Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 hours ago, tsva said:

Momak je gardista znaci sljam i to prva liga sljam.

Израз ”гардиста” сам чуо само од клинаца који се ложе на ”Север” и ево сада од тебе. А баш сматрам да имаш изузетно знање о нашем клубу, чак се и у 80% твојих ставова слажем. Али ми није јасно откуд тај израз, личи ми на теорију завере. 
Што се Гобељића тиче после оног погибејног идиотског старта на противничког фудбалера отишао је дечку и у посету, психички је отишао у пм и не верујем да ће му се поновити то икада више. Није он крив што га УЕФА није строжије казнила.А генерално сви навијачи га воле, стварно је реткост да се наиђе на некога ко тако острашћено га и нападне. 

Никако се не слажем са политиком и оним пацовима који воде клуб, са овим ценама карата направили су раскол међу навијачима. Толики да ми људима дође да иду на гостовања а да бојкотују клуб на Мари. Ипак 2 узастопне ЛШ не могу да се оспоре. Зато ми није јасно да и у овим моемнтима среће постоје људи који толико огорчено нападају оне момке и Милоја. 

Ја некада полудим, као против Инђије, издувам се и после ме прође. Али ти си некако огорчен, не знам зашто толико. 

Edited by Lancelot_Bg
Link to comment
Share on other sites

Savic, Stojkovic, Causic i Gobeljic su sami sebe nazvali gardistima. Nisam ja izmislio.

 

 

 

umesto da su se spremali za finale kupa sto im je bilo ispod casti jer vole Zvezdu (do zadnje pare kao Milijas)

 

Za sve je kriv naravno onaj sto im je to omogucio i stitio im ledja. Oni su ispusili na nasu stetu al on nije.

 

 

unapred se izvinjavam  svima zbog postavljanja ovog smeca

 

 

Ogorcen sam jer sam se ja zaljubio u Zvezdu zbog toga sto je uvek bila hrabra, sto je napadala i sto je sa svime tim bila drugacija od mnogo manjih klubova iz tzv velike cetvorke. Danas deca nemaju razloga da zbog fudbala ne zavole nego uopste gledaju Zvezdu. Zato imas pun kurac tzv navijaca Liverpula, Mancestera i Arsenala koji nikad nisu bili ni jednom u Engledkoj a kamoli na utakmici Premier lige.

Edited by tsva
  • Like 13
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, tsva said:

Imali smo jedno dobro poluvreme koje smo dobili 2:0. To smo dobto odradili onda smo stali. Sve ostalo u derbijima je bio odron. Finale kupa je posebna prica. Sramota za klub a jos veca sto niko nije bio kaznjen.

Kako niko nije kažnjen?

Garda je raspuštena zbog finala Kupa.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, tsva said:

Savic, Stojkovic, Causic i Gobeljic su sami sebe nazvali gardistima. Nisam ja izmislio.

 

 

 

umesto da su se spremali za finale kupa sto im je bilo ispod casti jer vole Zvezdu (do zadnje pare kao Milijas)

 

Za sve je kriv naravno onaj sto im je to omogucio i stitio im ledja. Oni su ispusili na nasu stetu al on nije.

 

 

unapred se izvinjavam  svima zbog postavljanja ovog smeca

 

 

Ogorcen sam jer sam se ja zaljubio u Zvezdu zbog toga sto je uvek bila hrabra, sto je napadala i sto je sa svime tim bila drugacija od mnogo manjih klubova iz tzv velike cetvorke. Danas deca nemaju razloga da zbog fudbala ne zavole nego uopste gledaju Zvezdu. Zato imas pun kurac tzv navijaca Liverpula, Mancestera i Arsenala koji nikad nisu bili ni jednom u Engledkoj a kamoli na utakmici Premier lige.

Веровао или не ја сам овај шунд сад први пут видео. Мислио сам да су то клиначке глупости. Шта да ти кажем, затечен сам. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/20/2019 at 9:10 AM, Azazelkg said:

Eh, to finale kupa.... Rak rana... Gde ga ne uzesmo, nego osvojismo titulu i dva puta uđosmo u LŠ.....

 

