Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

13 minutes ago, RedThunder said:

Nije da sam ikkakav ljubitelj bilo cega slicnog ovome, ali ste ljudi bas presvileni postali.Jbg, sva sranja kroz koja je zemlja prosla ostavljaju traume na sve nas.

 

Slike tenka, kao "masine koja melje" ste videli milion puta na severu, pa je bzv da se bas toliko glupi pravimo i povezujemo ga sa provokacijama i ratom.

Jos sam negde video budalu od novinara koji pise da je dovezen iz Vukovara, sacuvaj Boze!

 

Hm...da, postali svileni. Ostaju traume....Pa zato što ostaju traume, treba ovako nešto sprečiti a ne pravdati time što su ostale traume jebo te bog te jebo :ajme:

 

Nego, nešto mi poznato to tenk/mašina koja melje na severu...gde li sam to već video...a da:

 

 

Ali bože moj, ako RSB, Marko Kešelj i ostali maloumnici kažu da je to samo mašina sa severa, onda je ok :frusty:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, red_white said:

Sto se tice neke kazne realno ne vidim za sta da nas kazne? Koreografija tog tenka je bila lani tribini, znam da su se hrvati zalili jer je negdje ispod nje bila zastava "Vukovar".

Zasta sada da nas kazne? Zbog tenka koji je eksponat i stoji pored stadiona? 

 

Dobro je omladinac, razumeli smo te!! 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe da se bavimo ovim glupostima, Crvena zvezda privlači ljude iz svih slojeva drustva uvek je tako bilo i tako će biti. Ovo su očigledno vremena u kojima su oni kojima je ovo super isplivali a mi se sada ovde kao pravimo da to već nismo znali. 

 

Nego da se vratimo bitnom, interesantna postava za sutra, meni se lično dopada i deluje da ćemo ići na pobedu. Moramo da im zatvorimo bekove i krila gde su mnogo jači od nas, a Milunović ce nadam se doneti skok u 16 sto je mnogo bitno. 

Mi moramo da držimo loptu dole, da dominiramo sredinom terena i da kroz pas i dribling osvajamo prostor i pravimo šanse.

Biće dobra tekma nadam se prolazu. 

Link to comment
Share on other sites

I da dodam za kraj...da posle tekme sklonimo tenk i postavimo šleper sa belom tehnikom ispred severa. Cecina i Arkanova kuća je blizu, pa simbolike radi. A i pola severa je sa Arkanom pljačkalo po Erdutu i Borovom selu devedesetih, pa eto osnova.

 

Ovo čak i nije toliko do Zvezde kao kluba nego do Zvezde kao posledice ovog slepog creva od države gde je ovako nešto moguće plus što se klub time otvoreno hvali, kači na svoje zvanične kanali i sl. 

 

Da mi sutra dobijemo i prođemo, da UEFA vidi šta joj je činiti sa maloumnicima poput ovih i da li želi to u svom krem društvu a da se svako govedo iz uprave koje je ćutalo za ovo (ili još gore, podržalo mandrile) nosi u 3 pičke materine. 

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Milijaš #10 said:

@NROX

Švajcarac, njihovi i delegati.

U delegaciji s YB. Tako barem kaže.

Poslali zapis i sve. 

Kaže vezano za Vukovar itd.

Izvini, ali taj neko lupa gluposti iz cistog neznanja, a ti nemoj da nasedas na sve sto ti je srcu milo. Jedno lepo pitanje, da li Crvena Zvezda jedina ima neko oruzije sa velikim kalibrom u ili oko stadiona? Rekao bih da ne, evo padaju mi na pamet Tobdzije sa Hajberija ali nisu jedini. Fare svakako moze da nas prijavi, ali Vukovar i slicno ne piju vodu. Ukoliko ih prijavljuje neko iz Fare iz Srbije onda ne sumnjam da nece iskoristiti priliku, odmah sam se setio zatvaranja kancelarije Gestapoa u Srbiji za vreme II svetskog rata...nema ko koga nije prijavio 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milijaš #10 said:

Imam potvrdu iz Niona da se FARE uključio oko tenka.

Ozbiljan novinar mi je kontakt.

 

1 hour ago, DonJuan said:

Tenk?

Ja mislim kada bi spomenik čika Rajku mogao da oživi, lagano bi napustio mesto, i otišao u nepoznatom pravcu, od tranfera blama. Da li ljudi u klubu i oko kluba imaju dva grama mozga? Ne treba UEFA da nas kažnjava, sami smo sebi dovoljna kazna.....

 

Treba da nas kazne, da nas oderu. Stoka i govna razumeju samo govor štangle i gole sile. Daj Bobe da nas izbace iz Evrope na jedno dvaes godina, a onda tenkisti nek prde o UEFA mafiji.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

Prodaja Jocica je bas bezveze. Ne moze da se poredi nikakav Djordjevic iz Graficara s njim. On i Gavric su daleko najtalentovaniji ofanzivci iz filijale. 

