Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ovo moze da bude sezona gde cemo obwzbediti status nosiica u narednim sezonama. Bez obzira na lopurdu Terzica, za klub je ovo mnogo bitna sezona. Nadam se da i Terzic ima mozga i da nece dozvoliti da opet sa 40 igraca krenemo u sezonu vec da ce rascistiti igracki kadar. Ove najave kupovina me ne hrabre jer su nama prodaje prioritet. Zasto menjati tandem Pavkov-Boaci? Boaci kada je u formi, je nas drugi najbooji igrac, suludo je opet placati obestecenje pored zivog Boacija. Jebem mu majku, valjda treba krenuti u sezonu pa videti gde skripi i onda reagovati, narocito posle ovakog zreba. Naama je primarna pozicija stopera, tu treba jwdan brz i dobar stoper, ni jedna druga pozicija nije nam kriticna. Ove dve prepreke se moraju proci sa postojecim igrackim kadrom zmureci.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Uh odlican zreb ali nemoj da letimo Hjk ima dosta dobrih igraca.

Koga imaju? Ja znam samo ovog Eldersona koji je očito propao. 

 

Imamo 2 protivnika iz liga slabijih od naše, a znamo koliko je naša smešna. 

 

Posle ovoga ide ključni dvomeč u trećem kolu, može se obezbediti odmah LE što je ključno. Ne znamo naravno kakva će tu biti situacija, prošle godine smo i tu lepo prošli sa Trnava-Legija. 

 

Nadam se da će neko napraviti/postaviti okvirni kostur uskoro. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helmet said:

Ovo moze da bude sezona gde cemo obwzbediti status nosiica u narednim sezonama. Bez obzira na lopurdu Terzica, za klub je ovo mnogo bitna sezona. Nadam se da i Terzic ima mozga i da nece dozvoliti da opet sa 40 igraca krenemo u sezonu vec da ce rascistiti igracki kadar. Ove najave kupovina me ne hrabre jer su nama prodaje prioritet. Zasto menjati tandem Pavkov-Boaci? Boaci kada je u formi, je nas drugi najbooji igrac, suludo je opet placati obestecenje pored zivog Boacija. Jebem mu majku, valjda treba krenuti u sezonu pa videti gde skripi i onda reagovati, narocito posle ovakog zreba. Naama je primarna pozicija stopera, tu treba jwdan brz i dobar stoper, ni jedna druga pozicija nije nam kriticna. Ove dve prepreke se moraju proci sa postojecim igrackim kadrom zmureci.

Izgleda smo zavrsili Vasiljevića. 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mrzelo me da čekam pa sam skontao sam.

 

U trećem kolu sigurni nosioci su Ajax, Kopenhagen (koji igra sa amaterima u 2. kolu), Seltik (koji ima Sarajevo, pa Kalju/Škendija) i Dinamo ZG (Šerif/Saburtalo). Ukoliko oni prođu, kao što je očekivano, sigurni su nosioci.

 

Za preostala 2 mesta među povlašćenima biće borba. Po koeficijentu tu bi trebalo da budu Astana i Bate (i jedni i drugi imaju 27.5). Ali obe ekipe imaju nezgodne protivnike. Astana ima prvo Kluž, pa Makabi Tel Aviv. Bate ima prvo Piast, pa Rozenborg. Kluž, Makabi, Piast i Rozenborg imaju manji koeficijent od našeg.

 

Prvi koji čeka kiks je Ludogorec (koeficijent 27), koji igra sa Ferencvarošem, pa pobednik Didelanž/Valeta.

 

Drugi ispod crte je Apoel 25.5, koji čeka Slovan/Sutjeska.

 

Onda ide PAOK 23.5 koji kreće od trećeg kola, pa Karabag 22 koji ima žreb kao mi. Maribor 18.5 će ići na AIK, pa mi.

 

Ukoliko svi favoriti prođu, mi ulazimo kao poslednja 12. ekipa po koeficijentu.

 

Šta znam, ima ekipa koje može da se prođu. Ajax naravno užas, ne bih voleo Kopenhagen i Dinamo zbog mogućih sranja.