Dokle više ta mantra? Zašto jedno isključuje drugo? Šta kao kad ekipa osvoji titulu onda ne može da uzme i kup? Ako je taj kup već toliko nebitan zašto smo ga uopšte i igrali ili zašto ga nismo igrali sa klincima i onima koji nisu igrali tokom sezone pa šta uradimo - uradimo. Jbt mi smo igrali utakmicu za trofej i nijedan trofej nije nebitan. I tu utakmicu smo igrali protiv najvećeg rivala što samo po sebi treba da bude više nego dovoljno. Pri tom smo tu utakmicu igrali protiv ekipe koja je u tom trenutku bila totalni autsajder i čiju su ekipu činili klinci od 16 godina i veteran od 40. I šta smo uradili? Jedno veliko ništa. Posrali su nam se i u titulu i u sve. Jbt mi nismo imali šut na gol na toj utakmici. I ja stvarno ne vidim kako nas osvajanje titule i kasniji ulazak u LŠ abolira od toga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako se ljudi ne umore od mantre, igramo užasno ni meni se ne dopada, al eto, druge sezone za redom smo u LS. Pa šta ja kažem. Da li smo imali ovakav budžet u zadnjih 20 godina? Nismo. Da li smo imali 50+ igrača na platnom spisku? Nismo.... ja kapiram donekle oduševljenje Milojevicem, imao sam ga i ja kad je i sa Krasnodarom krenulo , delom i prošle, ali tvrditi da je bog otac i da na kugli zemaljskoj ne postoji trener koji bi mogao to da uradi sa ovakvom zvezdom mislim da je potpuni nonsense. Miloje je početkom godine bio kao polu rešio da ide i onako preko one stvari i vodio ekipu, što je kulminiralo onim skandalom u finalu kupa. Terzića su pošto poto prodali iako smo šuplji kao švajcarski sir na toj poziciji.... nije ništa bolje ni sa Joveljom prošlo, a sad smo u situaciji da nam Pavkov sa 10+ kila igra prvog špica u LS. Nije li to odgovornost trenera? Nije li odgovornost što nam je sredina terena za zatvor, a ne za teren? Taj Milojević je masno plaćen za posao koji radi, a obzirom da je klub i dalje "javno dobro" dajem sebi za pravo da kažem da igramo odvratno, staromodno, bez ideje i bez muda. Zvezda to sebi ne sme da dozvoli, jer kao što @tsvareče zvezda se od velike 4 uvek razlikovala u segmentu gledljivosti fudbala, a sad smo odklizali skroz na drugu stranu lestvice. 

Link to comment
Share on other sites

Nacin na koji primamo golove je katastrofalan....obicno nam se sece pas na 30 metara od gola i onda se stvara sansa.

 

Nervira me sto smo postali remi ekipa....Cak i ako se vodi sa golom razlike odma se pocinje bunker...

Ja sam utiska da smo i protiv YangBojsa imali dobivenu partiju na 2 1 a onda smo ih povlacenjem pustili da igraju.

Najgore sto nervira je taj nas mentalitet u fudbalu.

Treba nam hrvatski mentalitet u fudbalu. Atalantu su razbili 4 0,mi da smo poveli poceli bi da mrsomudimo.

 

Najlosi utisak je ostavio Pavkov....posteno nije potrcao ni 20 metara kako treba.

Jovancic zreo za klupu na duzi period.

Kao i Van La Paera.nevidim da smo snjim nesto dobili.

Link to comment
Share on other sites

У најбољем случају очекујем нерешено, и то после мучења. Не плашим се противника и њихове игре, нити сам икад, али плаши ме наша кукавичко-пиздунска игра од које не одустајемо као да нам је закон намеће, а ту је и сулудо правило ограничења странаца због ког ће Боаћи извисити науштрб Павкова, који ми је драг, али се превише опустио, осилио и запустио. Рекао бих да су Марин, Кањас и Гарсија сигурни, молим Бога да је Родић спреман и да потрошимо четврто место на Ван Ла Пару или неког другог уместо Жандера, дечко је темпирана бомба. То је, додуше, и Гобеља, али он је загарантован, тако да нам је то што нам је кад већ почивши Гајић, како га овде исправно крстише, није у стању да изгура три утакмице без прекида. Јако бих волео да видим Вулића уместо Јованче који је скандалозан већ дужи низ месеци, и да бар Надахнути Вукан искористи брзину и снагу да уради нешто по тој страни где игра. Не знам је ли Иванић странац, ако није, могуће да ће и он заиграти, што је најгоре, могао би да направи нешто да хоће да уложи минимум напора, овако ће га појести она два месара. Све у свему, одавно нисам са мање жара дочекивао дерби, просто је нацртано да игра буде бедна и никаква, све сем победе је неуспех, али не видим како ћемо је остварити игром коју играмо.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Што се мене тиче, савршено ми је свеједно у ком саставу изађемо. Само су ми две ствари битне, да коначно одиграмо један дерби мушки и да видим Вулића од старта. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Боги said:

Што се мене тиче, савршено ми је свеједно у ком саставу изађемо. Само су ми две ствари битне, да коначно одиграмо један дерби мушки и да видим Вулића од старта. 

Mislim da će ziher majstor teško da se odluči za Vulica od starta, iako je to logično i smisleno. 

Link to comment
Share on other sites

И ја мислим исто, јер је логика којом ће се водити та да су нас сваки дерби до сада пребили мушки и да Јованчић ту као сама појава, својим габаритима може да надомести то.