Dzaba pises bacio im Terza kosku...bruka za 500k a pisalo se da je bas talenat 😏

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Markoss said:

Prodaja Jocica je bas bezveze. Ne moze da se poredi nikakav Djordjevic iz Graficara s njim. On i Gavric su daleko najtalentovaniji ofanzivci iz filijale. 

Јел талентованији од Вељка?

Ја сам се баш сморио јер сам у њему видео 'оно нешто' 

Link to comment
Share on other sites

Bas me brine sutrasnji mec, ne toliko sa fudbalske strane, svestan sam da smo bolja ekipa, vec me vise brine sto se kod navijaca vec stvorila slika da 100% pobedjujemo, da posle 2:2 nema sanse da ispadnemo... Preveliki je pritisak na ekipi, i nadam se da ce umeti da ga iskontrolisu. Slicna prica je bila i u komsiluku kad ih je Augsburg dobio kuci.. Tad su oni vec uveliko upisali ta tri boda.. 

Sutra rano krecem put Beograda, nadam se pozitivnom ishodu, vidim da je navodno Ben u sastavu, kao i Milunovic,  i ne znam sta da mislim o tome.. Srecno momcima, nek ostave srce na terenu, pa sta bude nek bude.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

 

viber_image_2019-08-26_09-26-49.jpg

Znaci gardiste zamenili tenkisti.

Koliki trebas biti retard da bi prosao pored ovoga a kamoli se slikao. 

Pogledajte samo te njuske, ovaj sto je zajahao top je u fazonu vidite koliki mi je tuki, a ortaci mu se grohotom smeju. Posebna sorta ljudi.

Na onoj slici evolucije od majmuna do coveka ovi su negde u sredini, kad je majmun krenuo da se uspravlja otprilike.

Edited by Cavani
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je od svega najneverovatnije da su gardisti kupili tenk kao poklon navijacima. Tenk, kao poklon. Ovoga nema u parodijama.

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Tako i ove patriJote ne misle o tome da ce sutra neki neoustasa imati dodatni razlog da napadne stanglom Srbe koji budu gledali utakmicu, kao sto se desilo pre neki dan.

 

Nazalost, njima ne treba ni razlog ni povod za takvo nesto... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vredni mrav said:

Borjan, Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić, Jovančić, Kanjas, Marin, Mateo, Ben, Boaći.

 

Izgleda da je to to za sutra. Ja sumnjam u Benovu spremnost i možda je bolje da ga imamo kao dzokera.

Bolje da metne 2 u prvom poluvremenu dok jos budemo igrali fudbal.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Na pitanje da li će gledati meč, Novak je imao brz odgovor:

"Kako da ne, gledaću meč, svakako. Prvobitno smo rezervisali smo teren u tri popodne i onda sam shvatio da je to u stvari devet uveče po našem vremenu i da tada kreće utakmica, pa ćemo pomeriti trening. Kasnije verovatno... Ili možda ranije još bolje, ne znam kako će se završiti fudbal i hoću li biti u stanju da treniram. Možda je bolje pre, pa onda da se gleda na miru, koliko god je to moguće“, nasmejao se Novak.

Nije mu promaklo ni šta je bilo u ranijim mečevima crveno-belih.

"Gledao sam i prvi meč i oba sa Kopenhagenom. Pratim sve, to nije tajna da navijam za Zvezdu ceo život. Za svaku je pohvalu ovo što ekipa radi u poslednje tri godine. Ono što je Borjan radio protiv Kopenhagena, to u životu nisam video, a pratim fudbal kao i svi sportisti. Siguran sam da je Bog s njima i da će se borbeni duh isplatiti, želim im sve najbolje. Samo da se prvo prođe, pa ćemo kasnije da razgovaramo o tome“, poručio je šampion Melburna, Vimbldona i US Opena.

 

 

sta reci...

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Cavani said:

Znaci gardiste zamenili tenkisti.

Koliki trebas biti retard da bi prosao pored ovoga a kamoli se slikao. 

Pogledajte samo te njuske, ovaj sto je zajahao top je u fazonu vidite koliki mi je tuki, a ortaci mu se grohotom smeju. Posebna sorta ljudi.

Na onoj slici evolucije od majmuna do coveka ovi su negde u sredini, kad je majmun krenuo da se uspravlja otprilike.

Potpis

Link to comment
Share on other sites

Zivo me zanima hoce li Orou igrati. Ako on bude u 11 onda bi Milunovic bio logican izbor da ga neutralise u skok igri. Naravno valjalo bi da malo pripazi i ne uspadne naivan kao u Kopenhagenu. Takodje nadam se Benu u 11 a Ivanic da eventualno udje u drugom. Takodje ja bih voleo Tomanea kao startera ali svejedno ko god bude znam da ce ostaviti sve sto ima na terenu. Uveren sam da ih rutinski dobijamo i ulazimo u LS. Neka nam je sa srexom da veceras proslavimo pobjedu, pa od sutra da se bavimo zrebom i nekom novom "bombom" 😎

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...