 

Seltik je precenjen, godinama igraju ligu sami sa sobom. Bate nam je poznat, Astana nema neki napadački potencijal. Ove 3 ekipe su po meni bolje nego Ludogorec koji čeka neki kiks. Apoel je isto u silaznoj putanji, ali oni će teško do povlašćenog, treba im da ispadnu 2 ekipe.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da svi favoriti dodju do treceg kola. Bice tu sece. Da mi nabijemo samopouzdanje kroz prva dva kola kvalifikacija, lakse cemo igrati. Iz mog ugla Pavkov i Boaci su nam dovoljni za ove kvalifikakacije. Jedan zadnji vezni, zamena za Rodica i to je ta ekipa do kraja kvalifikacija. 

Link to comment
Share on other sites

Ako je tačno ovo da Stojković i Vujadin idu, onda još samo Čaušića i Simića nekom da uvalimo pa da prodišemo. Da i nas Bog pogleda. Jedino mi žao što se Ebesilija lako odričemo, pravi moderan srednjak. Ako se Miloje opet seti trenerskog posla može lepa ekipa da se skocka.

Link to comment
Share on other sites

Иди и Чаушић, само да се неко зајебе па га узме.

 

Стижу ускоро Кањас, Томане, Хафез и Васиљевић.

 

Напуштају нас Еби, Стојковић, Савић и Мелег и Гордић (позајмице)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

„Imamo veliki fond igrača, ali uvek demantujemo sami sebe. Ekipi je uvek potrebna sveža krv. U naredna tri ili četiri dana dovešećmo tri igrača sa kojima smo dugo u razgovoru. Radi se o golmanu, levom beku, zadnjem veznom i špicu... Ne govorim nikad o imenima. Ali to su pozicije za koji nam je potrebna sveža krv i gde postoji mogućnost da nas neki igrači napuste“, rekao je Zvezdan Terzić.

„Ovog leta smo već inkasirali 7.000.000 evra. Zaradili smo 4.000.000 od Joveljića, za Aleksu Terzića smo uzeli 1.700.000 evra. Tu je i trening kompenzacija za Luku Jovića u iznosu od 1.800.000 evra. To je dokaz da prepoznajemo tržište. Mi smo ti koji donosimo odluke (Milojević, Mrkela i Terzić prim.aut), mi smo ti koji pratimo tržište. Realnost Crvene zvezde je takva. Osposobili smo se da možemo sami da izdržavamo klub, da ne budemo na teretu državi i poreznicima. Finansijski smo stabilizovani. I tu je problem, što ne možemo dugoročno da razmišljamo. Cilj Zvezde je da budemo stalno šampioni i igramo u Evropi“.


Bold 1. Besmislena demagogija. Šta znači ovo?
Bold 2. Floskula
Bold 3, 4 i 5. Koji golman će da nas napusti?

Bold 6. Šta je dokaz da prepoznaje tržište, što može da proda mladog, talentovanog igrača kojeg traže drugi klubovi? Šta uopšte znači prepoznajemo tržište?

 

Bold 7, 8, 9, 10. Možemo sami da izdržavamo klub i finansijski smo stabilizovani, ali to je problem i ne možemo dugoročno da razmišljamo. Šta? Kako ovo prvo ide sa ovim drugim, je l' to on totalno poludeo ili ovaj Darjan ne zna više šta piše čovek?

 

Quote

Ebisilio se nije nametnuo od dolaska prošlog leta i Zvezda od njegove prodaje očekuje makar 800.000 evra.

 

Ebisilio se nije nametnuo, ali zato se traži obeštećenje veće od onog za kojeg smo ga doveli. Ima smisla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opet dovode strance (ako tako i bude), uz jasnu poruku da ce npr Bena-Boacija prodati cim pre i shodno razvoju situacije.

Na kraju, opet je znak pitanja nad Jirkom koji mora dobiti minute, ali za to u Jsl treba da bude medj 4 stranca u ekipi..

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Bilo potpisa danas na Marakani.

 

Novi profesionalci su: Stefan Mitrovic, Aleksandar Lukic, Aleksandar Ilic, Andrija Radulovic, Vladimir Lucic, Nikola Njamculovic, Stefan Pesovic (2002), Marko Copic, Ognjen Lukic, Stefan Despotovski, Uros Lazic, David Petrovic, Andrej Djuric, Vladimir Miletic, Marko Curic, Jovan Mituljikic, Nikola Mituljikic, Nikola Knezevic, Nikola Stankovic (2003) i Marko Lazetic, rodjen 2004. godine. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...