Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

И поново Жељко Гаврић, овог пута против Добановаца.. Јако леп гол на асистенцију Станојева. Дечко плеше, прерастао је овај ниво такмичења. Што пре у први тим 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaista je postavljanje tenka teska nebuloza. Kao zvezdina armija, kao marakana neosvojiva tvrdjava ali dovuci pravi tenk pred stadion...mislim zaista neozbiljno. Sta ce pomisliti ovaj mali Garsija? Pobece decko, mislice evo ga rat kao sto mi rekose 😂😂😂 stvarno bezveze...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Golijat said:

Jel mogu da nas izbace zbog ovoga?

 

Pa da nas izbace teško, ali može mnogo negativnih stvari da donese.

Zamisli kako će UEFA da reaguje na ovo, verujem da će tražiti ovo da se ukloni.

Jedan Ronaldo da igra ispod tenka, nema teorije.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mister-no said:

Ja rekoh samo da se ne pravi cirkus.. Kad ono tenk! Kakvi dunsteri.

Izgleda da se bas pravi cirkus, i to mi se uopste ne svidja.

Valjda ce Miloje dobro da izoluje igrace od sveopste histerije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakav blam jebem ti ćivot. Fali jos ona ruska teska artiljerija sto su preplatili da se turi podno severne tribine da prijatni fudbalski dozivljaj bude potpun. 

Posle se pita neko zasto iz kola u kolo ne mogu da skupe 5 hiljada ljudi. Ko ce normalan da gleda fudbal na ratnom polju

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma nece nas niko kazniti za taj tenk. Meni je to malo betvete jer ne vidim vezu sa Zvezdom. Mislim da Arsenal ima TOP ispred svog stadiona ali oni taj top imaju u grbu tako ih zovu "topdzije". Od kada mi postasmo tenkisti 😂. Jeste da smo imali koreo sa tenkom ali da fa bas postavimo pred severnu tribinu i to sada da kao plasimo svajcarce...dakle ne brinite se oko UEFE rekoh vec Arsenal ispred Emirejta ima topove 🤣

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...