Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 hours ago, John Dies at the End said:

Ja te bratic @Tamburinjo nista ne razumem 😁

 

 

Ja pricam godinama da Marakanu i onaj lavor u komsiluku treba srusiti i izgraditi jedan (nacionalni) stadion, ali nailazim na poprilican otpor jer ono ruglo ima dusu... ej nasa Mara... tu padali velikani... cuveni tunel... nema veze sto je ruglo, sto je nema parkinga, sto je poplava po ulicama kad padne kisa, sto je unutra jos gore nego spolja...2019-a godina ti ne mozes da odes u toalet na stadionu. 

Iskreno ne znam dal si ti od tih al eto prenesi nam utiske oko stadiona Bajerna. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Tamburinjo said:

 

Ja pricam godinama da Marakanu i onaj lavor u komsiluku treba srusiti i izgraditi jedan (nacionalni) stadion, ali nailazim na poprilican otpor jer ono ruglo ima dusu... ej nasa Mara... tu padali velikani... cuveni tunel... nema veze sto je ruglo, sto je nema parkinga, sto je poplava po ulicama kad padne kisa, sto je unutra jos gore nego spolja...2019-a godina ti ne mozes da odes u toalet na stadionu. 

Iskreno ne znam dal si ti od tih al eto prenesi nam utiske oko stadiona Bajerna. 

 

Sad' te razumem 😄

 

Dusu stadionu "daju" i cine navijaci ...  BTW, Olimpik & San Siro/Djuzepe Meaca su primer da ljuti rivali mogu da funkcionisu zajedno... Doduse, truli zapad 😴

Link to comment
Share on other sites

Nastavljamo sa dovodjenjem "drvne gradje" 😴

Koliko imamo igraca pod ugovorom, 50-ak???!!

 

Mozzart:

 

Dočekali su navijači Radživa van la Paru raširenih ruku poslednjih sati prelaznog roka, ali još jedan transfer je prošao ispod radara. Ako je verovati španskim medijima, mladi i talentovani napadač Uroš Milovanović potpisao je ugovor sa Crvenom zvezdom. To javlja lokalni sajt Macholevante.com i to sve sa fotografijom koja je dokaz svega napisanog na kojoj se vide predsednik Crvene zvezde Svetozar Mijailović i Milovanović na potpisivanju ugovora. Fotografiju pogledajte OVDE.

Milovanović se tako vratio da igra u Srbiji, ali neće odmah nastupati za prvi tim već će biti prosleđen u Grafičar na kaljenje gde će sticati preko potrebno iskustvo.

Radi se o snažnom igraču, napadaču visokom 190 centimetara. Igrao je za mlađe kategorije reprezentacije Srbije i nastupao je za prvi tim OFK Beograda.

Milovanović je dobrim igrama u našem fudbalu privukao pažnju skauta, bio je blizu potpisa za Valensiju, čak je imao i predugovor sa Slepim miševima, ali je na kraju završio u Levanteu posle konsultacija sa svojom porodicom.

Ideja je bila da se nametne u Levanteu i tako dođe do igara u Primeri, ali se to nije dogodilo. Očigledno da je mladi Milovanović procenio da je Crvena zvezda u ovom momentu prava sredina za njega. Videćemo da li će se Milovanović nametnuti u Grafičaru, potom i među crveno-belima.

Link to comment
Share on other sites

Znaci... piksla?

 

15 hours ago, Jonnhy Clash said:

Neki polutan iz Sportinga. Nista spektakularno. 

 

Srecom mi dovodimo igrace iz Porta i Benfike. Maksimum su nam slovacka liga i championship.

 

12 hours ago, Tamburinjo said:

Za ove sto se groze rusenja Marakane i selidbe na periferiju, jer ima dusu to nesto... napisite utiske posle Minhena. 

 

 

P.s. ako ne znate taj stadion su podjednako koristili dva kluba 😮

 

So se mene tice, mogu da ga presele gde hoce... ako mogu Englezi sa vecom tradicijom i 10x vecim postovanjem iste te tradicije da ruse stadione i prave nove na drugim mestima, ne vidim sta bi mi nesto pametovali...  ali nema od te price nista ionako.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, vepar said:

.

 

 

So se mene tice, mogu da ga presele gde hoce... ako mogu Englezi sa vecom tradicijom i 10x vecim postovanjem iste te tradicije da ruse stadione i prave nove na drugim mestima, ne vidim sta bi mi nesto pametovali...  ali nema od te price nista ionako.

Razmisli malo bolje pre nego sto ovako nešto napises i priseti se u kojoj zemlji živiš. To bi bio čist kriminal i pljačka. 

A za rusenje i gradnju novog na potpuno istom mestu dižem obe ruke. 

