Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Sećam ga se kad smo igrali protiv Zemuna. Komentator ne zna prezime pa jedno poluvreme izgovara Kukulčić, a drugo Kukuličić. Mora da je dobar.

nemoj me jebati. pa ne moze sa takvim prezimenom da se bavi fudbalom  :ajme:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ben je ocajan vec duze vreme. Ali nije da imamo bolje igrace kao zamenu. 

 

Simic i Jevtovic, ne zna se koji je gori. Dobro, moze i Vuksa na krilo mada cemo vrv opet gledati Simica majstora... bar prvih 20ak minuta. 

 

Ivanic sigurno startuje u 11.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakav je ovaj mali iz Rada, ali mi zdrav razum kaze da je u pitanju pranje para.

Ako kupujemo po ligi za 400k+ jos toliko za procente ukoliko se iole dokazu, to znaci da nas ovi igraci kostaju oko 800k eura.

Jel neko pamti igraca iz Linglonga koji je otisao u inostranstvo za slicno obestecenje direktno iz manjih klubova, ako ne onda je u pitanju cisto preplacivanje i pranje love.

Sto kaze Tito, nema u ovoj linglong ligi igraca kvaliteta od 400k plus procenti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Ne znam kakav je ovaj mali iz Rada, ali mi zdrav razum kaze da je u pitanju pranje para.

Ako kupujemo po ligi za 400k+ jos toliko za procente ukoliko se iole dokazu, to znaci da nas ovi igraci kostaju oko 800k eura.

Jel neko pamti igraca iz Linglonga koji je otisao u inostranstvo za slicno obestecenje direktno iz manjih klubova, ako ne onda je u pitanju cisto preplacivanje i pranje love.

Sto kaze Tito, nema u ovoj linglong ligi igraca kvaliteta od 400k plus procenti.

Radnik uzeo milku za Zlatanovica

Link to comment
Share on other sites

Zlatanovic bi imao i kod nas mesta, dobar igrac, i najbolji Partizanov u toj 98 generaciji, al je bio u drugom planu i kod njih, i u reprezentaciji, zbog silnih lian sports talenata. 

 

Sto se Njegosa tice, ja nisam nesto odusevljen njim. Ima dobro telo, solidnu tehniku, dobro uzima loptu, ali sta znam, kao da mu fali nesto. Mada, doslovno svi treneri koji su radili sa njim su mi ga ishvalili maksimalno, kazu da je najtalentovaniji Radov igrac jos od Milivojevica. E sad, videcemo, meni se ni Milivojevic nije previse dojmio dok je tu kod nas igrao, pa je napravio do jaja karijeru. 

 

Mada se ponovo na delu pokazuje da je za omladince, i kadete iz drugih klubova najbolje da nas zaobilaze. Njegos nas je odbio 2016. godine, jer je mislio da nece zaigrati u prvom timu. I bio je u pravu, da je tad dosao, sad bi bio u  Graficaru.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Jevtovic nista nije odigrao do sada. Probojnost 0, ne koristi prostor, los centarsut, nikakva kreacija. Cak je i nesrecni Simic bolji izbor. 

 

Svakako je jasno da je pranje para. Ali ajde, Njegos se mozda i pokaze. 

 

Ali bolje da smo doveli krilo za 2-3 miliona nego ovako 10 ograca po 200-300k koji ne igraju uopste. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, vepar said:

Jevtovic nista nije odigrao do sada. Probojnost 0, ne koristi prostor, los centarsut, nikakva kreacija. Cak je i nesrecni Simic bolji izbor. 

 

Svakako je jasno da je pranje para. Ali ajde, Njegos se mozda i pokaze. 

 

Ali bolje da smo doveli krilo za 2-3 miliona nego ovako 10 ograca po 200-300k koji ne igraju uopste. 

Normalno da je bolje al se ne moze toliko oprati kao 10 puta po 300 tisuca s procentima.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Radnik uzeo milku za Zlatanovica

Sad videh, izolovan slucaj on i onaj mali iz Vozdovca.

Mi svake sezone dovedemo 5-6 igraca od 300-400k + procenti, od kojih proigra svaki peti u najboljem slucaju.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

Taj iz Vozdovca 2.5m placen to su ozbiljne pare.

Svake godine imas po koji odlazak, Randjelovic iz nisa uzeo pola milka, Mudrinski za 600k otisao.

problem je sto nasi kupuju na kilo da bi se oprale pare ali ima i tih uboda od 300k: Plavsic, Pavkov. Gobelja solidan za rotaciju placen 100k i Vukanovic izgleda kao pristojan ubod. Ali tu su razni Hajdini, Milosevici itd.

Znaci bacis novcic da li ce da bude ubod ili promasaj iz Jsl

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Decembarski said:

Pre 25+ godina si imao zabranu odlazaka pre 27 godina u inostranstvo.

Ajde sad ti zamisli ovu nasu nesrecnu Pingpong ligu da zadrzi sve igrace makar do 23 godine,podigao bi se kvalitet lige,svih klubova,jer ne mogu svi kod nas i na pogresnu stranu brda.Al to je utopija.

Danas njihovi roditelji od 14.godine gledaju gde da ih uvale preko da rese svoju i njihovu materijalnu egzistenciju.

Koliko zlo su lopovi u klubovima,jos vece zlo prave menadzeri i pohlepni roditelji.

A o ludim napunjenim glavama igraca da du svi vec Ronaldo i Mesi samo ih mrzi trener pa ne igraju ne vredi ni pricati...

 

Pohlepni roditelji koji nece da im neko preti deci da ce im polomiti kolena ako ne daju za pixlu..

Stvarno stoka od roditelja, pa i ja da imam talentovano dete gledao bi da mu bruse talanat preko, a ne Terza i Co.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić – Kanjas, Jovančić  Ivanić, Marin, Vukanović – Pavkov.

 

Ajmo... HRABRO!!!

 

edit: KLUPA: Babic, Boaci, Ben, Pankov, Popovic, Zander, Simic

Edited by KrX037
Link to comment
Share on other sites

Ok, drago mi je da nema Simica i Jevtovica, uzdam se da Vukanovic odigra dobro. 

 

Degenek je u 11, isto dobro, bilo je Gobelja ili Zule na beku tako da nema tu nekog pametnog izbora. 

 

Pavkov je Pavkov, opet mi uliva vise poverenja od Boacija. 

 

 

Edited by vepar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...