 stranaca i gledati da podizu kvalitet igre a ne da budu na nivou nasih prosecnih igraca. Ja ne vidim da Kanjas ista bolje igra od Petrovica, Zander od Rodica. Potpuno nepotrebni. 

5 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Razocaran sam i Van Parom, sad je vec dobro vreme tu i nesto je trebalo da pokaze, ja sam ga gledao u Engleskoj i covek je odigrao u premijer ligi celu sezonu, a ovde ne moze protiv Indjije. Kako igraci kod nas zaborave da igraju fudbal to mi nikad nece biti jasno.

Treba od proleca ostaviti Marina, Garsiju, VLP, i jednog stranca u napadu. Ostali da idu jer nam nizasta ne trebaju na tribinama. I da ova 4 igraju svaki mec. E ako i poslije toga ne budu neki od njih opravdali ocekivanja onda razlaz na ljeto. Ne moze se ocekivati od stranca da kida kada jedan mec igra drugi ne igra i tako u krug. Previse rotiramo i zato ne mozemo dostici neku formu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ИEsA IlIC said:

 

sto bi stvarno bila skandalcina jer nije u pitanju apsolutni vladar grckog fudbala i ekipa koja skoro redovno igra cl. plus su u dobroj formi od pocetka sezone.

Totenhem - finalista LŠ; Oli - vladar grčkog fudbala; Bajern - gigant svetskog fudbala. Pa majka mu stara da li postoji ekipa koja nama odgovara? Najbolje da celo vreme igramo protiv Suduve, uz napomenu da ni tu Suduvu nismo nadigrali u dvomeču kvalifikacija. Igrali smo mi i protiv Inđije, Kruševca i Komšija, pa ni na tim mečevima nismo ništa pokazali. Samo me interesuje šta nam je tad smetalo? To su ekipe koje su "jeftinije" od naše, a opet ništa nismo pokazali. Te iste ekipe koje nas nadimaju sa 4-5 komada dobijaju po pičci od Kolčestera i Ajntrahta. Izgleda da tim ekipama niko nije javio da igraju protiv finaliste LŠ i Minghenskog giganta, kanda su neinformisani, možda još ni struja nije došla u te zabiti, pa ti domoroci ne znaju kakve im ale dolaze u goste.

 

Da prestanemo sa bulšitom, voleo bih da mi neko navede barem jednu utakmicu/dvomeč LŠ u kojem smo mi bili mnogo bolji od protivnika. Mi smo protiv Suduve na Marakani grčevito branili i jedva prošli dalje. Ono što smo igrali tad igramo i sad, ni trenutka nismo napredovali, a solidna sredstva su uložena u ovu ekipu. Ko je kriv za to što nemamo igru? Ko je kriv što smo kanta za napucavanje? Ko je kriv za to što smo jedina ekipa koja nema registrovanog desnog beka? Ko je kriv za to što smo umesto mladog i perspektivnog Terzića na levoj strani forsirali raspale Gardiste u vidu Stojkovića i Gobeljića? Ko je kriv za to što je oteran jedini kršteni veznjak u našoj ekipi? Terzić-Mrkela-Milojević i to ne nužno tim redosledom. Samo kod Milojevića je moguće da mu jedan igrač bude starter tokom cele prošle godine (Simao Sabrosa/Ivanić), a da onda naprasno shvati da nije niti za klupu. I to nije jedini primer, tih primera forsiranja menadžerskih prevara je mali milion u našoj ekipi.

 

I opet kažem imali smo ogrooooomnu sreću u proteklom periodu, i tome na kraju mora doći kraj. Mi nismo u stanju nadigrati Suduvu/Helsinki/Trnavu, a ovamo "trener" sere o vrednosti protivnika i domaćici. Pa gospodine vidi kako ti ekipa izgleda protiv tih ekipa! Kako se nisi pozivao na kartu "vrednosti ekipe" protiv Helsinkija, i za sve sramotne predstave u domaćem takmičenju gde smo sistematski pogurani od strane sudija.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

U FKCZ mora da se sedne i dobro razmisli kakav se klub želi i da se onda krene u pravcu koji se izabere, imamo dve opcije i to da krenemo u izgradnju modernog evropskog kluba i samim tim i moderne ekipe koja će biti konkurentna u Evropi ili da nastavimo da budemo šibicarski klub za pranje para koji će tu i tamo imati po koji izlet u evropska takmičenja ali se neće pomaći iz srpskog fudbalskog blata. Ja se uvek nadam da će se izabrati ova prva opcija iako me činjenice već duže demantuju. Šta ću volim Zvezdu i nedam se da će postatio pravi klub a ne prćija političara, mafijaša i secikesa.

Tek nakon toga možemo pisati da je porblem Miloje, Jonvančić, Pavkov ili neki zalutali stranci. Oni su samo posledica totalno lošeg vođenja kluba i džaba će se umesto Miloja dovesti neki "krunić" ili umesto nabrojanih igrača neki novi srpski "talenti".

Za evropsku Zvezdu potrebno nam je i evropsko rukovodstvo i evropski trener i evropski igrači. Pod evropski mislim na način rada kako u klubu tako i  na treningu i utakmicama. Ili da se zadovoljimo stvaranjem talenta poput uroša nejakog ili luke adžića i mažemo pričom o novim srpskim talentima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...