Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Igri smo sasvim solidno, momci su se borili i izgarali za sve pare, ali kad se protiv ekipe koja igra bunker ne da gol na vreme, uvek bude zeznuto. Inace i da ne dadosmo gol, ne bi bilo strasno, jer najzad pocinjemo da podsecamo na ekipu koja napada i zna sta hoce. Ps, dobro je da ne dadosmo gol iz penala

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Liska Manjina said:

I obilata sudijska pomoć.

Bilo je navlacenja, nema sta da se prica. Ali iako je bilo dosta slabosti u nasoj igri, promasili smo sijaset dobrih sansi, mnogo ranije je trebalo resiti mec.

Smeta ponovna slabija igra veznog reda u organizaciji igre, tu na nasim terenima mora da izgleda bolje i konkretnije, a i fizicki jace. Bez trcanja nema igre...

 

Link to comment
Share on other sites

Na kraju zasluženo. Napredak se odlično branio, ali mi smo krivi što nismo ranije rešili meč, a imali smo šanse. U prvom poluvremenu poništen čist gol, i nije sviran penal i crveni, a penal za nas je takođe bila greška. Sve u svemu zaslužena pobeda.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Je l bio faul za nas? Ne videh usporeni.

 

jeste mada ni da je sudio indirekt za nih ne bi pogresio jer je i vulic visoko podigao nogu.

sve u svemu dobri smo bili, nedostatak srece i par zicera promasenih nas kostali ovog nerviranja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Golijat said:

Po meni je jedina dilema na kraju da li je trebao da svira kraj odmah kada js golman ispucao loptu...Mada je bilo jos par sek do isteka 5. minuta nadoknade...

Kada je ispucao bilo je 94:45 a treba uzeti u obzir da se u zaustavnom vremenu ukazivala pomoć Ožegoviću. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VoodooDerina said:

Najdraže mi je zbog svih ovih "realnih" zvezdaša, najodvratnija sorta :puke:

 

Milojević i Marin bi trebalo što pre da beže odavde.

 

Verujem da ti jeste najdraze, nama ostalima je jasno da je svuda u Evropi dozvoljeno da vodeci klub igra nereseno ili izgubi, samo u ovoj ligi to nije slucaj. 

 

Sta je ideja, da se prihvati da je normalno da Zvezda ima 14/14 protiv svakog kluba u ligi koji se ne zove Partizan. 

 

6 minuta nadoknade, pa to je skandal bilo da Partizan tako pobedi u Cacku ili Zvezda u Krusevcu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Golijat said:

Po meni je jedina dilema na kraju da li je trebao da svira kraj odmah kada js golman ispucao loptu...Mada je bilo jos par sek do isteka 5. minuta nadoknade...

U zaustavnom je bio i crveni za onog sa klupe Napretka, tako da je sve ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vredni mrav said:

Da Bog da umro ako lazem, gledam na fonu sta pisete i vidim da je 90. minut i zamisljam slobodnjak i kako Marin sutira u golmanov ugao i daje gol. Ne znam kako je sutnuo al sam ga osetio

osetili ga i partizani if u know what i mean..:default_coffee:

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

inace teren je manje vise katastrofa i izuzetno neravan. kod onog suta pavkova sa 10tak metara lagano se lopta podigla od dzombe i legla golmanu u narujce.  1 klasicna ll oranica, tako da ovo sto smo igrali je skroz solidan fudbal. 

jovancic je bio glavni problem u nasoj igri. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam samo highlitse iz prvog poluvremena, i drugo celo. Lepo smo odigrali, mislim najbolja utakmica u prvenstvu. Bas mnogo znaci Vulic umesto Jovancica.

 

Sudjenje je bilo lose. Jedan crveni oprosten, dve pogresne odluke kod 2 penala. Nepostojeci korner za Zvezdu i ostale sitnije greske ne mogu ni da sw nabroje.

 

Sjajno zbog Marina, mnogo mi je drago.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam samo zadnjih pola sata, taj "boks" nad Benom nisam video, pa da ne komentarisem.

 

Drago mi je sto je promasen penal, jer se Ben sam sapleo, i jos draze sto je Marin postigao gol(konacno) u nadoknadi.

Po ovih pola sata, vise nego zasluzeno, pa makar i uz porodjajne muke i mnogo draze nego ono sranje protov Indjije.

 

Konacno pocinjemo da malo igramo fudbal. Trebace vremena malo da se u glavi igraca to promeni jer smo godinu dana bunkerisali i balonisali.

Uglavnom, zadovoljan sam promenama u nacinu igre koje se desavaju

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Dobro je da se sami javljate 😄

 

 

Sto, to je problem?

 

Tebi nije problem da targetiras neistomisljenike, ali je problem da se iznese mislenje? Pa onda je ova tema zestoko zastranila.

 

Citam kako neki pisu da se Napredak samo branio, pominje se odnos suteva. Pa u tome i jeste stvar, da nekad odigras dobro, nemas srece i izgubis bodove. Desava se u svim ligama osim u SNSrbiji. Tu se bodovi dobijaju tako sto produzis vreme sve dok klub sa 100% ucinkom ne da gol.

 

Najgore od svega je sto bi, da je Partizan ovako dobio u Krusevcu (kao sto je dobio u Cacku prosle ili pretprosle sezone) ti bio prvi da se javis kako druga strana ima vetar u ledja. SNS mentalitet pa se cudimo sto 2/3 zemlje nema nikakav problem sa njima.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...