Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Jovancic standardno tragican. Covjek nije u stanju da pogodi pas na 2 metra. Inave mnogo gresimo o obicnim dodavanjima. Vulic moze bolje ali i ovakav sasvim solidan, duplo opasniji od Jovancica. Mozda odmah ubaciti Ivanica umjesto Jovancica i krenuti konacno kroz pas da ih pritiskamo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Martin Mystere said:

Završi se pola mučenja...

Nas izvlači samo to što će oni u jednom momentu fizički da padnu pošto su nas ubili presingom.

Nije to bio neki presing. Dovoljno da stanu pored naših veznjaka i oni gube loptu. Da ne pričam o štoperima.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

vilic slab, krunisao ovim tac daunom. jovancic vec mesecima izgubljen na terenu, u napred nije odigrao nista jedno 10 tekmi. zander nenormalan, sebican, mada jedini i odigrava nesto u napred i nesto mu prolazi. gobeljic? covek nije jednom probio po strani, tu ne postojimo. jeste jednom i onaj pokusaj csuta. vlp odsecen, bez ikakve podrske. sta tek reci za boacija, isto odsecen jos mu i nista ne uspeva. 

marin je mogao bolje u par situacija, previse zuri da resi. daj neku majstoriju, zalomi im pola odbrane, pokazi klasu.. dzabe mi napadamo prakticno sa tri igraca jer je jovanca operisan od fudbala, gobelja ne postoji, a zander je zander.

kao i uvek puno tuce, svi igraju i odbranu i kod nas i kod njih, prekrsaja sigurno 15-20. ipak mora se reci da oni imaju loptu, da duze vremena izlaze visoko i da su ekipa koja ide na pobedu.. opet par neobjasnjivih gresaka kad protivnik odigra presing, tako im je milunovic poklonio ovaj slobodnjak na kraju..

gasija ne igra zbog zandera, jel tako? kriminalna odluka.. 

 

Link to comment
Share on other sites

Savo natopio teren kao onomad Murinjo kad je stavio pesak na teren Celzija kao takticku prednost u odnosu na protivnika. Ovo je po tempu najbolji derbi unuzad par godina.  Dacemo gol u drugom. Malo mi je glupo ono ispucavanje lopte Vulica na  17 metra od gola Stojkovica nebom pod oblake. To je morao da finisira kvalitetno. Ovo je veciti derbi i ne stoji toliko mracenje forumasa. Partizan jeste stego u jednom periodu ali to je prebrodjeno, Ono opredeljenje i plan Save da na natopljen teren iznenade Zvezdu u prvom poluvremenu nije prosao.  

edit: Partizan solidno bije, sudija bez tendencije dve do tri odluke na stetu Zvezdu. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Just now, vepar said:

Ovo svaki derbi isto

 

Po zakonu verovatnoce bi se potrefilo da odigramo jednom dobro

 

Ali sa Milojem nema greske, jajarska igra do kraja i uvek

Ja ne znam sta si ti gledao. Ali dobro. Drobljenje forumasa na sve strane na live-u. 

Zander je cirkus. Trebao je ipak Garsija da pocne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...