Link to comment
Share on other sites

Mene samo interesuje do kad će trener imati strpljenje za kurcobolju pojedinih igrača. Jbt kad gledaš rezerviste Sitija ljudi grizu svih 90 minuta, a ove naše primadone se ponašaju kao da su bogom dane i kao da svojim kvalitetom zaslužuju travu Enfilda, a ne blato Surdulice. Zaista ne znam da li je to do motivacije, ali mi se kod 2:0 pretvorimo u negledljivu ekipu.

 

I prošle godine smo protiv Voše igrali posle Salcburga i tad je bilo 1:4, ali i tad je bilo vidljivo da je naša igra teško sranje. Evo prošlo je godinu dana, a ništa se nije promenilo, opet smo dobili na guzove i trenutak genijalnosti jednog igrača i to konstantno radimo. Zaista bih voleo da vidim šta bi bilo kad bi mi tu grupu individuialaca uklopili da postanu prava ekipa koja pokušava igrati moderan fudbal. Doduše za tako nešto je potreban i adekvatan protivnik, a mislim da je to Vojvodina za vikend bila. Uglavno Voša je ta koja je pokušavala da razvije igru, dok smo se mi svojski trudili da istu nemamo.

 

Inače Žander je teški raspad, doduše to se odmah videlo i bilo je onih koji nisu padali na dupe na njegove poteze koji su atraktivni, ali nemaju nikakve veze sa modernim i direktnim fudbalom. Dečko je krater na nivou Lukovića u drugom mandatu, samo je sreća pa sad imamo bolju ekipu i ne igra na toliko odgovornoj poziciji. Zaista ne znam gde nalazimo ove škartove, koji uz sve to nisu ni jeftini.

Link to comment
Share on other sites

Bez promene vlasnicke strukture dzaba je sva ta prica oko novog stadiona. Da li akcionarsko drustvoi da li vlasnik jedan ali da Zvezda ima vlasnika il da je akcionarsko drustvo, vlasnik bi sebe castio odlicnim top pojacanjem posle ulaska u LS, ovako Zvezda je svacija i nicija pa Terza vodi politiku jeftino kupi prodaj skupo uz obracanje paznje daslucajno ne prenagli u nekom dolasku tj. prekomernom trosenju novca. Svakako da novi stadion ima svoje prednsoti ali tek kada ide ruku pod ruku sa promenom vlasnicke strukture. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, suptil said:

Sto se spica tice nemam dilemu da ce krenuti Boaci. Sto se sredine tice, ozbiljan sam sa pitanjem oko Vulica. Fali mu visina, ne znam kolko je defanzivno stabilan u duelu.

Ja bih Vulica forsirao maximalno jel ima šta da se forsira da izadje na videlo. Svaki dodir sa loptom je fudbalski i talenat očigledan. 

Od Jovancica teško da ćemo bolje gledati čak šta više mislim da će izgledati sve losije jer više nije nepoznat i lako se skautira i zaustavlja. Dobar igrač za rotaciju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, John Dies at the End said:

Nastavljamo sa dovodjenjem "drvne gradje" 😴

Koliko imamo igraca pod ugovorom, 50-ak???!!

 

Mozzart:

 

Dočekali su navijači Radživa van la Paru raširenih ruku poslednjih sati prelaznog roka, ali još jedan transfer je prošao ispod radara. Ako je verovati španskim medijima, mladi i talentovani napadač Uroš Milovanović potpisao je ugovor sa Crvenom zvezdom. To javlja lokalni sajt Macholevante.com i to sve sa fotografijom koja je dokaz svega napisanog na kojoj se vide predsednik Crvene zvezde Svetozar Mijailović i Milovanović na potpisivanju ugovora. Fotografiju pogledajte OVDE.

Milovanović se tako vratio da igra u Srbiji, ali neće odmah nastupati za prvi tim već će biti prosleđen u Grafičar na kaljenje gde će sticati preko potrebno iskustvo.

Radi se o snažnom igraču, napadaču visokom 190 centimetara. Igrao je za mlađe kategorije reprezentacije Srbije i nastupao je za prvi tim OFK Beograda.

Milovanović je dobrim igrama u našem fudbalu privukao pažnju skauta, bio je blizu potpisa za Valensiju, čak je imao i predugovor sa Slepim miševima, ali je na kraju završio u Levanteu posle konsultacija sa svojom porodicom.

Ideja je bila da se nametne u Levanteu i tako dođe do igara u Primeri, ali se to nije dogodilo. Očigledno da je mladi Milovanović procenio da je Crvena zvezda u ovom momentu prava sredina za njega. Videćemo da li će se Milovanović nametnuti u Grafičaru, potom i među crveno-belima.

Vidic dobio konkurenciju

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Vredni mrav said:

 Na postavljenu odbranu se muce, ali cim im se ostavi prostora koriste svaki višak. 

 

Nece im biti nimalo lako protiv Milojevog bunkera.

Ti kao jedan moj drug... "Samo razmisljam kako cemo u 1/8 finala", dal preko Bajerna ili preko Totenhema....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...