Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 minutes ago, Constantin said:

Aleksa ili Zvezdan...:77:

 

Aleksa Terzic je u mladjim kategorijama igrao na poziciji napadaca i krilnog napadaca, ako se dobro secam 😄 Potvrdice vec ovi koji detaljnije prate mladje kategorije...

 

I Aleksa Vukanovic je, kada sam poceo da gledam Napredak, igrao na poziciji napadaca ( bio je klasicno kasacko grlo, drvo... 😄 , kasnije je dosta napredovao i mislim da ga je Kosan prekomandovan na krilnu poziciju)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

Sutra cemo prvi put u Milojevicevoj eri imati utakmicu u kvalifikacijama kada veliki broj navijaca smatra da smo favoriti za prolazak dalje. Naravno, racunam na utakmice u poslednjem kolu kvalifikacija. 

Protiv Krasnodara i Salzburga nije bilo ni izbliza takvo razmisljanje, vec nada da mozemo da iznenadimo i cini mi se da Vladan najbolje pliva u tim vodama. 

 

Videcemo sutra kako je spremio tim, nadam se da nece biti atmosfere na tribinama kao da je sve gotovo, samo Bojsi da skinu gace.

 

Kao sto rekoh, nadam se Kelnu, a moze i 3:0.

cenim da miloje nece nista da menja. ima odlican rezultat iz prve utakmice i ne mora da juri rezultat tako da ocekujem da stojimo na nasoj polovini i igramo na kontre uz visoki presing 2 do najvise 3 najisturenija igraca. ovo je realno situacija u kojoj se miloje najbolje snalazi i treba ocekivati prolaz.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milijaš #10 said:

HotSport nam dovodi Čavrića.

Ne mogu da verujem. Neću da pljujem dok stvarno ne dođe, ali to je dokaz da ništa nije naučeno na primerima Čaušića, Vukanovića, Simića...

Videli smo da Vukanovića u Kopenhagenu i Bernu koji loptu ne moze da kontroliše, e to je isto Čavrić.

Jedna skupa katastrofa u najavi.

Ne znam kako poredis ova dva potpuno drugacija profila igraca.

Cavric je klasicno krilo koje ima odgovarajucu brzinu i jako koristan moze biti kada 10-ku igra Marko Marin sa svojim sjajnim pasovima unapred koje spajaju napadace sa golom.

Vukanovic nije takav igrac, on je spic koji u ovim situacijama biva stavljen na bok, dakle iznudjeno resenje.

Link to comment
Share on other sites

Lako se razbacujemo parama. Nisam za Cavrica. Ovde se predstavlja kao neki Ronaldo, a decko igra za Slovan. Vec je formiran igrac, ima 25 godina. Da ne pricam o iskustvima sa povratnicima. Podseca na Vukanovica kao sto je neko spomenuo, a i taj Vukanovic je izgledao kao brzi voz dok je igrao u Krusevcu.

 

Nema kvalitet za Zvezdu, jednostavno. Da mi pojurimo nekog stranca pa sta bude, a ne ove limitirane igrace koji sigurno nece praviti razliku. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Constantin said:

Ja bih Jirku probao na desnom beku :87:  Dobar je u defanzivi, brz je da istrči kontru....malo mu nedostaju, čini mi se, cojones...ali mlad je ima vremena za  njega,ne bih nešto posebno računao na njega, ali ga se ne bih ni lako odrekao.

 

38 minutes ago, Liska Manjina said:

Apsolutno se slažem! Fizičke perfektan, nije tehnički limitiran kao naši bekovi, samo mu malo treba iskustva i privikavanja na tu rolu. Inače postoji u svetu tendencija konverzije krila u moderne bekove i to ne treba zanemariti. Problem je što je dečko stranac, a našim je bedak da mesto stranca "troše" na poziciju levog beka.

Dusu dao za desnog bocnog,ali po meni vise u nekom 3-5-2 sistemu. Da sparta po celoj desnoj strani.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Constantin said:

Ja bih Jirku probao na desnom beku :87:  Dobar je u defanzivi, brz je da istrči kontru....malo mu nedostaju, čini mi se, cojones...ali mlad je ima vremena za  njega,ne bih nešto posebno računao na njega, ali ga se ne bih ni lako odrekao.

Ja sam samo juce odgledao ceo mec Radnickog pa ne znam koliko sam mogao da vidim, ipak to je samo jedan mec. Jirka nema dribling nema neku tehniku i kao takav tesko moze proci kao krilo u Zvezdi a verovatno ni u Radnickom koji ipak pokusava igrati napadacki u domacoj ligi. Teoretski on bi trebalo da moze da odgovori zadacima beka, jak je brz je a uz to cini se da ima solidan centarsut. Kao sto rekoh imao je jedan odlican ali Mihajlovic ga nije realizovao. Mozda ne bi bilo lose da ga Kosanovic koristi kao beka jer kazem kao krilo tesko da ce proci u Zvezdi bar po onon juce vidjenom. Mada ruku na srce napadi Radnickog su isli uglavnom po lijevoj strani gdje je bio Cumic do ulaska Knezevica.

