Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

18 minutes ago, Markoss said:

Rodic vrv igra.

 

Boaci je jedina dilema, da li ce moci, ako ne, Pavkov pocinje. 

Јел су успели средити Крстовићу пасош?

Ако нису, онда сам сигуран да ће почети Томане ако не буде могао Боаћи. Не би имало смисла играти дерби без шпица на клупи 

Link to comment
Share on other sites

Jbt, platili Tomanea iz Tondele ko zna koliko...lik ne igra uopste. Ovaj prelazni rok je toliko amaterski odradjen, mislim da je na nivou nizeligaskih klubova. Sjede, skontaju da im treba neka pozicija i onda lupaju ko koga ima i koga bi mogli zvati.  Ovaj La Para je klasican primjer te vrste skautinga. Milojevicu najvise zamjeram sto kulira taj nacin poslovanja. Sumnjam da je njegova ideja dovodjenje npr. tamo nekog Vidica ali mu zamjeram sto cuti na te stvari.

Edited by Marokanac
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Marokanac said:

Jbt, platili Tomanea iz Tondele ko zna koliko...lik ne igra uopste. Ovaj prelazni rok je toliko amaterski odradjen, mislim da je na nivou nizeligaskih klubova. Sjede, skontaju da im treba neka pozicija i onda lupaju ko koga ima i koga bi mogli zvati.  Ovaj La Para je klasican primjer te vrste skautinga. Milojevicu najvise zamjeram sto kulira taj nacin poslovanja. Sumnjam da je njegova ideja dovodjenje npr. tamo nekog Vidica ali mu zamjeram sto cuti na te stvari.

Miloje bio nedostupan kad su ga kupovali 😁

Kakav fantastičan skauting! 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, 29.05.1991 said:

 

Dokle više ta mantra? Zašto jedno isključuje drugo? Šta kao kad ekipa osvoji titulu onda ne može da uzme i kup? Ako je taj kup već toliko nebitan zašto smo ga uopšte i igrali ili zašto ga nismo igrali sa klincima i onima koji nisu igrali tokom sezone pa šta uradimo - uradimo. Jbt mi smo igrali utakmicu za trofej i nijedan trofej nije nebitan. I tu utakmicu smo igrali protiv najvećeg rivala što samo po sebi treba da bude više nego dovoljno. Pri tom smo tu utakmicu igrali protiv ekipe koja je u tom trenutku bila totalni autsajder i čiju su ekipu činili klinci od 16 godina i veteran od 40. I šta smo uradili? Jedno veliko ništa. Posrali su nam se i u titulu i u sve. Jbt mi nismo imali šut na gol na toj utakmici. I ja stvarno ne vidim kako nas osvajanje titule i kasniji ulazak u LŠ abolira od toga.

Abolira.... Ne, samo što smeta što se, u nedostatku (a večitom iščekivanju) nekog krupnijeg rezultatskog kiksa u poslednje tri godine svako malo to poteže u sklopu priče: eto, 'esam vam rek'o...

Link to comment
Share on other sites

Не да се ствара не знам каква мотивација, само обавеза да иста постоји за дерби. Не не знам каква тактика, само обавеза играчима да стоје близу играча када противник има лопту и да се за сваку боре, када иду у контру да трчи 5-6 играча колико год могу брзо, да се забрани напуцавање балона на шпица.. Управо гледам аргентинску лигу трче људи као на 100м.

Шта треба да се деси па да тренер испоштује и своју струку и плату коју прима и навијаче гладне доброг фудбала? Има с ким да добије дерби...

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pravi navijači Zvezde sutra priželjkuju ubedljivu pobedu, a nadživeće Zvezda i Miloja i njegov dekadentni fudbal i Terzića i duha nad Marakanom. Igraće se ponovo fudbal lep za oko i osvajaće se veliki trofeji, ne sekirajte se! Ako vam se ne dopada ovo što sada gledate i kako stvari izgledaju, predlažem da pređete na košarku. Lekovito je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=335]Боги[/mention] kakav je to ljubavni trougao izmedju Vladana, Jovance i uprave meni i dalje misterija, čak i kad pokušam da se nateram da mu nadjem neku prednost u odnosu na Vulica, ne polazi mi za rukom. Ja bi i njegoša pored Vulica stavio, a u napadu bi krenuo sa Tomaneom, mislim da bi tako brz napad slomio partizan prilično brzo, ali nećemo mi to gledati, biće bunarenje i gađanje ili Boacija ili burek majstora. 
Ni meni to nije jasno. Odbio zimus da ga proda za 2 miliona kao i Bena prosle godine za 4 miliona. A sad on njih nikakve koristi. Sa 3 miliona za debelog Paju koja smo takodje izduvali dolazimo do cifre od 9 miliona evra za 3 igraca koja ne bi ni osetili da odu.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, berti said:

Anto onog vremena, Dejo za sve vremena

Znam ja to, nego se salim malo sa nasim nezadovoljnim bratom tsva. 

Tesko je bilo svakom ciganu dok je poslednjih 3 decenije posmatrao pljacku i blacenje nekad velikog kluba, pa se izgubio kompas u odredjivanju bilo cega sto vredi...

A da ce se vratiti slavni dani - nece i ne mogu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stvarno se nadam da cemo jedan derbi odigrati ljudski. Sta vise cini mi se da savina postavka jako odgovara milojevom shvatanju igre. Makar im i prepustili loptu ali iskoristiti ranjivost njihove odbrane. Biti konkretan u kontrama i polukontrama. Makar sad imamo igrace za tako nesto. Ako milunovic ne moze da zaustavi mrtvog sadika ne znam obda koga moze.

Link to comment
Share on other sites

On 9/20/2019 at 2:34 PM, tsva said:

S obzirom da imamo veci budzet, bolji kadar i vise odmora, sve ispod 3 razlike u nedelju je katastrofa i  odlican trenutak za resetovanje.

 

Ocekujem da primimo gol vec u prvih 10ak minuta.

 

Videli smo vec par puta kako Miloje motivise igrace... izadju kao izduvan balon na teren, bez zelje i volje. Dok sa grobljem bude potpuno suprotno, nalozeni do koske...

 

A kad uzmemo u obzir da su nas prosle sezone razguzili sa duplo slabijem timom i da smo jedan derbi izvukli na muku nereseno, stvarno ne znam kakvu bruku veceras da ocekujem...

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, vepar said:

A kad uzmemo u obzir da su nas prosle sezone razguzili sa duplo slabijem timom i da smo jedan derbi izvukli na muku nereseno, stvarno ne znam kakvu bruku veceras da ocekujem...

Ne mora nista da znaci, mozda to sto je Partizan sad konkrentan izvuce nesto iz nas, bar ozbiljniji pristup derbiju. Sto se tice cisto fudbala, mazohisticki je iz derbija u derbi ocekivati neku nasu igru kad je nema i nece je ni biti jer se igra previse agresivno, a mi ispucavamo lopte za mnogo manje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...