То не би смело да се деси, и да се занемари чињеница да човек већ месецима није одиграо пристојну утакмицу. Вулић није ништа меканији играч, чак шта више у клуб је дошао са ореолом таквог играча, а за ових пар месеци је видно ојачао и чак је постао дефанзивно спреман да испрати јаче од себе. О самој креацији, и пасу ка напред не желим ни да полемишем, свима је јасно. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Боги said:

Што се мене тиче, савршено ми је свеједно у ком саставу изађемо. Само су ми две ствари битне, да коначно одиграмо један дерби мушки и да видим Вулића од старта

:smiley33::classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Одавно се не ложим кад је дерби,  и потпуно све једно гледам на ту утакмицу, од оног тренутка када смо почели безмудашки да играмо. Оно што нас је красило годинама, и када смо имали крш екипу, јесте да су имали муда, сад тога више нема. Квалитетнији јесу, 50% од ФКП, али то смо видели да не игра велику улогу ако у утакмицу уђеш као, да не кажем нешто друго, пуси...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Боги said:

И ја мислим исто, јер је логика којом ће се водити та да су нас сваки дерби до сада пребили мушки и да Јованчић ту као сама појава, својим габаритима може да надомести то.

То не би смело да се деси, и да се занемари чињеница да човек већ месецима није одиграо пристојну утакмицу. Вулић није ништа меканији играч, чак шта више у клуб је дошао са ореолом таквог играча, а за ових пар месеци је видно ојачао и чак је постао дефанзивно спреман да испрати јаче од себе. О самој креацији, и пасу ка напред не желим ни да полемишем, свима је јасно. 

@Боги kakav je to ljubavni trougao izmedju Vladana, Jovance i uprave meni i dalje misterija, čak i kad pokušam da se nateram da mu nadjem neku prednost u odnosu na Vulica, ne polazi mi za rukom. Ja bi i njegoša pored Vulica stavio, a u napadu bi krenuo sa Tomaneom, mislim da bi tako brz napad slomio partizan prilično brzo, ali nećemo mi to gledati, biće bunarenje i gađanje ili Boacija ili burek majstora. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vlado75 said:

Nacin na koji primamo golove je katastrofalan....obicno nam se sece pas na 30 metara od gola i onda se stvara sansa.

 

Nervira me sto smo postali remi ekipa....Cak i ako se vodi sa golom razlike odma se pocinje bunker...

Ja sam utiska da smo i protiv YangBojsa imali dobivenu partiju na 2 1 a onda smo ih povlacenjem pustili da igraju.

Najgore sto nervira je taj nas mentalitet u fudbalu.

Treba nam hrvatski mentalitet u fudbalu. Atalantu su razbili 4 0,mi da smo poveli poceli bi da mrsomudimo.

 

Najlosi utisak je ostavio Pavkov....posteno nije potrcao ni 20 metara kako treba.

Jovancic zreo za klupu na duzi period.

Kao i Van La Paera.nevidim da smo snjim nesto dobili.

 

Protiv YB smo imali 1:0 i 2:2 iz prvog meca i opet smo videli zadrzavanje lopte, Borjana koji trosi vreme namestajuci se da ispuca loptu, valjanje i kradju vremena.

 

Posle Indjije su komentari bili da su se gosti uplasili pobede, da su do 60. minuta igrali dobro, a posle poceli da se valjaju. Zaboravlja se da oni nemaju kondicije da igraju svih 90 minuta, slicno kao sto mi nemamo kondicije da igramo u Evropi do samog kraja. Otud i valjanje na terenu. Fizicki dobro pripremljena ekipa koja ume da igra fudbal sa solidnim budzetom bi se u nasoj ligi borila za prvo mesto (da nema proteziranja i guranja Zvezde, Partizana, prosle godine Radnickog, ove Vojvodine..)

 

Sad je problem i u broju stranaca. Partizan ima taman koliko im treba (Natho, Asano, Soumah, Sadiq), a na drugoj strani imas dva skupa igraca koji su, takoreci, prekobrojni (jedan od stranaca u napadu i Ben).

 

Inace, ocekujem da ce biti 1:1, dobro i nama jer cemo dobiti preostalih koliko god treba meceva u ligi, dobro i njima jer ce ostati u igri i zaliti se kako su svi protiv njih.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Боги said:

Борјан, Гобељић, Дегенек, Милуновић, Родић, Кањас, Јованчић, Гарсија, Марин, Вукановић, Боаћи

Очекивано, рекло би се 

telegraf kae da je rodic neizvestan, a da garsia "visi"..

Link to comment
Share on other sites

Ali jbt koliko je tesko citati pokojni b92.net

Kaze naslov: radonjic zapoceo tucu, dobio samar pa prosao nekaznjeno!

Da li je moguce da ni za jednig bivseg zvezdinog igraca ne mogu da napisu nista lepo, a kad je crno da moraju da ga nafiluju. Sto je najcrnje covek odreagovao kao sto bi 90%igraca na grub faul i povlacenje u kontri u 91. minutu kakva tuca i ni kriv ni duzan na stub srama. Pa jebem vam mamu da vam jebem b92!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...