Jel Meleg ista odigrao pretgodne utakmice? Ono sinoc mi je bilo bas tanko. Puno bolje ste izgledali kada je usao Stojanovic umjesto njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, red_white said:

Ja sam samo juce odgledao ceo mec Radnickog pa ne znam koliko sam mogao da vidim, ipak to je samo jedan mec. Jirka nema dribling nema neku tehniku i kao takav tesko moze proci kao krilo u Zvezdi a verovatno ni u Radnickom koji ipak pokusava igrati napadacki u domacoj ligi. Teoretski on bi trebalo da moze da odgovori zadacima beka, jak je brz je a uz to cini se da ima solidan centarsut. Kao sto rekoh imao je jedan odlican ali Mihajlovic ga nije realizovao. Mozda ne bi bilo lose da ga Kosanovic koristi kao beka jer kazem kao krilo tesko da ce proci u Zvezdi bar po onon juce vidjenom. Mada ruku na srce napadi Radnickog su isli uglavnom po lijevoj strani gdje je bio Cumic do ulaska Knezevica.

Jel Meleg ista odigrao pretgodne utakmice? Ono sinoc mi je bilo bas tanko. Puno bolje ste izgledali kada je usao Stojanovic umjesto njega.

Sve si ti odlično skenirao, nemam šta da dodam.... :23:

Imao je Jirka i bolje partije, npr. protiv Voždovca...šut glavom-prečka, brza kontra-gol,a Meleg uglavnom "nit smrdi nit miriše", sve su mu igre ovakve. Kosan je rekao da mu je cilj da ga podigne u igri. Cenim da Meleg nije tutuban i da nije zaboravio fudbal, a nije se ni "greškom" našao u Ajaxu....samo treba da se nađe pravo START dugme za njega. Ko zna ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra nije "dan D", sutra je dan za "all in". Jako mi je drago sto je najavljen Ben, takodje mi je drago sto ce krenuti prema najavama Boaci. Ukoliko Ben ne moze do kraja ocekujem totalnu ful postavu u nastavku meca i Tomanea na krilu, nekako mi se cini da ce Boacija u drugom da menaj Pavkov. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Капитенски

 

Quote

"Rezultat je egal. Ne možemo se braniti na Marakani. To niko neće, od navijača do stručnog štaba. Odigraćemo pravu evropsku utakmicu. Neće biti identična utakmica, biće promena, nijedna utakmica ne može da bude identična. Mi smo na sve spremni, želimo da obradujemo naše navijače", poručio je Marin.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, red_white said:

Ja sam samo juce odgledao ceo mec Radnickog pa ne znam koliko sam mogao da vidim, ipak to je samo jedan mec. Jirka nema dribling nema neku tehniku i kao takav tesko moze proci kao krilo u Zvezdi a verovatno ni u Radnickom koji ipak pokusava igrati napadacki u domacoj ligi. Teoretski on bi trebalo da moze da odgovori zadacima beka, jak je brz je a uz to cini se da ima solidan centarsut. Kao sto rekoh imao je jedan odlican ali Mihajlovic ga nije realizovao. Mozda ne bi bilo lose da ga Kosanovic koristi kao beka jer kazem kao krilo tesko da ce proci u Zvezdi bar po onon juce vidjenom. Mada ruku na srce napadi Radnickog su isli uglavnom po lijevoj strani gdje je bio Cumic do ulaska Knezevica.

Jel Meleg ista odigrao pretgodne utakmice? Ono sinoc mi je bilo bas tanko. Puno bolje ste izgledali kada je usao Stojanovic umjesto njega.

Ni Srnic, ni Mil ni Vukanovic nemaju ni dribling ni tehniku pa se naigrase na krilu. Plus Jirka je brzi od ove trojice pod rucnom

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, tsva said:

Ni Srnic, ni Mil ni Vukanovic nemaju ni dribling ni tehniku pa se naigrase na krilu. Plus Jirka je brzi od ove trojice pod rucnom

Stoji to sve ali Jirka je stranac a mi smo ipak ograniceni sto se tice stranaca. Oni nam moraju biti bolji ili je bar oozeljno da budu od Vukanovica, Srnica, Milica. Tih 5-6 stranaca treba da nam podignu igru. Da Jirka ima nas pasos ne bi ni zavrsio na pozajmici, siguran sam.

Link to comment
Share on other sites

Kakvi debili rade u klubu, pomisliš da je skrivena kamera ali nije.

U predvečerje meča sezone oni donose tenk?!?! ispred stadiona.

Pa to nema nigde. Još se time i ponose?!

Auuu kakvi bolesnici.

YB nas odrađuje sutra, ne može ovoliko sudbinu da prozivaš.

Majmuni odvratni.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Боги said:

Када бисте знали од кога је потекла идеја, тек бисте се шокирали. Мада, као да је тешко погодити

 

Neko od trojke VVV sigurno.

Vidi se i da je UltraKop dizalica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...